Bizi Takip Edin
Kategoriler
FaceBook Yorumları
Bilgi
Bu Site En Hızlı ve En İyi şekilde Google Chrome İle görüntülenir.
Tarih: 16-10-2014, 20:44
Ekleyen: Cesur
Flash Paketi 2014 full katılımsızFlash Paketi 2014 full katılımsız

Format sonrası gerekli olan katılımsız flash paketi. Bilgisayarınıza format attıktan sonra olmazsa olmazları kurmak için tek tek uğraşmak istemiyorsanız bu paket tam size göre. Zaten kullanan arkadaşlarımız bilirler. Katılımsız aio programlardır. İster hepsini seçip tek seferde kurulum yapın. İsterseniz de ayrı ayrı.

Flash Paketi 2014 Programlar Full İndir Katılımsız

Devamı
 • Yorumlar: 6
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 9-10-2014, 18:15
Ekleyen: Cesur
Katılımsız Programlar ArşiviKatılımsız Programlar Arşivi

Katılımsız Full Programlar Arşivi 2014 ile programları seçerek ve tek tuşa basarak kurulmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kendi katılımsız arşivinizi yapmanıza da olanak sağlayan bu program ile, indirdiğiniz katılımsız programları ilgili klasöre atarak kendi arşivinizi oluşturabilirsiniz. Program Divane arkadaşımız tarafından geliştirilmiştir, emeğine teşekkürler. Programları kategoriler haline getirebilirsiniz. Yandex ve mediafire linklerinden hızlı ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.


Quick Installer - AIO (29.09.2014) Full yandex indir

Devamı
 • Yorumlar: 2
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 9-10-2014, 17:57
Ekleyen: Cesur
Glary Utilities Pro 5.9.0.16 Türkçe Katılımsız Yandex indir

Glary Utilities Pro yazılımı ile bilgisayarınıza yazılımsal bakım yaparak bilgisayarınızın daha iyi ve sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızı genel olarka tarar ve sorunları var ise düzeltir ve onarır.

Glary Utilities Pro 5.9.0.16 Türkçe Katılımsız Yandex indir


Devamı
 • Yorumlar: 0
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 2-10-2014, 11:01
Ekleyen: Cesur
Auslogics BoostSpeed Premium full indirAuslogics BoostSpeed Premium full indir

Auslogics BoostSpeed Premium katılımsız ve full bir program olarak bilgisayarınızı taratarak ve bakım uygulayarak bilgisayarınızın daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kötü amaçlı yazılımları da kaldırabilen bu program ile kayıt defterindeki sorunları gidererek ve bilgisayarınızdaki her türlü hatayı onararak bilgisayarınızı daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bilgisayar hızlandırma ve optimize programı kategorisindedir.

Auslogics BoostSpeed Premium 7.3.0.0 Final Katılımsız Full indir

Devamı
 • Yorumlar: 0
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 24-09-2014, 13:02
Ekleyen: Cesur
Nero Burning ROM Express v16 Full indirNero Burning ROM Express v16 Full indir

Nero Burning ROM & Express v16 Final Türkçe Katılımsız Full olarak indir ebilirsiniz. Program iel cd dvd yazdırabilir, iso kalıp dosyalarının içeriğini görüntüleyebilir ve aynı zamanda yazdırabilirsiniz. mp3 cdsi oluşturabilir veya track cd yapabilirsiniz. Bir cd veya dvdnin içeriğini iso olarak yedekleyebilirsiniz.

Programın Desteklediği Formatlar:
# Yazdırma İşlemi İçin Desteklenen Medya Formatları: CD-R, CD-RW, DVD±R, DVD±RW, DVD-RAM, DVD±R DL, BD-R, BD-RE, BD-R DL, BD-RE DL, BD-R TL (BDXL), BD-RE TL (BDXL), BD-R QL (BDXL), BD-RE QL (BDXL)
# Desteklenen Disk Formatları: Data CD (ISO, UDF, ISO/UDF), Data DVD (ISO, UDF, ISO/UDF), Blu-ray data disc (ISO, UDF), SecurDisc CD/DVD/Blu-ray Disc, Nero DiscSpan (UDF), Audio CD, Mixed Mode CD, CD EXTRA, Nero Image (NRG),CUE-Image [içe aktarma], ISO Image, Video CD, Super Video CD, DVD-Video, DVD+VR, DVD-VFR, DVD-VR [Import only], AVCHD™ video, BDMV video, BDAV [içe aktarma]
# Desteklenen Resim Formatları: Bitmap (BMP), Device Independent Bitmaps (DIB), Graphics Interchange Format (GIF), Icon Image File (ICO), JPEG File Interchange Format (JFIF), Joint Photographic Expert Group (JPEG, JPG, JPE), Picture Exchange (PCX), Portable Network Graphics (PNG), Portable Pixel Map (PPM), Targa Image File (TGA), Tagged Image File Format (TIFF, TIF), Windows Metafile Format (WMF), Portable Bitmap (PBM)

Nero Burning ROM & Express v16.0.11000 Final Türkçe Katılımsız Yandex MediaFire indir

Devamı
 • Yorumlar: 0
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 23-09-2014, 12:48
Ekleyen: Cesur
Wise Care 365 pro full indir

Wise Care 365 Pro full olarak bilgisayarınıza bakım uygular ve bilgisayarınızın daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Genel olarak bilgisayarınızdaki tüm hataları giderir ve sizi de bir takım masraflardan kurtarır. Program bilgisayarınızı optimize eder, kayıt defterindeki hataları giderir, disk birleştirme yapar ki disk birleştirme bilgisayar için çok önemlidir. Program full ve katılımsızdır, Türkçedir.

Wise Care 365 Pro 3.24 Build 282 Final Katılımsız Türkçe Full

Devamı
 • Yorumlar: 0
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 17-09-2014, 10:45
Ekleyen: Cesur
Adobe Reader XI 11

Adobe Reader programı elektronik belge paylaşımı olayında dünya standartı olarak belirlenmiş PDF formatındaki belge ve dosyaları aça bilmenizi sağlayan ücretsiz bir PDF okuyucudur.

Bütün PDF belgelerini açabilen ve tümüyle uyum içinde çalışabilen tek PDF gösterici olan Adobe Reader ile PDF belgelerini açabilir, gösterebilir, doküman içinde arama yapabilir, dokümanları dijital olarak imzalayabilir, onaylama ve tanımlamalar yapabilir, yazıcıdan çıktı alabilir ve sahip olduğunuz diğer PDF dosyaları ile birleştirme işlemi gerçekleştirebilir.

Sade ve basit bir görünüme sahip olan program basit menüleri ile tüm pc kullanıcıları tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Adobe Reader bir PDF belgesi açtığınızda ve bu dosyayı incelerken size gereken tüm araç ve gereçleri içeren güçlü bir yardımcı programdır. Katılımsız ve Türkçedir.


Adobe Reader XI 11.0.09 Final Türkçe Katılımsız indir

Devamı
 • Yorumlar: 0
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 17-09-2014, 10:28
Ekleyen: Cesur
Glary Utilities Pro full indir

Glary Utilities Pro yazılımı diğer bilgisayar optimize programları gibi bilgisayarınızı daima temiz tutarak bilgisayarınızın daha verimli çalışmasını sağlar. Gereksiz dosyaları veya silinmesi gereken dosyaları silerek, kayıt defterini onararak, harddiskinizi birleştirerek, çerezleri temizleyerek ve daha nice özelliklerini kullanarak bilgisayarınızın daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Bilgisayar hızlandırma programı veya bilgisayar bakım programı da diyebiliriz. Katılımsızdır ve Türkçe dil desteği mevcut.

Glary Utilities Pro 5.8.0.15 Final Türkçe Full Katılımsız indir

Devamı
 • Yorumlar: 0
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 17-09-2014, 09:44
Ekleyen: Cesur
TeamViewer Enterprise 9.0.32494 Türkçe Katılımsız İndir

TeamViewer Enterprise 9 full sürüm olarak indir ebilirsiniz. Bildiğiniz gibi TeamViewer yazılımı ile karşı tarafın bilgisayarına güvenli bir şekilde bağlanabilir ve gerekli işlemleri veya teknik desteği sağlayabilirsiniz. Eğer programı ilk defa kullanacaksanız ve kafanızda tereddütler veya soru işaretleri var ise, kesinlikle programa güvenebilirsiniz. Sizin isteğiniz veya haberiniz dışında kimse bilgisayarınıza bağlanamaz.


TeamViewer Enterprise 9.0.32494 Türkçe Katılımsız İndir

Devamı
 • Yorumlar: 0
 • Ekleyen: Cesur
Tarih: 15-09-2014, 17:58
Ekleyen: Cesur
office 2013 katılımsız full indiroffice 2013 katılımsız full indir

Office 2013 Türkçe Katılımsız Full ve eylül güncel olarak sizlere sunuyoruz. Mega ve FireDrive linklerinden tek tıklama ile vip tadında indirebilirsiniz. Katılımsız olduğu için, programı kurmakla uğraşmayacaksınız. Exe dosyasını yönetici olarak çalıştırmanız tavsiyemdir. 7 farklı seçenek ile isteklerinizi karşılayacak şekilde kurulum yapabilirsiniz.

Kurulum yaparken anti virüs programınızı devre dışı bırakınız, 32 ve 64 bit sürümler birleştirilmiş bir şekildedir. Sisteminiz 32 bit ise 32 bit kurulumu olur, eğer siszteminiz 64 bit ise 64 bit kurulumu olur. Bunlar otomatik olarak gerçekleşir. Otomatik aktivasyon aktivastör eklenmiş, KMS aktivasyonun çalışması için bilgisayarınızda Net Framework 4.0 yüklü olmalıdır. Kurulum biraz uzun sürebilir. Sabredip bekleyin. Kurulum Tamamlandı yazısını görene kadar bekleyiniz.

Office 2013 Türkçe Katılımsız 32 Bit 64 Bit Mega Full İndir

Devamı
 • Yorumlar: 14
 • Ekleyen: Cesur