Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Tavsiye Upload Siteleri
Ücretsiz Hosting
Ücretsiz Hosting
Kategoriler
Ücretsiz CPanel Hosting
Ücretsiz Hosting
Tarih: 24-08-2015, 23:26
Fotosketcher 3.20 Full Portable İndir

Fotosketcher 3.20 Full Portable Ücretsiz İndir


Program ücretsiz bir fotoğraf uygulamasıdır.Programı kullanarak fotoğraflarınızı siyah beyaz hale getirebilirsiniz.Programın kullanımı oldukça basit olup,deneyimsiz kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği söylenebilir.Programı denemek isterseniz sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Program oldukça kolay kullanılabilen kullanışlı bir uygulamadır.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 18-08-2015, 13:39
full programlar indir gezginler tamindirfull programlar indir gezginler tamindir
LibreOffice Türkçe indir + Portable Ücretsiz

Office programına alternatif olan LibreOffice programı ile tüm office dosyalarını açabilir ve kayıt düzenleme yapabilirsiniz. Microsoft Office alternatifi bir program olan LibreOffice yazılımı ile normal office dosyalarını açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Portable versiyonu da eklenmiştir. Portable versiyonu kurulum gerektirmez, direkt çalıştırıp kullanabilirsiniz. Yardım dosyası da eklenmiştir. Siz yardım dosyasını kurduğunuzda programa bir yardım menüsü eklenir. Türkçe ve ücretsizdir. Program 6 başlıktan oluşmaktadır. Bunlar şu şekildedir; Writer (Kelime İşlemci), Calc (Hesap Tablosu), Impress (Sunum), Draw (Çizim), Math (Matematik) ve Base (Veritabanı) uygulamalarının zengin özellikleriyle, bütün belge oluşturma ve veri işleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ücretsiz, Türkçe office programı arayanların seveceğini umduğum bir program.

Not: LibreOffice MS Office belgelerdeki makroları çalıştırmaz. Söz konusu belgeleri tekrar MS Office altında açmak isteyebileceğinizi göz önünde bulundurarak makroları saklar. (Wikipedia'dan alıntıdır)


Konuyu Düzenleyen: Cesur - 18-08-2015, 13:39
Sebep: Yeni sürüm eklendi.

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 10-08-2015, 20:45
Combofix 15.8.8.1 Portable Full İndir

Combofix 15.8.8.1 Portable Full Ücretsiz İndir


ComboFix, sUBs tarafından geliştirilmiş ve bilgisayarınızda bilinen tüm zararlı yazılımları kolayca kaldırmanızı sağlayacak bir güvenlik uygulamasıdır. ComboFix ile sizi rahatsız eden ve bilgisayar başlangıcında Autorun olarak devreye giren zararlı yazılımlar, casus programlar, reklam yazılımları ve truva atlarını sisteminizden hızlı, kolay ve etkin bir şekilde bilgisayarınızdan silebilir ve kaldırabilirsiniz. Güçlü bir tarama motoruna sahip olan yazılım bulduğu zararlıları otomatik olarak sisteminizden temizleyip bilgilerinizi güvene almanızı sağlamaktadır. Küçük boyutlu olmasına rağmen çok güçlü bir veri tabanına sahip olması ve kolaylıkla taşınabilmesi ile oldukça tercih edilmektedir. Fakat programı kullanırken ComboFix'in güçlü ve etkin bir temizleme aracı olduğunun bilincinde olarak bu güvenlik uygulamasını dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneririz.


Konuyu Düzenleyen: paydos - 10-08-2015, 20:54
Sebep: Güncel Versiyon Eklendi

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 23-07-2015, 23:27
full programlar gezginler indirfull programlar gezginler indir

Universal Adobe Patcher 2015 v1.5 Full Download CS4 CS5 CS6 CC Lisanslama Programı indir


Adobe ürünlerini full ve lisanlı yapabileceğiniz bir programdır. Tüm adobe programlarını full versiyon yapabilirsiniz. Program denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmış. Programı çalıştırırken anti virüs programınızı devre dışı bırakmanız gerekiyor. Aksi takdirde program sağlıklı bir şekilde çalışmayabilir. 2015 Güncel versiyon.

Nasıl Lisanslayacaksınız?
1. Programı açın.
2. Eğer program varsayılan klasöre kurulu iste otomatik bulur. Başka yere kurulu ise "Patch" butonuna basarak programın .exe sini gösterin.
3. Full olarak kullanın.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 8-07-2015, 13:38
TweakBit Driver Updater 1.6.9.5 Full İndir

TweakBit Driver Updater Full Ücretsiz İndir


Sürücü bulma ve güncelleme programı olan Driver Updater yazılımı TweakBit firması tarafından yazılmış. Bilgisayarınızdaki güncel olmayan sürücüleri otomatik olarak bulup günceller ve aynı zamanda eksik olan sürücü var ise onları da bulup yükler ve tamamlar. Program bilgisayarınızda kurulu olduğu için bir güncelleme geldiğinde sürücüleri otomatik olarak günceller. Oldukça kullanışlı ve hızlı bir programdır ve portable sürümdür. Format sonrası pc driverlarınızı en güncel hali ile yüklemenizi sağlar.


Konuyu Düzenleyen: paydos - 8-07-2015, 13:38
Sebep: Yeni Versiyon Eklendi

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 6-07-2015, 17:32
full programlar indirfull programlar indir

Adobe Photoshop CC 2015 32 Bit 64 Bit Portable Türkçe İngilizce Full indir


Portable photoshop tercih edenler için ideal bir programdır. 32 ve 64 bit destekler, kendinden full versiyondur serial keygen crack vs gerekmez. Türkçe İngilizce ve bir çok dilde kullanabilirsiniz. Çalıştırırken ilk ekranda hepsini seçebilirsiniz. Program portable olduğu için winrar içerisindeki PhotoshopPortable_16.0.paf.exe yazan dosyayı çalıştırıp kullanabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 1-07-2015, 16:39
IObit Toolbox 1.2 Full Pc Türkçe İndir

IObit Toolbox Full Türkçe İndir

IObit Toolbox sistem bakım onarım sağlayan çok amaçlı portable bir programdır..Silinen dosya program müzik video gibi dosyaları kurtarma,kayıt defteri temizleme disk birleştirme ve daha bir çok işlemi yapabilmektedir.Program kullanıcıların kullanırken zorlanmayacağı basit bir arayüze sahiptir.Eğer sizde sisteminizi zorlamayacak basit bir güvenlik yazılımına sahip olmak istiyorsanız bu yazılım tam size göre.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 18-06-2015, 17:48
full programlar indir tamindir versiyonfull programlar indir tamindir versiyon
Instant Demo v8.50.45 (Görsel Ders/Demo/Sunum Hazırlama Programı)

Instant Demo Studio programıyla bilgisayarınızdaki herhangi bir görüntüyü Flash, Html, Uygulama Dosyası (Exe) ve AVI video olarak farklı formatlarda kaydedip bu çalışmanıza ses ve konuşma balonları ekleyip etkili ve anlaşılır sunumlar anlatımlar görsel dersler hazırlayabilir, daha sonra 4 değişik oynatıcıyla kayıt edebilirsiniz..
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 18-06-2015, 15:50
full programlar indir serial full versiyon
MiniTool Power Data Recovery 7 Full Download + Portable Full Versiyon

Veri kurtarma programı olan MiniTool Power Data Recovery 7 yazılımı ile yanlışlıkla veya bilerek silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. Aynı zamanda portable verisyonu da eklidir. Portable veri kurtarma programı arayanlar için idealdir. En iyi veri kurtarma programı hangisi diye soracak olursanız, hepsi iyi diyebilirim. Çünkü hepsi aynı mantık ile dosya kurtarma yöntemini kullanıyor. Sizin işinize en iyi yarayan hangisi ise en iyi veri kurtarma programı odur. Mesela ben Easy Recovery programı ile 130 gb lık veriyi hiç bozulmadan geri getirdim. Veri kurtarma olaylarında da hep onu kullanırım. Gel gelelim bu durum herkes için aynı olmayabiliyor.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 17-06-2015, 00:15
full programlar indir tamindir gezginlerfull programlar indir tamindir gezginler
Photoshop CS2 Portable İngilizce Full indir

Adobe Photoshop CS2 programının portable versiyonudur. Kurulum gerektirmez. Tıkla çalıştır mantığı ile çalışır, yani bilgisayarınıza kurmanıza gerek kalmadan çalışır. Türkçe değil İngilizce sürümüdür. Full olarak kullanabilirsiniz, serial key filan girmenize gerek yok.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:

Ücretsiz Hosting