Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Turbobit Premium
turbobit premium
Dosya İndirme Anlatım
Tavsiye Upload Siteleri
Kategoriler
turbobit premium
Site İçi Arama
Tarih: 16-11-2015, 15:41
Hotspot Shield Elite VPN

Hotspot Shield Elite 5 Katılımsız Türkçe Full


Katılımsız VPN programı olan ve bir nevi ip değiştirme yazılımı olan Hotspot Shield Elite programı ile vpn ile bağlanabilir ve ip adresinizi değiştirebilirsiniz. Yasaklanmış sitelere giriş yapabilirsiniz. Açılımı Virtual Private Network olan VPN bulunduğunuz ağdan başka bir ağı köprü olarak kullanmanıza yarar.

Hotspot Shield Elite Türkçe Katılımsız Full indir

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 16-11-2015, 11:20
Real Hide IP Full indir v4.5.0.8

Real Hide IP 2015 full indir serial crack


Real Hide IP 4 full indir, program ile ip adresinizi değiştirerek internette sitelerde gizli bir şekilde gezinebilirsiniz. Gerçek ip adresinizi göremezler. İP adresi gizlemekle değiştirmek aynı şeydir. İP adresinizi değiştirdiğinizde gizlemiş de oluyorsunuz. Program içerisinde full yapabilmeniz için gerekli araçlar mevcut.

Real Hide IP Full indir v4.5.0.8 Keygen Serial

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 10-11-2015, 22:38
Hide IP Easy 5.4.6.2 Full indir

Hide IP Easy 5.4.6.2 Full Ücretsiz İndir


Hide IP Easy, o anki ip adresinizi gizleyerek (değiştirerek) daha güvenli sörf yapmanızı sağlayan bir ıp değiştirme programıdır.Çok kullanışlı ve pratik bir arayüze sahiptir. Sadece bir butona tıklamanızla gerçek IP'nizi sahte bir IP ile gizler ve kimliğinizi belli etmeden sörf yapmanızı sağlar. Hareketlerinizi izleyen hırsızlara engel olur ve çevrimiçi aktiviteleriniz için tam şifreleme sağlar. Hide IP Easy ile basit ve kolayca kimliğinizi belli etmeden sörf yapın, IP adresinizi gizleyin, gizliliğinizi emniyete alın...
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 3-11-2015, 08:04
full programlar indirfull programlar indir

Hide ALL IP Full Ücretsiz İndir + Portable


Portable kullanmak isteyenler için portable sürümü de dosya içerisinde mevcut. . IP gizlemek için ideal bir ip gizleme değiştirme programıdır. Hide ALL IP, çok gelişmiş bir IP gizleme programıdır. Bu program ile dilediğiniz ülke ip adresini seçerek gizlenebilir ve böylece tüm yasaklı sitelere erişim sağlayabilirsiniz. Hide ALL IP yazılımı ile ip adresinizi gizleyerek İnternette doyasıya sörf yapabileceğiniz proxy programıdır. Program içerisinde çeşitli lokasyonlar bulunmaktadır. Bu lokasyonlardan dilediğinizi seçerek sanki o lokasyondaymış gibi internete bağlanırsınız. Popüler olan tüm tarayıcılar ile uyum içerisinde çalışmaktadır. Kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca IP değiştirebilir ve hız kaybı yaşamadan İnternette doyasıya sörf yapabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 1-11-2015, 22:43
IP Gizleme Programı Mask My IP 2.5.6.8 Full indir

Mask My IP 2.5 Full indirk


Mask My IP, ip gizleme programının yeni 2015 güncel sürümü eklendi. İP Değiştirme ve gizleme programı olan Mask My IP yazılımı ile, internette gezinirken ip adresinizi değiştirebilir ve gizleyebilirsiniz. Programı dosya içerisindeki crack dosyası ile full ve sınırsız kullanım yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmuyor fakat kullanımı basit bir ip gizleme değiştirme programıdır.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 30-10-2015, 16:23
full programlar indirfull programlar indir

IP Gizleme Programı indir


IP Gizleme programı olan IP Hider Ever yazılımı ile internette sörf yaparken kendi internet trafiğinizi ve gerçek konumunuzu gizleyebilirsiniz, böylece kendi kullandığınız gerçek IP adresinizi gizlemek için kullanalabileceğiniz profesyonel bir programdır. İnternet sitelerinde gezinirken gerçek ip adresinizi gizlemiş olursunuz.
Kurulumu:
Dosya içerisinde crack mevcuttur, programı kurun ve kapatın, yani tamamen çıkış yapın. Daha sonra crack dosyasını programın kurulu olduğu dizine atın ve keylogger programını çalıştırın, full olduğunu göreceksiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 15-10-2015, 18:45
Platinum Hide IPPlatinum Hide IP

Platinum Hide IP Türkçe Full indir + Katılımsız


2015 Güncel version eklendi. Patch yaparak full olarak kulllanabilirsiniz. Türkçe yama dosyası eklendi. Dosya içerisindeki English.lan dosyasını programın kurulu olduğu dizindeki English.lan dosyası ile değiştirirseniz program Türkçe olur. IP değiştirme programı olan Platinum Hide IP progtamı ile ip adresinizi değiştirerek gizlemiş olursunuz ve bu sayede de internette iz bırakmadan sörf yapabilirsiniz. Full olarak indirebilirsiniz. Patch ile full yapabilirsiniz. Platinum Hide IP ile gerçek ip adresiniz yerine programın sağlamış olduğu sahte bir ip adresi alarak internette sörf yapabilirsiniz. Program popüler tarayıcılar ile uyumludur. Program menüsünden programın belirlemiş olduğu ülke konumlarından ip seçmek mümkün, örnek olarak bir Alman ip adresi ya da bir Amerika ip adresi alabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 10-07-2015, 12:13
full programlar indir serialfull programlar indir serial

Super Hide IP 2015 Full indir


IP gizlemek ve değiştirmek için kullanabileceğiniz bir program olan Super Hide IP yazılımı ile dilediğiniz aman ip adresinizi gizleyebilir veya değiştirebilirsiniz. IP değiştirmek ile gizlemek aynı şeydir. Program full versiyondur, kullanımı gayet basittir. Super Hide IP, ip adresini gizler, internette gizlenmiş olarak gezinirsiniz. Super Hide IP full indir. Super Hide IP v3.1.7.8 ile ip numaranızı gizleyebilir ve internette iz bırakmadan gezinebilir, ip adresinizi değiştirebilir, yaptığınız online aktivitelerinizi şifreleyerek kötü amaçlı insanlardan gizleyebilir, kimliği gizli mailler yollayabilirsiniz. Super Hide IP programı sayesinde forum sitelerinden banlanmaz, sitelerden engellenmenizin önüne geçebilirsiniz. Super Hide IP tüm interney taraycıları (Internet Explorer, Firefox, Opera, Maxthon, MyIE) ile ve güvenlik duvarlarıyla uyumlu çalışır.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 22-05-2015, 18:34
ip gizleme programı full indirip gizleme programı full indir
IP Hider Pro 5 Full indir Patch

IP gizleme programları arasında bir full ip gizleme programı daha eklendi. IP adresinizi gizleyebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz bir program olan IP Hider Pro yazılımı ile internette gizli bir şekilde gezinebilirsiniz. IP Hider Pro, ip gizleme ve proxy programıdır. İnternet explorer, mozilla firefox, safari, google chrome gibi tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Gerçek ip adresinizi gizleyerek sörf yapabilir, bulunduğunuz bölgede yasaklı siteler varsa bu şekilde girebilirsiniz. Örneğin amerika lokasyonu seçerek sadece amerikada hizmet gösteren servislere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra programlarınızı ekleyip proxy desteği kazandırabilirsiniz. Bir örnek vermek gerekirse mirc programını ip programına ekliyoruz ve mirc programı gerçek ip adresimiz değil programın sağladığı ip adresi ile bağlanıyor. Programı full olarak kullanmak için indirdiğiniz dosya içerisindeki patch dosyasını çalıştırıp patch yazan butona tıklamanız yeterli.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 13-05-2015, 11:24
serial patch full indirserial patch full indir
Platinum Hide IP Full Türkçe indir v3.4.3.8

Türkçe ip gizleme değiştirme programı olan Platinum Hide IP yazılımı ile internette dolaşırken ip adresinizi gizleyebilirsiniz. Program aynı zamanda da ip değiştirme programıdır. IP adresinizi değiştirdiğinizde gizlemiş de oluyorsunuz. Programı nasıl full yapacağınız ve nasıl Türkçe yapacağınız hakkında indirdiğiniz dosya içerisinde anlatım dosyası bulunmaktadır.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:

turbobit premium