Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Tavsiye Upload Siteleri
Ücretsiz Hosting
Ücretsiz Hosting
Kategoriler
Ücretsiz CPanel Hosting
Ücretsiz Hosting
Tarih: 28-08-2015, 16:11
Kategori: Manşet
!!! ÇOK YAKIN ZAMANDA SİTEMİZE EKLENECEK OYUNLAR !!!

!!! ÇOK YAKINDA !!!

YEPYENİ VE SORUNSUZ OYUNLARI SİZİN İÇİN EKLEMEYE DEVAM EDİYORUZ
Devamı
Tarih: Dün, 00:08
Shelter 2 + Mountains DLC 2015 Full PC İndir

Shelter 2 + Mountains DLC 2015 Full Ücretsiz PC İndirShelter 2 Mountains bir açık dünya hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Açıkçası son yıllarda hayatta kalma oyunları oldukça popüler olmuş durumdadır. Might and Delight ekibi, bu popüler hayatta kalma temasını diğer firmalara göre çok farklı bir şekilde işleyerek, piyasadaki yerini belli ediyor. Shelter’ı hatırlayacak olursak, anne bir porsuğun; doğadaki mücadelesini ve bu mücadelede de yanında minik minik yavrulara yer verilmişti. İçimizdeki birçok duyguyu harekete geçiren ve hatırlatan serinin ikinci oyununda ise bu sefer vaşaklar konuğumuz oluyor. Kedigiller familyasından Lynx cinsini oluşturan vaşaklar ile maceraya devam ettiğimiz oyunda, bizlere dört adet yavru vaşağımız eşlik ediyor olacak.


!!! OYUN + DLC PAKETİ * ÖZEL SÜRÜM !!!
Devamı
Tarih: 28-08-2015, 23:50
The Long Dark v2.56 Full Pc indir

The Long Dark v2.56 Full Pc Ücretsiz indir


The Long Dark oyununda bir uçak kazasının ardından kurt vb. vahşi hayvanlarla mücadele edecek ve hayatta kalmaya çalışacaksınız.Oyunda zombi vb. kahramanlar yoktur.Oyun bir insanın doğa ile mücadelesinden ibarettir.Oyun doğa oyunlarından hoşlananlar için oynamaya değer bir oyundur.Oyunun Alpha versiyonu olan oyunda Far Cry 3 gibi oyunlarda görev alan isimlerin yer aldığı yapım kadrosuyla iddalı bir oyun olan The Long Dark oyununda tek amacınız mücadele vererek hayatta kalmaktır.Oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz.Oyunun güncellemeleri çıktıkça konu güncellenecektir.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 28-08-2015, 23:49
Clash of Kings v1.1.6 Android Apk İndir

Clash of Kings 1.1.6 Android Apk Ücretsiz İndir


Android için kaliteli strateji oyunlarından biridir.Oyunda kendi imparatorluğunuzu yönetiyorsunuz ve kendi stratejinizi ortaya koyuyorsunuz.Krallığı yönetmek düşündüğünüz kadar kolay olmayacak düşmanlarınız da olacak ve onlarla savaşarak imparatorluğunuzu tehlikeden uzak tutacaksınız.Oyun strateji oyunları arasında iyi bir yere sahip kaliteli bir oyundur.Kullanıcısının oldukça fazla olduğu online olarak oynanan bu oyunu şahsen kendimde oynamaktayım.Strateji oyunlarıyla oldukça fazla ilgilenen biri olarak diyebilirim ki , Clash Of Clans benzeri diyebileceğimiz bu oyun denenebilecek güzel ve eğlenceli bir oyundur.Oyun hakkındaki görüşlerim böyledir.Oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve deneyebilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 28-08-2015, 23:44
Maxon Cinema 4D Studio R15.057 - 64 Bit Full İndir

Maxon Cinema 4D Studio R15.057 - 64 Bit Full Ücretsiz İndirMaxon Cinema 4D, 3D animasyon, özel efekt, karakter modelleme ve render gibi alanlar da profesyonel kullanıcılar için geliştirilmiş kullanışlı bir yazılımdır.Maxon Cinema 4D pratik olmasından dolayı çok hızlı bir şekilde animatörler tarafından benimsendi ve bir çok projede kullanılmaya başlandı. Film endüstrisi tarafından da çok yakından tanınan Cinema 4D özellikle Spiderman (örümcek adam) filminin bazı efektleri için kullanılmasıyla da gündeme geldi ve isminden oldukça söz ettirdi . Maxon, Cinema 4D'yi bu alanda lider konumda bulunan 3D Studio MAX, Maya ya da LightWave'e rakip olarak piyasaya sürmedi. Firmanın böyle bir iddiası yok. Çünkü her 3 programda kendisinden istenilen işlemleri ve render metodunu kendi teknolojisini kullanarak gercekleştiriyor.

Devamı
Tarih: 28-08-2015, 23:38
Kategori: Android Genel
Snap Camera HDR v6.7.2 Extreme Android İndir

Snap Camera HDR v6.7.2 Extreme Android Ücretsiz İndir


Snap Camera programı ile kaliteli fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz.Programla fotoğraf makinesi netliğinde çekimler yaparak bunları istediğiniz sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.Programın kullanımı oldukça basittir,kaliteli çekimler yapın ve bunları istediğiniz sayfada paylaşın.Programı sitemizden güncel apk dosyası ile birlikte ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Android cihazına kaliteli bir fotoğraf uygulaması arayanlara önerimizdir.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 28-08-2015, 23:20
Kategori: Android Genel
µTorrent Pro v3.8 Android İndir

µTorrent Pro v3.8 Android Ücretsiz İndir


µTorrent programının androide uyarlanan sürümüdür.Programı kullanarak torrent dosyalarını mobil cihazınıza kolay bir şekilde indirebilirsiniz.Programla mp3,film,oyun vb. dosya türlerini android cihazınıza rahat bir şekilde indirebilirsiniz.Programın kullanımı oldukça basittir.Torrent indirme keyfini android cihazında yaşamak isteyenlere önerimizdir.Programla kolay bir şekilde android cihazınıza torrent indirmesi yapabilir ve kaydedebilirsiniz.Programı sitemizden güncel apk dosyası ile birlikte ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Sizde android platformunda kullanacağınız bir torrent programı arıyorsanız bu programı mutlaka deneyin.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 28-08-2015, 22:54
Bs Player v1.24.182 Android Türkçe İndir

Bs Player v1.24.182 Android Türkçe Ücretsiz İndir


Bs Player android için kaliteli bir müzik player aracıdır.Program bir çok video türünü destekler ve videolarınızı oynatırken kesinlikle kasma sorunu yaşamassınız.Programın professyonel bir video oynatıcısı olmasının sebebi video oynatırken donma sorunu yaşatmaması ve sistemi kasmamasıdır.Program üstelik büyük bir codec sistemine sahiptir ve oynatmadığı video türü yoktur.Programın güncel apk dosyasını sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve android cihazınıza kurabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 28-08-2015, 18:54
Windows 8.1 Office 2013Windows 8.1 Office 2013
Windows 8.1 Pro + Office 2013 64 Bit Türkçe Full indir

Windows 8.1 ve office 2013 full programı kurulu bir vaziyette kullanmak isteyenler için özel bir şekilde hazırlanan Türkçe 64 bit bir işletim sistemidir. Hızlı linklerden tek link halinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Windows 8.1'e entegre edilen office 2013 ile birlikte otomatik olarak kurulur. Office 2013 ve windows 8.1 sistemlerini sürekli olarak kullanan arkadaşlara tavsiye bir sistem. Sitem 64 bit üzerine kuruludur. Aktivasyon için portable KMS Pico eklenmiş, yönetici olarak çalıştırmanız gerekiyor. UEFI desteği ve ESD sıkıştırma var. Çıkarılan bileşenler: Diller, Ayar Aktarma, Manifest Backup, Elle kurulum ve Yükseltme, Table text service, Wordpad, Recovery, Ekran koruyucular.Net Framework 3.5 Aktif ve güncellemeleri eklenmiş. Defender ve UAC Kapalı, Masa üstü simgeleri hazır gelir. Full bir sistemdir, kurup tadını çıkarabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 28-08-2015, 18:42
LumenRT Studio 2015 + GeoDesign Full İndir

LumenRT Studio 2015 + GeoDesign Full Ücretsiz İndir


LumenRT Studio programının GeoDesign sürümüdür.Programı kullanarak gerçek zamanlı render projelerinizi sahne görünümüne dönüştürebilirsiniz.Sahne çizimleri için kaliteli olan bu program cad çizimleri ve sahne çizimleriyle uğraşanların arşivinde mutlaka bulunmalıdır.Programla gerçek zamanlı cad ve sahne çizimleri yapabilir ve bunları sahneye yansıtabilirsiniz.Programın profesyonel kullanıcılara hitap eden GeoDesign sürünmüdür.Programı sitemizden ücretsiz olarak indirerek cihazınıza kurabilirsiniz.İndireceğiniz dosya içeriğinde kurulum dosyaları mevcuttur,programı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:

Ücretsiz Hosting