bayrak bayrak
Buradasınız: » » CCleaner Professional v3.19.1721 Türkçe
      Tarih: 5-06-2012, 18:22 -
     Ekleyen: mecnun_bey - 
      Kategori: Katılımsız Programlar - 
      923

CCleaner Professional v3.19.1721 Türkçe


CCleaner Professional v3.19.1721 Türkçe


Açılımı Crap Cleaner olan CCleaner programı ile bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silerek daha istikrarlı ve performanslı bir sistem elde edebilirsiniz. Küçük boyutuna rağmen sistem temizliği konusunda çok güçlü olan bu ücretsiz program bilgisayarınızın tertemiz hale gelmesini ve ilk günkü gibi hızlı çalışmasını sağlıyor.

"Cleaner" isimli sekme bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silmenize yardımcı olan temizlik bölümü. İki alt bölümden oluşan temizleme bölümünde Windows ve Uygulamalar isimli iki bölüm ile karşılaşıyorsunuz. İlk bölüm "Windows" işletim sisteminizin özellikleri ve ona bağlantılı olan yazılımlarla (Internet Expolrer, Windows Explorer) ilgili temizlik seçeneklerini belirleyebildiğiniz bölüm.

İkinci bölüm "Uygulamalar" ise bilgisayarınızda yüklü olan programların (Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, Adobe Photoshop, Adobe Reader, Microsoft Office, Nero, WinRAR, Media Player, eMule vb.) bilgisayarınızda bıraktığı kalıntıları ve yarattığı çöp dosyaları temizlemenize yardımcı oluyor.

Bilgisayarınızdaki işletim sistemi ve yazılım temizliğini gerçekleştirdikten sonra Kayıt Defteri (Registry) bölümünüzdeki bütünlüğü sağlayarak sisteminizin performansınızı daha da arttırabilirsiniz. Kayıt Defteri bölümünde DLL Dosyaları, ActiveX ve Class Sorunları, Kullanılmayan Dosya Uzantıları, Yükleyiciler, Yardım Dosyaları vb. seçenekler ile işletim sisteminizdeki sorunları tarayabilir ve bunları CCleaner'a çözdürebilirsiniz.


CCleaner Professional v3.19.1721 Türkçe

CCleaner Professional v3.19.1721 Türkçe
TurboBitCCleaner Professional v3.19.1721 Türkçe


Boyut: 5,34 MB
Destekledigi Sistem: XP, Vista, Windows 7
Winrar Sifresi: www.fullprogramlar.org 1. 28 Ekim 2012 02:50 - Alıntı - Cevapla
  sorbey,
  Normalde pro sürümdü lakin lisans kara listeye alındıysa otomatik olarak ücretsiz sürüme geçiyorolabilir. En kısa sürede çalışan bir pro ve business versiyonunu yayınlayacağız.

  --------------------


 2. 13 Ağustos 2012 01:05 - Alıntı - Cevapla
  Mr_Altu,
  sürüm professional arkadasım sımdı ben yukledım


 3. 26 Temmuz 2012 15:25 - Alıntı - Cevapla
  Bu CCleaner Professional değil normal sürüm yüklüyor.

Yorum Ekle
Isim:*
E-Mail:
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Soru:
Aşağıya kitap kelimesini yazınız
Cevabiniz:*