Anket
VİP Hakkında Düşünceniz?
VİP Kaldırılsın, Kolay Linkler Eklensin
VİP Devam Etsin
Bizi Takip Edin
Son Yorumlar
Yazar → mtk
Konu → VİP Üyelerin Aldıkları Hizmeti Değerlendiren Yorumları
Yorum → Üçüncü kez vip üyelik aldım. Sitenizden oldukça memnunum. Pc yi açtığımda ilk sizin siteye giriyorum. Hizmetten de oldukça menunum. Vip üyelik kesinlikle devam etmeli. Ücret makul hizmet güzel. Vip üyeliğin devamını istemeyenlere kulak verip vipi kaldırmayın. Hata edersiniz. Yoksa büyük dosyalar nasıl inecek.

Yazar → Cesur
Konu → Nero Express 12.0.28001 Türkçe Portable
Yorum → Mega İNDİR yazan yere tıklayın ve indirin.

Yazar → Cesur
Konu → Windows 8.1 Update 2 Pro Vl Türkçe Eylül 2014 Güncel Fu ...
Yorum → Kenan
Herhangi bir sorun olmaz kurabilirsiniz. Takıldığınız yerde buraya yazın yardımcı olalım.

Yazar → Cesur
Konu → Nero Micro v8.3.13.0 Türkçe (Katılımsız)
Yorum → İndir butonunun altında yazıyor.

Winrar Sifresi: www.fullprogramlar.org

Yazar → Cesur
Konu → VİP Üyelikte Son Fırsat!
Yorum → karamsar1993
Üzgünüm ama maalesef olamayacaksınız. Eğer size yakın bir Denizbank atmsi var ise FastPay menüsünden yukarıdaki numaraya ücretsiz bir şekilde para gönderebilirsiniz.

Yazar → karamsar1993
Konu → VİP Üyelikte Son Fırsat!
Yorum → nasıl ya ben vip üye olamayacak mıyım artık

ya ben şimdi vip üyelik almak istiyorum eksik günleride kabul ediyorum yardımcı olun lütfen

Yazar → Cesur
Konu → Windows 8.1 Single Language RTM Türkçe MSDN 64 Bit
Yorum → Cenkay
Orada görememeniz normal çünkü bu sürüm bilgisayarlar ile yüklü olarak geliyor. Yeni aldığınız bir bilgisayarda bu sürüm yüklü oluyor. Tek olarak satılmıyor.

Yazar → cankus
Konu → Windows 8.1 Update 2 Pro Vl Türkçe Eylül 2014 Güncel Fu ...
Yorum → Forumda verilen mega linklerini aşadakini açın içine yapıştırın download yazan yere basın sonsurat indirin


https://unrestrict.li/download

Yazar → Cesur
Konu → VİP Üyelik
Yorum → myesil
FastPay ile gönderdiğinizi belirtmediğiniz için işleminiz gecikmiş. Siz bildirimde Denizbank olarak belirtmişsiniz ama FastPay olduğunu not düşmemişsiniz. Aksaklık için özür dileriz. VİP Üyeliğiniz başlatıldı, detaylı bilgi mail adresinize gönderildi. VİP Üyeliğiniz 1 gün erken bitecek hakkınızı helal edin.

Yazar → Cesur
Konu → VİP Üyelikte Son Fırsat!
Yorum → karamsar1993
VİP Üyelik alımları artık durduruldu.

Full Programlar İndir
Kategoriler
FaceBook Yorumları
Bilgi
Etikeller
Bu Site En Hızlı ve En İyi şekilde Google Chrome İle görüntülenir.
Tarih: 17-09-2014, 15:06
Ekleyen: mecnun_bey
AX64 Time Machine v2.0.0.499 Full


AX64 Time Machine sisteminizin mevcut durumunu yedekleyebileceğiniz ve daha sonrasında sisteminiz üzerinde bir hata veya çökmeyle karşılaştığınız zaman geri yükleme yapabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Kısaca uygulama bilgisayarınıza format atmak, yeniden bir işletim sistemi kurmak, donanımlarınız için gerekli sürücüleri bulmak ve kullanacağınız programları teker teker indirerek bilgisayarınıza kurmaktansa bir kez yedek alarak, daha sonra gerekli durumlarda bu yedek dosyasından geri yükleme yapmak çok daha hızlı bir çözüm olacaktır.

AX64 Time Machine v2.0.0.499 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 9-09-2014, 11:58
Ekleyen: mecnun_bey
Active@ File Recovery v13.0.15 Full


Active@ File Recovery güçlü bir yazılım olup kazara silinmiş yada bozulan HDD’nizin içindeki dosya ve klasörleri geri getirmeye yarar. Geri dönüşüm kutusundan ve geridönüşüm kutusuna göndermeden (ör.Shift-Del) silinen dosyaları kurtarmanıza izin verir. Active@ File Recovery flopi diske yüklenip kullanılabildiğinden verilerinizin üstüne yazılma riskini minimuma indirir.

Active@ File Recovery v13.0.15 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 4-09-2014, 09:57
Ekleyen: Cesur
Recovery Toolbox pdf fullRecovery Toolbox pdf full

Bozuk pdf onarma programı olan Recovery Toolbox ile bozulmuş, hasar görmüş, açılmayan pdf dosyalarınızı onarabilri kurtarabilir veya tekrar okunabilir hale getirerek içerisindeki bilgileri geri alabilirsiniz. Hasarlı pdf dosyalarınızı Recovery Toolbox programı ile onararak veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz. Programı full yapabilmeniz için dosya içerisinde serial mevcut.

Recovery Toolbox for PDF v1.2.11.0 + Serial Full indir PDF Onarma Programı

Devamı
  • Yorumlar: 3
  • Ekleyen: Cesur
Tarih: 29-08-2014, 09:11
Ekleyen: mecnun_bey
Auslogics File Recovery v5.0.0.0 Full


Bilgisayar kullanıcılarını en çok üzen durumlardan biri yanlışlıkla tamamen silinen dosyadır. Bu gibi durumlarda harıl harıl ne yapacağımızı düşünürüz. Auslogics File Recovery, silinen tüm dosya formatlarını kurtarmamıza yarayan programlardan biridir. Kurtarma sihirbazı ile kolay bir şekilde silinen dosya ya da dosyalarımızı geri alabiliriz.

Auslogics File Recovery v5.0.0.0 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 28-08-2014, 10:42
Ekleyen: mecnun_bey
GoodSync v9.9.6.0 Full


Uygulama ile bilgisayarınızda bulunan tüm verilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yedekleyebilir, yedeklerinizi dilerseniz bir harici diske, dilerseniz ftp ile uzaktaki bir sunucuya gönderebilirsiniz. Çift taraflı yedekleme özelliği sayesinde yedeklerinizi sorunsuz ve güvenli şekilde sizlere sunar, mp3 dosyalarından tutun, resim, film, office dökümanları gibi bir çok şeyi kolay ve basit bir şekilde yedekleyebilir ya da program ile almış olduğunuz yedekleri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

GoodSync v9.9.6.0 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 28-08-2014, 10:16
Ekleyen: mecnun_bey
Aidfile Recovery Software Professional v3.6.6.1 Full


Uygulama format aşamasında silinen veya kazaylasildiğiniz dosyalarınızı geri getirmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir silinen dosyaları geri getirme yazılımı olup NTFS ve FAT32 dosya formatlarını destekleyen program SD kartlar ve harici belleklerden de veri kurtarabilmektedir. Aidfile Recovery Software yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde SD kartlar ve taşınabilir belleklerinizdeki kaybolan dosyalarınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Aidfile Recovery Software Professional v3.6.6.1 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 24-08-2014, 18:29
Ekleyen: mecnun_bey
AOMEI Backupper Technician v2.0.2 Full


Uygulama bilgisayarınızın yedeğini alabileceğiniz yedekleme programı olup normal ev kullanıcılarına ve birden fazla sunucuya sahip olan kullanıcılara hitap etmektedir. Program sistem yedeklemesi, disk yedeklemesi, belirli bir alanın yedeklemesini yapabilmekte ve geri yükleyebilmektedir. Alınan yedekleri sıkıştırabilir yada şifreleyebilirsiniz. USB disk yada CD/DVD medyalarından ön yüklenebilir (bootable) kurtarma ortamları oluşturabilirsiniz.

AOMEI Backupper Technician v2.0.2 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 22-08-2014, 18:58
Ekleyen: mecnun_bey
IsoBuster Pro v3.4 Build 3.4.0.0 Final Full


Program zamanla yada kullanım sonucu zarar gören CD/DVD medyaları içerisinde yer alan dosyalarınızı kurtarmanıza olanak sağlayan uygulama olup düşük donanım özelliklerinde de çalışan bir CD, DVD, BD ve HD DVD veri kurtarma programıdır. Program bu alanda oldukça başarılıdır. Ek olarak yazarken yanan dosyalarınıza program ile ulaşmak mümkündür.

IsoBuster Pro v3.4 Build 3.4.0.0 Final Full İNDİR

Devamı
Tarih: 22-08-2014, 09:44
Ekleyen: mecnun_bey
Acronis True Image Premium 2014 Build 6688 + Bootable ISO Full


Uygulama sezgisel bir arayüze sahip, güçlü sistem imaj alma programı olu program ile sisteminizdeki diskleri yedekleyebilir, yedeklemelerinizi geri alabilir ve tam disk kopyalaması yapabilirsiniz. Programla sistem imajını alıp olası çökmede sisteminizi tek tıkla ilk günki gibi geri getirebilirsiniz, boot cd yaparak ister dvd ister cd yada iso dosyası yapıp usb yazdırıp sistemi ve tüm yedeğinizi geri getirebilirsiniz.

Acronis True Image Premium 2014 Build 6688 + Bootable ISO Full İNDİR

Devamı
Tarih: 20-08-2014, 13:38
Ekleyen: mecnun_bey
Recover My Files Professional v5.2.1.1964 Katılımsız Full


Silinen belgelerinizi, grafiklerinizi, dijital kamera, fotoğraflarınızı, zip dosyalarınızı, e-postalarınızı, müzik, video ve diğer tüm dosya biçimlerinizi geri getirmenizi sağlayan üstün özellikli bir program olup geri dönüşüm kutusundan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hatta hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini de geri getirebilme özelliğine sahip katılımsız programdır.

Recover My Files Professional v5.2.1.1964 Katılımsız Full İNDİR

Devamı