Bizi Takip Edin
Editörün Seçimi
Windows 8.1 Update 2 Tüm Sürümler
32 Bit 64 Bit Türkçe Full Otomatik Aktivasyon
Windows 7 SP1 Türkçe 32 64 Bit
Güncel Sürüm, Otomatik Aktivatör Loader İçerir
Windows XP Professional Sp3 Final
32 Bit Türkçe 8 Nisan 2014 Güncel
Eset Smart Security 8 Türkçe Sınırsız Full
Purefix İle Sınırsız Full Kullanım
Zemana Anti Logger Full
Trojan ve Keyloggerdan Korunma Programı
İnternet Download Manager Full
Dosya İndirme Programı
DriverPack Solution v14 İso
Sürücü Yükleme Güncelleme Programı
İslam Tarihi
Siyer 2.5 İslam Tarihi İnteraktif Eğitim CD'si
Advanced SystemCare Pro 8 Türkçe
Bilgisayar Bakım Onarım Programı
Office 2013 32 Bit 64 Bit Güncel Sürüm
Türkçe Katılımsız Orijinal
Ontrack EasyRecovery Professional v10
Veri Kurtarma Programı - Silinen Dosyaları Geri Getirir
İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V2
Türkçe Tek Link 2014
Auto Hide IP
İP Gizleme Değiştirme Programı
Tavsiye Upload Siteleri
Kategoriler
Bilgi


Bu Site En Hızlı ve En İyi şekilde Google Chrome İle görüntülenir.
Tarih: 20-11-2014, 23:22
Ekleyen: mecnun_bey
R-Drive Image v6.0 Build 6002 Full İndir


Sisteminizde beklenmedik nedenlerle meydana gelebilecek çökmeler, virüs saldırısı ya da donanım arızası nedeniyle oluşacak veri kayıplardan sonra daha önceden tam sürüm R-Drive Image programıyla aldığınız sistem imajınızla dakikalar içerisinde sisteminiz eski haline dönebilecektir. R-Drive Image programı yedekleme veya çoğaltma amacıyla disk imaj dosyaları oluşturma programıdır.

R-Drive Image v6.0 Build 6002 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 20-11-2014, 10:39
Ekleyen: mecnun_bey
Ultimate Boot CD v5.3.3 Full İndir


Ultimate Boot CD uygulamasıyla işletim sisteminde herhangi bir sorun oluşması durumunda bilgisayarınızı önyükleme yaparak başlatabilir ve sistem araçları sayesinde sorunlarınızı çözebilirsiniz. Programı aynı zamanda bir USB bellek üzerine yükleyerek, gerekli durumlarda USB bellek üzerinden de önyükleme yapabilirsiniz. Yazılım CPU ve RAM test araçları, donanım tanımlama, siste bilgileri, kriterler, BIOS araçları, sabit disk teşhis ve yönetim yazılımları, sabit disk silme ve klonlama programları, bölümlendirici programlar, önyükleme yöneticileri, dosya ve sistem araçları, ağ araçları ve çeşitli Linux ve DOS boot diskleri gibi programları barındırmaktadır.

Ultimate Boot CD v5.3.3 Full İNDİR


Devamı
Tarih: 15-11-2014, 21:57
Ekleyen: mecnun_bey
R-Drive Image v6.0 Build 6002 Final Full İndir


Full R-Drive Image programı yazılımı ile virüs saldırısı ya da donanım arızası nedeniyle meydana gelen ani sistem çökmeleri sonrasında veri kayıplarını önlemede kullanabileceğiniz yada birden çok aynı özelliklere sahip bilgisayarlara sistem yüklemede kullanabileceğiniz bir program olup yedekleme veya çoğaltma amacıyla disk imaj dosyaları oluşturma sağlayan uygulamadır. Kısaca HDD'lerinizi kolay bir biçimde yedekleyebilir, bu yedeklerinizi CD/DVD'lere yazdırabilir ya da taşınabilir sürücülerinizde taşıyabilirsiniz. Olası sorunlarda bu yedeklerinizi tekrar kullanabilirsiniz.

R-Drive Image v6.0 Build 6002 Final Full İNDİR

Devamı
Tarih: 14-11-2014, 22:13
Ekleyen: mecnun_bey
Aidfile Recovery Software Professional v3.6.6.7 Full İndir


Veri kutarma yazılımı olan tam sürüm ile yanlışlıkla sildiğiniz, format attığınız, hasar görmüş sabit disk üzerindeki dosyalarınızı kurtarabilirsiniz ve EXFAT, FAT32, NTFS gibi sistemleri destekleyen program ile müzik, video, ofis belgeleri vb. gibi zarar görmüş yada silinmiş dosyalarınızı geri kurtarabilirsiniz. Bilgisayarınıza harici olarak bağlayabileceğiniz mp3 oynatıcı, harici disk, kamera, telefon, hafıza kartı, usb bellek vb. ortamlardanda veri kurtarabilirsiniz.

Aidfile Recovery Software Professional v3.6.6.7 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 4-11-2014, 18:58
Ekleyen: Cesur
veri kurtarma programıveri kurtarma programı

Aidfile Recovery full bir veri kurtarma programıdır. İndirdiğiniz program ile, sildiğiniz dosyaları geri getirebilir veya format attıktan sonra yedeklemeyi unuttuğunuz dosya, program, müzik, video belge gibi aklınıza hangi dosya geliyorsa hepsini geri getirebilir kurtarabilirsiniz. Artık veri kurtarma programları usb bellek ve sd kartlarda da dosyaları geri getirebilmekte. Gerçi önceden beri bu işlem vardı ama nedense sonradan ortaya atıldı.

Aidfile Recovery Software v3.6.6.8 Professional Full Serial indir


Devamı
  • Yorumlar: 0
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 2-11-2014, 15:48
Ekleyen: mecnun_bey
Paragon Hard Disk Manager 15 Suite v10.1.25.294 Full İndir


Yazılım disk yönetim programı olarak kullanıcılarına disk bölme, boyut değiştirme, birleştirme, silme ve format değişikliği gibi işlemleri kolayca gerçekleştirmelerini sağlayan bir program olup kişisel bilgisayarınızı tam kapsamlı olarak korumak, bakımını yapmak ve yönetmek için eşsiz, hepsi bir arada program paketidir diyebiliriz. Programın 32 ve 64 bit sürümü bir arad verildi. Program ile "Günümüzün sabit disklerini yönetmek için gereken tüm önemli hizmetler; Tam kapsamlı yedekleme, kurtarma ve bölümlere ayırma hizmetleri; Yeni HDD'lere, SDD'lere ve sanal makinelere hızlı aktarım; Etkin disk yönetimi ve iyileştirme" yapabilirsiniz.

Paragon Hard Disk Manager 15 Suite v10.1.25.294 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 2-11-2014, 01:16
Ekleyen: Cesur
WinMend Data Recovery FullWinMend Data Recovery Full

WinMend Data Recovery Full bir veri kurtarma programıdır. Hafıza kartları dahil usb flash bellekler dahil tüm disklerden veri kurtarma yapabilir ve eski silinmiş dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Resim, müziki video, oyun, word, excel, pdf vs vs. aklınıza hangi dosya türü geliyorsa hepsini geri getirebilir ve kurtara bilirsiniz.

WinMend Data Recovery Full 1.4.9.0 Tam Sürüm indir


Devamı
  • Yorumlar: 0
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 29-10-2014, 20:43
Ekleyen: mecnun_bey
AX64 Time Machine v2.0.0.528 Full


Yazılım sisteminizi yedeklemenizi sağlayan ve daha sonra her hangi bir sorun yaşadığınızda sisteminize geri yükleme yapabileceğiniz norton gost, acronis tarzı yedekleme programıdır yani sistem geri yükleme yazılımıdır. AX64 Time Machine yazılımı içeriğinde; iç, dış ve ağ sürücülerini yedekleme, tüm sistem sürücülerini tek tıklama ile yedekleme, eski yedekleri otomatik olarak güncelleme, zaman içerisinde dilediğiniz tarihe geri gidebilme, süper hızlı yedekleme, dosya ve dosya sürücülerini anında kurtarma, SSD'ler için tam destek gibi bir çok işlevsel özellikleri barındırmaktadır.

AX64 Time Machine v2.0.0.528 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 23-10-2014, 22:53
Ekleyen: mecnun_bey
SoftOrbits Flash Drive Recovery v3.0 Multilingual Full


Yazılım bilgisayarınızda, hafıza kartlarında ve flash sürücülerde bulunan bozuk, hasarlı verilerinizi kurtarmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir program olup kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde bilgisayarınızda, hafıza kartlarında, flash sürücülerde ve PC'ye bağladığınız dijital kamera, ses çalar cihazlarınızda bozuk, hasarlı halde bulunan tüm verilerinizi güvenle kurtarabileceksiniz.

SoftOrbits Flash Drive Recovery v3.0 Multilingual Full İNDİR

Devamı
Tarih: 22-10-2014, 14:35
Ekleyen: mecnun_bey
Active Boot Disk Suite v9.0.0 Full


Yazılım CD/DVD veya USB’den boot edilebilen ve bilgisayarınızın başlangıçtaki problemlerini çözmenizi sağlayan bir araç olup programın içerisinde disk görüntüsü, veri kurtarma, bölüm yönetimi, şifre sıfırlama, veri silme, ağ erişim araçları ve sistem için yararlı hizmetler bulunuyor. Active@ Boot Disk (DOS sürümü) altı adet güçlü DOS aracını beraberinde getiriyor. Bu araçlar sayesinde kaybettiğiniz verileri geri getirebilir, Windows parolalarınızı sıfırlayabilir, işlenmemiş disk imaj dosyası oluşturabilir ve güvenli bir şekilde veri silebilirsiniz, çökmüş durumdaki sistemleri kurtarabilirsiniz.

Active Boot Disk Suite v9.0.0 Full İNDİR

Devamı