Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Ücretsiz Hosting
Ücretsiz Hosting
Editörün Seçimi
Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler 2015
32 Bit 64 Bit Türkçe Full Otomatik Aktivasyon
Windows 7 Ultimate 64 Bit Türkçe Ingilizce Full
Güncel Sürüm, Otomatik Aktivatör Loader İçerir
Windows XP Professional Sp3 Final
32 Bit Türkçe 8 Nisan 2014 Güncel
Eset Smart Security 8 Türkçe Sınırsız Full
Purefix İle Sınırsız Full Kullanım
Zemana Anti Logger Full
Trojan ve Keyloggerdan Korunma Programı
İnternet Download Manager Full
Dosya İndirme Programı
DriverPack Solution v15 İso 2015 Türkçe Tek Lin ...
Sürücü Yükleme Güncelleme Programı
İslam Tarihi
Siyer 2.5 İslam Tarihi İnteraktif Eğitim CD'si
Advanced SystemCare Pro 8 Türkçe Full
Bilgisayar Hızlandırma Bakım Onarım Programı
Office 2013 32 Bit 64 Bit Güncel Sürüm
Türkçe Katılımsız Orijinal Full
Ontrack EasyRecovery Professional v10
Veri Kurtarma Programı - Silinen Dosyaları Geri Getirir
İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V2
Türkçe Tek Link 2014
Auto Hide IP
İP Gizleme Değiştirme Programı
Windows 7 Loader By Daz
Windows 7 - Vista - Server 2008 Aktivasyon Aktivatör
MultiBoot USB Kurulum indir
USB MultiBoot Sistemleri
Tavsiye Upload Siteleri
Ücretsiz Hosting
Ücretsiz Hosting
Kategoriler
Tarih: 2-08-2015, 18:20
Ekleyen: Maccy
Paragon Hard Disk Manager 15 10.1.25.772 Premium Full İndir

Paragon Hard Disk Manager 15 10.1.25.772 Premium Full Ücretsiz İndir


Paragon Hard Disk Manager kaliteli veri kurtarma ve yedekleme programlarından biridir.Programı kullanarak veri kurtarmaları ve yedekleme işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.Program ayrıca cd ve dvd gibi araçlara da yedekleme yapabilen uefi destekli bir programdır.Kolay bir arayüze sahip olan programla disk bölme, boyut değiştirme, birleştirme, silme ve format değişikliği işlemler de yapabilirsiniz.Program hepsi bir arada bir paket gibidir pc koruması,bakımı ve yedeklemesi gibi işlemleri yapabilirsiniz.Programın 32x64 bit'lik sürümleri bir arada verilmiştir.Ayrıca indireceğiniz dosyada Windows 10 paketide mevcuttur.Programı Windows 10 kullananlar'da rahatlıkla kullanabilirler.


!!! WİNDOWS 10 DESTEKLİ ÖZEL SÜRÜM !!!
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 2-08-2015, 01:05
Ekleyen: mecnun_bey
Paragon Hard Disk Manager 15 Suite v10.1.25.772 Full İndir

Paragon Hard Disk Manager Full Ücretsiz İndirYazılım disk yönetim programı olarak kullanıcılarına disk bölme, boyut değiştirme, birleştirme, silme ve format değişikliği gibi işlemleri kolayca gerçekleştirmelerini sağlayan bir programdır. Ayrıca kişisel bilgisayarınızı tam kapsamlı olarak korumak, bakımını yapmak ve yönetmek için eşsiz, hepsi bir arada program paketidir diyebiliriz. Programın 32 ve 64 bit sürümü bir arad verildi. Program ile "Günümüzün sabit disklerini yönetmek için gereken tüm önemli hizmetler; Tam kapsamlı yedekleme, kurtarma ve bölümlere ayırma hizmetleri; Yeni HDD'lere, SDD'lere ve sanal makinelere hızlı aktarım; Etkin disk yönetimi ve iyileştirme" yapabilirsiniz.

Devamı
Tarih: 10-07-2015, 14:58
Ekleyen: Cesur
full versiyon indir

Essential Data Tools Türkçe Full indir


Bir takım sistem programlarının bir arada olduğu bir paket diyebiliriz. Essential Data Tools programı Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Toplamda 5 adet araç içeriyor. Veri kurtarma programı, bilgisayar ve dosya yedekleme programı, tekrarlanan dosyaları silme programı, veri silme programı ve dosya öğütme yok etme programı olmak üzere 5 adet araç ve program içeriyor.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 10-07-2015, 14:48
Ekleyen: Cesur
fullprogramlarindir tamindir gezginler

Easy Photo Recovery Türkçe Full indir


Silinen resim ve fotoğraflarınızı geri getirebileceğiniz bir program olan Easy Photo Recovery yazılımı Türkçe ve full versiyondur. Türkçe olduğu için kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Yanlışlıkla sildiğiniz veya kaybolan resim ve fotoğraflarınızı geri getirebilir veri kurtarma yapabilirsiniz. Harici harddisk, sd kart, usb vb cihazları destekler. Programı full yapabilmeniz için dosya içerisindeki keygen seriali kullabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 2-07-2015, 14:19
Ekleyen: Maccy
İskysoft Data Recovery 1.3.1.2 Full Pc İndir

İskysoft Data Recovery Full Pc İndir

İskysoft Data Recovery programı ile silinen dosyalarınızı yeniden bulabilir ve bilgisayarınıza getirebilirsiniz.Kaliteli bir veri kurtarma aracı olan İskysoft Data Recovery yanlıslıkla sildiğiniz dosyaları kurtarabilmeniz için ideal bir programdır.Artık yanlıslıkla sildiğiniz dosyalara bu programla yeniden erisebilirsiniz.Program 50 Dosya bilesenini desteklemektedir.Silinen dosyaları kurtarmak için güçlü bir program arıyorsanız bu program tam size göre.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 18-06-2015, 15:50
Ekleyen: Cesur
full programlar indir serial full versiyon
MiniTool Power Data Recovery 7 Full Download + Portable Full Versiyon

Veri kurtarma programı olan MiniTool Power Data Recovery 7 yazılımı ile yanlışlıkla veya bilerek silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. Aynı zamanda portable verisyonu da eklidir. Portable veri kurtarma programı arayanlar için idealdir. En iyi veri kurtarma programı hangisi diye soracak olursanız, hepsi iyi diyebilirim. Çünkü hepsi aynı mantık ile dosya kurtarma yöntemini kullanıyor. Sizin işinize en iyi yarayan hangisi ise en iyi veri kurtarma programı odur. Mesela ben Easy Recovery programı ile 130 gb lık veriyi hiç bozulmadan geri getirdim. Veri kurtarma olaylarında da hep onu kullanırım. Gel gelelim bu durum herkes için aynı olmayabiliyor.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 28-05-2015, 10:07
Ekleyen: Cesur
full programlar indir
Katılımsız R-Studio Network Edition 7 Full Sürüm indir

Veri kurtarma programı olan R-Studio Network Edition 7 yazılımı silinen resim, müzik, belge, dosya, office dosyaları, powerpoint dosyaları, word, excel dosyaları ve aklınıza gelen tüm silinmiş veya kaybolmuş dosyalarınızı geri getirebilir ve veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz. Program katılımsız ve full kullanımdır. Türkçe dil desteği bulunmamakta.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 21-05-2015, 12:12
Ekleyen: Cesur
gezginler tamindirgezginler tamindir
Active Boot Disk Suite 10 Full Versiyon indir

Çökmüş bilgisayarı açma programı olan Active Boot Disk Suite 10 yazılımı ile çökmüş olan bir bilgisayarı açabilir ve içerisindeki dosyaları alabilirsiniz. Program ile oluşturacağınız bir cd ile bilgisayarınızı yeniden başlatarak masaüstü ekranına ulaşabilirsiniz. Active Boot Disk Suite ile aynı zamanda unuttuğunu windows giriş şifresini sıfırlayabilirsiniz.

Active Boot Disk Suite programı ile bir çok veri kurtarma işlemi yanı sıra bilgisayarınızı virüslerden ve trojanlardan da kurtarabilirsiniz. Bazı virüs veya trojanlar bilgisayar açık iken silinemiyorlar, Active Boot Disk Suite ile bilgisayarı boot edip tüm virüs ve trojanlardan kurtarabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 19-05-2015, 22:19
Ekleyen: Cesur
Eassos Recovery 3 Full indir Fix Serial

Veri kurtarma programı olan Eassos Recovery yazılımı ile silinen dosyalarınızı kurtarabilir ve geri getirebilirsiniz. Kullanım açısından kolay, güçlü ve güvenli veri kurtarma programıdır. IDE, SCSI, SATA, USB hard disk, RAID, USB flash disk, SD card, TF card, virtual disk (sanal disk), gibi cihazlardan veri kurtarma işlemleri yapabilirsiniz. Sildiğiniz, virüs yada benzeri nedenle zarar gören, format attığınız disklerlerden 2 adımda verilerinizi kurtarabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 15-05-2015, 13:24
Ekleyen: Cesur

Türkçe veri kurtarma programı olan 7-Data Recovery Suite Enterprise yazılımı ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. 7-Data Recovery, veri kurtarma programıdır. Toplu çözüm sunan program ile sabit disk, harici disk ve android cihazlarınızdan veri kurtarabilirsiniz. Programı Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanmak mümkündür.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:


Ücretsiz Hosting