Anket
VİP Hakkında Düşünceniz?
VİP Kaldırılsın, Kolay Linkler Eklensin
VİP Devam Etsin
Bizi Takip Edin
Son Yorumlar
Yazar → karamsar1993
Konu → VİP Üyelikte Son Fırsat!
Yorum → üyeliği onaylayacak mısınız artık cesur bey

Yazar → karamsar1993
Konu → VİP Üyelikte Son Fırsat!
Yorum → tmm dediğiniz gibi denizbank atmsinden yatırdım dediğiniz numaraya parayı

Yazar → Sadullah
Konu → Snappy Driver Installer R137 Full
Yorum → Sunucudan indirirken virus uyarısı normal mi ?

Yazar → cankus
Konu → Snappy Driver Installer R137 Full
Yorum → Teşekür ederim.

Yazar → mtk
Konu → VİP Üyelerin Aldıkları Hizmeti Değerlendiren Yorumları
Yorum → Üçüncü kez vip üyelik aldım. Sitenizden oldukça memnunum. Pc yi açtığımda ilk sizin siteye giriyorum. Hizmetten de oldukça menunum. Vip üyelik kesinlikle devam etmeli. Ücret makul hizmet güzel. Vip üyeliğin devamını istemeyenlere kulak verip vipi kaldırmayın. Hata edersiniz. Yoksa büyük dosyalar nasıl inecek.

Yazar → Cesur
Konu → Nero Express 12.0.28001 Türkçe Portable
Yorum → Mega İNDİR yazan yere tıklayın ve indirin.

Yazar → Cesur
Konu → Windows 8.1 Update 2 Pro Vl Türkçe Eylül 2014 Güncel Fu ...
Yorum → Kenan
Herhangi bir sorun olmaz kurabilirsiniz. Takıldığınız yerde buraya yazın yardımcı olalım.

Yazar → Cesur
Konu → Nero Micro v8.3.13.0 Türkçe (Katılımsız)
Yorum → İndir butonunun altında yazıyor.

Winrar Sifresi: www.fullprogramlar.org

Yazar → Cesur
Konu → VİP Üyelikte Son Fırsat!
Yorum → karamsar1993
Üzgünüm ama maalesef olamayacaksınız. Eğer size yakın bir Denizbank atmsi var ise FastPay menüsünden yukarıdaki numaraya ücretsiz bir şekilde para gönderebilirsiniz.

Yazar → karamsar1993
Konu → VİP Üyelikte Son Fırsat!
Yorum → nasıl ya ben vip üye olamayacak mıyım artık

ya ben şimdi vip üyelik almak istiyorum eksik günleride kabul ediyorum yardımcı olun lütfen

Full Programlar İndir
Kategoriler
FaceBook Yorumları
Bilgi
Etikeller
Bu Site En Hızlı ve En İyi şekilde Google Chrome İle görüntülenir.
Tarih: 17-09-2014, 10:45
Ekleyen: Cesur
Adobe Reader XI 11

Adobe Reader programı elektronik belge paylaşımı olayında dünya standartı olarak belirlenmiş PDF formatındaki belge ve dosyaları aça bilmenizi sağlayan ücretsiz bir PDF okuyucudur.

Bütün PDF belgelerini açabilen ve tümüyle uyum içinde çalışabilen tek PDF gösterici olan Adobe Reader ile PDF belgelerini açabilir, gösterebilir, doküman içinde arama yapabilir, dokümanları dijital olarak imzalayabilir, onaylama ve tanımlamalar yapabilir, yazıcıdan çıktı alabilir ve sahip olduğunuz diğer PDF dosyaları ile birleştirme işlemi gerçekleştirebilir.

Sade ve basit bir görünüme sahip olan program basit menüleri ile tüm pc kullanıcıları tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Adobe Reader bir PDF belgesi açtığınızda ve bu dosyayı incelerken size gereken tüm araç ve gereçleri içeren güçlü bir yardımcı programdır. Katılımsız ve Türkçedir.


Adobe Reader XI 11.0.09 Final Türkçe Katılımsız indir

Devamı
 • Yorumlar: 0
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 17-09-2014, 10:28
Ekleyen: Cesur
Glary Utilities Pro full indir

Glary Utilities Pro yazılımı diğer bilgisayar optimize programları gibi bilgisayarınızı daima temiz tutarak bilgisayarınızın daha verimli çalışmasını sağlar. Gereksiz dosyaları veya silinmesi gereken dosyaları silerek, kayıt defterini onararak, harddiskinizi birleştirerek, çerezleri temizleyerek ve daha nice özelliklerini kullanarak bilgisayarınızın daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Bilgisayar hızlandırma programı veya bilgisayar bakım programı da diyebiliriz. Katılımsızdır ve Türkçe dil desteği mevcut.

Glary Utilities Pro 5.8.0.15 Final Türkçe Full Katılımsız indir

Devamı
 • Yorumlar: 0
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 17-09-2014, 09:44
Ekleyen: Cesur
TeamViewer Enterprise 9.0.32494 Türkçe Katılımsız İndir

TeamViewer Enterprise 9 full sürüm olarak indir ebilirsiniz. Bildiğiniz gibi TeamViewer yazılımı ile karşı tarafın bilgisayarına güvenli bir şekilde bağlanabilir ve gerekli işlemleri veya teknik desteği sağlayabilirsiniz. Eğer programı ilk defa kullanacaksanız ve kafanızda tereddütler veya soru işaretleri var ise, kesinlikle programa güvenebilirsiniz. Sizin isteğiniz veya haberiniz dışında kimse bilgisayarınıza bağlanamaz.


TeamViewer Enterprise 9.0.32494 Türkçe Katılımsız İndir


Devamı
 • Yorumlar: 0
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 15-09-2014, 17:58
Ekleyen: Cesur
office 2013 katılımsız full indiroffice 2013 katılımsız full indir

Office 2013 Türkçe Katılımsız Full ve eylül güncel olarak sizlere sunuyoruz. Mega ve FireDrive linklerinden tek tıklama ile vip tadında indirebilirsiniz. Katılımsız olduğu için, programı kurmakla uğraşmayacaksınız. Exe dosyasını yönetici olarak çalıştırmanız tavsiyemdir. 7 farklı seçenek ile isteklerinizi karşılayacak şekilde kurulum yapabilirsiniz.

Kurulum yaparken anti virüs programınızı devre dışı bırakınız, 32 ve 64 bit sürümler birleştirilmiş bir şekildedir. Sisteminiz 32 bit ise 32 bit kurulumu olur, eğer siszteminiz 64 bit ise 64 bit kurulumu olur. Bunlar otomatik olarak gerçekleşir. Otomatik aktivasyon aktivastör eklenmiş, KMS aktivasyonun çalışması için bilgisayarınızda Net Framework 4.0 yüklü olmalıdır. Kurulum biraz uzun sürebilir. Sabredip bekleyin. Kurulum Tamamlandı yazısını görene kadar bekleyiniz.

Office 2013 Türkçe Katılımsız 32 Bit 64 Bit Mega Full İndir

Devamı
 • Yorumlar: 10
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 10-09-2014, 09:07
Ekleyen: Cesur
Adobe Flash Player Katılımsız

Adobe Flash Player Katılımsız format attıktan sonra yüklenmesi gereken programlardan bir tanesi. Videoları ve flash içerikleri oynatabilmeniz için flash player gereklidir. Google Chromenin buna ihtiyacı olmasa da explorer gibi bazı tarayıcıların ihtiyacı olmaktadır.

Adobe Flash Player Katılımsız v15.0.0.152 Final Türkçe Full İndir

Devamı
 • Yorumlar: 0
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 9-09-2014, 15:15
Ekleyen: mecnun_bey
ABBYY FineReader v12.0.101.388 Corporate Edition Katılımsız Full


Programın katılımsız full sürümüdür, program firmalarda ve kurumlarda kağıtlar, taranan, fotoğrafı çekilen belgeler ve PDF'lerle çalışmak için tasarlanan bir yazılım olup FineReader Corporate ofisinizdeki çalışanların üretkenliğini arttırır. Çalışanlarınız, belgeleri düzenleyebilmek için hızlı ve kolay bir şekilde Word, Excel ve diğer uygulamalara aktarabilecek, dijital arşivleme için hazırlayabilecek ve tek tıklamayla metin ve tabloları çekebilecekler.

ABBYY FineReader v12.0.101.388 Corporate Edition Katılımsız Full İNDİR

Devamı
Tarih: 7-09-2014, 22:09
Ekleyen: mecnun_bey
WinRAR v5.11 Türkçe & İngilizce Full


WinRAR güçlü bir arşiv yöneticisidir yani sıkıştırma programıdır. İndireceğiniz dosya içerisinde Türkçe ve İngilizce versiyon ile katılımsız versiyon bulunmaktadır ayrıca 138 tema sizler için ilave edilmiştir.

WinRAR v5.11 Türkçe - İngilizce (138 Temalı) Full İNDİR

Devamı
Tarih: 6-09-2014, 21:35
Ekleyen: Cesur
internet download manager katılımsız full indirinternet download manager katılımsız full indir

Internet download manager programı ile full hızda dosya programlar indir ebilirsiniz. Program indireceği her dosyayı parçalara bölerek ve ayırarak indirdiği için en yüksek hızda indirir. Download yapan bir çok kullanıcı, hatta hemen hemen hepsi internet download manager kullanmaktadırlar. Program katılımsız Türkçe ve full sürümdür.
Devamı
 • Yorumlar: 1
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 2-09-2014, 20:21
Ekleyen: Cesur
Mozilla Firefox 32 indir katılımsız

Mozilla Firefox bir web tarayıcısı olarak ilk zamanlarda çok tutulan bir web tarayıcısı idi. Şu anda da bir çok kullanıcı tarafından kullanılmakta. Siz de değişiklik isterseniz mozilla firefoxu deneyebilirsiniz. Hızlılık ve güvenirlilik konusunda sorun yaşamazsınız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 2-09-2014, 19:55
Ekleyen: Cesur
WinRAR full indir

Winrar 5 full sıkıştırma programı olarak kullanılmaktadır. Winrar programı iso dosyalarını da tanımaktadır fakat yazdırma görevini görmez. Bir çok kullanıcı tarafından kullanılan windowsun olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Alternatif olarak farklı sıkıştırma programları da mevcut fakat winrarın yerini hiç birisi almaz. Program katılımsız ve Türkçedir, full yamak için reg dosyası mevcut.
Devamı
 • Yorumlar: 3
 • Ekleyen: Cesur