Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Editörün Seçimi
Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler 2015
32 Bit 64 Bit Türkçe Full Otomatik Aktivasyon
Windows 7 Ultimate 64 Bit Türkçe Ingilizce Full
Güncel Sürüm, Otomatik Aktivatör Loader İçerir
Windows XP Professional Sp3 Final
32 Bit Türkçe 8 Nisan 2014 Güncel
Eset Smart Security 8 Türkçe Sınırsız Full
Purefix İle Sınırsız Full Kullanım
Zemana Anti Logger Full
Trojan ve Keyloggerdan Korunma Programı
İnternet Download Manager Full
Dosya İndirme Programı
DriverPack Solution v15 İso 2015 Türkçe Tek Lin ...
Sürücü Yükleme Güncelleme Programı
İslam Tarihi
Siyer 2.5 İslam Tarihi İnteraktif Eğitim CD'si
Advanced SystemCare Pro 8 Türkçe Full
Bilgisayar Hızlandırma Bakım Onarım Programı
Office 2013 32 Bit 64 Bit Güncel Sürüm
Türkçe Katılımsız Orijinal Full
Ontrack EasyRecovery Professional v10
Veri Kurtarma Programı - Silinen Dosyaları Geri Getirir
İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V2
Türkçe Tek Link 2014
Auto Hide IP
İP Gizleme Değiştirme Programı
Windows 7 Loader By Daz
Windows 7 - Vista - Server 2008 Aktivasyon Aktivatör
MultiBoot USB Kurulum indir
USB MultiBoot Sistemleri
Tavsiye Upload Siteleri
Kategoriler
Tarih: 13-07-2015, 12:57
Ekleyen: Cesur
Internet Download Manager Full v6.23 Build 15 indir
internet Download Manager Full v6.23 Build 15 indir Patch

Yeni güncel sürüm linki eklenmiştir. IDM 6.23 Build 15. Patch ile sınırsız ve süresiz yapabilirsiniz. Eski IDM programını silmenize gerek yok. Menüden güncelleyin ve daha sonra patch yapın ve full versiyon olarak kullanın. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Hızlı dosya indirebileceğiniz kullanışlı bir program olan Internet Download Manager yazılımı ile dosyaları daha hızlı ve kolay bir şekilde indirerek zamandan kazanabilirsiniz. Durdur ve devam et özelliği ile dosya inerken durdurup devam ettirebilirsiniz. Çok büyük boyutlu dosyalar indirirken program ayarlarından dosya indikten sonra bilgisayarı kapat seçeneği ile bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını sağlayabilir ve saatlerde başında beklememiş olursunuz.

Dosya içerisindeki ptach programı ile Internet Download Manager programını full ve süresiz yapabilirsiniz. Sahte lisans veya sahte serial hatası almazsınız. Patch programı ile Internet Download Manager programını kendi adınıza lisanslayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda bir önceki sürüm var ise bu sürümü direkt üzerine kurabilirsiniz fakat kurulumdan sonra tekrar patch uygulamanız gerekiyor. Aksi takdirde fake serial hatası alabilirsiniz. Patch programını çalıştırıp patch yazan butona basmanız yeterli. Patch uygularken Internet Download Manager programının kapalı olması gerekiyor. Akti halde hata alırsınız ve programı full sınırsız olmaz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 8-07-2015, 19:33
Ekleyen: paydos
Internet Download Manager 6.23 Build 14 Full Türkçe + Tema İndir

Internet Download Manager 6.23 Build 14 + Tema Ücretsiz Türkçe İndirİnternet Download Manager yani halk dilinde idm veya idman olarak bilinen DÜNYANIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN İNDİRME YÖNETİCİSİDİR. .İdm kullanarak indirmelerinizi 5 kat daha hızlı indirebilirsiniz. IDM programı ile film, video ve dosya vb. indirirken indiren dosyaları durdurup kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Gelişmiş bir çok Özellikliğe sahip bir indirme yöneticisi olup kapsamlı hata kurtarma özelliği sayesinde ağ sorunları, elektrik kesintileri gibi durumlarda indirilen dosyalar yarım kalmaz. Google Chrome, Internet Explorer, Safari, Opera,Netscape, MSN Explorer, AOL, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olarak işleyici bulundurur ve sorunsuz bir şekilde çalışır.


Konuyu Düzenleyen: Cesur - 9-07-2015, 02:14
Sebep: Yeni Versiyon Eklendi

Devamı
Tarih: 11-05-2015, 12:39
Ekleyen: Cesur
idm full indiridm full indir
Internet Download Manager 6.23 Türkçe Build 11 full Katılımsız süresiz indir

Program, film veya dosya indirme ile fazlaca haşır neşir iseniz internet download manager programı tam size göre. Program katılımsız Türkçe ve full versiyondur. İndirip kurup full olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. IDM programı, dosyaları parçalara bölerek indirdiği için, her zaman en yüksek hızda indirir ve size zaman kazandırır. Sıralı indirme özelliği ile program veya dosya linklerini programa ekleyip sıraya koyabilirsiniz ve bir indirme bittiğinde diğerine geçer. Böylelikle de başka işleriniz var ise onları yapabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 30-04-2015, 12:42
Ekleyen: Cesur
IDM v6.23 Build 11 Türkçe Full Sınırsız Süresiz indir
idm 6.23 Build 11 2015 full download

internet download manager full program indir me programı olarak kullanılan ve hızlı dosya indirme programı olarak da kullanılmakta. Dosyaları parçalara ayırarak indirdiği için hızlı indirmektedir. Türkçe ve sınırsızdır. Dosya içerisindeki patch ile programı full ve süresiz yapabilirsiniz. Program ile bir çok video sitesinden video veya film indirebilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 17-04-2015, 21:01
Ekleyen: Cesur
idm full indiridm full indir
internet download manager 6.23 Build 10 Türkçe Katılımsız Süresiz Sınırsız indir

Fake serial hatası yaşatmayacak olan Internet Download Manager 6.23 yazılımı ile sorunsuz bir şekilde dosya indirebilirsiniz. Program katılımsız Türkçe ve full sürümdür. Sınırsız ve süresiz olarak kullanabilirsiniz. Internet download manager programı, dosyaları parçalara bölerek indirdiği için çok daha hızlı indirebilirsiniz. İnternet bağlantınızın desteklediği en yüksek hız ile indirebilirsiniz. Program katılımsız olduğu için serial patch filan istemez. Kurup kullanabilirsiniz. Kurarken anti virüs programınızı devre dışı bırakmanız gerekebilir.

Bilgisayarınızda internet download programı kurulu ise kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatıp bu programı kurunuz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 3-04-2015, 09:22
Ekleyen: Cesur
Internet Download Manager v6.23 Full Build 10 indir
Internet Download Manager 6.23 Türkçe Build 10 full sınırsız patch süresiz indir

Dosya indirme programı olan Internet Download Manager yazılımı ile büyük ya da küçük boyutlu farketmeksizin dosyaları daha hızlı indirebilirsiniz. Dosyaları parça parça indirdiği için normaline göre daha hızlı indirmektedir. Patch aracılığı ile programı full yapabilirsiniz sınırsız ve süresiz kullanabilirsiniz. Aynı zamanda video sitelerinden video indirebilirsiniz.

Kurulum açıklaması:
Eğer bilgisayarınızda eski sürüm var ise açın, menüden Yardım sekmesinden Güncellemeleri Denetle seçeneğini seçin ve güncelleyin. Güncelleme bittikten sonra sahte serial uyarısı verdiğinde açılanları kapatın ve indirdiğiniz dosya içerisindeki patch dosyasını çalıştırıp Patch yazan tuşa basın. Bu şekilde internet download manager programını full süresiz ve sınırsız kullanabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 30-03-2015, 13:08
Ekleyen: Cesur
idm full indiridm full indir
idm 6.23 Build 9 Türkçe Sınırsız Patch Serial indir

Hızlı dosya indirme programı olan internet download manager yazılımı ile özellikle büyük boyutlu dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir ve zamandan kazanabilirsiniz. Dosya indirmeyi sevenler, yani downloadcılar :) bu programı sürekli kullanırlar. Program Türkçe ve full sürümdür. Patch ile sınırsız ve süresiz yapabilirsiniz.

Build 9 Versiyon Yenilikleri:
. Kaspersky internet security ve google chrome eklentisinde oluşan sorunlar giderildi.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 19-03-2015, 11:43
Ekleyen: Cesur
internet Download Manager 6.23 Build 8 Final Retail
idm 6.23 2015 full download

internet Download Manager 6.23 full retail sürümü ile daha gelişmiş ve hafif bir şekilde kullanıcıların hizmetine sürüldü. Türkçe dil desteği mevcut ve idm yi sınırsız yapmak için patch mevcut. Retal ve normal sürüm arasında ne fark var diye sorarsanız aslında hiç bir fark yok :) Retail anlamı satışa ve dağıtılmaya hazır demektir. Madem aynı neden aynısını paylaşıyorsunuz diye soracak olursanız. Bazı kullanıcılar retail sürümünü kullanmak istiyor. Bu tamamen zevk ve tercih meselesidir. Biz paylaşıyoruz siz hangisini kullanmak isterseniz onu kullanın :)
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 19-03-2015, 11:31
Ekleyen: Cesur
Internet Download Manager 6.23 Full indir Build 8 Final
Internet Download Manager 6.23 Build 8 full sınırsız patch süresiz Türkçe indir

Hızlı dosya indirme programı olan Internet Download Manager yazılımının 2015 6.23 versiyonu ve build 8 sürümü Türkçe dil desteği mevcut. Dosyaları parçalara ayırarak indirme özelliği ile internet bağlantınızın aldığı hızı sonuna kadar kullanan ve bu nedenle hızlı dosya indirme programı unvanını alan bu yazılım ile dosyalarınızı daha seri ve daha hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Dosya içerisindeki patch ile idm programını sınırsız ve süresi olarak kullanabilirsiniz. Yeter ki güncelleme yapmayın fakat olur da güncelleme yapmak isterseniz, güncellemeden sonra mutlaka patch ile tekrar sınırsız hale getirebilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 18-03-2015, 20:21
Ekleyen: mecnun_bey
Internet Download Manager v6.23 Build 7 Türkçe Full İndir

Internet Download Manager Tam İndir

İnternet yaptığınız indirmelerde sizlere yardımcı olacak programlardan dünyada en çok tercih edilen indirme yöneticisi İnternet download Manager tam sürüm programıdır. Dosya indirirken yarıda kalan indirmelerinizi devam ettirebilirsiniz. İndirmelerinizi 5 katına kadar hızlandırmaktadır. idm veya idman olarak bilinen programı herkese tavsiye ediyoruz.

Internet Download Manager v6.23 Build 7 Türkçe Full İNDİR

Devamı