Bizi Takip Edin
Son Yorumlar
Yazar → Cesur
Konu → Satılık Tubobit Premium Hesaplar
Yorum → emvac
VİP Üyelik sistemi bitti. Yalnızca mevcut vip üyeler devam ediyor.

Yazar → Cesur
Konu → Hiren's BootCD v15.2 Türkçe Full
Yorum → leventkadife
VİP Linkten indirmeyi neden denemiyorsunuz? :)

Yazar → leventkadife
Konu → Hiren's BootCD v15.2 Türkçe Full
Yorum → 600 Mb program için 3 saat bekleyeceğimiz bildiriliyor... acaba daha hızlı bir yöntem yok mu? bazları kişisel bulut hizmeti kullanılıyor ve çok çabuk olabiliyor.

Yazar → emvac
Konu → Satılık Tubobit Premium Hesaplar
Yorum → İyi akşamlar gitti gidiyorda da vardı vip alımı kaltımı...

Yazar → Cesur
Konu → Eset Nod 32 Sınırsız Lisanslama 2015 Full
Yorum → Emre
Ben bir çok kez yaptım ve hiç sorun yaşamadım. Güvenli mod menüsünü görmek için bilgisayar açılırken F8 tuşuna sürekli basıp çekmeniz gerekiyor. Aslında windows başlamadan önce 1 defa basmanız yeterli fakat o ekranı kaçırmamak için sürekli bas çek yapabilirsiniz. Güvenli mod menüsünün bulunduğu yer Windows gelişmiş seçenekler menüsüdür. Windows gelişmiş seçenekler menüsü nasıl açılır diye soran arkadaşlarımız olur ise bu yolu takip edebilirler.

Yazar → Cesur
Konu → Flash Paketi 2014 Programlar Full İndir Katılımsız
Yorum → ed
Önemli değil, şu anda çıkış ve giriş yaptım bir sorun gözükmüyor. Muhtemelen yanlış giriyorsunuzdur.

Yazar → Cesur
Konu → Cisco Network Magic Pro 5.59195 Full
Yorum → berdal
Programa güvenlik duvarından izin vermeniz gerekiyor. Aşağıdaki bağlantı size yardımcı olacaktır.

Bir Programa Güvenlik Duvarında İzin Verme

Yazar → Cesur
Konu → SamDrivers v14.10 Multilingual 2014 Full İndir
Yorum → Murat
Programı o klasöre atarken program isminde boşluk ve Türkçe karakter olmayacak şekilde yapmayı deneyin. Bir de o şekilde deneyip bilgi veriniz lütfen.

Yazar → Cesur
Konu → Windows 7 SP1 13in1 Türkçe Tüm Sürümler Mart 2014 ...
Yorum → Rica eder, iyi kullanımlar dileriz. Bizleri bu güzel yorumlara layık gördüğünüz için biz de sizlere teşekkür ederiz.

Yazar → Cesur
Konu → ESET Antivirus v8.0.301.0 Final İngilizce Full
Yorum → Krsd(hacker)
Smart security her zaman daha kapsamlı koruma sağlar fakat bu demek Normal anti virüs kötü koruma sağlar demek değildir.

Full Programlar ndir
Kategoriler
FaceBook Yorumları
Bilgi
Etikeller
Bu Site En Hızlı ve En İyi şekilde Google Chrome İle görüntülenir.
Tarih: 12-10-2014, 14:59
Ekleyen: Cesur
Active File Recovery pro fullActive File Recovery pro full

Active File Recovery Pro yazılımı full bir programdır ve silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. Bazen yanlışlıkla bir takım dosyalarımızı sileriz, bazen de yedek almadan format atarak resim müzik belge gibi bir çok dosyalarımızı yanlışlıkla silmiş oluruz. Böyle durumlarda Active File Recovery Pro yazılımı ile veri kurtarma yapabilir ve dosyalarınızı geri kazanabilirsiniz. Word, excel, pdf, jpg, png, resim, müzik, video, mp3 ve aklınıza gereln tüm dosyaları kurtarabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 2-10-2014, 12:43
Ekleyen: Cesur
PC Tools File Recovery 9 full indirPC Tools File Recovery 9 full indir

PC Tools File Recovery full olarak bilgisayarınızdaki silinen dosyalarınızı ger getirmeye veri kurtarma işlemi yapmanızı sağlayan bir veri kurtarma programıdır. Format sonrası veya yanlışlıkla silinen veya çökmüş bilgisayardan veri kurtarma yapabilirsiniz. Ful sürümdür.

PC Tools File Recovery 9.0.1.221 Full Sürüm indir

Devamı
  • Yorumlar: 0
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 22-09-2014, 15:42
Ekleyen: Cesur
Prevent Revovery Türkçe veri kurtarma programı full indirPrevent Revovery Türkçe veri kurtarma programı full indir

Türkçe veri kurtarma programı arayanlar için full ve ideal bir veri kurtarma programı. Prevent Revovery programı ile silinen dosyaları programları geri getirebilirsiniz. Programın Türkçe olması da size ayrı bir kolaylık sağlayacaktır. Yanlışlıkla sildiğiniz veya format sonrası silinen dosyalarınızı geri getirmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Prevent Revovery Full sürüm v6.55 Türkçe indir

Devamı
  • Yorumlar: 1
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 17-09-2014, 15:06
Ekleyen: mecnun_bey
AX64 Time Machine v2.0.0.499 Full


AX64 Time Machine sisteminizin mevcut durumunu yedekleyebileceğiniz ve daha sonrasında sisteminiz üzerinde bir hata veya çökmeyle karşılaştığınız zaman geri yükleme yapabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Kısaca uygulama bilgisayarınıza format atmak, yeniden bir işletim sistemi kurmak, donanımlarınız için gerekli driverleri bulmak ve kullanacağınız programları teker teker indirerek bilgisayarınıza kurmaktansa bir kez yedek alarak, daha sonra gerekli durumlarda bu yedek dosyasından geri yükleme yapmak çok daha hızlı bir çözüm olacaktır.

AX64 Time Machine v2.0.0.499 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 9-09-2014, 11:58
Ekleyen: mecnun_bey
Active@ File Recovery v13.0.15 Full


Active@ File Recovery güçlü bir yazılım olup kazara silinmiş yada bozulan HDD’nizin içindeki dosya ve klasörleri geri getirmeye yarar. Geri dönüşüm kutusundan ve geridönüşüm kutusuna göndermeden (ör.Shift-Del) silinen dosyaları kurtarmanıza izin verir. Active@ File Recovery flopi diske yüklenip kullanılabildiğinden verilerinizin üstüne yazılma riskini minimuma indirir.

Active@ File Recovery v13.0.15 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 4-09-2014, 09:57
Ekleyen: Cesur
Recovery Toolbox pdf fullRecovery Toolbox pdf full

Bozuk pdf onarma programı olan Recovery Toolbox ile bozulmuş, hasar görmüş, açılmayan pdf dosyalarınızı onarabilri kurtarabilir veya tekrar okunabilir hale getirerek içerisindeki bilgileri geri alabilirsiniz. Hasarlı pdf dosyalarınızı Recovery Toolbox programı ile onararak veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz. Programı full yapabilmeniz için dosya içerisinde serial mevcut.

Recovery Toolbox for PDF v1.2.11.0 + Serial Full indir PDF Onarma Programı

Devamı
  • Yorumlar: 3
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 29-08-2014, 09:11
Ekleyen: mecnun_bey
Auslogics File Recovery v5.0.0.0 Full


Bilgisayar kullanıcılarını en çok üzen durumlardan biri yanlışlıkla tamamen silinen dosyadır. Bu gibi durumlarda harıl harıl ne yapacağımızı düşünürüz. Auslogics File Recovery, silinen tüm dosya formatlarını kurtarmamıza yarayan programlardan biridir. Kurtarma sihirbazı ile kolay bir şekilde silinen dosya ya da dosyalarımızı geri alabiliriz.

Auslogics File Recovery v5.0.0.0 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 28-08-2014, 10:42
Ekleyen: mecnun_bey
GoodSync v9.9.6.0 Full


Uygulama ile bilgisayarınızda bulunan tüm verilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yedekleyebilir, yedeklerinizi dilerseniz bir harici diske, dilerseniz ftp ile uzaktaki bir sunucuya gönderebilirsiniz. Çift taraflı yedekleme özelliği sayesinde yedeklerinizi sorunsuz ve güvenli şekilde sizlere sunar, mp3 dosyalarından tutun, resim, film, office dökümanları gibi bir çok şeyi kolay ve basit bir şekilde yedekleyebilir ya da program ile almış olduğunuz yedekleri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

GoodSync v9.9.6.0 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 28-08-2014, 10:16
Ekleyen: mecnun_bey
Aidfile Recovery Software Professional v3.6.6.1 Full


Uygulama format aşamasında silinen veya kazaylasildiğiniz dosyalarınızı geri getirmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir silinen dosyaları geri getirme yazılımı olup NTFS ve FAT32 dosya formatlarını destekleyen program SD kartlar ve harici belleklerden de veri kurtarabilmektedir. Aidfile Recovery Software yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde SD kartlar ve taşınabilir belleklerinizdeki kaybolan dosyalarınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Aidfile Recovery Software Professional v3.6.6.1 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 24-08-2014, 18:29
Ekleyen: mecnun_bey
AOMEI Backupper Technician v2.0.2 Full


Uygulama bilgisayarınızın yedeğini alabileceğiniz yedekleme programı olup normal ev kullanıcılarına ve birden fazla sunucuya sahip olan kullanıcılara hitap etmektedir. Program sistem yedeklemesi, disk yedeklemesi, belirli bir alanın yedeklemesini yapabilmekte ve geri yükleyebilmektedir. Alınan yedekleri sıkıştırabilir yada şifreleyebilirsiniz. USB disk yada CD/DVD medyalarından ön yüklenebilir (bootable) kurtarma ortamları oluşturabilirsiniz.

AOMEI Backupper Technician v2.0.2 Full İNDİR

Devamı