» » Satılık Turbobit Premium Hesaplar

Satılık Turbobit Premium Hesaplar


Satılık Turbobit Premium Hesaplar

Satılık Orijinal Turbobit Premium Hesap Fiyatları


Turbobitin Türkiye Resmi Bayilerinden birisi de Fullprogramlar.org'dir. Turbobit premium hesap almak isteyenler ödeme yaptıktan sonra telefon veya skype ile (by.cesur@hotmail.com.tr) destek alabilirler. Premium hesap kodunu ister WhatsApp, ister SMS, isterseniz de Mail olarak alabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra, hangi isim soyisim ile ödeme yaptığınızı bildirdiğiniz takdirde premium hesap kodunuz anında iletilir.


Destek Telefon: ---
Destek Saatleri: 08:30 - 23:00


Turbobit Premium Hesap Kodu Fiyatları
1 Haftalık Turbobit Premium Hesap: 10 TL Tükendi
1 Aylık Turbobit Premium Hesap: 20 TL Tükendi

Ödeme yaptıktan sonra telefon ile arayıp veya skype ekleyip (by.cesur@hotmail.com.tr) kod talebinde bulunabilirsiniz.
Neden Düşük Fiyata Satıyoruz?

Zam gelmeden önce aldığımız ve elimizde kalan (1 haftalık ve 1 aylık) premium kodları satıp, satışı artık bitirmek için düşük fiyata satıyoruz. Zararına satmasak da kar da elde etmiyoruz. Maksadımız bir an önce elimizdeki turbobit kodlarını bitirmek ve satışa son vermek.

 1. Avatar
  • Gönderen: hacı
  • Grubu: Ziyaretçi
  56

  S.A. Arkadaşlar hala var mı satılık premium kodları
  bu arada bi sorum olacak benim şuan var hesabım bu ayın 22 sinde bitecek ben indirme yapıyorum ama hızda yükselme olmuyor bunun için bi önlem var mı?
    
 2. Avatar
  55

  Telefon numarasını whatsapp a ekledim . İletişimi whatsapp dan kurdum .
  Denizbanka eft yaptım . 1 Aylık kod tarafıma iletildi. Hepsi 10 dakika .
  Hızlı ve uygun fiyat. Tavsiye ediyorum . Bu benim ikinci alışverişimdi. Teşekkürler...
    
 3. Avatar
  • Gönderen: Yusuf
  • Grubu: Ziyaretçi
  54

  Bari göz göre göre kar etmiyoruz deme. Bu işten anlayan arkadaşlarda giriyor sitenize dikkatinizi çekerim :) Paypal kapandı diye çekemediğiniz turbobit hesabınızdaki paraları kendi hesabınızdan ödeme yaparak kodu satıyorsunuz. Şuanda bile 75 TL ye aldığınız 6 aylığı 90 tl ye satıyorsunuz. Ve kar etmiyoruz demişsiniz gerçekleri söylemekten korkmayın bence .... Hayırlı işlerr..
    
  1. Avatar
   • Gönderen: Cesur
   • Grubu: Yönetici
   53

   Yusufcuk kardeş benim bahsettiğim haftalık ve aylık olanlardır. Ucuz olanlar senin de gördüğün gibi haftalık ve aylıktır. Diğerleri piyasa ile aynı zaten, bunu çözemeyecek kadar mal olamaz bir insan. Bir bak bakalım piyasaya, benim gibi haftalık 10 - aylık 20 TL ye veren kaç kişi var? Ayrıca paypal ile ilgili bahsettiğin olaydan bir şey anlamadım. Neyse, üstüne vazife olmayan şeylere pek karışma derim. Kimsenin hakkını yemiyorum ama belli ki senin gibi birilerinin zoruna gitmiş bu iş..
     
 4. Avatar
  52

  premium alsam haftalık vereceğim mail adresime kodu hemen gönderebilirmisiniz birde haftalık 10 tl mi
    
  1. Avatar
   • Gönderen: Sky
   • Grubu: Üye
   51

   Evet haftalık 10 TL, ödemeniz alındıktan sonra kodunuz gelir merak etmeyin bir mağduriyet yaşamazsınız.
     
 5. Avatar
  50

  mrb turbobit pre alcam ama orda bı yorum okudumda sadece bizim turbobit den indirebilirsiniz yazmısınızda ben baska sitelerden indirememi turbobitu yeligim oldugunda bile yasaklanıyormu sadece sizemi acık,????
    
  1. Avatar
   • Gönderen: Cesur
   • Grubu: Yönetici
   49

   O okuduğunuz yorum bizim eski vip sistem ile ilgili, turbobit ile ilgili değil. Bizden aldığınız turbobit premium ile tüm turbobit linklerinden indirme yapabilirsiniz. Yani başka sitelerde paylaşılmış olan turbobit linklerinden de dosya indirme yapabilirsiniz.