Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Tavsiye Upload Siteleri
Kategoriler
full indir
Site İçi Arama
Tarih: 23-09-2015, 13:19
fullprogramlarindir gezginler tamindirfullprogramlarindir gezginler tamindir

Portable Program Arşivi 2015 Full Tek Link indir


DosyaCloud.com linki eklenmiştir. Direk indirme özelliği ile beklemeden indirebilirsiniz.Dev portable programlar arşivi adını alan bu portable program arşivinde toplamda 272 adet uygulama bulunmaktadır. Hepsi 2015 Eylül güncel programlardur ve hepsi full versiyondur. 32 Bit 64 Bit desteklidir. Hepsini 8 gb lık bir usb bellekte taşıyabilirsiniz. Portable anlamı taşınabilirdir. İçerisinde 67 adet de oyun bulunuyor. Vip indir veya kolayı indir linkleri ile internet download manager ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Anti virüs programlarından tutun, webmaster programları, resim düzenleme programları, internet araç gereçleri, ses video düzenleme programları, bilgisayar onarım bakım hızlandırma programları ve dahası.


Konuyu Düzenleyen: Cesur - 23-09-2015, 13:22
Sebep: DosyaCloud.com linki eklendi.

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 22-09-2015, 17:29
Filezilla Portable indir Türkçe

Portable Filezilla indir Türkçe


Portable ftp programı filezilla ile, bilgisayara bir program kurulumu yapmadan çalıştırabilir ve ftp transfer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yeni güncel sürüm eklendi, Türkçe olarak kullanabilirsiniz. FileZilla, bir çok özelliği bulunan küçük ama oldukça güçlü bir FTP istemcisidir. Tüm bağlantı bilgileriniz ile uzak sunucuya yaptığınız giriş bilgilerinizi Internet Explorer tarzı bir arabirim ile gösterebilir ve kaydedebilir. FileZilla programı güvenlik duvarı (firewall), proxy bağlantıları, SSL ve Kerberos GSS güvenliğini destekler. Ayrıca bağlantıyı açık tutma özelliği, otomatik Asci/Binary transferi desteği ve diğer onlarca gelişmiş yardımcı aracı ile hem amatör hem de profesyonel kullanıcılar için çok özellikli bir FTP istemcisi görevini başarıyla yapabilir.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 22-09-2015, 00:36
Portable Porgramlar ArşiviPortable Porgramlar Arşivi
PortableApps Platform 2015 Türkçe indir

Portable program kullananlar için güzel bir portable programlar arşivi. 300 den fazla Portable program arşivini online bir şekilde bünyesinde barındıran PortableApps Platform yazılımı ile istediğiniz portable programı bilgisayarınıza indirip çalıştırabilirsiniz. Program yalnızca 4 mb lık bir boyuta sahip. Portable programların bulunduğu arşivi görebilmeniz için internete ihtiyacınız olacak. Platform arayüzünden indirmek istediğiniz portable programı veya portable programları seçerek kurabilirsiniz. Arşivinizde olması gereken bir program.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 21-09-2015, 23:30
Portable Tipard Video Converter Ultimate 9 Full İndir

Tipard Video Converter Ultimate Portable Full indir


Portable video dönüştürme programı olan Tipard Video Converter yazılımı ile programı kurmadan çalıştırıp video dönüştürme yapabilirsiniz. Tipard Video Converter Platinum yazılımı kalite kaybı yaşamadan 2D ve 3D videolarınızı covert edebilen, video dönüştürme programı olup MP4, AVI, WMV, MPEG, 3GP gibi bir çok popüler formatı desteklemektedir. Ayrıca yazılımın içeriğinde bulunan video düzenleme araçları sayesinde videolarınızı düzenleyebilir, Side, Üst ve Alt yana, Anaglyph 3D - will 3D modları tanımlayabilirsiniz.

Tipard Video Converter Ultimate 9.0.6.44058 Final Full İNDİR

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 21-09-2015, 09:59
full programlar gezginler indirfull programlar gezginler indir

Universal Adobe Patcher 2015 indir


Adobe Universal Patcher programı Adobe ürünlerini (CS4 CS5 CS6 CC) full ve lisanlı yapabileceğiniz bir programdır. Tüm adobe programlarını full versiyon yapabilirsiniz. Program denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmış. Programı çalıştırırken anti virüs programınızı devre dışı bırakmanız gerekiyor. Aksi takdirde program sağlıklı bir şekilde çalışmayabilir. 2015 Güncel versiyon.

Nasıl Lisanslayacaksınız?
1. Programı açın.
2. Eğer program varsayılan klasöre kurulu iste otomatik bulur. Başka yere kurulu ise "Patch" butonuna basarak programın .exe sini gösterin.
3. Full olarak kullanın.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 21-09-2015, 01:05
full programlar indir gezginler tamindirfull programlar indir gezginler tamindir
Logo Yapma Programı Full indir + Portable indir

Logo yapma programı arayanlar için ideal bir logo yapma programıdır. Türkçe dil desteği yok fakat kullanımı oldukça basittir. Portable sürümü de eklidir. Logo yapma hazırlama programı olan AAA Logo 2015 yazılımı ile siteniz için veya firmanız için logo harlayabilir veya program içerisinde mevcut olan hazır logo şablonlarını kullanarak ilgi çekici logolar yapabilirsiniz. Logolarınızda kullanabileceğiniz birçok simgede program ile birlikte gelmektedir. Bu alanın baba programlarından AAA Logo programını full olarak indirebilirsiniz. Program içeriğinde 100'den fazla hazır ve düzenlenebilir logo, 2000 kadar çalışmalarınıza kullanabileceğiniz simge, küçük resim vb. araçlar bulunmaktadır. Programın full ve portable versiyonu ayrı ayrı olarak verildi.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 24-08-2015, 23:26
Fotosketcher 3.20 Full Portable İndir

Fotosketcher 3.20 Full Portable Ücretsiz İndir


Program ücretsiz bir fotoğraf uygulamasıdır.Programı kullanarak fotoğraflarınızı siyah beyaz hale getirebilirsiniz.Programın kullanımı oldukça basit olup,deneyimsiz kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği söylenebilir.Programı denemek isterseniz sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Program oldukça kolay kullanılabilen kullanışlı bir uygulamadır.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 18-08-2015, 13:39
full programlar indir gezginler tamindirfull programlar indir gezginler tamindir
LibreOffice Türkçe indir + Portable Ücretsiz

Office programına alternatif olan LibreOffice programı ile tüm office dosyalarını açabilir ve kayıt düzenleme yapabilirsiniz. Microsoft Office alternatifi bir program olan LibreOffice yazılımı ile normal office dosyalarını açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Portable versiyonu da eklenmiştir. Portable versiyonu kurulum gerektirmez, direkt çalıştırıp kullanabilirsiniz. Yardım dosyası da eklenmiştir. Siz yardım dosyasını kurduğunuzda programa bir yardım menüsü eklenir. Türkçe ve ücretsizdir. Program 6 başlıktan oluşmaktadır. Bunlar şu şekildedir; Writer (Kelime İşlemci), Calc (Hesap Tablosu), Impress (Sunum), Draw (Çizim), Math (Matematik) ve Base (Veritabanı) uygulamalarının zengin özellikleriyle, bütün belge oluşturma ve veri işleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ücretsiz, Türkçe office programı arayanların seveceğini umduğum bir program.

Not: LibreOffice MS Office belgelerdeki makroları çalıştırmaz. Söz konusu belgeleri tekrar MS Office altında açmak isteyebileceğinizi göz önünde bulundurarak makroları saklar. (Wikipedia'dan alıntıdır)


Konuyu Düzenleyen: Cesur - 18-08-2015, 13:39
Sebep: Yeni sürüm eklendi.

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 10-08-2015, 20:45
Combofix 15.8.8.1 Portable Full İndir

Combofix 15.8.8.1 Portable Full Ücretsiz İndir


ComboFix, sUBs tarafından geliştirilmiş ve bilgisayarınızda bilinen tüm zararlı yazılımları kolayca kaldırmanızı sağlayacak bir güvenlik uygulamasıdır. ComboFix ile sizi rahatsız eden ve bilgisayar başlangıcında Autorun olarak devreye giren zararlı yazılımlar, casus programlar, reklam yazılımları ve truva atlarını sisteminizden hızlı, kolay ve etkin bir şekilde bilgisayarınızdan silebilir ve kaldırabilirsiniz. Güçlü bir tarama motoruna sahip olan yazılım bulduğu zararlıları otomatik olarak sisteminizden temizleyip bilgilerinizi güvene almanızı sağlamaktadır. Küçük boyutlu olmasına rağmen çok güçlü bir veri tabanına sahip olması ve kolaylıkla taşınabilmesi ile oldukça tercih edilmektedir. Fakat programı kullanırken ComboFix'in güçlü ve etkin bir temizleme aracı olduğunun bilincinde olarak bu güvenlik uygulamasını dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneririz.


Konuyu Düzenleyen: Cesur - 10-09-2015, 12:16
Sebep: Güncel Versiyon Eklendi

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 8-07-2015, 13:38
TweakBit Driver Updater 1.6.9.5 Full İndir

TweakBit Driver Updater Full Ücretsiz İndir


Sürücü bulma ve güncelleme programı olan Driver Updater yazılımı TweakBit firması tarafından yazılmış. Bilgisayarınızdaki güncel olmayan sürücüleri otomatik olarak bulup günceller ve aynı zamanda eksik olan sürücü var ise onları da bulup yükler ve tamamlar. Program bilgisayarınızda kurulu olduğu için bir güncelleme geldiğinde sürücüleri otomatik olarak günceller. Oldukça kullanışlı ve hızlı bir programdır ve portable sürümdür. Format sonrası pc driverlarınızı en güncel hali ile yüklemenizi sağlar.


Konuyu Düzenleyen: paydos - 8-07-2015, 13:38
Sebep: Yeni Versiyon Eklendi

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:

full indir