Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Tavsiye Upload Siteleri
Ücretsiz Hosting
Ücretsiz Hosting
Kategoriler
full indir
Tarih: 2-10-2015, 09:10
full programlar indir
Katılımsız R-Studio Network Edition 7.7.159747 Full Versiyon indir

Yeni 2015 full versiyon güncel linkler eklendi. Veri kurtarma programı olan R-Studio Network Edition 7 yazılımı ile yanlışlıkla veya bilerek silinen resim, müzik, belge, dosya, office dosyaları, powerpoint dosyaları, word, excel dosyaları ve aklınıza gelen tüm silinmiş veya kaybolmuş dosyalarınızı geri getirebilir ve veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz. Program katılımsız ve full kullanımdır. Türkçe dil desteği bulunmamakta.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 1-10-2015, 12:54
katılımsız program full indir

EASEUS Data Recovery Katılımsız indir Full


Katılımsız veri kurtarma programları arasında kendisini ön saflara çıkaran EASEUS Data Recovery yazılımı ile veri kurtarma işlemlerinizi yapabilirsiniz. EASEUS Data Recovery Wizard Professional ile silinen veriyi kurtarabilir ve kolayca tekrar geri getirebilirsiniz. Yanlışlıkla silinen resim,dosya,mp3, format atılma, kayıp olan veri, elektrik kesintisi nedeni ile oluşan hasar görmüş dosyalar gibi birçok dosyayı kurtarmanıza olanak ve kolaylık sağlar.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 31-08-2015, 23:27
Acronis True Image 2016 19.0 Build 5518 Bootable ISO Full İndir

Acronis True Image 2016 19.0 Build 5518 Bootable ISO Full İndir


Kaliteli bir yedekleme programı olan Acronis True Image programının full versiyonudur.Program yedekleme programları arasında popüler bir programdır ve arşivinizde bulunması gereken bir uygulamadır.Uygulamayı kullanarak verilerinizi güvenli bir şekilde yedekleyerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.Programın full versiyonudur,2016 19.0 Build 5518 son sürümüdür.Yedeklemelerinizi güvenli şekilde yapabilmek için bu programı mutlaka denemelisiniz.Programı sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 25-08-2015, 18:46
Do Your Data Recovery Professional 3.0.0 Full İndir

Do Your Data Recovery Professional 3.0.0 Full Ücretsiz İndir


Silinen dosyalarınızı kurtarabileceğiniz güçlü bir programdır.Programın kullanımı ve arayüzü oldukça basittir.Silinen verilerinizi bu programla rahat bir şekilde kurtarabilir ve geri alabilirsiniz.Do Your Data Recovery Professional programı veri kurtarma programları arasında popüler bir programdır.Verilerinizde kayıp yaşadıysanız Do Your Data Recovery Professional programını kullanarak silinen verilerinizi geri alabilirsiniz.Programı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Programın professional full versiyonudur.Kaliteli bir veri kurtarma programı arayanlar Do Your Data Recovery Professional programını denemeliler.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 22-08-2015, 22:40
Acronis WinPE 2016 19.0 Build 5518 x64 İndir

Acronis WinPE 2016 19.0 Build 5518 x64 Ücretsiz İndir


Acronis True Image programı ile usb veya sabit diskinizdeki verileri imaj dosyalarına aktarabilir ve sistem güvenliğini sağlayabilirsiniz.Program veri kurtarma programları arasında kaliteli bir programdır.Ayrıca program iso dosyasıdır,rufus programı ile usb diske yazdırarak programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.Programın kusursuz full sürümünü arıyorsanız sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Kaliteli bir veri kurtarma programı arıyorsanız bu programı mutlaka deneyin.Programın güncel son sürümüdür,iso dosyası olarak ayarlanmıştır ve usb belleğinize yazdırarakta kullanabilirsiniz,sizde indirin ve bu programı deneyin.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 20-08-2015, 22:23
 Eassos Photo Recovery 2.1.6.287 Full İndir

Eassos Photo Recovery 2.1.6.287 Full Ücretsiz İndir


Eassos Photo Recovery kaliteli bir resim kurtarma programıdır.Programı kullanarak JPG, ICO, PEF, MEF, WMF, TIFF, RAW, CRW, GIF ORF, BMP, PNG, PSD, EMF, PSP, SDR, MAX, DGN, X3F, CR2 gibi bir çok dosya türünü kurtarabilirsiniz.Program resim kurtarmaları için iyi bir programdır,resimlerinizi silindikten sonra kurtarmak bu programla artık çok daha kolay.

Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 10-08-2015, 19:21
Lazesoft Recovery Suite Unlimited v4.1 Full İndir

Lazesoft Recovery Suite Unlimited v4.1 Full Ücretsiz İndir


Lazesoft Recovery Suite kaliteli bir veri kurtarma programıdır.Programla kaybettiğiniz verilerinizi kurtarabilirsiniz.İçerisinde bir çok sistem kurtarma araçları barındırmaktadır.Programla veri kurtarma,şifre kurtarma,dosya yedekleme,dosya kurtarma,boot edilebilir cd,dvd ve usb oluşturma gibi bir çok işlemi yapabilirsiniz.Bir çok aracı içinde barındıran bu harika programı sizde indirip deneyebilirsiniz.Ücretli olarak satılan bu programla kusursuz disk yönetimi'de yapabilirsiniz.Programla ayrıca çökme,boot hatası,mavi ve siyah ekran gibi sorunlarıda düzeltebilirsiniz.Programın önyükleme diski oluşturabilmeside bizim için ayrı bir kolaylık.Kurulum dosya içeriğinde mevcuttur,içerisindeki keygen ile full yapabilir ve kullanabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 2-08-2015, 18:20
Paragon Hard Disk Manager 15 10.1.25.772 Premium Full İndir

Paragon Hard Disk Manager 15 10.1.25.772 Premium Full Ücretsiz İndir


Paragon Hard Disk Manager kaliteli veri kurtarma ve yedekleme programlarından biridir.Programı kullanarak veri kurtarmaları ve yedekleme işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.Program ayrıca cd ve dvd gibi araçlara da yedekleme yapabilen uefi destekli bir programdır.Kolay bir arayüze sahip olan programla disk bölme, boyut değiştirme, birleştirme, silme ve format değişikliği işlemler de yapabilirsiniz.Program hepsi bir arada bir paket gibidir pc koruması,bakımı ve yedeklemesi gibi işlemleri yapabilirsiniz.Programın 32x64 bit'lik sürümleri bir arada verilmiştir.Ayrıca indireceğiniz dosyada Windows 10 paketide mevcuttur.Programı Windows 10 kullananlar'da rahatlıkla kullanabilirler.


!!! WİNDOWS 10 DESTEKLİ ÖZEL SÜRÜM !!!
Devamı
 • Ekleyen: Maccy
 • Yorumlar:
Tarih: 2-08-2015, 01:05
Paragon Hard Disk Manager 15 Suite v10.1.25.772 Full İndir

Paragon Hard Disk Manager Full Ücretsiz İndirYazılım disk yönetim programı olarak kullanıcılarına disk bölme, boyut değiştirme, birleştirme, silme ve format değişikliği gibi işlemleri kolayca gerçekleştirmelerini sağlayan bir programdır. Ayrıca kişisel bilgisayarınızı tam kapsamlı olarak korumak, bakımını yapmak ve yönetmek için eşsiz, hepsi bir arada program paketidir diyebiliriz. Programın 32 ve 64 bit sürümü bir arad verildi. Program ile "Günümüzün sabit disklerini yönetmek için gereken tüm önemli hizmetler; Tam kapsamlı yedekleme, kurtarma ve bölümlere ayırma hizmetleri; Yeni HDD'lere, SDD'lere ve sanal makinelere hızlı aktarım; Etkin disk yönetimi ve iyileştirme" yapabilirsiniz.
Devamı
Tarih: 10-07-2015, 14:58
full versiyon indir

Essential Data Tools Türkçe Full indir


Bir takım sistem programlarının bir arada olduğu bir paket diyebiliriz. Essential Data Tools programı Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Toplamda 5 adet araç içeriyor. Veri kurtarma programı, bilgisayar ve dosya yedekleme programı, tekrarlanan dosyaları silme programı, veri silme programı ve dosya öğütme yok etme programı olmak üzere 5 adet araç ve program içeriyor.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:

full indir