Bizi Takip Edin
Kategoriler
FaceBook Yorumları
Bilgi
Bu Site En Hızlı ve En İyi şekilde Google Chrome İle görüntülenir.
Tarih: 15-10-2014, 23:35
Ekleyen: Cesur
Internet Download Manager v6.21 Build 14 Final & Retail Türkçe Full


İnternetten dosya indirmede kullanabileceğiniz program olup dünyada en çok tercih edilen indirme yöneticisi olma özelliği yanında yarım kalan indirmelerinize kaldığınız yerden devam edebileceğiniz aynı zamanda indirmelerinizi 5 katına kadar hızlandıran güzel bir uygulamadır.

Internet Download Manager v6.21 Build 14 Final & Retail Türkçe Full İNDİR

Devamı
  • Yorumlar: 5
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 15-10-2014, 00:09
Ekleyen: mecnun_bey
Internet Download Manager v6.21 Build 12 Final & Retail Türkçe Full


İnternet download manager yani halk dilinde idm veya idman olarak bilinen dünyanın en çok tercih edilen indirme yöneticisidir. İndirme sırasında yarıda kalan, yarım bıraktığınız indirmelere kaldığınız yerden devam edebileceğiniz program indirmelerinizi 5 kat hızlandıran bir uygulamadır.

Internet Download Manager v6.21 Build 12 Final & Retail Türkçe Full İNDİR

Devamı
Tarih: 3-10-2014, 21:39
Ekleyen: mecnun_bey
Internet Download Manager v6.21 Build 11 Türkçe Full


İnternet Download Manager dosyalarınızı 5 kat hızlı biçimde indirmenizi sağlayan ve yarıda kesilmiş dosyalarınızı tekrardan kaldığı yerden indirmenize olanak tanıyan Türkçe dil destekli internet dosya indirme yöneticisidir.

Internet Download Manager v6.21 Build 11 Türkçe Full İNDİR

Devamı
Tarih: 17-09-2014, 14:40
Ekleyen: mecnun_bey
Internet Download Manager v6.21 Build 10 Final Türkçe Full


Program dünyada en çok kullanılan indirme yöneticisi olup indirme sırasında bağlantınız kesilse bile indirmenize kaldığınız yerden devam edebimenize olanak sağlıyor. Ayrıca indirmelerinizi 5 kat hızlı yapabildiğiniz iddia ediliyor. İdman ve idm olarakta bilinen programı şiddetle tavsiye ediyoruz. Tabiki full ve sorunsuz olarak sizlere sunuyoruz...

Internet Download Manager v6.21 Build 10 Final Türkçe Full İNDİR

Devamı
Tarih: 6-09-2014, 21:49
Ekleyen: Cesur
Internet Download Manager Full Indir v6.21 Build 9

IDM yazılımı ile dosyalarınızı en hızlı ve son sürat bir biçimde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Dosya içerisinde keygen serial crack ve patch mevcut. Programı sınırsız ve süresiz full olarak kullanabilirsiniz. Kullanıcılar arasında en çok tutulan indir me programı idm dir. Türkçe ve full verisyondur.

Internet Download Manager Full v6.21 Build 9 Türkçe indir

Devamı
  • Yorumlar: 1
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 6-09-2014, 21:35
Ekleyen: Cesur
internet download manager katılımsız full indirinternet download manager katılımsız full indir

Internet download manager programı ile full hızda dosya programlar indir ebilirsiniz. Program indireceği her dosyayı parçalara bölerek ve ayırarak indirdiği için en yüksek hızda indirir. Download yapan bir çok kullanıcı, hatta hemen hemen hepsi internet download manager kullanmaktadırlar. Program katılımsız Türkçe ve full sürümdür.
Devamı
  • Yorumlar: 1
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 28-08-2014, 16:59
Ekleyen: mecnun_bey
Internet Download Manager v6.21 Build 7 Türkçe Full


IDMAN bir indirme yöneticisi olup program indirme işlemlerinizi 5 katına kadar hızlandırabilir, üzerinde yer alan sürükle bırak desteği, görev zamanlayıcı, virüs koruması, indirme kuyruğuna ekleme, HTTPS desteği, komut satırı parametreleri, sesler, ZIP önizleme, proxy sunucuları ve kotalı aşamalı indirme gibi özellikler sayesinde kullanıcıların bir indirme yöneticisi üzerinde ihtiyaç duyabilecekleri tüm özelliklere sahip dünyanın en çok tercih edilen indirme yöneticisidir.

Internet Download Manager v6.21 Build 7 Türkçe Full İNDİR

Devamı
Tarih: 25-08-2014, 14:29
Ekleyen: Cesur
idm katılımsızidm katılımsız

Internet Download Manager full hızda dosyaları indirir. Kullanıcılar arasında en çok kullanılan dosya indirme programıdır. Dosya içerisinde keygen veya patch bulunmaktadır, programı full yaparak dosya indirmeye başlayabilirsiniz. Program Türkçe ve katılımsızdır. idm full.
Devamı
  • Yorumlar: 1
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 20-08-2014, 21:58
Ekleyen: mecnun_bey
Internet Download Manager v6.21 Build 5 Retail Full


Uygulama tüm neredeyse tarayıcıları destekleyen, bilgisayarınıza kurduğunuz andan itibaren tüm indirmelerinizi yöneten, indirmenizi 5 katına kadar hzılandıran mükemmel bir İnternet indirme hızlandırıcısı diyebiliriz.

Internet Download Manager v6.21 Build 5 Retail Full İNDİR

Devamı
Tarih: 12-08-2014, 19:09
Ekleyen: Cesur
Internet Download Manager 6.21 Build 3 Final Türkçe Katılımsız İndir

Internet Download Manager bir çok kullanıcı tarafından popüler olarak kullanılan bir dosya indirme yöneticisidir. Programları veya dosyaları indirirken farklı bir mantık uygulayarak dosyaları çok hızlı inmesini sağlar. Kısaltılmış ismi idm dir, belki görmüşsünüzdür. idm full indir idm katılımsız gibi terimler ile de arama yapılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 3
  • Ekleyen: Cesur