Anket
Anti Virüs Program Tercihiniz?
Bizi Takip Edin
Turbobit Premium
turbobit premium
Dosya İndirme Anlatım
Tavsiye Upload Siteleri
Kategoriler
turbobit premium
Site İçi Arama
Tarih: Dün, 13:11
SoftOrbits Flash Drive Recovery Türkçe v3.1 Full

SoftOrbits Flash Drive Recovery Türkçe indir


Türkçe veri kurtarma programları arasında kendi yerini alan SoftOrbits Flash Drive Recovery yazılımı ile, yalnışlıkla veya bilerek silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. Yazılım bilgisayarınızda, hafıza kartlarında ve flash sürücülerde bulunan bozuk, hasarlı verilerinizi kurtarmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir program olup kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde bilgisayarınızda, hafıza kartlarında, flash sürücülerde ve PC'ye bağladığınız dijital kamera, ses çalar cihazlarınızda bozuk, hasarlı halde bulunan tüm verilerinizi güvenle kurtarabileceksiniz.


SoftOrbits Flash Drive Recovery Türkçe Full indir

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 23-11-2015, 17:54
Syncovery 7.26 (x86/x64) Full indir

Syncovery x86 x64 Full Download


Syncovery, bilgisayarınızı yedekleyebileceğiniz yedek alma programı olup program sabit diskleri, ağ driverlerini ve diğer bağlı birimleri destekler. Ayrıca FTP, SSH, HTTP, WebDAV, Amazon S3, ve Google Docs desteği mevcuttur. 32 bit ve 64 bit desteklidir. Yedekleme işlemini manuel yapabilir veya yedekleme planı oluşturabilir; oluşturulan yedekleme planına göre yedekleme işlemi yapılır ve belirtilen alana yedek dosyaları yüklenir. Yedekleri sıkıştırabilir ve 256-Bit AES ile şifreleyebilirsiniz.


Syncovery v6.67 Build 239 Full İNDİR

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 23-11-2015, 16:00
Auslogics File Recovery Türkçe v6.1.1 Full Portable

Auslogics File Recovery Portable Türkçe indir


Türkçe, portable ve full versiyon veri kurtarma programı olan Auslogics File Recovery yazılımı ile silinen dosyaları geri getirip kurtarabilirsiniz. USB, HDD veya harici disk veya sd kartlardan da veri kurtarma yapmanız mümkün. Bilgisayar kullanıcılarını en çok üzen durumlardan biri yanlışlıkla tamamen silinen dosyadır. Bu gibi durumlarda harıl harıl ne yapacağımızı düşünürüz. Auslogics File Recovery, silinen tüm dosya formatlarını kurtarmamıza yarayan programlardan biridir. Kurtarma sihirbazı ile kolay bir şekilde silinen dosya ya da dosyalarımızı geri alabiliriz.

Auslogics File Recovery Türkçe Portable Full Download

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 28-10-2015, 11:37
UFS Explorer Professional Recovery 5.18.1 Full İndir

UFS Explorer Professional Recovery 2015 final tam sürüm yazılımı bozuk RAID dizileri kurtarma desteği ile en çok kullanılan dosya sistemleri için hızlı ve kapsamlı profesyonel veri kurtarma programı olup bu yazılım ile hard diskler, floppy diskleri, flash sürücüleri, dijital kamera kartları, ve diğer dijital kayıt sürücülerinde ki verileri kurtarabilirsiniz. UFS Explorer Professional Recovery fiziksel diskler, USB yığın depolama aygıtları (bazı dijital kameralar, MP3 çalarlar vb dahil) ve sanal diskler kümesi destekler: Parallels Workstation, VmWare ürünleri, MS Virtual PC, MacOS DMG, düz diskler RAW görüntü dosyaları ve CD / DVD imajları katı sıkıştırılmış formatta diske görüntü olarak aktarabilmenizi sağlar.

UFS Explorer Professional Recovery 5 + Portable

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 22-10-2015, 14:00
FileRestorePlus Portable v3.0.6.1019 Full

FileRestorePlus Portable indir


FileRestorePlus full sürüm ve portable veri kurtarma programı yazılımı kaza sonucu sildiğiniz, çöp kutusundan kaldırdığınız veya bilinçli olarak shift tuşuyla kalıcı olarak sildiğiniz tüm dosyaları kurtarabilmenizi sağlayacak bir programdır. FileRestorePlus tüm Windows işletim sistemlerinde ve tüm dosya sistemleriyle (FAT12/16/32,NTFS/NTFS5) kullanılabilmektedir ve taşınabilir hafıza sürücülerinden de (Flash Disk, Dijital Kart vb.) veri kurtarabilmektedir. Tabii şunu unutmamak lazım ki hiçbir veri diskten üzerine yeni veri yazılıncaya kadar silinmez. Bu nedenle dosya kaybından hemen sonra kurtarma işlemlerine girişilmelidir.

FileRestorePlus 2015 Portable indir

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 22-10-2015, 12:01
full programlar gezginler indirfull programlar gezginler indir

Zero Assumption Recovery 10 Full indir 2015


Portable versiyonu da eklendi, dosya içerisinde portable klasörünün içinde. Yeni güncel sürüm eklendi. Veri kurtarma programı olan Zero Assumption Recovery Türkçe dil desteği olmayan ver kurtarma yazılımı ile harddisk, usb flash bellek, sd kart gibi hafıza kartlarından dahi silinmiş kaybolmuş resim, müzik, film, video, excel, word, power point, psd vs tüm dosya uzantılarını geri getirebilir ve veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği yok fakat bir kaç kullanımdan sonra çok daha iyi kullanabilirsiniz.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 21-10-2015, 23:34
fullprogramlarindir gezginler

NTFS Undelete 2015 indir + Portable


Hem normal kurulum hem de portable sürümü eklendi. Veri kurtarma programı olan NTFS Undelete yazılımı ile silinmiş kaybolmuş dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Dönüşüm kutusundan yani çöp kutusundan bile sildiğiniz dosyaları geri getirmeniz mümkün. SD Kart olsun, harici disk olsun, usb flash bellek olsun hepsinden tüm silinmiş resim dosya müzik bele video gibi dosyaları kurtarabilirsiniz. Format sonrası silinmiş dosyaları da geri getirebilirsiniz. FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, and NTFS5 dosya sistemlerini destekler, windows 10 desteklidir, tüm işletim sistemlerinde sorunsuzca çalışır.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 18-10-2015, 02:59
Active Data StudioActive Data Studio

Active Data Studio 10 2015 Bootable Full indir


Active Data Studio 10 Bootable Program ile bilgisayarınızı yeniden başlatarak içerisindeki dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Mesela diyelim ki bilgisayarınız çöktü ve açılışta masaüstüne erişemiyorsunuz, bilgisayarda c dizininde sizin için önemli dosyalar var ve siz bu dosyalara erişip kurtarmanız gerekiyor. İşte bu durumda Active Data Studio 10 Bootable Program ile bilgisayarınızı yedinden başlatarak, çökmüş dahi olsa içerisindeki her türlü dosyayı görüntüleyerek farklı bir diske atabilirsiniz. Tabi bunun için önce programı bir dvd veya cd ye yazdırmanız gerekebilir. Active Data Studio (Live CD) hem masaüstü hem DOS uygulamalarına sahip canlı CD uygulamasıdır. İster DOS ortamında ister Windows ortamında açılış yapabilir Windows hatalarını düzeltmeden veri kurtarmaya sistem yedeğini almaya kadar birçok işlemi bu ortamdan yürütebilirsiniz. Active Data Studio 10.1.0 Bootable Programına veri kurtarma programı da diyebiliriz.


Active Data Studio 10 CD'den Çalışan Full

Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 2-10-2015, 09:10
full programlar indir
Katılımsız R-Studio Network Edition 7.7.159747 Full Versiyon indir

Yeni 2015 full versiyon güncel linkler eklendi. Veri kurtarma programı olan R-Studio Network Edition 7 yazılımı ile yanlışlıkla veya bilerek silinen resim, müzik, belge, dosya, office dosyaları, powerpoint dosyaları, word, excel dosyaları ve aklınıza gelen tüm silinmiş veya kaybolmuş dosyalarınızı geri getirebilir ve veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz. Program katılımsız ve full kullanımdır. Türkçe dil desteği bulunmamakta.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:
Tarih: 1-10-2015, 12:54
katılımsız program full indir

EASEUS Data Recovery Katılımsız indir Full


Katılımsız veri kurtarma programları arasında kendisini ön saflara çıkaran EASEUS Data Recovery yazılımı ile veri kurtarma işlemlerinizi yapabilirsiniz. EASEUS Data Recovery Wizard Professional ile silinen veriyi kurtarabilir ve kolayca tekrar geri getirebilirsiniz. Yanlışlıkla silinen resim,dosya,mp3, format atılma, kayıp olan veri, elektrik kesintisi nedeni ile oluşan hasar görmüş dosyalar gibi birçok dosyayı kurtarmanıza olanak ve kolaylık sağlar.
Devamı
 • Ekleyen: Cesur
 • Yorumlar:

turbobit premium