Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Editörün Seçimi
Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler 2015
32 Bit 64 Bit Türkçe Full Otomatik Aktivasyon
Windows 7 Ultimate 64 Bit Türkçe Ingilizce Full
Güncel Sürüm, Otomatik Aktivatör Loader İçerir
Windows XP Professional Sp3 Final
32 Bit Türkçe 8 Nisan 2014 Güncel
Eset Smart Security 8 Türkçe Sınırsız Full
Purefix İle Sınırsız Full Kullanım
Zemana Anti Logger Full
Trojan ve Keyloggerdan Korunma Programı
İnternet Download Manager Full
Dosya İndirme Programı
DriverPack Solution v15 İso 2015 Türkçe Tek Lin ...
Sürücü Yükleme Güncelleme Programı
İslam Tarihi
Siyer 2.5 İslam Tarihi İnteraktif Eğitim CD'si
Advanced SystemCare Pro 8 Türkçe Full
Bilgisayar Hızlandırma Bakım Onarım Programı
Office 2013 32 Bit 64 Bit Güncel Sürüm
Türkçe Katılımsız Orijinal Full
Ontrack EasyRecovery Professional v10
Veri Kurtarma Programı - Silinen Dosyaları Geri Getirir
İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V2
Türkçe Tek Link 2014
Auto Hide IP
İP Gizleme Değiştirme Programı
Windows 7 Loader By Daz
Windows 7 - Vista - Server 2008 Aktivasyon Aktivatör
MultiBoot USB Kurulum indir
USB MultiBoot Sistemleri
Tavsiye Upload Siteleri
Tarih: 18-06-2015, 15:50
Ekleyen: Cesur
full programlar indir serial full versiyon
MiniTool Power Data Recovery 7 Full Download + Portable Full Versiyon

Veri kurtarma programı olan MiniTool Power Data Recovery 7 yazılımı ile yanlışlıkla veya bilerek silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. Aynı zamanda portable verisyonu da eklidir. Portable veri kurtarma programı arayanlar için idealdir. En iyi veri kurtarma programı hangisi diye soracak olursanız, hepsi iyi diyebilirim. Çünkü hepsi aynı mantık ile dosya kurtarma yöntemini kullanıyor. Sizin işinize en iyi yarayan hangisi ise en iyi veri kurtarma programı odur. Mesela ben Easy Recovery programı ile 130 gb lık veriyi hiç bozulmadan geri getirdim. Veri kurtarma olaylarında da hep onu kullanırım. Gel gelelim bu durum herkes için aynı olmayabiliyor.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 28-05-2015, 10:07
Ekleyen: Cesur
full programlar indir
Katılımsız R-Studio Network Edition 7 Full Sürüm indir

Veri kurtarma programı olan R-Studio Network Edition 7 yazılımı silinen resim, müzik, belge, dosya, office dosyaları, powerpoint dosyaları, word, excel dosyaları ve aklınıza gelen tüm silinmiş veya kaybolmuş dosyalarınızı geri getirebilir ve veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz. Program katılımsız ve full kullanımdır. Türkçe dil desteği bulunmamakta.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 21-05-2015, 12:12
Ekleyen: Cesur
gezginler tamindirgezginler tamindir
Active Boot Disk Suite 10 Full Versiyon indir

Çökmüş bilgisayarı açma programı olan Active Boot Disk Suite 10 yazılımı ile çökmüş olan bir bilgisayarı açabilir ve içerisindeki dosyaları alabilirsiniz. Program ile oluşturacağınız bir cd ile bilgisayarınızı yeniden başlatarak masaüstü ekranına ulaşabilirsiniz. Active Boot Disk Suite ile aynı zamanda unuttuğunu windows giriş şifresini sıfırlayabilirsiniz.

Active Boot Disk Suite programı ile bir çok veri kurtarma işlemi yanı sıra bilgisayarınızı virüslerden ve trojanlardan da kurtarabilirsiniz. Bazı virüs veya trojanlar bilgisayar açık iken silinemiyorlar, Active Boot Disk Suite ile bilgisayarı boot edip tüm virüs ve trojanlardan kurtarabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 19-05-2015, 22:19
Ekleyen: Cesur
Eassos Recovery 3 Full indir Fix Serial

Veri kurtarma programı olan Eassos Recovery yazılımı ile silinen dosyalarınızı kurtarabilir ve geri getirebilirsiniz. Kullanım açısından kolay, güçlü ve güvenli veri kurtarma programıdır. IDE, SCSI, SATA, USB hard disk, RAID, USB flash disk, SD card, TF card, virtual disk (sanal disk), gibi cihazlardan veri kurtarma işlemleri yapabilirsiniz. Sildiğiniz, virüs yada benzeri nedenle zarar gören, format attığınız disklerlerden 2 adımda verilerinizi kurtarabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 15-05-2015, 13:24
Ekleyen: Cesur

Türkçe veri kurtarma programı olan 7-Data Recovery Suite Enterprise yazılımı ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. 7-Data Recovery, veri kurtarma programıdır. Toplu çözüm sunan program ile sabit disk, harici disk ve android cihazlarınızdan veri kurtarabilirsiniz. Programı Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanmak mümkündür.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 15-05-2015, 12:02
Ekleyen: Cesur
Active File Recovery Ultimate 2015 full indir

Profesyonel bir veri kurtarma programı olan Active File Recovery Ultimate yazılımı ile bilgisayar çökmesi veya yanlışlıkla silinen dosyalarınızı geri getirebilir ve veri kurtarma yapabilirsiniz. Bazen sebepsiz yere hiç ummadığınız bir anda bilgisayarınız çökebilir ve önemli dosyalarınızı kaybedebilirsiniz. Active File Recovery Ultimate programı ile full bir şekilde silinen veya kaybolan dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 21-04-2015, 09:39
Ekleyen: Cesur
Türkçe Recuva Pro indirTürkçe Recuva Pro indir
Türkçe Recuva Pro 1.52 2015 Full indir Katılımsız

Türkçe ve katılımsız veri kurtarma programı olan Recuva yazılımı ile yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Gerek format attıktan sonra gerekse bilgisayar çökmesinden dolayı silinen resim, word, excel, power point, pdf, mp3, video, müzik, fotoğraf ve aklınıza gelen tüm dosyaları kurtarabilir ve geri getirebilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 10-04-2015, 21:32
Ekleyen: Cesur
Comfy File Recovery PortableComfy File Recovery Portable
Comfy File Recovery Full Portable v3.6 indir serial

Full veri kurtarma yapabileceğiniz portable bir program olan Comfy File Recovery yazılımı ile format sonrasında yedeğini almayı unuttuğunuz önemli dosyaları geri getirebilir ve veri kurtarma işlemini yapabilirsiniz. Program portable ve full sürümdür. Dilerseniz dosya içerisinde kurulumlu olanı da var kurup seriali girip full yapabilirsiniz. Portable olanını full yapmanıza gerek yok.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 10-04-2015, 21:21
Ekleyen: Cesur
Comfy Partition RecoveryComfy Partition Recovery
Comfy Partition Recovery 2.3 Portable Full indir

Portable veri kurtarma programı olan Comfy Partition Recovery yazılımı ile harici harddisk, usb bellek, sd kart, tablet gibi bilgisayar sonradan bağlanabilen cihazlar için silinmiş veya kaybolmuş dosya, müzik, mp3, word, excel, power point, video gibi aklınıza gelen tüm dosya uzantıları için veri kurtarma işlemini uygulaayabilirsiniz. Program portable olduğu için kuruluma ihtiyaç duymaz, tıklayıp çalıştırıp veri kurtarmaya başlayabilirsiniz. Kurulumlu olanı ve serial de dosya içerisinde mevcut. Dilerseniz kurulumlu olanı da kullanabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 9-04-2015, 13:06
Ekleyen: Cesur
Active File Recovery Pro CorporateActive File Recovery Pro Corporate
Veri kurtarma programı Active File Recovery Pro Corporate full indir

Yanlışlıkla veya bilerek silinen dosyalarınızı geri getirmeye yarayan Active File Recovery programı ile format sonrası silinen dosya resim, belge, müzik, video, excel, word, power point vs vs aklınıza gelen tüm dosyaları kurtara bilir ve geri getirebilirsiniz. Sabit sürücünüzü dakikalar içinde tarayarak kurtarılabilecek tüm dosya ve klasörleri görüntüleyen bu yazılımın kullanımı oldukça kolaydır. Biçimlendirilmiş ve silinmiş sürücü bölümlerinden de veri kurtarmanıza izin veren yazılım; hasara uğramış, virüs bulaşmış dizinleri dahi kurtarabilmektedir. Sabit sürücünüz üzerinde silinmiş olduğu alana yeniden veri yazılmadığı taktirde kaybettiğiniz tüm dosya ve klasörleri kurtarma şansınız bulunmaktadır.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar: