Anket
Program İstek Bölümü Açsak Mı?
Bizi Takip Edin
Editörün Seçimi
Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler 2015
32 Bit 64 Bit Türkçe Full Otomatik Aktivasyon
Windows 7 Ultimate 64 Bit Türkçe Ingilizce Full
Güncel Sürüm, Otomatik Aktivatör Loader İçerir
Windows XP Professional Sp3 Final
32 Bit Türkçe 8 Nisan 2014 Güncel
Eset Smart Security 8 Türkçe Sınırsız Full
Purefix İle Sınırsız Full Kullanım
Zemana Anti Logger Full
Trojan ve Keyloggerdan Korunma Programı
İnternet Download Manager Full
Dosya İndirme Programı
DriverPack Solution v15 İso 2015 Türkçe Tek Lin ...
Sürücü Yükleme Güncelleme Programı
İslam Tarihi
Siyer 2.5 İslam Tarihi İnteraktif Eğitim CD'si
Advanced SystemCare Pro 8 Türkçe Full
Bilgisayar Hızlandırma Bakım Onarım Programı
Office 2013 32 Bit 64 Bit Güncel Sürüm
Türkçe Katılımsız Orijinal Full
Ontrack EasyRecovery Professional v10
Veri Kurtarma Programı - Silinen Dosyaları Geri Getirir
İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V2
Türkçe Tek Link 2014
Auto Hide IP
İP Gizleme Değiştirme Programı
Windows 7 Loader By Daz
Windows 7 - Vista - Server 2008 Aktivasyon Aktivatör
MultiBoot USB Kurulum indir
USB MultiBoot Sistemleri
Tavsiye Upload Siteleri
Kategoriler
Bilgi
Tarih: 22-05-2015, 15:35
Ekleyen: Cesur
WinNTSetup 3.7.9 Final + Portable indirWinNTSetup 3.7.9 Final + Portable indir
WinNTSetup 3 indir + Portable indir

Harddiskten format atma programı olan WinNTSetup 3 yazılımı ile sabit diskinizden windows kurulumu yapabilirsiniz. Windows 2k/XP/2003/2008/2012/Vista/7/8.x/10 32 veya 64 bit sistemleri destekler. Bu sistemleri program aracılığı ile kurulabilir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz sürücü driverlerini entegre edebilir, popüler bazı ayarlamaları program üzerinden yapabilirsiniz. Program ile harddiskten windows 7 windows 8 veya XP kurulumu yapabilirsiniz.
Devamı
Tarih: 15-05-2015, 12:45
Ekleyen: Cesur
IcoFX 2.11indir Multilingual + Portable Full
IcoFX 2.11 Full indir + Portable Sürüm

İkon yapma ve düzenleme programı olan IcoFX Full yazılımı ile gerek web siteniz için gerekse bir projeniz için ikon oluşturabilir veya elinizdeki mevcut ikonu düzenleyebilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmuyor fakat kullanımı kolay bir programdır. Program içerisindeki ikon düzenleme araçları ile kolay bir şekilde ikon oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz. Programın porteble sürümü de dosya içerisinde mevcut. Full olarak kullanabilirsiniz.
Devamı
Tarih: 10-04-2015, 21:49
Ekleyen: Cesur
Rufus
Rufus v2.0.639 Türkçe Protable indir

Format USB si hazırlama programı olan Rufus yazılımı ile usb belleğinize windows xp, windows vista, windows 7, windows 8 - 8.1 ve windows 10 işletim sistemlerini yazdırıp bilgisayarınıza format atabilirsiniz. Türkçe arayüzü ile daha kolay kullanabileceğiniz bu program ile Linux tabanlı işletim sistemlerini de aynı şekilde yazdırıp format atabilirsiniz.
Devamı
Tarih: 10-04-2015, 21:32
Ekleyen: Cesur
Comfy File Recovery PortableComfy File Recovery Portable
Comfy File Recovery Full Portable v3.6 indir serial

Full veri kurtarma yapabileceğiniz portable bir program olan Comfy File Recovery yazılımı ile format sonrasında yedeğini almayı unuttuğunuz önemli dosyaları geri getirebilir ve veri kurtarma işlemini yapabilirsiniz. Program portable ve full sürümdür. Dilerseniz dosya içerisinde kurulumlu olanı da var kurup seriali girip full yapabilirsiniz. Portable olanını full yapmanıza gerek yok.
Devamı
Tarih: 10-04-2015, 21:21
Ekleyen: Cesur
Comfy Partition RecoveryComfy Partition Recovery
Comfy Partition Recovery 2.3 Portable Full indir

Portable veri kurtarma programı olan Comfy Partition Recovery yazılımı ile harici harddisk, usb bellek, sd kart, tablet gibi bilgisayar sonradan bağlanabilen cihazlar için silinmiş veya kaybolmuş dosya, müzik, mp3, word, excel, power point, video gibi aklınıza gelen tüm dosya uzantıları için veri kurtarma işlemini uygulaayabilirsiniz. Program portable olduğu için kuruluma ihtiyaç duymaz, tıklayıp çalıştırıp veri kurtarmaya başlayabilirsiniz. Kurulumlu olanı ve serial de dosya içerisinde mevcut. Dilerseniz kurulumlu olanı da kullanabilirsiniz.
Devamı
Tarih: 10-04-2015, 20:16
Ekleyen: Cesur
Corel Aftershot Pro 2Corel Aftershot Pro 2

Portable Fotoğraf, resim düzenleme programı olan Corel Aftershot Pro yazılımı ile RAW ve Jpeg formatlı çalışmalarınızda %30 daha hızlı çalışmanızı sağlayan, aynı ayarda programlardan farklı özelliklere sahip fotoğraf üzerinde gerekli düzenlemeleri yapabileceğiniz bir programdır.
Devamı
Tarih: 10-04-2015, 20:01
Ekleyen: Cesur
Portable Porgramlar ArşiviPortable Porgramlar Arşivi
PortableApps Platform 12.05 2015 Türkçe indir

300 den fazla Portable program arşivini online bir şekilde bünyesinde barındıran PortableApps Platform yazılımı ile istediğiniz portable programı bilgisayarınıza indirip çalıştırabilirsiniz. Program yalnızca 4 mb lık bir boyuta sahip. Portable programların bulunduğu arşivi görebilmeniz için internete ihtiyacınız olacak. Platform arayüzünden indirmek istediğiniz portable programı veya portable programları seçerek kurabilirsiniz. Arşivinizde olması gereken bir program.
Devamı
Tarih: 10-04-2015, 19:46
Ekleyen: Cesur
MyLanViewer 4 full Portable indir

Ağdaki bilgisayar ve ip adreslerini, paylaşıma açık olan klasörleri görmeye yarayan MyLanViewer yazılımı ev ve iş ağları için IP izleme ve ağ taraması yapabilen bir programıdır. Program makina adlarını, IP adreslerini, MAC adreslerini, paylaşılan kaynakları ve diğer bilgileri ayrıntılı bir şekilde liste halinde gösterebilir. Program paylaşılan klasörleri görebilir, ulaşabilir, oturum açabilir ve kapatabilir.
Devamı
Tarih: 10-04-2015, 19:39
Ekleyen: Cesur
Ultrasurf PortableUltrasurf Portable
Ultrasurf Portable indir Full

Ücretsiz proxy programı olan Ultrasurf yazılımı ile ip ve çerez bilgilerinizi saklayarak gezinti yapabilirsiniz. Aynı zamanda ip adresiniz de değişmiş oluyor.
Program portable olduğu için kurulum gerektirmez, tıklayıp direkt çalıştırabilirsiniz. Program ile sansür edilen, engellenen web sitelerine giriş yapmanızda mümkündür. Program oldukça basit bir arayüze sahiptir. Tek tıklama ile çalışır, program internet explorer ile tam uyum içerisinde çalışır. Bunun yanında mozilla firefox, google chrome tarayıcıları için eklenti desteği bulunur. Bilgilerinizi saklamak, sansürlenen sitelere ulaşmak vb. işlemler için işinizi fazlası ile görecektir.
Devamı
Tarih: 10-04-2015, 16:35
Ekleyen: Cesur
CCleaner Professional 5CCleaner Professional 5
CCleaner Professional 5 Türkçe Portable Full indir

CCleaner Professional programı da bir bilgisayar optimize programıdır. Türkçe full ve portabledir. Bilgisaayrınızda kullandığınız tarayıcıların geçmişlerini ve çerezlerini temizleyerek internete daha iyi ve hızlı gezinmenizi sağlar. Aynı zamanda kayıt defterindeki sorunları giderip optimize edip daha sağlıklı olmasını sağlar.
Devamı