» » CCleaner Professional v3.19.1721 Türkçe

CCleaner Professional v3.19.1721 Türkçe


CCleaner Professional v3.19.1721 Türkçe


Açılımı Crap Cleaner olan CCleaner programı ile bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silerek daha istikrarlı ve performanslı bir sistem elde edebilirsiniz. Küçük boyutuna rağmen sistem temizliği konusunda çok güçlü olan bu ücretsiz program bilgisayarınızın tertemiz hale gelmesini ve ilk günkü gibi hızlı çalışmasını sağlıyor.

"Cleaner" isimli sekme bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silmenize yardımcı olan temizlik bölümü. İki alt bölümden oluşan temizleme bölümünde Windows ve Uygulamalar isimli iki bölüm ile karşılaşıyorsunuz. İlk bölüm "Windows" işletim sisteminizin özellikleri ve ona bağlantılı olan yazılımlarla (Internet Expolrer, Windows Explorer) ilgili temizlik seçeneklerini belirleyebildiğiniz bölüm.

İkinci bölüm "Uygulamalar" ise bilgisayarınızda yüklü olan programların (Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, Adobe Photoshop, Adobe Reader, Microsoft Office, Nero, WinRAR, Media Player, eMule vb.) bilgisayarınızda bıraktığı kalıntıları ve yarattığı çöp dosyaları temizlemenize yardımcı oluyor.

Bilgisayarınızdaki işletim sistemi ve yazılım temizliğini gerçekleştirdikten sonra Kayıt Defteri (Registry) bölümünüzdeki bütünlüğü sağlayarak sisteminizin performansınızı daha da arttırabilirsiniz. Kayıt Defteri bölümünde DLL Dosyaları, ActiveX ve Class Sorunları, Kullanılmayan Dosya Uzantıları, Yükleyiciler, Yardım Dosyaları vb. seçenekler ile işletim sisteminizdeki sorunları tarayabilir ve bunları CCleaner'a çözdürebilirsiniz.


CCleaner Professional v3.19.1721 Türkçe

CCleaner Professional v3.19.1721 Türkçe
TurboBitCCleaner Professional v3.19.1721 Türkçe
Üzgünüz, Ancak Bu Alanı Görüntüleme Yetkiniz Bulunmamaktadır.


Boyut: 5,34 MB
Destekledigi Sistem: XP, Vista, Windows 7
Winrar Sifresi: www.fullprogramlar.org

 1. Avatar
  • Gönderen: Cesur
  • Grubu: Yönetici
  6

  sorbey,
  Normalde pro sürümdü lakin lisans kara listeye alındıysa otomatik olarak ücretsiz sürüme geçiyorolabilir. En kısa sürede çalışan bir pro ve business versiyonunu yayınlayacağız.
    
 2. Avatar
  • Gönderen: sorbey
  • Grubu: Ziyaretçi
  5

  profesyanel deyil bu:(
    
 3. Avatar
  • Gönderen: sorbey
  • Grubu: Ziyaretçi
  4

  Mr_Altu,
  sürüm professional arkadasım sımdı ben yukledım
    
 4. Avatar
  3

  Bende yüklü normal sürüm bu professional ı upload ed aqa smile
    
 5. Avatar
  • Gönderen: Mr_Altu
  • Grubu: Ziyaretçi
  2

  Bu CCleaner Professional değil normal sürüm yüklüyor.