Tarih: Bugün, 12:04
Ekleyen: Cesur
windows 8.1 64 bit full indirwindows 8.1 64 bit full indir
UEFI destekli windows 8.1 Türkçe 64 Bit 3in1 iso formatlık Full Tek Link indir

Normal bir dvd ye sığabilen 64 bit windows 8.1 işletim sistemi. Uefi desteği ve ESD sıkıştırma yapılmış. 2015 Mayıs güncel bir sistemdir. Otomatik aktivasyon bulunmuyor, makale altına usb dvd hdd yazdırma programları yanı sıra windows 8.1 için aktivatör loader programı da ekliyorum. Onu kullanırsınız. Bir sorun ile karşılaşırsanız yorum olarak yazın yardımcı olalım.

DVD İçeriği:
Windows 8.1 Update 3 Pro VL X64 (64 bit)
Windows 8.1 Update 3 Single Language X64 (64 bit)
Windows 8.1 Update 3 Embedded Industry Pro X64 (64 bit)
Devamı
Tarih: Bugün, 11:01
Ekleyen: Cesur
windows 7 32 bit 2015 türkçe iso fullwindows 7 32 bit 2015 türkçe iso full
Windows 7 Türkçe 32 Bit 7in1 iso formatlık Tek Link indir

Windows 7 tüm sürümler içeren UEFI desteği ve ESD sıkıştırma bulunmayan 32 bit windows 7 .Net Framework 4.5.2 ekli bir şekilde gelir. Otomatik aktivasyon mevcut, kurulumdan sonra masaüstü geldiğinde isteğe bağlı olarak aktivasyon ekranı gelir. Aktivasyondan sonra mutlaka bilgisayarı yeniden başlatınız. Aktivasyon programı Enterprise sürümünde çalışmamaktadır fakat diğer tüm sürümleri lisanlama yapar. Silinen bileşen yok, defender güncelleme eklenmiş. Mayıs 2015 günceldir. UAC kapalı gelir. DVD, hdd ve usb den kurulum yapabilirsiniz. Yazdırma programları alt tarafa ekliyorum, resimli anlatımları da mevcut.

DVD içerisindeki sürümler:
DVD içerisinde bulunan sürümler:
Windows 7 Starter x86 (32 Bit)
Windows 7 HomeBasic x86 (32 Bit)
Windows 7 HomePremium x86 (32 Bit)
Windows 7 Professional x86 (32 Bit)
Windows 7 Professional VL x86 (32 Bit)
Windows 7 Ultimate x86 (32 Bit)
Windows 7 EnterPrise x86 (32 Bit)
Devamı
Tarih: Bugün, 10:08
Ekleyen: Cesur
windows 7 iso full indirwindows 7 iso full indir
Windows 7 6in1 Sata + UEFI Destekli 64 Bit Türkçe Full indir

Sata (text mod) ve Uefi desteği bulunan fakat ESD sıkıştırma yapılmamış bir 64 bit windows 7. 2015 Mayıs güncel. Normal bir DVD ye sığar. DVD , HDD veya usb den kurulum yapabilirsiniz. UAC kapalı bir şekilde gelmektedir. Hiç bir bileşen silinmemiş, defender güncellemesi entegre edilmiş. .Net Framework 4.5.2 sisteme entegre edilmiş ve aktif olarak gelir. Enterprise sürümü haricindeki diğer sürümlere otomatik aktivasyon eklenmiş, kurulumdan sonra lisanslama yapılsın mı diye sorar. Eğer kendi aktivastör veya loader programınızı kullanmak isterseniz hayır diyerek ekranı geçebilirsiniz. Lisanlama yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatınız. Makale altına dvd, hdd ve usb yazdırma programlarını da ekliyorum ve resimli anlatımları da mevcut.

DVD içerisinde bulunan sürümler:
Windows 7 HomeBasic x64 (64 Bit)
Windows 7 HomePremium x64 (64 Bit)
Windows 7 Professional x64 (64 Bit)
Windows 7 Professional VL x64 (64 Bit)
Windows 7 Ultimate x64 (64 Bit)
Windows 7 EnterPrise x64 (64 Bit)
Devamı
Tarih: 22-05-2015, 18:34
Ekleyen: Cesur
ip gizleme programı full indirip gizleme programı full indir
IP Hider Pro 5 Full indir Patch

IP gizleme programları arasında bir full ip gizleme programı daha eklendi. IP adresinizi gizleyebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz bir program olan IP Hider Pro yazılımı ile internette gizli bir şekilde gezinebilirsiniz. IP Hider Pro, ip gizleme ve proxy programıdır. İnternet explorer, mozilla firefox, safari, google chrome gibi tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Gerçek ip adresinizi gizleyerek sörf yapabilir, bulunduğunuz bölgede yasaklı siteler varsa bu şekilde girebilirsiniz. Örneğin amerika lokasyonu seçerek sadece amerikada hizmet gösteren servislere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra programlarınızı ekleyip proxy desteği kazandırabilirsiniz. Bir örnek vermek gerekirse mirc programını ip programına ekliyoruz ve mirc programı gerçek ip adresimiz değil programın sağladığı ip adresi ile bağlanıyor. Programı full olarak kullanmak için indirdiğiniz dosya içerisindeki patch dosyasını çalıştırıp patch yazan butona tıklamanız yeterli.
Devamı
Tarih: 22-05-2015, 18:06
Ekleyen: Cesur
full programlar HD Tune Pro indirfull programlar HD Tune Pro indir
HD Tune Pro 5 Full Sürüm indir Serial

Bilgisayarınızdaki donanım parçalarının ne durumda olduğunu görmenizi sağlayan HD Tune Pro yazılım ile bilgisayarınızda bulunan harddisklerinizin sıcaklığını,performansını,veri transfer oranı, ulaşma zamanı, cpu kullanımı, harddisk üretim bilgileri gibi bilgileri sunan bir programdır. Yeni bir disk aldığınızda mevcut diskin durumunu görmek istediğinizde kullanabileceğiniz popüler bir programdır. Her boyutta disk için desteği bulunur. 4+ üstü diskler dahildir. Yine günümüzde popüler olan SSD diskler içinde destek sunmaktadır. Programı full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki crack veya patch dosyasını kullanmanız gerekiyor. Türkçe dil seçeneği bulunmuyor.
Devamı
Tarih: 22-05-2015, 17:26
Ekleyen: Cesur
full version downloadfull version download
CyberLink MediaShow Deluxe 6 2015 full indir serial

Slayt veya sunum hazırlama programı olan CyberLink MediaShow Deluxe yazılımı ile resim veya fotoğraflardan slayt veya sunum veya anlatımlar hazırlayabilirsiniz. Geçiş efektleri veya arka plan müzikleri ekleyebilir ve slayt veya sunumunuzu daha verimli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmuyor. Hazırladığını sunumları dvd veya vcdye kaydedebilirsiniz. Ayrıca farklı uzantılarda da kaydedebilirsiniz. Programı full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki serial kullanabilirsiniz.
Devamı
Tarih: 22-05-2015, 15:41
Ekleyen: Cesur
full programlarfull programlar
Türkçe XEtranslator Offline 3 Full indir

Türkçe çeviri program olan XEtranslator Offline yazılım ile internet bağlantısına gerek duymadan hemen hemen tüm dillere çeviri yapabilirsiniz. Türkçe omak üzere birçok dilde programı kullanabilirsiniz. Program ile birçok dil arasında çeviri yapabilirsiniz. Örneğin Türkçe > Almanca, Almanca > Türkçe, İngilize > Türkçe, Türkçe > İngilizce gibi. Programı biraz inceledim ve açıkcası Türkçe için çok yeterli olduğunu söylemem. Ücretsiz bir program olduğunu ve gelişmekte olduğunu göz önüne alırsak değerlendirilebilir. Çevirileri programa giriş yaparak veya txt dosyası yükleyerek yapabilirsiniz.
Devamı
Tarih: 22-05-2015, 15:35
Ekleyen: Cesur
WinNTSetup 3.7.9 Final + Portable indirWinNTSetup 3.7.9 Final + Portable indir
WinNTSetup 3 indir + Portable indir

Harddiskten format atma programı olan WinNTSetup 3 yazılımı ile sabit diskinizden windows kurulumu yapabilirsiniz. Windows 2k/XP/2003/2008/2012/Vista/7/8.x/10 32 veya 64 bit sistemleri destekler. Bu sistemleri program aracılığı ile kurulabilir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz sürücü driverlerini entegre edebilir, popüler bazı ayarlamaları program üzerinden yapabilirsiniz. Program ile harddiskten windows 7 windows 8 veya XP kurulumu yapabilirsiniz.
Devamı
Tarih: 22-05-2015, 15:08
Ekleyen: Cesur
FileMaker Server full indirFileMaker Server full indir
FileMaker Server 14 Advanced Full indir

FileMaker Server, FileMaker Pro kullanılarak oluşturulan veritabanı çözümlerini yönetip paylaşmak ve çözümleri web'e genişletmek için hızlı ve güvenilir sunucu yazılımıdır. Hem küçük hem de büyük gruplar, en güncel bilgilere eşzamanlı olarak erişebilir ve bu şekilde her zamankinden de verimli çalışabilir.
Devamı
Tarih: 22-05-2015, 15:04
Ekleyen: Cesur
full programlar indirfull programlar indir
BlazeDVD Full indir Professional v7

Film ve video veya müzik dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde oynatabileceğiniz bir dvd player olan BlazeDVD yazılımını full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki crack dosyasını kullanmanız gerekiyor. Önce programı kurun ve çalıştırmayın, eğer çalışıyorsa çıkış yapıp kapatın ve crack dosyasını programın kurulu olduğu dizine yapıştırın. Daha sonra programı full özellikleri ile kullanabilirsiniz. BlazeDVD, DVD-Video/DVD-ROM/DVD-RAM/DVD+/-RW/VCD1.1/VCD2.0/SVCD/CD/DV/WebCam ve SD/HD videoları, uzantı ve medyaları destekler.
Devamı