» » » ComboFix 13.9.14.1 Portable

ComboFix 13.9.14.1 Portable


ComboFix 13.9.14.1 Portable

ComboFix ile bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları sorunsuz bir şekilde kaldırabilir ve bilgisayar veya usb aygıtınızı daha rahat kullanabilirsiniz. Bu konuda kendisini kanıtlayan ComboFix oldukça güçlü bir şekilde zararlı yazılımları bilgisayardan veya usb den siler.

USB belleklerde taşınarak bilgisayarlara bulaşan yaygın zararlı yazılımlardan olan amvo.exe, kavo.exe ve buna benzer diğer popüler ve yaygın malware, spyware ve trojanları bilgisayarınızdan silmek için kullanabileceğiniz ComboFix uygulaması bir uzman tarafından tavsiye edilmedikçe veya kullanılmadıkça sisteminizin normal çalışmasında değişikliklere yol açabilir.
Programı çalıştırmadan önce mevcut bilgisayar korumasında kullandığınız antivirüs koruma yazılımlarınızı geçici bir süreliğine devre dışı bırakıp, daha sonra ComboFix'i çalıştırarak taramayı gerçekleştirmeniz daha sağlıklı ve güvenli olacaktır. Bulunan zararlı yazılımlar size gösterilip, bilgisayarınızdan otomatik olarak kaldırılacaktır.


Önemli! ComboFix ile sizi rahatsız eden ve bilgisayar başlangıcında Autorun olarak devreye giren zararlı yazılımlar, casus programlar, reklam yazılımları ve truva atlarını sisteminizden hızlı, kolay ve etkin bir şekilde bilgisayarınızdan silebilir ve kaldırabilirsiniz. Fakat programı kullanırken ComboFix'in güçlü ve etkin bir temizleme aracı olduğunun bilincinde olarak bu güvenlik uygulamasını dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneririz. Aksi takdirde üreticininde yaptığı uyarı dahilinde bilgisayarınızın normal çalışmasında, işleyişinde değişikliklere yol açabilirsiniz.
ComboFix 13.9.14.1 Portable
TurboBit INDIR -- LetitBit INDIR -- Uploaded INDIR


ComboFix 13.9.14.1 Portable
Üzgünüz, Ancak Bu Alanı Görüntüleme Yetkiniz Bulunmamaktadır.


Boyut: 9,15 Mb
Destekledigi Sistem: XP, Vista, Windows 7, Windows 8
Winrar Sifresi: www.fullprogramlar.org