Site Içi Google Araması
Turbobit Premium
turbobit premium
Son Yorumlar
Yazar → pompacı
Konu → ProgDVB Professional Edition v7.03.1 Multilingual Full ...
Yorum → arkadaşlar progDVb 7,02,3 sürümü tr oluyormu nasıl tr çeviriyoruz .emeği geçen arkadaşlara teşekkürler

Yazar → dexter
Konu → Adobe Fireworks CS6
Yorum →
Alıntı: Cesur
Programın nasıl kurulduğunuz anlamam için indirip kurmam gerekiyor. Dosya içerisinde crack olarak ne var? tam dosya ismi ve uzantısı nedir?İçinde sadece ;
resources
payloads
packages

ve

set-up.exe var

Crack için başka bi dosya indirmemiz gerekiyormu =?

Yazar → tello666
Konu → Windows 7 SP1 13in1 Türkçe Tüm Sürümler Mart 2014 Günce ...
Yorum → BY Cesur bu soruyu size sormak istiyorum aciklama flash diske cekilebilir yazıyor
Ama hata veriyor yine sizin siteden indirdiğim flasha boot etme programı budur yardımlarınızı bekliyorum WiNToBootic_v2.2_mecnun_bey

Yazar → rıza
Konu → Lazesoft Recover Windows Şifre Kırma ve Değiştirme Prog ...
Yorum → ben denedim cdye de yazdırdım denedim yine olmadı

Yazar → muhammet333
Konu → Easy DriverPacks v5.3.3.2 (x86 - x64)
Yorum → key istiyormu

Yazar → Cesur
Konu → Android İçin Risale-i Nur Okuma Apk İndir Full
Yorum → ebubekir53
İlgili düzenleme yapılmıştır. Ben bir kaç kaynağa bakarak yazmıştım, bir kaynak da wiki idi. Sizin söylediklerinizi mantıklı bularak düzenlemeyi yaptım.

Yazar → Cesur
Konu → Adobe Fireworks CS6
Yorum → dexter
Programın nasıl kurulduğunuz anlamam için indirip kurmam gerekiyor. Dosya içerisinde crack olarak ne var? tam dosya ismi ve uzantısı nedir?

Yazar → Cesur
Konu → WinRAR v5.10 Beta 2 Türkçe Katılımsız Full
Yorum → Ya da rarı winrarlayan adam smile

Yazar → Cesur
Konu → Windows 7 SP1 13in1 Türkçe Tüm Sürümler Mart 2014 Günce ...
Yorum → maviadam5
Yaklaşık 2 saat önce bu sistemi usb ile bir bilgisayara kurdum ve hiç bir sorun çıkmadı. Yaptığınız işlemlerde bir yanlışlık ya da eksiklik olabilir.

Yazar → canokyay05
Konu → WinRAR v5.10 Beta 2 Türkçe Katılımsız Full
Yorum → WinRAR ı Rar Layan Adam wassat wink

Yazar → maviadam5
Konu → Windows 7 SP1 13in1 Türkçe Tüm Sürümler Mart 2014 Günce ...
Yorum → sayın mecnun bey kardeşim ben win 7 indirdim iso ilede dvd yazdırdım ne setup çıkmıyor nede kurulum yapmıyor.

kurulum için hiçbirşey çıkmıyor ne yapmalıyım

Yazar → ebubekir53
Konu → Android İçin Risale-i Nur Okuma Apk İndir Full
Yorum → S.a Kardeş anlatımda bazı yanlışlıklar var. Düzeltilmesini rica ediyorum. Öncelikle "Risale -i Nur" Nur mektupları demektir kutsal kitap anlamını taşımaz. İçindeki kitaplar birer kutsal kitap değil dini tefsir kitaplarıdır. Kutsal kitap Allah tarafından gönderilen kitaplara denir. Yani Kur'an-ı Kerim, Tevrat, Zebur ve İncil gibi kitaplardır. Risale - i Nurlar ise Üstad Bediüzzaman Said Nursi Merhumun yazdığı imani meseleleri içeren kitap külliyatıdır. Saygılarımla....

Yazar → dexter
Konu → Adobe Fireworks CS6
Yorum → Programı indirdim kurma aşamasının yarısındayım şimdi deneme veya serial numaram var bölümünü seçecegim yerdeyim ama serial yok, crack işlemini nasıl yapcaz ?

Link çalışmıyor ?

Yazar → Cesur
Konu → Windows Xp Sp3 Lite Sata Full
Yorum → ibrahim bediz
Merhaba,

Aşağıda bağlantıdaki programlardan herhangi birisini kullanarak eksik sürücüleri tamamlayabilirsiniz. İnternetiniz olması gerekiyor, çünkü programlar sürücüyü bulabilmek için internete çıkış yapmaları gerekiyor.

Driver Sürücü Bulma Programları

Yazar → ibrahim bediz
Konu → Windows Xp Sp3 Lite Sata Full
Yorum → merhaba arkadaşlar ben yeni katılmaktayımaranıza: benim birtane fujitsu almira.leptopum var .windows7 yazılım adtım .fakat ses kartını yüklemedi.bana nasıl bulurum ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum.ilgi ve alakalarınıza şimdiden teşekkürler.

Yazar → Cesur
Konu → Tell Me More Italian Performance Version 9 10 Levels İn ...
Yorum → Dosya ismi yanlış yazıldığı için link çalışmıyormuş. Dosya ismini düzelttim indirebilirsiniz.

Yazar → EfeBaba1426
Konu → Tell Me More Italian Performance Version 9 10 Levels İn ...
Yorum → Vip link ölü :(

Yazar → Cesur
Konu → Camtasia Studio 8.3.0 Build 1471 HD Ekran Kaydetme Prog ...
Yorum → İyi kullanımlar :)

Yazar → MMuxtar
Konu → Camtasia Studio 8.3.0 Build 1471 HD Ekran Kaydetme Prog ...
Yorum → Güvenlik duvarından da engelledim ama bi türlü full olmadı lütfen yardım edermisiniz? Teşekkürler....
Host dosyasına ipleri ekledikten sonra düzeldi, yine de teşekkürler... wink

Yazar → Sky
Konu → Recover My Files Professional v5.2.1.1964 Full
Yorum → mustafa.kucur,
İçerisinde tabiki de lisanslama aracı mevcut. Sizden önce indiren arkadaşlar olmuş ve olumsuz yorum bırakmamışlar sanırım siz yanlış yapıyorsunuz..

Full Programlar İndir
Kategoriler
FaceBook
FaceBook Yorumları
Bilgi
Etikeller
Tarih: 10-04-2014, 17:53
FarStone TotalRecovery Pro v10.02 Build 20140403 Full


Windowsun yedeklemesini beğenmiyorsanız kullanacağınız profesyonel yedekleme programıdır. Belirleyeceğiniz aralıklarla yerel disklerinin imaj tabanlı yedeklerini diske veya ağdaki hedeflere depolar ve bunu programlı şekilde yaparlar. Program kapsamlı yedekleme ve kurtarma, dosya ve klasör yedekleme kurtarma, tüm sistemin imaj yedeklemesini ve daha fazlasını sağlar.

FarStone TotalRecovery Pro v10.02 Build 20140403 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 6-04-2014, 00:21
RollBack Rx v10.2 Build 2699300877 Full


Sistem yedeği alma programıdır. 10-15 saniyede geri dönüşüm noktaları oluşturarak sisteminizi geri eski haline dönmesini sağlar. DeepFreeze'in tahtını sallayan bir program. Bu program sayesinde format atmayı öğrenmenize gerek yok.

RollBack Rx v10.2 Build 2699300877 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 27-03-2014, 09:45
Macrium Reflect Professional v5.2.6515 Full


Program güçlü bir disk kurtarma programı olup, sector hatalarını dahi giderebilir. Ve CD/DVD bile kurtarabilirsiniz. NTFS (Tüm sürümler), FAT16, FAT32, Ext2/3FS Ddosya sistemlerini destekler.

Macrium Reflect Professional v5.2.6515 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 22-03-2014, 01:55
Piriform Recuva Professional v1.51.1063 Türkçe Full


Program kazayla sildiğiniz dosyaları kurtarmanızı sağlayan, Türkçe dil desteği olan bir veri kurtarma programıdır. Recuva format attığımız bilgisayardaki dosyaları kolayca kurtarmamıza olanak sağlıyor. Üstelik disklerimiz zarar görse dahi içerisindeki dosyaları kolayca kurtarabiliyoruz. Hatalı olduğu için sildiğimiz, yanlışlıkla geri dönüşüm kutusunu boşaltıp sildiğimiz veya bizim dahilimizde olmayan durumlarda silinen müzikleri, videoları, resimleri ve belgeleri çok ama çok bir şekilde kurtarabiliyoruz. Kurtardığınız dosyalarda bulunan hata, çökme ve virüs gibi sorunları da düzeltebiliyor. FAT32 ve NTFS çalışıyor.

Piriform Recuva Professional v1.51.1063 Türkçe Full İNDİR

Devamı
Tarih: 22-03-2014, 00:46
Recover My Files Professional v5.2.1.1964 Full


Silinen belgelerinizi, grafiklerinizi, dijital kamera, fotoğraflarınızı, zip dosyalarınızı, e-postalarınızı, müzik, video ve diğer tüm dosya biçimlerinizi geri getirmenizi sağlayan üstün özellikli bir programdır. Recover My Files, Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hatta hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini de geri getirebilme özelliğine sahiptir...

GetData Recover My Files Professional v5.2.1.1964 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 22-03-2014, 00:42
HDD Recovery Pro v4.1 Full


Kaliteli bir veri kurtarma programıdır. En iyi kalite kurtarma algoritmasınına sahip olan HDD Recovery Pro, FAT, NTFS ve Linux formatlı bölümlerinden güvenle veri kurtarabilmektedir. Sabit diskleri (HDD), dijital kameralar, disket, zip diskler, Jaz diskler, Smart Media Kartlar, Sony Memory Stick, Compact Flash kartlar, mikro sürücü, Secure Digital Kartlar, xD Picture Card, Flash kartlar, PC Kartları, Multimedia Kartlar, ve herhangi bir USB diskleri desteklemektedir.

HDD Recovery Pro v4.1 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 17-03-2014, 19:12
Active Undelete ProfessionalActive Undelete Professional

Active Undelete Enterprise yazılımı ile silinen verilerinizi geri getirebilir, diğer bir tabir ile kurtarabilirsiniz. Program tüm işletim sistemlerini desteklemektedir. Format attıktan sonra bazen ger getirmek istediğimiz belgeler veya mp3 dosyaları olur. Active Undelete Enterprise ile o geri getirmek kurtarmak istediğiniz tüm verileri kurtarabilirsiniz. Program Windows 8 / Windows 7 / Vista / Windows XP, Windows 2003/2008 sistemlerini destekler. NTFS, FAT, FAT32, exFAT, HFS +, ext2/ext3/ext4, UFS dosya sistemleri üzerinde kayıp dosyaları ve silinen dosyaları kurtarır.


Active Undelete Enterprise 9.0.81 Veri Kurtarma Yazılımı Full İndir

Devamı
  • Yorumlar: 0
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 16-02-2014, 04:32
Runtime GetDataBackRuntime GetDataBack

NTFS ve FAT formatlarını destekleyen diskler için üretilmiş olan Runtime GetDataBack Simple programı NTFS ve FAT formatlarındaki disklerden, hafıza kartlarından, sd kartlardan vs veri kurtarabilirsiniz. Yani format sonrası veya yanlışlıkla sildiğiniz her türlü dosyanızı bu program ile kurtarabilir tekrar geri getirebilirsiniz.Runtime GetDataBack Simple 1.00 Veri Kurtarma Programı Full Versiyon İndir
Devamı
  • Yorumlar: 0
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 7-02-2014, 17:57
AX64 Time Machine v1.4.1.36 Sistem Geri Yükleme Programı İndir


AX64 Time Machine sisteminizin mevcut durumunu yedekleyebileceğiniz ve daha sonrasında sisteminiz üzerinde bir hata veya çökmeyle karşılaştığınız zaman geri yükleme yapabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Sisteminiz stabil olarak çalışırken almış olduğunuz yedek dosyaları sayesinde ilerleyen zamanlarda oluşabilecek sıkıntılarda hiç başınız ağrımadan bilgisayarınızı ilk günkü haline getirmenize olanak tanıyacak olan program, bu tarz sorunlarla karşılaşan birçok kullanıcının işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Sonuç olarak bilgisayarınıza format atmak, yeniden bir işletim sistemi kurmak, donanımlarınız için gerekli sürücüleri bulmak ve kullanacağınız programları teker teker indirerek bilgisayarınıza kurmaktansa bir kez yedek alarak, daha sonra gerekli durumlarda bu yedek dosyasından geri yükleme yapmak çok daha hızlı bir çözüm olacaktır.


AX64 Time Machine v1.4.1.36 Sistem Geri Yükleme Programı İndir
Devamı
Tarih: 3-02-2014, 00:02
Stellar Phoenix Windows Data RecoveryStellar Phoenix Windows Data Recovery

Stellar Phoenix Windows Data Recovery bir veri kurtarma programıdır. Silinen belge dosya fotoğraf, mp3 video vs silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Formatlama hataları, virüs kaynaklı sorunlar, yanlışlıkla silinen dosya/klasörler ve hatta sabotaj karşısında bile önemli dosyalarınızın büyük bir kısmını kurtarabiliyor.Yazılım, FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 5 dosya sistemleriyle uyumlu. Kurtarma işlemi için normal disk bölümü tablosu ya da mantıksal sürücüden birini seçerek Windows Gezgini?ni andıran arayüz üzerinden bulunan dosyaların önemlilerini işaretlemeniz yeterli. Filtreleme özellikleri yalnızca bazı formatlardaki, (örneğin *.doc ya da *.xls) dosyaların taranmasını sağlayarak size zaman kazandıracaktır. Fiziksel olarak zarar görmüş ya da TOC verileri hasarlı olan CD lerden de önemli dosyalar kurtarılabiliyor.Stellar Phoenix Windows Data Recovery Professional 6.0.0.1 Full İndir Veri Kurtarma Programı

Devamı
  • Yorumlar: 6
  • Ekleyen: Cesur