Bizi Takip Edin
Editörün Seçimi
Windows 8.1 Update 2 Tüm Sürümler
32 Bit 64 Bit Türkçe Full Otomatik Aktivasyon
Windows 7 SP1 Türkçe 32 64 Bit
Güncel Sürüm, Otomatik Aktivatör Loader İçerir
Windows XP Professional Sp3 Final
32 Bit Türkçe 8 Nisan 2014 Güncel
Eset Smart Security 8 Türkçe Sınırsız Full
Purefix İle Sınırsız Full Kullanım
Zemana Anti Logger Full
Trojan ve Keyloggerdan Korunma Programı
İnternet Download Manager Full
Dosya İndirme Programı
DriverPack Solution v14 İso
Sürücü Yükleme Güncelleme Programı
İslam Tarihi
Siyer 2.5 İslam Tarihi İnteraktif Eğitim CD'si
Advanced SystemCare Pro 8 Türkçe
Bilgisayar Bakım Onarım Programı
Office 2013 32 Bit 64 Bit Güncel Sürüm
Türkçe Katılımsız Orijinal
Ontrack EasyRecovery Professional v10
Veri Kurtarma Programı - Silinen Dosyaları Geri Getirir
İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V2
Türkçe Tek Link 2014
Auto Hide IP
İP Gizleme Değiştirme Programı
Tavsiye Upload Siteleri
Kategoriler
Bilgi
Tarih: 19-12-2014, 09:56
Ekleyen: mecnun_bey
Filerecovery 2014 Professional v5.5.7.6 Full İndir


Kaybolan verilerinizi kurtarmada kullanacağınız yazılımlardan birisi olan full sürüm Filerecovery 2014 Professional yazılmıyla sabit disk, optik disk, flash disk, multimedya ortamlar ve mobil aygıtlarınızda silineden yada kaybolan verilerinizi kurtarabilirsiniz. Program ayrıca biçimlendirilmiş bu ortamlardan veri kurtamanızada olanak sağlar.

Filerecovery 2014 Professional v5.5.7.6 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 12-12-2014, 14:44
Ekleyen: mecnun_bey
IsoBuster Pro v3.5 Build 3.5.0.0 Full İndir


IsoBuster Pro full sürüm programı zamanla yada kullanım sonucu zarar gören CD/DVD medyaları içersinde yer alan dosyalarımızı kurtarmamıza olanak sağlayan yazılımlardan olup program bu alanda oldukça başarılıdır. Ek olarak yazarken yanan dosyalarımıza program ile ulaşmak mümkündür.

IsoBuster Pro v3.5 Build 3.5.0.0 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 12-12-2014, 11:58
Ekleyen: mecnun_bey
Hetman Photo Recovery v4.1 Full İndir


Full sürüm Hetman Photo Recovery yazılımı sabit disk, flash bellek, android, micro sd card ve aklınıza gelecek diğer depolama birimlerinden silinen resimleri kurtarmaya yarayan bir program olup tüm FAT ve NTFS dosya sistemlerini desteklemektedir. Bilgisayar haricinde, bilgisayarımıza harici olarak bağlayabileceğimiz kamera, telefon, tablet, fotoğraf makinesi, usb bellek, hafıza kartı vb. gibi ortamlardanda kurtarma yapabilmektedir.

Hetman Photo Recovery v4.1 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 12-12-2014, 11:42
Ekleyen: mecnun_bey
Hetman Partition Recovery v2.2 Full İndir


Hetman Partition Recovery tam sürüm programı veri kurtarma yazılımı olup biçimlendirilmiş bölümleri, silinmiş dosyaları ve kayıp verileri kurtarmanıza yarar. Yazılım FAT ve NTFS sistemler üzerinde efektif bir veri kurtarma işlemi gerçekleştirebilir, USB, harddisk vb. destekler.

Hetman Partition Recovery v2.2 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 12-12-2014, 11:07
Ekleyen: mecnun_bey
FileRestorePlus v3.0.5 Build 1209 Full İndir


FileRestorePlus full sürüm yazılımı kaza sonucu sildiğiniz, çöp kutusundan kaldırdığınız veya bilinçli olarak shift tuşuyla kalıcı olarak sildiğiniz tüm dosyaları kurtarabilmenizi sağlayacak bir programdır. FileRestorePlus tüm Windows işletim sistemlerinde ve tüm dosya sistemleriyle (FAT12/16/32,NTFS/NTFS5) kullanılabilmektedir ve taşınabilir hafıza sürücülerinden de (Flash Disk, Dijital Kart vb.) veri kurtarabilmektedir. Tabii şunu unutmamak lazım ki hiçbir veri diskten üzerine yeni veri yazılıncaya kadar silinmez. Bu nedenle dosya kaybından hemen sonra kurtarma işlemlerine girişilmelidir.

FileRestorePlus v3.0.5 Build 1209 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 12-12-2014, 11:01
Ekleyen: mecnun_bey
Magic Uneraser v3.5 Full İndir


Alternatif veri kurtarma programlarını vermeye devam ediyoruz. Tam sürüm Magic Uneraser güçlü bir veri kurtarma programı olup belge, fotoğraf, mp3 ve zip dosyaları, hatta silinen klasörler ve dosyaları bile kurtarabileceğiniz bir yazılımdır. Program HDD'ye ek olarak flash ve USB sürücüleri ile her türlü depolama ortamını desteklediği gibi bir virüs saldırısı veya bir çalışanın zararlı davranışları nedeniyle kaybedilen verilerinizi kurtarmanıza yardımcı olabiliyor. Magic Uneraser format atılmış sistem üzerinden bile dosyaları kurtarır.

Magic Uneraser v3.5 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 11-12-2014, 22:18
Ekleyen: mecnun_bey
FarStone TotalRecovery Pro v10.5 Build 20141203 Full İndir


Full sürüm FarStone TotalRecovery Pro yazılımı sistem ve dosya yedekleme programı olup program sayesinde kolayca tek tıklama ile yedeğinizi alabilir ve yine aynı şekilde tek tıklama ile almış olduğunuz yedeği geri yükleyebilirsiniz. Windows'un yedekleme sistemini beğenmiyorsanız ve daha profesyonel bir araç arıyorsanız FarStone TotalRecovery sizin için çözüm olabilir. Program sayesinde kolayca tek tıklama ile yedeğinizi alabilir ve yine aynı şekilde tek tıklama ile almış olduğunuz yedeği geri yükleyebilirsiniz.otomatik yedekleleme özelliği ile; günlük haftalık veya aylık olarak yedekleme yapar. Programın Akıllı yedekleme, 100% UEFI, GPT, RAID, 2TB, 3TB, 4TB Desteği, VMware & VHD desteği, 1 HDD SSD klonlama, Multi-Boot sistemleri destekler, SSD Desteği, Büyük boyutta diskleri destekler (2 tb 4 tb vb.) genel özellikleri arasındadır.

FarStone TotalRecovery Pro v10.5 Build 20141203 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 11-12-2014, 20:45
Ekleyen: mecnun_bey
Aidfile Recovery Software Professional v3.6.7.4 Full İndir


Tam sürüm Aidfile Recovery Software Professional yazılımı yanlışlıkla sildiğiniz, format attığınız, hasar görmüş sabit disk üzerindeki dosyalarınızı kurtarmanıza olanak sağlayan kurtarma programı olup EXFAT, FAT32, NTFS gibi sistemleri destekleyen program ile müzik, video, ofis belgeleri vb. gibi zarar görmüş yada silinmiş dosyalarınızı geri kurtarabilirsiniz. Bilgisayarınıza harici olarak bağlayabileceğiniz mp3 oynatıcı, harici disk, kamera, telefon, hafıza kartı, usb bellek vb. ortamlardanda veri kurtarabilirsiniz.

Aidfile Recovery Software Professional v3.6.7.4 Full İNDİR

Devamı
Tarih: 9-12-2014, 14:49
Ekleyen: mecnun_bey
Ashampoo HDD Control v3.00.40 Corporate Edition Full İndir


Ashampoo HDD Control full sürüm progragramı bilgisayarınızın harddisklerini kontrol eden ve olabilecek veri kayıplarının önüne geçmenizi sağlayan disk kontrol programı olup Corporate Edition sürümü ise firmalara hitap eden ağ üzerinden disk takibi yapabilme olasılığı sunan yazılımdır. Ashampoo HDD Control hard disklerinizi takip ederek gereken durumlarda sizi uyarabilir. Böylece donanımsal bir arızadan kaynaklı geri dönüşü olmayan önemli veri kayıplarından korunabilirsiniz. Program disk performansını ve kapasitesini karşılaştırarak, potansiyel arıza durumlarında kullanıcıyı uyarır.

Ashampoo HDD Control v3.00.40 Corporate Edition Full İNDİR

Devamı
Tarih: 7-12-2014, 02:28
Ekleyen: mecnun_bey
7-Data Recovery Suite Enterprise v3.1 Türkçe Full İndir


7-Data Recovery Suite bilgisayarınızı sabit diskinden veya harici diskinizden silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir dosya kurtarma yazılımı olup diski tarayarak silinen dosyaları bir bir gösteriyor ve kurtarma imkanı sağlıyor. Programın basit ve kullanışlı arayüzü üzerinde seçebileceğiniz çeşitli çalışma modları bulunmaktadır. Özellikle silinen verileri geri dönüştürme veya tam geri dönüştürme seçeneklerinin ihtiyacınızı karşılayacağına eminim. Yazılım içerisinde ayrıca bölüm kurtarma modülü ve dijital medya dosyaları için de dosya kurtarma seçenekleri bulunmaktadır. Silinen dosyaları geri getirmek için bir program arıyorsanız 7-Data Recovery Suite denemeniz gereken programların başında geliyor.

7-Data Recovery Suite Enterprise v3.1 Türkçe Full İNDİR

Devamı