Anket
Program İstek Bölümü Açsak Mı?
Bizi Takip Edin
Editörün Seçimi
Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler 2015
32 Bit 64 Bit Türkçe Full Otomatik Aktivasyon
Windows 7 Ultimate 64 Bit Türkçe Ingilizce Full
Güncel Sürüm, Otomatik Aktivatör Loader İçerir
Windows XP Professional Sp3 Final
32 Bit Türkçe 8 Nisan 2014 Güncel
Eset Smart Security 8 Türkçe Sınırsız Full
Purefix İle Sınırsız Full Kullanım
Zemana Anti Logger Full
Trojan ve Keyloggerdan Korunma Programı
İnternet Download Manager Full
Dosya İndirme Programı
DriverPack Solution v15 İso 2015 Türkçe Tek Lin ...
Sürücü Yükleme Güncelleme Programı
İslam Tarihi
Siyer 2.5 İslam Tarihi İnteraktif Eğitim CD'si
Advanced SystemCare Pro 8 Türkçe Full
Bilgisayar Hızlandırma Bakım Onarım Programı
Office 2013 32 Bit 64 Bit Güncel Sürüm
Türkçe Katılımsız Orijinal Full
Ontrack EasyRecovery Professional v10
Veri Kurtarma Programı - Silinen Dosyaları Geri Getirir
İzmir Teknik Destek USB MultiBoot V2
Türkçe Tek Link 2014
Auto Hide IP
İP Gizleme Değiştirme Programı
Windows 7 Loader By Daz
Windows 7 - Vista - Server 2008 Aktivasyon Aktivatör
MultiBoot USB Kurulum indir
USB MultiBoot Sistemleri
Tavsiye Upload Siteleri
Kategoriler
Bilgi
Tarih: 21-04-2015, 09:39
Ekleyen: Cesur
Türkçe Recuva Pro indirTürkçe Recuva Pro indir
Türkçe Recuva Pro 1.52 2015 Full indir Katılımsız

Türkçe ve katılımsız veri kurtarma programı olan Recuva yazılımı ile yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Gerek format attıktan sonra gerekse bilgisayar çökmesinden dolayı silinen resim, word, excel, power point, pdf, mp3, video, müzik, fotoğraf ve aklınıza gelen tüm dosyaları kurtarabilir ve geri getirebilirsiniz.
Devamı
Tarih: 10-04-2015, 21:32
Ekleyen: Cesur
Comfy File Recovery PortableComfy File Recovery Portable
Comfy File Recovery Full Portable v3.6 indir serial

Full veri kurtarma yapabileceğiniz portable bir program olan Comfy File Recovery yazılımı ile format sonrasında yedeğini almayı unuttuğunuz önemli dosyaları geri getirebilir ve veri kurtarma işlemini yapabilirsiniz. Program portable ve full sürümdür. Dilerseniz dosya içerisinde kurulumlu olanı da var kurup seriali girip full yapabilirsiniz. Portable olanını full yapmanıza gerek yok.
Devamı
Tarih: 10-04-2015, 21:21
Ekleyen: Cesur
Comfy Partition RecoveryComfy Partition Recovery
Comfy Partition Recovery 2.3 Portable Full indir

Portable veri kurtarma programı olan Comfy Partition Recovery yazılımı ile harici harddisk, usb bellek, sd kart, tablet gibi bilgisayar sonradan bağlanabilen cihazlar için silinmiş veya kaybolmuş dosya, müzik, mp3, word, excel, power point, video gibi aklınıza gelen tüm dosya uzantıları için veri kurtarma işlemini uygulaayabilirsiniz. Program portable olduğu için kuruluma ihtiyaç duymaz, tıklayıp çalıştırıp veri kurtarmaya başlayabilirsiniz. Kurulumlu olanı ve serial de dosya içerisinde mevcut. Dilerseniz kurulumlu olanı da kullanabilirsiniz.
Devamı
Tarih: 9-04-2015, 13:06
Ekleyen: Cesur
Active File Recovery Pro CorporateActive File Recovery Pro Corporate
Veri kurtarma programı Active File Recovery Pro Corporate full indir

Yanlışlıkla veya bilerek silinen dosyalarınızı geri getirmeye yarayan Active File Recovery programı ile format sonrası silinen dosya resim, belge, müzik, video, excel, word, power point vs vs aklınıza gelen tüm dosyaları kurtara bilir ve geri getirebilirsiniz. Sabit sürücünüzü dakikalar içinde tarayarak kurtarılabilecek tüm dosya ve klasörleri görüntüleyen bu yazılımın kullanımı oldukça kolaydır. Biçimlendirilmiş ve silinmiş sürücü bölümlerinden de veri kurtarmanıza izin veren yazılım; hasara uğramış, virüs bulaşmış dizinleri dahi kurtarabilmektedir. Sabit sürücünüz üzerinde silinmiş olduğu alana yeniden veri yazılmadığı taktirde kaybettiğiniz tüm dosya ve klasörleri kurtarma şansınız bulunmaktadır.
Devamı
Tarih: 8-04-2015, 09:59
Ekleyen: Cesur
R-Studio 7.6 2015 full indir Serial

Silinen dosyaları geri getirme programı olan R-Studio Network Edition yazılımı bir veri kurtarma programıdır. FAT (FAT12, FAT16, FAT32, exFAT), NTFS, NTFS5 (Windows 2000/2003/XP/Vista/2008/Win7 tarafından oluşturulmuş ya da değiştirilmiş), HFS/HFS+ (Macintosh), UFS1/UFS2 Küçük ve Büyük Endian değişkenleri (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ve Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux) biçimlerini destekler. CD'ler, USB'ler ya da sabit sürücüler üzerinde aramalar yaparak kayıp verileri bulur.
Devamı
Tarih: 31-03-2015, 12:59
Ekleyen: Cesur
LC Technology RescuePRO DeluxeLC Technology RescuePRO Deluxe
LC Technology Sandisk RescuePRO Deluxe Türkçe Full indir

Türkçe veri kurtarma programı olan LC Technology RescuePRO Deluxe yazılımı ile, bilgisayarınızda yanlışlıkla sildiğiniz veya format atarken yedeklemeyi unuttuğunuz dosya, resim, belge, müzik, video, ofiice çalışmalarınız, photoshop çalışmalarınız gibi aklınıza gelen tüm dosyalarda veri kurtarma işlemini yapabilirsiniz. SmartMedia, CompactFlash, MMC, Memory Stick, Microdrive, SD, xD Cards, PCMCIA, VideoCD, DVD vb. dijital ortamlar için bir veri kurtarma işlemlerinde oldukça etkilidir. Programı keygen ile full yapabilirsiniz.
Devamı
Tarih: 30-03-2015, 10:23
Ekleyen: Cesur
Tenorshare iPhone Data RecoveryTenorshare iPhone Data Recovery
Tenorshare iPhone Data Recovery 6 indir Full

iPhone cihazları için veri kurtarma programı olan Tenorshare iPhone Data Recovery yazılımı ile biçimlendirdiğiniz, fabrika ayarlarına geri çevirdiğiniz cihazınız veya sd hafıfa kartınızdan dosyalarınızı, müziklerinizi, smslerinizi, resimlerinizi, fotoğraflarınızı ve tüm belgelerinizi geri getirebilir ve kurtarabilirsiniz. Format atılmış telefondan bile resimlerinizi ve diğer tüm dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

Desteklediği cihazlar:
iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4 ve iPhone 3GS.
Devamı
Tarih: 22-03-2015, 02:07
Ekleyen: Cesur
iPhone Data Recovery Full indir

iPhone telefonlar için veri kurtarma programı olan ve işinde başarılı olan bu yazılım ile iPhone telefonlarınızda silinmiş dosyaları geri getirebilir ve veri kaybını önlemiş olursunuz. SMS, arama geçmişi, rehber, resim, müzik, fotoğraf gibi silinmiş verilerinizi de kurtarabilirsiniz. Ayrıca whatsapp ve facebook messenger verilerini yani konuşmalarını yazışmalarını da geri getirebilirsiniz.

iSkysoft iPhone Data Recovery Programın ana özellikleri :
• kayıp veya silinen rehber, fotoğraf, video, SMS , arama geçmişi, vb iPhone / İPad / İPod Touch.
• Doğrudan tarama için iPhone, İPad ve İPod Touch için silinmiş veri kurtarma.
• Bulduğunuz dosyaları önizleme yapıp bilgisayarınıza kaydedin.
• iOS 7 - 8 ve iOS cihazlar dahil olmak üzere iPhone 5S/5C/5/4S/4/3GS, iPad Mini/iPad Retina Display/The New iPad/iPad 2/iPad 1 ve iPod touch 5G/4G destekler.
Devamı
Tarih: 18-03-2015, 14:26
Ekleyen: Cesur
Active Uneraser Pro
Active Uneraser Pro 2015 Full Download

Veri kurtarma programı olan Active UNERASER yazılımı ile silinmiş veya yok olmuş klasör veya dosyalarınızı geri getirebilir veri kurtarma yapabilirsiniz. Format sonrası veya yanlışlıkla silindiğini düşündüğünüz dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Silinen dosyaları geri getirme programları arasında etkili bir programdır. FAT12, FAT16, FAT32 ve NTFS dosya sistemlerini destekler. Silinmiş, biçimlendirilmiş dosyaları geri yükleyebilirsiniz. Programı windows arayüzü veya dos arayüzünde kullanmak mümkündür.
Devamı
Tarih: 16-03-2015, 22:52
Ekleyen: mecnun_bey

7-Data Recovery Suite Tam İndir

Windows işletim sistemi için üretilmiş birçok özelliği barındıran veri kurtarma programı olan tam sürüm 7-Data Recovery Suite yazılımı ile bilgisayarınızdan hatayla sildiğiniz verileri kurtararak geri getirebileceğiniz gibi hafıza kartları ve flash disklerinizde bulunan kayıp yada silinmiş dosya, fotoğraf gibi verilerinizi de kurtarabilirsiniz. Program ayrıca hasar görmüş veya biçimlendirilmiş sabit disk, kayıp yada silinmiş bölüm, bellek kartı gibi medya aygıtlarının da onarılmasını sağlamaktadır.

7-Data Recovery Suite v3.2 Enterprise Full İNDİR

Devamı