Bizi Takip Edin
Kategoriler
FaceBook Yorumları
Bilgi
Bu Site En Hızlı ve En İyi şekilde Google Chrome İle görüntülenir.
Tarih: 29-10-2014, 20:43
Ekleyen: mecnun_bey
AX64 Time Machine v2.0.0.528 Full


Yazılım sisteminizi yedeklemenizi sağlayan ve daha sonra her hangi bir sorun yaşadığınızda sisteminize geri yükleme yapabileceğiniz norton gost, acronis tarzı yedekleme programıdır yani sistem geri yükleme yazılımıdır. AX64 Time Machine yazılımı içeriğinde; iç, dış ve ağ sürücülerini yedekleme, tüm sistem sürücülerini tek tıklama ile yedekleme, eski yedekleri otomatik olarak güncelleme, zaman içerisinde dilediğiniz tarihe geri gidebilme, süper hızlı yedekleme, dosya ve dosya sürücülerini anında kurtarma, SSD'ler için tam destek gibi bir çok işlevsel özellikleri barındırmaktadır.

AX64 Time Machine v2.0.0.528 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 23-10-2014, 22:53
Ekleyen: mecnun_bey
SoftOrbits Flash Drive Recovery v3.0 Multilingual Full


Yazılım bilgisayarınızda, hafıza kartlarında ve flash sürücülerde bulunan bozuk, hasarlı verilerinizi kurtarmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir program olup kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde bilgisayarınızda, hafıza kartlarında, flash sürücülerde ve PC'ye bağladığınız dijital kamera, ses çalar cihazlarınızda bozuk, hasarlı halde bulunan tüm verilerinizi güvenle kurtarabileceksiniz.

SoftOrbits Flash Drive Recovery v3.0 Multilingual Full İNDİR

Devamı
Tarih: 22-10-2014, 14:35
Ekleyen: mecnun_bey
Active Boot Disk Suite v9.0.0 Full


Yazılım CD/DVD veya USB’den boot edilebilen ve bilgisayarınızın başlangıçtaki problemlerini çözmenizi sağlayan bir araç olup programın içerisinde disk görüntüsü, veri kurtarma, bölüm yönetimi, şifre sıfırlama, veri silme, ağ erişim araçları ve sistem için yararlı hizmetler bulunuyor. Active@ Boot Disk (DOS sürümü) altı adet güçlü DOS aracını beraberinde getiriyor. Bu araçlar sayesinde kaybettiğiniz verileri geri getirebilir, Windows parolalarınızı sıfırlayabilir, işlenmemiş disk imaj dosyası oluşturabilir ve güvenli bir şekilde veri silebilirsiniz, çökmüş durumdaki sistemleri kurtarabilirsiniz.

Active Boot Disk Suite v9.0.0 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 22-10-2014, 14:17
Ekleyen: mecnun_bey
R-Studio v7.5 Build 156219 Network Edition Full


Uygulama bir veri kurtarma yazılımı olup FAT (FAT12, FAT16, FAT32, exFAT), NTFS, NTFS5 (Windows 2000/2003/XP/Vista/2008/Win7 tarafından oluşturulmuş ya da değiştirilmiş), HFS/HFS+ (Macintosh), UFS1/UFS2 Küçük ve Büyük Endian değişkenleri (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ve Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux) biçimlerini destekler. CD'ler, USB'ler ya da sabit sürücüler üzerinde aramalar yaparak kayıp verileri bulur.

R-Studio v7.5 Build 156219 Network Edition Full İNDİR

Devamı
Tarih: 22-10-2014, 13:59
Ekleyen: Cesur
Active Data Studio 9 FullActive Data Studio 9 Full

Active Data Studio 9 ile veri kurtarma işlemlerinizi yapabilir veya çökmüş bir bilgisayarda dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Active Data Studio (Live CD) bilgisayar masaüstü uygulamaları hem de DOS veya Windows ortamında herhangi bir sistemi kurtarma maçlı veya görüntülemek amaçlı boot için bir önyüklenebilir görüntü içermektedir. Full sürüm bir programdır.


Active Data Studio 9 Full Sürüm v9.0.0 İndir Veri Kurtarma programı

Devamı
  • Yorumlar: 0
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 12-10-2014, 14:59
Ekleyen: Cesur
Active File Recovery pro fullActive File Recovery pro full

Active File Recovery Pro yazılımı full bir programdır ve silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. Bazen yanlışlıkla bir takım dosyalarımızı sileriz, bazen de yedek almadan format atarak resim müzik belge gibi bir çok dosyalarımızı yanlışlıkla silmiş oluruz. Böyle durumlarda Active File Recovery Pro yazılımı ile veri kurtarma yapabilir ve dosyalarınızı geri kazanabilirsiniz. Word, excel, pdf, jpg, png, resim, müzik, video, mp3 ve aklınıza gereln tüm dosyaları kurtarabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 2-10-2014, 12:43
Ekleyen: Cesur
PC Tools File Recovery 9 full indirPC Tools File Recovery 9 full indir

PC Tools File Recovery full olarak bilgisayarınızdaki silinen dosyalarınızı ger getirmeye veri kurtarma işlemi yapmanızı sağlayan bir veri kurtarma programıdır. Format sonrası veya yanlışlıkla silinen veya çökmüş bilgisayardan veri kurtarma yapabilirsiniz. Ful sürümdür.

PC Tools File Recovery 9.0.1.221 Full Sürüm indir

Devamı
  • Yorumlar: 0
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 22-09-2014, 15:42
Ekleyen: Cesur
Prevent Revovery Türkçe veri kurtarma programı full indirPrevent Revovery Türkçe veri kurtarma programı full indir

Türkçe veri kurtarma programı arayanlar için full ve ideal bir veri kurtarma programı. Prevent Revovery programı ile silinen dosyaları programları geri getirebilirsiniz. Programın Türkçe olması da size ayrı bir kolaylık sağlayacaktır. Yanlışlıkla sildiğiniz veya format sonrası silinen dosyalarınızı geri getirmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Prevent Revovery Full sürüm v6.55 Türkçe indir

Devamı
  • Yorumlar: 1
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 17-09-2014, 15:06
Ekleyen: mecnun_bey
AX64 Time Machine v2.0.0.499 Full


AX64 Time Machine sisteminizin mevcut durumunu yedekleyebileceğiniz ve daha sonrasında sisteminiz üzerinde bir hata veya çökmeyle karşılaştığınız zaman geri yükleme yapabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Kısaca uygulama bilgisayarınıza format atmak, yeniden bir işletim sistemi kurmak, donanımlarınız için gerekli driverleri bulmak ve kullanacağınız programları teker teker indirerek bilgisayarınıza kurmaktansa bir kez yedek alarak, daha sonra gerekli durumlarda bu yedek dosyasından geri yükleme yapmak çok daha hızlı bir çözüm olacaktır.

AX64 Time Machine v2.0.0.499 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 9-09-2014, 11:58
Ekleyen: mecnun_bey
Active@ File Recovery v13.0.15 Full


Active@ File Recovery güçlü bir yazılım olup kazara silinmiş yada bozulan HDD’nizin içindeki dosya ve klasörleri geri getirmeye yarar. Geri dönüşüm kutusundan ve geridönüşüm kutusuna göndermeden (ör.Shift-Del) silinen dosyaları kurtarmanıza izin verir. Active@ File Recovery flopi diske yüklenip kullanılabildiğinden verilerinizin üstüne yazılma riskini minimuma indirir.

Active@ File Recovery v13.0.15 Full İNDİR

Devamı