Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Editörün Seçimi
Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler 2015
32 Bit 64 Bit Türkçe Full Otomatik Aktivasyon
Windows 7 Ultimate 64 Bit Türkçe Ingilizce Full
Güncel Sürüm, Otomatik Aktivatör Loader İçerir
Windows XP Professional Sp3 Final
32 Bit Türkçe 8 Nisan 2014 Güncel
Eset Smart Security 8 Türkçe Sınırsız Full
Purefix İle Sınırsız Full Kullanım
Zemana Anti Logger Full
Trojan ve Keyloggerdan Korunma Programı
İnternet Download Manager Full
Dosya İndirme Programı
DriverPack Solution v15 İso 2015 Türkçe Tek Lin ...
Sürücü Yükleme Güncelleme Programı
İslam Tarihi
Siyer 2.5 İslam Tarihi İnteraktif Eğitim CD'si
Advanced SystemCare Pro 8 Türkçe Full
Bilgisayar Hızlandırma Bakım Onarım Programı
Office 2013 32 Bit 64 Bit Güncel Sürüm
Türkçe Katılımsız Orijinal Full
Ontrack EasyRecovery Professional v10
Veri Kurtarma Programı - Silinen Dosyaları Geri Getirir
İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V2
Türkçe Tek Link 2014
Auto Hide IP
İP Gizleme Değiştirme Programı
Windows 7 Loader By Daz
Windows 7 - Vista - Server 2008 Aktivasyon Aktivatör
MultiBoot USB Kurulum indir
USB MultiBoot Sistemleri
Tavsiye Upload Siteleri
Kategoriler
Tarih: 10-07-2015, 15:47
Ekleyen: Cesur
full programlar indir gezginlerfull programlar indir gezginler

Eklentili Google Chrome indir Türkçe Katılımsız Full v43.0.2357.132


Eklentili Türkçe Google Chrome web tarayıcısı ile internette daha hızlı ve güvenli gezinebilirsiniz. Katılımsız yani otomatik kurulur. Google Chrome, Web'i daha hızlı, kolay ve güvenli hale getirmek için Google tarafından tasarlanmış, Chromium tabanlı ücretsiz bir tarayıcıdır. Başarılı, kolay ve stabil çalışmasıyla kısa sürede Türkiyede tarayıcı pazarında birinciliğe çıkmıştır.

Google Chrome da dikkat çeken noktalar; çok az bellek kullanımı, gelişmiş özelliklerdeki ve farklı konumdaki sekmeler, sayfa kaynak koduna hakimiyet, gizli mod, üstün javascript hızı, hoş ve kolay indirme yöneticisi, hızlı erişim ve tüm menülerdeki kolaylık. Chrome'u hızlı yapan ise DNS ön çözümlemesi, V8 javascript motoru ve DOM bağlamaları. Chrome V8 ve Kraken standartlarıyla her yeni sürümde tarayıcıdaki javascript hızını arttırmaya devam ediyor.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 10-07-2015, 15:21
Ekleyen: Cesur
full indir programlar gezginler
Bandicam 2 Katılımsız Final Full Türkçe indir Build 803

Ekran aktivitelerini kayıt edip video olarak düzenleyebileceğiniz bir yazılımdır. Yaptığınız kayıtlar üzerine ses müzik ekleyebilirsiniz. Ekran yakalama kayıt etme programı olan Bandicam yazılımı ile oyun oynarken veya bir resimli anlatım veya videolu anlatım yapmak isterseniz Bandicam programını kullanabilirsiniz. Program Türkçe full ve katılımsızdır. Katılımsız olduğu için programa çift tıklamanız yeterli. Sonrasında bu ekran kaydetme programı otomatik olarak kurulacaktır. Serial veya keygen patch gibi yazılımlarla uğraşmanıza gerek kalmaz, çünkü program kendiliğinden full yapılmış.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 3-07-2015, 09:34
Ekleyen: Cesur
katılımsız program arşiv
Format Sonrası Gerekli Programlar 32 Bit 64 Bit indir 2015 Türkçe Tek link

Tüm programları toplu bir şekilde elinde bulundurmak isteyenler için güzel bir katılımsız programlar arşivi. Katılımsız Program Arşivi 2015 versiyon olan ve toplamda 108 adet program barındıran bu arşivlik arşiv ile, format attıktan sonra tek tek program aramaya son vereceksiniz. Çünkü bu katılımsız aşirv program topluluğunda neredeyse yok yok. İhtiyacınız olan tüm programlar mevcut. Anti virüs programlarından tutun sürücü güncelleme yedekleme programı dahi var. internet download manager, nero, iso programları, cd dvd yazdırma programları, veri kurtarma programları, ekran kaydetme, video player, bilgisayar hızlandırma optmizie etme, winrar programı, ftp programları vb bir çok program mevcut. Hepsi katılımsız ve full sürümler. Tüm programlar 32 ve 64 bit sistemleri desteklerler. Sisteminiz kaç bit ise ona göre otomatik olarak kurulurlar. Kurulum yapmadan önce anti virüs programınızı devre dışı bırakmanızı tavsiye ediyorum. Programı da yönetici olarak çalıştırmanızda fayda var.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 27-06-2015, 19:01
Ekleyen: Cesur
fullprogramlarindir full tamindirfullprogramlarindir full tamindir
Ashampoo WinOptimizer 12 Seriall Key Katılımsız Türkçe Full indir

Bilgisayarınızdaki sorunları giderebileceğiniz ve bilgisayarınıza bakım yapabileceğiniz başarılı bir programdır. Uninstall yazılımı da içeren bu program ile programları kalıntı bırakmadan kaldırabilirsiniz. İçerisindeki diğer yardımcı yazılımlar ile de bilgisayarınızdaki bir çok optimize işlemlerini yapabilirsiniz. Windows optimizasyon programı olan Ashampoo WinOptimizer yazılımı ile bilgisayarınıza bakım yapın ve daha sağlıklı kalmasını sağlayın. Ashampoo WinOptimizer, bilgisayar kullanıcılarının sistem performansını artırmak veya sistem ayarlarını optimize edebilmek için ihtiyaç duyabilecekleri her tür aracı kendilerine sunan gelişmiş bir sistem bakım aracıdır.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 13-06-2015, 16:27
Ekleyen: paydos
Format Sonrası Katılımsız AIO Haziran 2015 Full Türkçe İndir

Format Sonrası Katılımsız Program Arşivi Haziran 2015 Güncel


Format Sonrası Katılımsız Program Arşivi, format atan kişilerin programlarını kolayca ve eksiksiz olarak kurmaları için tasarlanmıştır. Pakette 65 adet tamamen güncel ve en çok tercih edilen programlar yer almaktadır. Ayrıca arşive dileyenler kendi katılımsız programlarını istekleri doğrultusunda ekleyip çıkarabilirler. Ayrıntılı Arşiv içeriği şu şekildedir...


!!! HAZİRAN 2015 GÜNCEL !!!
Devamı
Tarih: 11-06-2015, 23:34
Ekleyen: paydos
Adobe Acrobat Pro DC 2015.007.20033 Full Türkçe katılımsız İndir

Adobe Acrobat Pro DC 2015 Türkçe İndir


Adobe Acrobat Pro DC 2015, piyasadaki en çok kullanılan ve tercih edilen PDF programlarından biridir. Bir çok önde gelen PDF programından çok daha fazla özelliğe sahip program ile PDF leri istediğiniz formata kolayca çevirebilir üzerinde Mıcrosoft Wordu aratmayacak şekilde değişiklikler yapabileceksiniz sanki bir metin belgesinde çalışıyormuş gibi kolayca değişiklikleri uygulayabilirsiniz. 2015 versiyonun da arayüzde çok daha kullanıcı dostu haline getirilmiştir. Adobe Acrobat Pro DC içerdiği bir çok ekstra araç sayesinde video, sesli anlatım, gösteri ve etkileşimli testlerle bu program ile canlandırabilirsiniz. Detaylı özellikleri şu şekildedir...


!!! YENİ 2015 VERSİYON (DC) GÜNCEL SÜRÜM !!!
Devamı
Tarih: 11-06-2015, 22:43
Ekleyen: paydos
Flash Paketi 2015 Haziran Katılımsız 32 x64 Full indir

Flash Paketi 2015 Ücretsiz Güncel İndirFlash Paketi, bilgisayarınızda olmazsa olmaz programları kolayca indirmeniz için hazırlanmış özel bir pakettir. Bu Paket sayesinde tüm internet için gerekli yazılımların arşiv halini katılımsız halde edinebilirsiniz. Bu paket içeriği her bilgisayarda olmazsa olmaz programları içerir kesinlikle tavsiye ederiz. Paket içeriği devamlı güncellenmektedir ve detaylı içeriği şu şekildedir...!!! YENİ HAZİRAN GÜNCEL !!!
Devamı
Tarih: 11-06-2015, 22:21
Ekleyen: paydos
Mozilla Firefox 38.06 katılımsız Türkçe İndir

Mozilla Firefox Türkçe Ücretsiz İndir


Mozilla Firefox, açık kaynak kodlu wep tarayıcısıdır. Klasik görünümden çıkmış kullanıcılarına daha kolay kullanım, daha yüksek performans, daha Gelişmiş güvenlik sunmaktadır. Gayet hızlı olan tarayıcı eklentileri ile de gücüne güç katmıştır. Detaylı özellikleri şu şekildedir...

Devamı
Tarih: 11-06-2015, 21:50
Ekleyen: paydos
Google Chrome v43.0.2357.124 Katılımsız Türkçe İndir

Google Chrome Türkçe Ücretsiz İndir


Google Chrome, hızlı ve kullanımının kolay olması yönünden dünyada en çok tercih edilen tarayıcıdır. Google arama motorunu kullanan tarayıcı kullanıcılarına oldukça geniş bir store sunuyor.Dilediğiniz küçük ve kullanışlı eklentileri buradan kolayca bulabiliyorsunuz. Ayrıca yazılım kendi içinde gelen flash paketleri sayesinde çoğu oyun , video vb uygulamaları sorunsuz açabiliyor. Hızı ve Kullanımı açısından dünyada ön sırada gelen bu tarayıcıyı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederiz.

Devamı
Tarih: 11-06-2015, 21:36
Ekleyen: paydos
Opera 30.0.1835152 Katılımsız Türkçe İndir

Opera Türkçe Ücretsiz İndir


Opera yenilenen güçlü arama motoru, arayüzü ve temalarıyla öne çıkan bir tarayıcıdır. Turbo modu sayesinde yavaş internet bağlantılarında maximum hız vaat ediyor. Ayrıca eklenti desteği ve store desteği de oldukça geniş. Türkçe dil desteğine sahip bu tarayıcı bir çok kişi tarafından tercih edilip kullanılan bir tarayıcıdır.


Devamı