Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Editörün Seçimi
Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler 2015
32 Bit 64 Bit Türkçe Full Otomatik Aktivasyon
Windows 7 Ultimate 64 Bit Türkçe Ingilizce Full
Güncel Sürüm, Otomatik Aktivatör Loader İçerir
Windows XP Professional Sp3 Final
32 Bit Türkçe 8 Nisan 2014 Güncel
Eset Smart Security 8 Türkçe Sınırsız Full
Purefix İle Sınırsız Full Kullanım
Zemana Anti Logger Full
Trojan ve Keyloggerdan Korunma Programı
İnternet Download Manager Full
Dosya İndirme Programı
DriverPack Solution v15 İso 2015 Türkçe Tek Lin ...
Sürücü Yükleme Güncelleme Programı
İslam Tarihi
Siyer 2.5 İslam Tarihi İnteraktif Eğitim CD'si
Advanced SystemCare Pro 8 Türkçe Full
Bilgisayar Hızlandırma Bakım Onarım Programı
Office 2013 32 Bit 64 Bit Güncel Sürüm
Türkçe Katılımsız Orijinal Full
Ontrack EasyRecovery Professional v10
Veri Kurtarma Programı - Silinen Dosyaları Geri Getirir
İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V2
Türkçe Tek Link 2014
Auto Hide IP
İP Gizleme Değiştirme Programı
Windows 7 Loader By Daz
Windows 7 - Vista - Server 2008 Aktivasyon Aktivatör
MultiBoot USB Kurulum indir
USB MultiBoot Sistemleri
Tavsiye Upload Siteleri
Tarih: Dün, 16:39
Ekleyen: Maccy
IObit Toolbox 1.2 Full Pc Türkçe İndir

IObit Toolbox Full Türkçe İndir

IObit Toolbox sistem bakım onarım sağlayan çok amaçlı portable bir programdır..Silinen dosya program müzik video gibi dosyaları kurtarma,kayıt defteri temizleme disk birleştirme ve daha bir çok işlemi yapabilmektedir.Program kullanıcıların kullanırken zorlanmayacağı basit bir arayüze sahiptir.Eğer sizde sisteminizi zorlamayacak basit bir güvenlik yazılımına sahip olmak istiyorsanız bu yazılım tam size göre.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 22-06-2015, 10:56
Ekleyen: Cesur
full programlar indir gezginler tamindirfull programlar indir gezginler tamindir
LibreOffice Türkçe indir + Portable Ücretsiz

Microsoft Office alternatifi bir program olan LibreOffice yazılımı ile normal office dosyalarını açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Portable versiyonu da eklenmiştir. Portable versiyonu kurulum gerektirmez, direkt çalıştırıp kullanabilirsiniz. Yardım dosyası da eklenmiştir. Siz yardım dosyasını kurduğunuzda programa bir yardım menüsü eklenir. Türkçe ve ücretsizdir. Program 6 başlıktan oluşmaktadır. Bunlar şu şekildedir; Writer (Kelime İşlemci), Calc (Hesap Tablosu), Impress (Sunum), Draw (Çizim), Math (Matematik) ve Base (Veritabanı) uygulamalarının zengin özellikleriyle, bütün belge oluşturma ve veri işleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ücretsiz, Türkçe office programı arayanların seveceğini umduğum bir program.

Not: LibreOffice MS Office belgelerdeki makroları çalıştırmaz. Söz konusu belgeleri tekrar MS Office altında açmak isteyebileceğinizi göz önünde bulundurarak makroları saklar. (Wikipedia'dan alıntıdır)
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 18-06-2015, 17:48
Ekleyen: Cesur
full programlar indir tamindir versiyonfull programlar indir tamindir versiyon
Instant Demo v8.50.45 (Görsel Ders/Demo/Sunum Hazırlama Programı)

Instant Demo Studio programıyla bilgisayarınızdaki herhangi bir görüntüyü Flash, Html, Uygulama Dosyası (Exe) ve AVI video olarak farklı formatlarda kaydedip bu çalışmanıza ses ve konuşma balonları ekleyip etkili ve anlaşılır sunumlar anlatımlar görsel dersler hazırlayabilir, daha sonra 4 değişik oynatıcıyla kayıt edebilirsiniz..
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 18-06-2015, 15:50
Ekleyen: Cesur
full programlar indir serial full versiyon
MiniTool Power Data Recovery 7 Full Download + Portable Full Versiyon

Veri kurtarma programı olan MiniTool Power Data Recovery 7 yazılımı ile yanlışlıkla veya bilerek silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. Aynı zamanda portable verisyonu da eklidir. Portable veri kurtarma programı arayanlar için idealdir. En iyi veri kurtarma programı hangisi diye soracak olursanız, hepsi iyi diyebilirim. Çünkü hepsi aynı mantık ile dosya kurtarma yöntemini kullanıyor. Sizin işinize en iyi yarayan hangisi ise en iyi veri kurtarma programı odur. Mesela ben Easy Recovery programı ile 130 gb lık veriyi hiç bozulmadan geri getirdim. Veri kurtarma olaylarında da hep onu kullanırım. Gel gelelim bu durum herkes için aynı olmayabiliyor.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 17-06-2015, 00:15
Ekleyen: Cesur
full programlar indir tamindir gezginlerfull programlar indir tamindir gezginler
Photoshop CS2 Portable İngilizce Full indir

Adobe Photoshop CS2 programının portable versiyonudur. Kurulum gerektirmez. Tıkla çalıştır mantığı ile çalışır, yani bilgisayarınıza kurmanıza gerek kalmadan çalışır. Türkçe değil İngilizce sürümüdür. Full olarak kullanabilirsiniz, serial key filan girmenize gerek yok.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 15-06-2015, 21:59
Ekleyen: Cesur
full programlar indir gezginler tamindirfull programlar indir gezginler tamindir
AAA Logo 2014 v4.11 Full indir + Portable indir

Logo yapma hazırlama programı olan AAA Logo 2014 yazılımı ile siteniz için veya firmanız için logo harlayabilir veya program içerisinde mevcut olan hazır logo şablonlarını kullanarak ilgi çekici logolar yapabilirsiniz. Logolarınızda kullanabileceğiniz birçok simgede program ile birlikte gelmektedir. Bu alanın baba programlarından AAA Logo programını full olarak indirebilirsiniz. Program içeriğinde 100'den fazla hazır ve düzenlenebilir logo, 2000 kadar çalışmalarınıza kullanabileceğiniz simge, küçük resim vb. araçlar bulunmaktadır. Programın full ve portable versiyonu ayrı ayrı olarak verildi.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 15-06-2015, 21:03
Ekleyen: Cesur
Photoshop CS6 Lite Portable Full indir Güncel Türkçe İngilizce

Adobe firmasının ürettiği ve resim fotoğraf düzenlemenin ötesinde bir program olan Photoshop CS6 yazılımının lite ve portable halidir. Lite denilmesinin sebebi ise hafifletilmiş olmasındandır. Kullanılmayan ve gereksiz görülen bazı eklenti ve özellikleri silinerek boyutu düşürülmüş. Program Türkçe İngilizce ve bir çok dili destekliyor. Kurulum esnasında Türkçe seçerseniz program Türkçe olarak kurulur.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 22-05-2015, 15:35
Ekleyen: Cesur
WinNTSetup 3.7.9 Final + Portable indirWinNTSetup 3.7.9 Final + Portable indir
WinNTSetup 3 indir + Portable indir

Harddiskten format atma programı olan WinNTSetup 3 yazılımı ile sabit diskinizden windows kurulumu yapabilirsiniz. Windows 2k/XP/2003/2008/2012/Vista/7/8.x/10 32 veya 64 bit sistemleri destekler. Bu sistemleri program aracılığı ile kurulabilir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz sürücü driverlerini entegre edebilir, popüler bazı ayarlamaları program üzerinden yapabilirsiniz. Program ile harddiskten windows 7 windows 8 veya XP kurulumu yapabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 15-05-2015, 12:45
Ekleyen: Cesur
IcoFX 2.11indir Multilingual + Portable Full
IcoFX 2.11 Full indir + Portable Sürüm

İkon yapma ve düzenleme programı olan IcoFX Full yazılımı ile gerek web siteniz için gerekse bir projeniz için ikon oluşturabilir veya elinizdeki mevcut ikonu düzenleyebilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmuyor fakat kullanımı kolay bir programdır. Program içerisindeki ikon düzenleme araçları ile kolay bir şekilde ikon oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz. Programın porteble sürümü de dosya içerisinde mevcut. Full olarak kullanabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 10-04-2015, 21:49
Ekleyen: Cesur
Rufus
Rufus v2.0.639 Türkçe Protable indir

Format USB si hazırlama programı olan Rufus yazılımı ile usb belleğinize windows xp, windows vista, windows 7, windows 8 - 8.1 ve windows 10 işletim sistemlerini yazdırıp bilgisayarınıza format atabilirsiniz. Türkçe arayüzü ile daha kolay kullanabileceğiniz bu program ile Linux tabanlı işletim sistemlerini de aynı şekilde yazdırıp format atabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar: