» » » avast! Premier 2014 v9.0.2018.392 Final Türkçe Full

avast! Premier 2014 v9.0.2018.392 Final Türkçe Full


avast! Premier 2014 v9.0.2018.392 Final Türkçe Full


avast! Premier, Avast antivirüs ve güvenlik programları arasından en kapsamlı ve en çok özelliğe sahip olanıdır, virüs ve casus yazılımlardan korunmanızı, riskli dosyaları güvenli bir şekilde açmanızı, internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş ve bankacılık işlemleri yapmanızı sağlayan program aynı zamanda kişisel verilerinizi koruyarak, hacker saldırılarına karşı güvende olmanızı sağlar. Gereksiz e-posta almanızı da engelleyen programın diğer versiyonlarından farklı özellikleri ise heryerden erişim sağlayabilmeniz ve veri yok etme olup başkalarının görmesini istemediğiniz ve sizinde daha fazla ihtiyacınız olmadığı önemli veriler içeren dosyaları avast! Premier kullanarak tamamen yok edebilirsiniz. avast! hesabınız ile birlikte dünyanın herhangi bir yerinden kolayca erişim sağlayabildiğiniz avast! Premier, bilgisayarınızı ve sizi, her türlü zararlı ve kötü amaçlı içerikten koruyor.

Genel Özellikler:
Antivirüs ve Anti-Spyware Motoru Gelişmiş!
Gerçek Zamanlı Virüs Veritabanı Güncellemeleri Gelişmiş!
Yükleme İşlemleri Gelişmiş!
Kullanıcı Arayüzü Tasarımı Yeni!
Savunma Kalkanı Gelişmiş!
SafeZone Gelişmiş!
Güvenli ve Özel Gezinti Yeni!
Bulut Tarama Yeni!
DeepScreen Yeni!
Hardened Mod Yeni!
Disk Kurtarma Yeni!
Güvenlik Duvarı Gelişmiş!
Anti-Spam Gelişmiş!


avast! Premier 2014 v9.0.2018.392 Final Türkçe Full İNDİR


avast! Premier 2014 v9.0.2018.392 Final Türkçe Full
TurboBit INDIR

avast! Premier 2014 v9.0.2018.392 Final Türkçe Full
Üzgünüz, Ancak Bu Alanı Görüntüleme Yetkiniz Bulunmamaktadır.


Boyut: 129 MB
Sürüm: Tam Sürüm ve Full Versiyon indirilebilir
Desteklediği Sistem: XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

 1. Avatar
  • Gönderen: Cesur
  • Grubu: Yönetici
  5

  DeLiTürk
  Aleyküm selam, sanırım lisans yakalanmış. Kaldırıp tekrar kurmanız gerekebilir. Ayrıca crackleme işlemini yaparken internet bağlantınızı kesmeniz iyi olur.
    
 2. Avatar
  4

  Selamun Aleykum. Hocam programı kurdum crackledim ama ( http://i.hizliresim.com/m830B2.png ) böyle bir hata alıyorum neden acaba ve çözümü için ne yapmalıyım?
    
 3. Avatar
  • Gönderen: Sky
  • Grubu: Üye
  3

  moonson1,
  Siz indireli bayağı olmuş muhtemelen kullandığınız versiyonun lisansı patlamıştır. Yeni sürümünü indirin içerisindeki lisanslama aracı ile lisanslayıp sorunsuz kullanabilirsiniz.
    
 4. Avatar
  2

  S.aleyküm hocam bendede vardı bu programdan galiba 2013 te indirmiştin önceki versiyonlarından sorunum şu ben format attım pc ye fullemiştim bu programı ama aynı işlemi yaptım format attıktan sonra full olmadı zenix %2050 ye kdr lisans filan yazıtordu dosyalarda bide cince pack filan halledemedim net bağlantısını kestim yinede olmadı ben yinede bu programı istiyorum başkası olmaz :)
    
 5. Avatar
  1

  Roffe Maşallah roman yazmışsın :)) Birşey değil, güle güle kullanın. Zaman ayırıp yorum yazdığınız için biz teşekkür ederiz.