Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Tavsiye Upload Siteleri
Ücretsiz Hosting
Ücretsiz Hosting
Kategoriler
full indir
Site İçi Arama
Tarih: Dün, 13:14
AIDA64 Extreme EditionAIDA64 Extreme Edition

AIDA64 Türkçe 2015 Portable Katılımsız Stable Türkçe Full indir


AIDA64 Extreme / Engineer / Business / Network Audit 5.50.3600 Stable Portable ve katılımsız olarak indirebilirsiniz.
AIDA64 Extreme Edition, sisteminizi oluşturan donanım ve yazılımlar hakkında detaylı bilgilersunan bir programdır.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 7-10-2015, 13:58
K-Lite Mega Codec Pack 10 katılımsızK-Lite Mega Codec Pack 10 katılımsız

K-Lite Mega Codec Pack Katılımsız indir


K-Lite Mega Codec Pack 11 katılmsız indir, video izlemek için gereken codeklerin tümünü bünyesinde barındıran bu program ile video veya film seyrederken herhangi bir codec sorunu ile karşılaşmazsınız. Program bilgisayardaki codec bileşenlerini de kullanarak size keyifli bir film izleme deneyimini sunar. Eğer film izlerken ses veya görüntü problemi yaşıyorsanız bu programı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

K-Lite Mega Codec Pack 11.5.0 32 64 Bit Katılımsız indir


Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 7-10-2015, 12:27
gezginler full indirgezginler full indir

CloneBD katılımsız Full indir


Blu-Ray Disk kopyalama programı olan CloneBD yazılımı ile Blu-Ray diskleri kopyalayıp çoğaltabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmuyor fakat kullanımı oldukça basittir. Katılımsız ve full versiyondur.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 7-10-2015, 12:13
HyperSnap v8.06.01 (Ekran Görüntüsü Alma Programı)

Katılımsız HyperSnap 2015 Full indir


Ekran yakalama görüntü alma programı olarak kullanılan HyperSnap yazılımının katılımsız ve full halidir. Serial keygen gerekmez, otomatik olarak full kurulur. Kolay kullanım sağlayan, hızlı bir ekran yakalama yazılımı olan HyperSnap, editörü sayesinde alınan görüntüler üzerinde düzenleme yapmanızı sağlıyor. Programla DirectX/Direct3D teknolojisiyle hazırlanan oyunlardan tam ekran görüntüler kaydedilebilir.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 7-10-2015, 11:31
gezginler tamindir full programlar

Autoit 3 ve SciTE 3.6.0 Full Katılımsız indir


Katılımsız kurulumlu programlar yapma yazılımı olan AutoIt programı ile siz de kendinize göre katılımsız programlar yapabilir veya paylaşabilirsiniz. AutoIt, script tabanlı otomatik görevler hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir programdır. AutoIt, klavye üzerinden tuş vuruşlarını mouse harekerlerini ve windows pencere kontrolleri simule ederek sıklıkla yaptığınız işleri sizin yerinize otomatik olarak yapar. AutoIt ile; Windows pencereleri açabilirsiniz, Klavye tuş vuruşlarını simule edebilirsiniz, Mouse hareketlerini ve klikleme işlemlerini simule edebilirsiniz, Pencereleri taşıyabilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz, Kopyala/Yapıştır işlemleriin gerçeleştirebilirsiniz, Registry ile çalışabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 7-10-2015, 11:15
VirtualBox 5.0.6 Build 103037 Türkçe Katılımsız

VirtualBox 5.0.6 Build 103037 Final Türkçe Katılımsız Full indir


Sanal bilgisayar kurma programı olan VirtualBox yazılımının katılımsız ve Türkçe hali. VirtualBox ile bilgisayarınızda sanal bilgisayarlar oluşturabilir ve bazı denemeler yapabilirsniz. Kısacası VirtualBox ile bilgisayar içine bilgisayar kurabilirsiniz. Türkçe sürümü ile, yabancı dil bilmeyenler de virtualbox'u kolay bir şekilde kullanabilirler.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 7-10-2015, 11:04
7-Zip katılımsız Türkçe

7-Zip Türkçe 2015 Katılımsız Full indir 2015


Katılımsız full 2015 güncel versiyon 7-Zip 9 Alpha Türkçe Katılımsız, program ile winrar tarzı sıkıştırma yapabilir ve sıkıştırılmış dosyaları açabilirsiniz. Türkçe dil desteği vardır 32 bit ve 64 bit birleştirilmiş, sisteminize göre otomatik olarak kurulur. Winrar programına alternatif arayanlar için kullanılabilir bir programdır. Katılımsız ve Türkçe. Winrar ile yapabildiklerinizi ve fazlasını bu program ile de yapabilirsiniz.

7-Zip Türkçe Katılımsız Alpha 15.08 indir 32 Bit 64 Bit

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 6-10-2015, 23:53
gezginler tam indir fullprogramlarindirgezginler tam indir fullprogramlarindir

IDM Katılımsız Full indir Sınırsız Süresiz Türkçe indir


32 Bit 64 Bit otomatik olarak kurulur. Katılımsız internet download manager kullanıcıları için güncel ve full bir idm. Hızlı dosya indirme programı olarak kullanılan ve en iyi indirme programı olarak bilinen internet download manager ile dosyaları daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Dosyaları parçalar bölerek indirdiği için en hızlı şekilde download yapmakta. Türkçe ve tam sürümdür. Katılımsız programlar otomatik olarak kurulan programlardır. Çift tıklayıp kurulmasını bekleyebilirsiniz. Bazı katılımsız programlar anti virüs programları tarafından uyarı verebiliyorlar, bunun nedeni de otomatik olarak kurulduğu içindir. Size tavsiyem programı kurarken anti virüs programınızı devre dışı bırakın, kurulum bitince tekrar aktif edebilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 6-10-2015, 23:35
NOD32 Antivirus 8NOD32 Antivirus 8
NOD32 Antivirus Türkçe 8 Katılımsız Full indir Sınırsız Süresiz

Yeni katılımsız 2015 güncel hali eklendi. Katılımsız ve full versiyondur, serial istemez, direkt full olarak kurulur. Bilgisayarınızı trojan, keylogger, malware gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan NOD32 8 programının Türkçe ve katılımsız halidir. Full versiyondur ve sınırsız kullanım olarak kullanabilirsiniz. 32 ve 64 bit sistemleri destekler. Sisteminize göre otomatik kurulum yapar.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 6-10-2015, 23:30
ESET Smart Security 8ESET Smart Security 8
ESET Smart Security 8 32 64 Bit Türkçe Katılımsız Sınırsız Kullanım

Yeni 2015 güncel katılımsız sürüm linkleri eklendi. Fulll sınırsız ve süresiz olarak kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda tam koruma sağlayan ESET Smart Security 8 anti virüs yazılımı ile bilgsayarınıza gelebilecek tüm siber saldırıları engelleyebilir ve size veya şifrelerinize zarar gelmesini engelleyebilirsiniz. Sezgisel algılama ve tarama ile, daha varlığı bile belli olmayan virüs veya trojanları bulup silebilirsiniz.

Eset Smart Security'nin Anti-Theft özelliği ile kaybolan veya çalınan dizüstü bilgisayarınızı bulabilirsiniz. Konum tespiti ile bilgisayarınızı anında bulabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:

full indir