Anket
Ücretsiz VİP Linklerden Memnun Musunuz?
Bizi Takip Edin
Editörün Seçimi
Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler 2015
32 Bit 64 Bit Türkçe Full Otomatik Aktivasyon
Windows 7 Ultimate 64 Bit Türkçe Ingilizce Full
Güncel Sürüm, Otomatik Aktivatör Loader İçerir
Windows XP Professional Sp3 Final
32 Bit Türkçe 8 Nisan 2014 Güncel
Eset Smart Security 8 Türkçe Sınırsız Full
Purefix İle Sınırsız Full Kullanım
Zemana Anti Logger Full
Trojan ve Keyloggerdan Korunma Programı
İnternet Download Manager Full
Dosya İndirme Programı
DriverPack Solution v15 İso 2015 Türkçe Tek Lin ...
Sürücü Yükleme Güncelleme Programı
İslam Tarihi
Siyer 2.5 İslam Tarihi İnteraktif Eğitim CD'si
Advanced SystemCare Pro 8 Türkçe Full
Bilgisayar Hızlandırma Bakım Onarım Programı
Office 2013 32 Bit 64 Bit Güncel Sürüm
Türkçe Katılımsız Orijinal Full
Ontrack EasyRecovery Professional v10
Veri Kurtarma Programı - Silinen Dosyaları Geri Getirir
İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V2
Türkçe Tek Link 2014
Auto Hide IP
İP Gizleme Değiştirme Programı
Windows 7 Loader By Daz
Windows 7 - Vista - Server 2008 Aktivasyon Aktivatör
MultiBoot USB Kurulum indir
USB MultiBoot Sistemleri
Tavsiye Upload Siteleri
Kategoriler
Bilgi
Tarih: 17-04-2015, 21:01
Ekleyen: Cesur
idm full indiridm full indir
internet download manager 6.23 Build 10 Türkçe Katılımsız Süresiz Sınırsız indir

Fake serial hatası yaşatmayacak olan Internet Download Manager 6.23 yazılımı ile sorunsuz bir şekilde dosya indirebilirsiniz. Program katılımsız Türkçe ve full sürümdür. Sınırsız ve süresiz olarak kullanabilirsiniz. Internet download manager programı, dosyaları parçalara bölerek indirdiği için çok daha hızlı indirebilirsiniz. İnternet bağlantınızın desteklediği en yüksek hız ile indirebilirsiniz. Program katılımsız olduğu için serial patch filan istemez. Kurup kullanabilirsiniz. Kurarken anti virüs programınızı devre dışı bırakmanız gerekebilir.

Bilgisayarınızda internet download programı kurulu ise kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatıp bu programı kurunuz.
Devamı
Tarih: 3-04-2015, 09:22
Ekleyen: Cesur
Internet Download Manager 6.23 Türkçe Build 10 full sınırsız patch süresiz indir

Dosya indirme programı olan Internet Download Manager yazılımı ile büyük ya da küçük boyutlu farketmeksizin dosyaları daha hızlı indirebilirsiniz. Dosyaları parça parça indirdiği için normaline göre daha hızlı indirmektedir. Patch aracılığı ile programı full yapabilirsiniz sınırsız ve süresiz kullanabilirsiniz. Aynı zamanda video sitelerinden video indirebilirsiniz.

Kurulum açıklaması:
Eğer bilgisayarınızda eski sürüm var ise açın, menüden Yardım sekmesinden Güncellemeleri Denetle seçeneğini seçin ve güncelleyin. Güncelleme bittikten sonra sahte serial uyarısı verdiğinde açılanları kapatın ve indirdiğiniz dosya içerisindeki patch dosyasını çalıştırıp Patch yazan tuşa basın. Bu şekilde internet download manager programını full süresiz ve sınırsız kullanabilirsiniz.
Devamı
Tarih: 30-03-2015, 13:08
Ekleyen: Cesur
idm full indiridm full indir
idm 6.23 Build 9 Türkçe Sınırsız Patch Serial indir

Hızlı dosya indirme programı olan internet download manager yazılımı ile özellikle büyük boyutlu dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir ve zamandan kazanabilirsiniz. Dosya indirmeyi sevenler, yani downloadcılar :) bu programı sürekli kullanırlar. Program Türkçe ve full sürümdür. Patch ile sınırsız ve süresiz yapabilirsiniz.

Build 9 Versiyon Yenilikleri:
. Kaspersky internet security ve google chrome eklentisinde oluşan sorunlar giderildi.
Devamı
Tarih: 19-03-2015, 11:43
Ekleyen: Cesur
idm 6.23 2015 full download

internet Download Manager 6.23 full retail sürümü ile daha gelişmiş ve hafif bir şekilde kullanıcıların hizmetine sürüldü. Türkçe dil desteği mevcut ve idm yi sınırsız yapmak için patch mevcut. Retal ve normal sürüm arasında ne fark var diye sorarsanız aslında hiç bir fark yok :) Retail anlamı satışa ve dağıtılmaya hazır demektir. Madem aynı neden aynısını paylaşıyorsunuz diye soracak olursanız. Bazı kullanıcılar retail sürümünü kullanmak istiyor. Bu tamamen zevk ve tercih meselesidir. Biz paylaşıyoruz siz hangisini kullanmak isterseniz onu kullanın :)
Devamı
Tarih: 19-03-2015, 11:31
Ekleyen: Cesur
Internet Download Manager 6.23 Build 8 full sınırsız patch süresiz Türkçe indir

Hızlı dosya indirme programı olan Internet Download Manager yazılımının 2015 6.23 versiyonu ve build 8 sürümü Türkçe dil desteği mevcut. Dosyaları parçalara ayırarak indirme özelliği ile internet bağlantınızın aldığı hızı sonuna kadar kullanan ve bu nedenle hızlı dosya indirme programı unvanını alan bu yazılım ile dosyalarınızı daha seri ve daha hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Dosya içerisindeki patch ile idm programını sınırsız ve süresi olarak kullanabilirsiniz. Yeter ki güncelleme yapmayın fakat olur da güncelleme yapmak isterseniz, güncellemeden sonra mutlaka patch ile tekrar sınırsız hale getirebilirsiniz.
Devamı
Tarih: 18-03-2015, 20:21
Ekleyen: mecnun_bey

Internet Download Manager Tam İndir

İnternet yaptığınız indirmelerde sizlere yardımcı olacak programlardan dünyada en çok tercih edilen indirme yöneticisi İnternet download Manager tam sürüm programıdır. Dosya indirirken yarıda kalan indirmelerinizi devam ettirebilirsiniz. İndirmelerinizi 5 katına kadar hızlandırmaktadır. idm veya idman olarak bilinen programı herkese tavsiye ediyoruz.

Internet Download Manager v6.23 Build 7 Türkçe Full İNDİR

Devamı
Tarih: 12-03-2015, 22:49
Ekleyen: mecnun_bey

Full Sürüm Internet Download Manager İndir

Eğer internetten çok dosya indiriyorsanız, idm tam size göre bir programdır. İndirme yaparken yarıda kesilse bile devam edebilirsiniz. Ayrıca indirme hızınızı 5 katına kadar artırdığı söylenmektedir. Eğer bir indirme yöneticisine ihtiyacınız varsa dünyada en çok tercih edilen "İnternet Download Manager" tam sürüm yazılımını tercih etmenizi öneririm. Dosyada full sürüm idm ve toolbar mevcuttur.

Internet Download Manager v6.23 Build 6 Türkçe Full İNDİR

Devamı
Tarih: 11-03-2015, 01:12
Ekleyen: mecnun_bey
Internet Download Manager 2015 6.23 full sınırsız süresiz indir

İndirme Yöneticileri arasında dünyada en çok tercih edilen program olan full sürüm Internet Download Manager programı ile indirmeleriniz 5 katına kadar hızlanabilecek, indirirken dosylarınız yarıda kaldıysa indirmeye devam edebileceksiniz. IDM 'nin güncel ve Türkçe sürümü sizlerle...

Internet Download Manager v6.23 Build 5 Final Türkçe Full İNDİR

Devamı
Tarih: 5-03-2015, 21:32
Ekleyen: mecnun_bey
Internet Download Manager 6.23 full indir sınırsız Türkçe

Dünyada en çok tercih edilen, indirmelerinizi 5 kat hızlandırabilen, yarıda kalan indirmelerinizi devam ettirebileceğiniz indirme yöneticisi bir programdır. IDM bir dosyayı indirirken parçalara bölerek indirir, bu yüzden en yüksek hızda dosya indirir. Dosya indikten sonra parçaları birleştirir ve size sunar. İnternet download Manager yazılımı Türkçe ve tam sürüm olarak sizlerle...

Internet Download Manager v6.23 Build 3 Final Türkçe Full İNDİR

Devamı
Tarih: 9-02-2015, 19:39
Ekleyen: Cesur
Internet Download ManagerInternet Download Manager

Dosya indirme ve yönetme programı olan IDM programının full ve portable versiyonudur. Türkçe dil desteği vardır. internet Download Manager programı ile dosyalarınızı daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Bir çok dosya indirme özelliğine sahip bu yazılım ile dosya indirmeleriniz daha da kolaylaşacak.

IDM Portable Türkçe Ful indir v6.22
Devamı