Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Turbobit Premium
turbobit premium
Dosya İndirme Anlatım
Tavsiye Upload Siteleri
Kategoriler
turbobit premium
Site İçi Arama
Tarih: 24-11-2015, 12:40
Atomix VirtualDJ Pro 8.1.2582 ML + Plugin + Portable

Atomix VirtualDJ Pro 8 Full indir + Portable


Portable sürümü de eklendi. Artı olarak plugin paketi de ekli. Download edip full versiyon olarak kullanabilirsiniz. Atomix Virtual DJ bütün dünyada bir çok kulüplerde dahi kullanılan profesyonel bir DJ programıdır. Türkçe dil desteği şimdilik bulunmuyor fakat Türkçe yama bulunabilir..
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 24-11-2015, 12:31
GimpGimp

Gimp indir + Portable


Paint tarzı olan Gimp resim düzenleme programı ile kolay bir şekilde hızlı resim düzenleyebilirsiniz. Portable sürümü de eklendi. Download edip kullanabilirsiniz. Program ile aynı zamanda resim dosyalarının uzantılarını veya formatlarını da değiştirebiliyorsunuz. Bir çok daha özelliğini keşfedebilirsiniz.

GIMP (GNU Image Manipulation Program)ücretsiz olarak dağıtılan açık kaynak kodlu olarak geliştirilen profesyonel resim düzenleme programlarına denk güçlü bir yazılım. Fotoğraflarınızı ve resimleri düzenleyebileceğiniz, imaj kompozisyonları ve imaj yazarlığı yapabileceğiniz bu program başka hiçbir ücretsiz resim editöründe bulamayacağınız birçok seçenek ve özelliğe sahip.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
DriverMax ProDriverMax Pro

DriverMax Driver Programı indir


Portable sürümü de eklendi. Portable sürücü güncelleme yedekleme programı arayanlar için ideal. Driver yedekleme yükleme yapma programı olan DriverMax Pro 2015 versiyonu ile sürücülerinizi yedekleyebilir ve sonra tekrar geri yükleyebilirsiniz. Katılımsız sürümü de eklendi. Mesela bilgisayarınıza format atmadan önce DriverMax Pro yazılını ile sürücülerinizi yedekleyin, bilgisayarınıza format attıktan sonra DriverMax Pro programı ile aldığınız yedeği geri yükleyin ve tek tek sürücü yükleme derdinden kurtulun. Daha sonra sürücülerinizi aynı program ile güncelleyin ve sürekli güncel kalın. DriverMax Pro sürücü yedekleme ve geri yükleme programıdır. Aynı zamanda sürücü güncelleme programıdır.

DriverMax Pro v8.12 DC 23.11.2015 Sürücü Bulma Programı indir

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 24-11-2015, 12:07
gezginler tamindir

RogueKiller indir + Portable


Bilgisayarınızda çalışan işlemleri kontrol ederek zararlı veya şüpheli olanları size bildirir ve durdurmanıza yardımcı olur. 32 bit ve 64 bit sistemleri destekler. Türkçe dil desteği mevcut değil. Kurulumsuz bir programdır, yani portable gibi düşünün. Program portable haline getirilmemiş fakat portable mantığı ile çalışır. Hosts dosyasını değiştirme programı veya DNS değiştirme programı olarak da kullanılabilir. İçerisinde yardımcı bir çok araç barındırmaktadır.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 24-11-2015, 11:32
full indirfull indir

Registrar Registry Manager Pro 8 + Portable Full indir


32 bit ve 64 bit desteklidir. Portable sürümü de eklendi. Download edip kullanabilirsiniz. İşletim sistemindeki kayıt defteri hatalarını giderebileceğiniz bir yazılım olan Registrar Registry Manager Pro programı ile kayıt defterinizi düzenleyebilir, yedek alabilir ve sorunlarını giderip optimize edebilirsiniz. Böylelikle bilgisayarınızdaki bir takım yavaşlıklar veya aldığınız hatalar azalmış olacak veya tamamen yok olmul olacak. Türkçe dil seçeneği bulunmuyor fakat kullanması gayet kolaydır.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 24-11-2015, 10:12
full programlarfull programlar
JAM Software TreeSize Professional 6.2.3.1074 Full 32 Bit 64 Bit indir

Yeni 2015 güncel son sürüm portable linkleri eklendi. Uygulama dosya denetleme ve raporlama programı olan TreeSize Professional yazılımı ile dizinleri toplam boyutuna göre sıralama yapar, bu şekilde diskinizde hangi klasörün ne kadar yer kapladığını görebilir, gereksiz yer kaplayan dizinlerinizi tespit edebilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 23-11-2015, 17:30
full programlar indir gezginler tamindir
Wise Care 365 Pro 3.92 Build 550 Türkçe + Portable Full indir

Bilgisayarınızdaki sorunları gidererek daha iyi çalışmasını sağlayabileceğiniz bir program olan Wise Care 365 Pro yazılımının portable versiyonu da eklidir. Wise Care 365 Pro yazılımı bilgisayarınıza bakım uygulayarak bir çok sorunları giderir ve bilgisayarınızın daha iyi ve daha performansı çalışmasını sağlar. Kayıtdefterindeki gereksiz kısa yolları siler temizler. Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları siler, birikmiş çöp dosyalarını temizleyip bilgisayarınızda yer kazandırır. Wise Care 365 Pro iyi bir bilgisayar bakım ve onarım programıdır. Bilgisayarı hızlandırma programları arasında tutulan bir programdır.

İndirdiğiniz dosya içerisinde hem normal kurulumlu wise care vardır, hem de portable versiyonu vardır. Portable, taşınabilir programlara denir. Kurulum gerektirmeyen tıkla çalıştır mantığı ile çalışan programlardır. Programı indirip full olarak kullanabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 23-11-2015, 17:00
yandex indir gezginleryandex indir gezginler

Skype Türkçe Portable indir


Portable sürümü eklendi. Güncel son sürüm linkleridir. Türkçe ve taşınabilir sürümdür. Dosyayı yanınızda taşıyıp her bilgisayarda kurulum olmaksızın çalıştırabilirsiniz. Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükmmel kalitede.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 23-11-2015, 16:00
Auslogics File Recovery Türkçe v6.1.1 Full Portable

Auslogics File Recovery Portable Türkçe indir


Türkçe, portable ve full versiyon veri kurtarma programı olan Auslogics File Recovery yazılımı ile silinen dosyaları geri getirip kurtarabilirsiniz. USB, HDD veya harici disk veya sd kartlardan da veri kurtarma yapmanız mümkün. Bilgisayar kullanıcılarını en çok üzen durumlardan biri yanlışlıkla tamamen silinen dosyadır. Bu gibi durumlarda harıl harıl ne yapacağımızı düşünürüz. Auslogics File Recovery, silinen tüm dosya formatlarını kurtarmamıza yarayan programlardan biridir. Kurtarma sihirbazı ile kolay bir şekilde silinen dosya ya da dosyalarımızı geri alabiliriz.

Auslogics File Recovery Türkçe Portable Full Download

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 23-11-2015, 15:48
AnyMP4 Video DownloaderAnyMP4 Video Downloader

AnyMP4 Video Downloader Full Download


Portable video indirme programı ile YouTube, Dailymotion,Facebook, BBC, TED, Vevo, Vimeo, Metacafe ve diğer video paylaşım sitelerinden video indirebilir ve indirdiğiniz videoları FLV/SWF video to MP4, AVI, TS, WMV, MOV ve diğer video uzantılarına dönüştürme yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmuyor. Dosya içerisinde serial keygen patch vb araçlar mevcut. Video indirme programı olarak kullanabilirsiniz. Programı download yaptıktan sonra full yapıp full versiyon olarak kullanabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:

turbobit premium