Bizi Takip Edin
Editörün Seçimi
Windows 8.1 Update 2 Tüm Sürümler
32 Bit 64 Bit Türkçe Full Otomatik Aktivasyon
Windows 7 SP1 Türkçe 32 64 Bit
Güncel Sürüm, Otomatik Aktivatör Loader İçerir
Windows XP Professional Sp3 Final
32 Bit Türkçe 8 Nisan 2014 Güncel
Eset Smart Security 8 Türkçe Sınırsız Full
Purefix İle Sınırsız Full Kullanım
Zemana Anti Logger Full
Trojan ve Keyloggerdan Korunma Programı
İnternet Download Manager Full
Dosya İndirme Programı
DriverPack Solution v14 İso
Sürücü Yükleme Güncelleme Programı
İslam Tarihi
Siyer 2.5 İslam Tarihi İnteraktif Eğitim CD'si
Advanced SystemCare Pro 8 Türkçe
Bilgisayar Bakım Onarım Programı
Office 2013 32 Bit 64 Bit Güncel Sürüm
Türkçe Katılımsız Orijinal
Ontrack EasyRecovery Professional v10
Veri Kurtarma Programı - Silinen Dosyaları Geri Getirir
İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V2
Türkçe Tek Link 2014
Auto Hide IP
İP Gizleme Değiştirme Programı
Tavsiye Upload Siteleri
Kategoriler
Bilgi


Bu Site En Hızlı ve En İyi şekilde Google Chrome İle görüntülenir.
Tarih: 25-11-2014, 22:33
Ekleyen: mecnun_bey
AOMEI Backupper Professional v2.1.0 Full İndir


Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda profesyonel anlamda veri yedekleme ve geri yükleme yapabileceğiniz yazılım olup aşamalı yedekleme ve difransiyel yedekleme olarak iki farklı yedekleme modu ile bilgisayarlarınızda bulunan tüm dosya, sistem, disk - bölüm yedekleme işlemlerinizi basit bir şekilde yapabilirsiniz.

AOMEI Backupper Professional v2.1.0 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 25-11-2014, 22:14
Ekleyen: mecnun_bey
Aidfile Recovery Software Professional v3.6.7.0 Full İndir


Aidfile Recovery Software Professional full sürüm programı yanlışlıkla sildiğiniz, format attığınız, hasar görmüş sabit disk üzerindeki dosyalarınızı kurtarmanıza olanak sağlayan kurtarma programlarından biridir. EXFAT, FAT32, NTFS gibi sistemleri destekleyen program ile müzik, video, ofis belgeleri vb. gibi zarar görmüş yada silinmiş dosyalarınızı geri kurtarabilirsiniz.

Aidfile Recovery Software Professional v3.6.7.0 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 25-11-2014, 22:03
Ekleyen: mecnun_bey
Aiseesoft FoneLab v8.0.52 Full İndir


Full sürüm Aiseesoft FoneLab yazılımı iphone, İpad, Touch ve benzeri tüm ios cihazları da destekleyen veri kutarma programıdır. iPhone 4, iPhone 3GS, iPad 1 ve iPod touch 4 gibi cihazların kayıp ve silinmiş verilerini iTunes yedeği olmaksızın kurtarabilir, ayrıca iPhone 5s/5c/5/4S, iPad mini, iPad (Retina display), Yeni iPad, iPad 2 ve iPod touch 5 gibi tüm iOS cihazlarında iTunes yedeğinde kaybedilen verileri tekrar kazandırabilmektedir. Eğer iPhone, iPad or iPod touch'ınız kaza eseri kırılır, bozulur veya kaybolursa bu iPhone veri kurtarıcı programıyla veriyi tekrar elde edebilirsiniz. Dahası, jailbreak, iOS güncellemesi gibi durumlarda kaybolan bilgiyi de kurtarır. Bu iOS cihazlar için tasarlanmış kurtarma programı ile fotoğraflar, Videolar, Kontak Bilgileri, SMS, Çağrı Geçmişi, Hatırlatıcılar, Takvim ve hatta Safari favori listenizi bile kurtarılabilmektedir.

Aiseesoft FoneLab v8.0.52 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 20-11-2014, 23:22
Ekleyen: mecnun_bey
R-Drive Image v6.0 Build 6002 Full İndir


Sisteminizde beklenmedik nedenlerle meydana gelebilecek çökmeler, virüs saldırısı ya da donanım arızası nedeniyle oluşacak veri kayıplardan sonra daha önceden tam sürüm R-Drive Image programıyla aldığınız sistem imajınızla dakikalar içerisinde sisteminiz eski haline dönebilecektir. R-Drive Image programı yedekleme veya çoğaltma amacıyla disk imaj dosyaları oluşturma programıdır.

R-Drive Image v6.0 Build 6002 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 20-11-2014, 10:39
Ekleyen: mecnun_bey
Ultimate Boot CD v5.3.3 Full İndir


Ultimate Boot CD uygulamasıyla işletim sisteminde herhangi bir sorun oluşması durumunda bilgisayarınızı önyükleme yaparak başlatabilir ve sistem araçları sayesinde sorunlarınızı çözebilirsiniz. Programı aynı zamanda bir USB bellek üzerine yükleyerek, gerekli durumlarda USB bellek üzerinden de önyükleme yapabilirsiniz. Yazılım CPU ve RAM test araçları, donanım tanımlama, siste bilgileri, kriterler, BIOS araçları, sabit disk teşhis ve yönetim yazılımları, sabit disk silme ve klonlama programları, bölümlendirici programlar, önyükleme yöneticileri, dosya ve sistem araçları, ağ araçları ve çeşitli Linux ve DOS boot diskleri gibi programları barındırmaktadır.

Ultimate Boot CD v5.3.3 Full İNDİR


Devamı
Tarih: 15-11-2014, 21:57
Ekleyen: mecnun_bey
R-Drive Image v6.0 Build 6002 Final Full İndir


Full R-Drive Image programı yazılımı ile virüs saldırısı ya da donanım arızası nedeniyle meydana gelen ani sistem çökmeleri sonrasında veri kayıplarını önlemede kullanabileceğiniz yada birden çok aynı özelliklere sahip bilgisayarlara sistem yüklemede kullanabileceğiniz bir program olup yedekleme veya çoğaltma amacıyla disk imaj dosyaları oluşturma sağlayan uygulamadır. Kısaca HDD'lerinizi kolay bir biçimde yedekleyebilir, bu yedeklerinizi CD/DVD'lere yazdırabilir ya da taşınabilir sürücülerinizde taşıyabilirsiniz. Olası sorunlarda bu yedeklerinizi tekrar kullanabilirsiniz.

R-Drive Image v6.0 Build 6002 Final Full İNDİR

Devamı
Tarih: 14-11-2014, 22:13
Ekleyen: mecnun_bey
Aidfile Recovery Software Professional v3.6.6.7 Full İndir


Veri kutarma yazılımı olan tam sürüm ile yanlışlıkla sildiğiniz, format attığınız, hasar görmüş sabit disk üzerindeki dosyalarınızı kurtarabilirsiniz ve EXFAT, FAT32, NTFS gibi sistemleri destekleyen program ile müzik, video, ofis belgeleri vb. gibi zarar görmüş yada silinmiş dosyalarınızı geri kurtarabilirsiniz. Bilgisayarınıza harici olarak bağlayabileceğiniz mp3 oynatıcı, harici disk, kamera, telefon, hafıza kartı, usb bellek vb. ortamlardanda veri kurtarabilirsiniz.

Aidfile Recovery Software Professional v3.6.6.7 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 4-11-2014, 18:58
Ekleyen: Cesur
veri kurtarma programıveri kurtarma programı

Aidfile Recovery full bir veri kurtarma programıdır. İndirdiğiniz program ile, sildiğiniz dosyaları geri getirebilir veya format attıktan sonra yedeklemeyi unuttuğunuz dosya, program, müzik, video belge gibi aklınıza hangi dosya geliyorsa hepsini geri getirebilir kurtarabilirsiniz. Artık veri kurtarma programları usb bellek ve sd kartlarda da dosyaları geri getirebilmekte. Gerçi önceden beri bu işlem vardı ama nedense sonradan ortaya atıldı.

Aidfile Recovery Software v3.6.6.8 Professional Full Serial indir


Devamı
  • Yorumlar: 0
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 2-11-2014, 15:48
Ekleyen: mecnun_bey
Paragon Hard Disk Manager 15 Suite v10.1.25.294 Full İndir


Yazılım disk yönetim programı olarak kullanıcılarına disk bölme, boyut değiştirme, birleştirme, silme ve format değişikliği gibi işlemleri kolayca gerçekleştirmelerini sağlayan bir program olup kişisel bilgisayarınızı tam kapsamlı olarak korumak, bakımını yapmak ve yönetmek için eşsiz, hepsi bir arada program paketidir diyebiliriz. Programın 32 ve 64 bit sürümü bir arad verildi. Program ile "Günümüzün sabit disklerini yönetmek için gereken tüm önemli hizmetler; Tam kapsamlı yedekleme, kurtarma ve bölümlere ayırma hizmetleri; Yeni HDD'lere, SDD'lere ve sanal makinelere hızlı aktarım; Etkin disk yönetimi ve iyileştirme" yapabilirsiniz.

Paragon Hard Disk Manager 15 Suite v10.1.25.294 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 2-11-2014, 01:16
Ekleyen: Cesur
WinMend Data Recovery FullWinMend Data Recovery Full

WinMend Data Recovery Full bir veri kurtarma programıdır. Hafıza kartları dahil usb flash bellekler dahil tüm disklerden veri kurtarma yapabilir ve eski silinmiş dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Resim, müziki video, oyun, word, excel, pdf vs vs. aklınıza hangi dosya türü geliyorsa hepsini geri getirebilir ve kurtara bilirsiniz.

WinMend Data Recovery Full 1.4.9.0 Tam Sürüm indir


Devamı
  • Yorumlar: 0
  • Ekleyen: Cesur