» » » Avast! Antivirus Pro & Internet Security 2015 v10.0.2203 RC (2014) Multilingual Full

Avast! Antivirus Pro & Internet Security 2015 v10.0.2203 RC (2014) Multilingual Full


Avast! Antivirus Pro & Internet Security 2015 v10.0.2203 RC (2014) Multilingual Full


Avast antivirüs 2015 ile internet ortamındaki zararlılardan daha fazla korunacak, güven içinde bankacılık işlemlerinizi yapacak, gizliliğinizi en üst seviyede koruyacaksınız. Avastın en son sürümü sizlerle, her zamanki gibi full olarak. Sadece bir antivirüs değil aynı zamanda güvenlik duvarı, e-posta spam filtreleri ve daha güvenli online ticaret ve bankacılık işlemleri için de pek çok güvenlik katmanı bulunduran yazılım bilgisayarınızı hackerlara ve zararlı yazılımlara karşı korumanıza yardımcı oluyor. Avast! Internet Security yazılımın diğer sürümlerine ek olarak Güvenlik Duvarı ve Anti-spam özellikleri sunmakta. Hem online hemde offline güvenliğinizi sağlayan program sayesinde bilgisayarınız her zaman ve her yerde güvende olur.

Genel Özellikler:
Antivirüs ve Anti-Spyware Motoru Gelişmiş!
Geliştirilen tarama özelliği sayesinde, bilgisayarınızda bulunan virüs, trojan ve kötü amaçlı hertürlü yazılımı tarama yapmak artık 2 kat daha hızlı gerçekleşiyor. İnternette gezinti yaptığınız siteler ve dökümanlarınız için gerçekleşen tarama işlemleri ise eskisine göre yaklaşık 10 kata kadar daha hızlı yapılabiliyor.

Gerçek Zamanlı Virüs Veritabanı Güncellemeleri Gelişmiş!
Antivirüs programlarının neredeyse hepsi düzenli olarak veritabanlarını güncellerler. Fakat avast! Internet Security ile virüs veritabanları her gün güncellenere bilgisayarınızın daima güvende olmasını sağlar. Bilgisayarınız için tehdit oluşturabilecek yeni virüs ve diğer kötü amaçlı yazılımların güncellemesi düzenli olarak hergün yapılarak günde en az 250 virüs veritabanı güncellenmektedir.

Yükleme İşlemleri Gelişmiş!
avast! kullanıcılarının programı daha hızlı indirmesi ve yüklemesi düşünülürek tüm avast! antivirüs programlarının dosya boyutları yarı yarıya düşürülmüş. Diğer antivirüs programlarına göre daha ufak boyutlarda olan dosya büyüklüğü sayesinde hızlıca indirerek, programın kurulumunu tek bir tıklama işlemi ile kolayca yapabiliyorsunuz. Ayrıca avast! Internet Security'i indirip bilgisayarınıza kurulumunu tamamladıktan sonra program otomatik olarak gerekli güncellemeleri gerçekleştiriyor. Programın yeni sürümü çıktığında hemen tespit ederek kendini güncelleyen programın hem indirme, hem yükleme hemde güncelleme işlemleri eskisine göre çok daha kolay ve rahat.

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı Yeni!
Önceki sürümlerin sahip olduğu şık, başarılı ve etkileyici arayüzü, kullanıcıların yapmış olduğu geri bildirim ve yorumları göz önünde bulundurarak geliştiren avast! çok daha güzel, şık ve kullanımı kolay bir arayüz tasarlamış. Sahip olduğu tuşları basitleştirerek kolayca kullanmanız sağlanan programda, tüm ayarlar tekrar düzenlenerek tek bir çatı altında toplanmış.

Savunma Kalkanı Gelişmiş!
2014 versiyonu için tekrar tanımlanan savunma kalkanlarının sayısı 3 oldu. Bunlar Dosya Kalkanı, İnternet Kalkanı ve E-posta Kalkanıdır. Kalkanların sayısının düşmesi ortaya kullanımı daha kolay kalkanlar getirmiş. Genel olarak savunma kalkanları olarak adlandırılan bu gelişmiş koruma özellikleri ile bilgisayarınız her zaman kontrol edilerek tehdit altında olduğu zaman otomatik olarak korunacaktır.

SafeZone Gelişmiş!
SafeZone internet üzerinde daha güvenli alışveriş ve bankacılık işlemleri yapabilmeniz için geliştirilen oldukça başarılı bir sistem. 2014 versiyonu ile birlikte geliştirilerek kullanımı daha kolay ve daha başarılı hale getirilen SafeZone'u kullanarak güvenli bir şekilde internet üzerinden alışveriş ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca eklenen beyaz liste özelliğini kullanarak favori alışveriş ve banka sitelerini kaydederek sonraki işlemlerinizi daha kolay ve hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli ve Özel Gezinti Yeni!
Yeni eklenen Do Not Track özelliği ile internet üzerinde gezinirken şirketlerin siz gezinirken sizin hakkınızda takip edebildiği bilgiler üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz. Yani internet üzerinde gezinti yaparken takip edilme mekanizmasını siz düzenliyorsunuz ve siz karar veriyorsunuz. İnternetteki gezintilerinizi daha özel ve güvenli kılan bu özellik sayesinde istemediğiniz takdirde nerelere giriş yaptığınızı ve nerelerde gezinti yaptığınızı kimse takip edemez.

Bulut Tarama Yeni!
Varolan bulut tarama özelliği tamamen yenilenerek geliştirilmiş. Yeni algoritması ve optimize edilmiş mekanizması sayesinde dosyaları birkaç taramadan geçiren avast! İnternet Security, şüpheli dosyaların kolayca bulunmasını sağlıyor. Önceki sürüme göre çok daha akıllı hareket eden teknoloji sayesinde ilerleyen süreçte karşılaşılabilecek durumlar için önceki analizlerde edindiği bilgileri kaydedip öğreniyor.

DeepScreen Yeni!
Tamamen yeni olan DeepScreen özelliği ile avast! İnternet Security, yeni ve bilinmeyen dosyalar hakkındaki kararları daha akıllıca yapıyor. Bazı yeni teknoloji özellikler ile güçlendirilen AutoSandBox ile güvenliğiniz emin ellerde.

Hardened Mod Yeni!
Hardened Mod özelliği ile avast! Internet Security 2014, bilgisayarınız üzerinde sadece bilindik ve güvenilir uygulamaları çalıştırmanızı sağlar. Otomatik olarak çalışan bu özellik sayesinde sizi tehdit altında bırakacak zararlı içeriğie sahip uygulamalar otomatik olarak çalışmaz. Özellik hakkında yapmak istediğiniz değişiklikleri Ayarlar menüsünden antivirüs sekmesi altından gerçekleştirebilirsiniz.

Disk Kurtarma Yeni!
avast! Internet Security ile bilgisayarınızın başına gelebilecek olası zararlı durumlar için bir Avast! yükleme dosyası oluşturarak USB, CD veya DVD üzerine kaydedebilirsiniz. Böylece bilgisayarınız zarar gördüğünde oluşturmuş olduğunuz kopyayı kullanarak Avast!'ın sizin yerinizie bilgisayarınızı eski haline getirmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Duvarı Gelişmiş!
avast! İnternet Security sahip olduğu gelişmiş güvenlik duvarı sayesinde pek çok zararlı veya kötü amaçlı yazılımın bilgisayarınıza girmesini kolayca engelliyor. Önceki sürümlerinde başarıyla çalışan güvenlik duvarı, son sürümünde daha da geliiştirilerek kullanıcılarına daha güvenli ve sorunsuz bir bilgisayar ve internet kullanımı sunuyor.

Anti-Spam Gelişmiş!
Önceki sürümlerinde de başarıyla çalışarak intenmeyen e-postaları almanızı engelleyen Anti-spam özelliği sayesinde e-posta kutunuzda istemediğiniz ve sürekli sizi rahatsız eden e-postalardan kolayca kurtulabilirsiniz. Otomatik çalışarak spam e-postaları tespit eden vbve sizin adınıza işlem yapabilen özellik sayesinde e-posta işlemlerinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Avast! Antivirus Pro & Internet Security 2015 v10.0.2203 RC (2014) Multilingual Full İNDİR


Avast! Antivirus Pro & Internet Security 2015 v10.0.2203 RC (2014) Multilingual Full
TurboBit İNDİR

FileRio İNDİR

UptoBox İNDİR

FilesDepo İNDİR

Avast! Antivirus Pro & Internet Security 2015 v10.0.2203 RC (2014) Multilingual Full
Üzgünüz, Ancak Bu Alanı Görüntüleme Yetkiniz Bulunmamaktadır.


Boyut: 337 MB
Sürüm: Tam Sürüm ve Full Versiyon indirilebilir
Desteklediği Sistem: Windows XP, Vista, Windows 7, 8, 8.1

 1. Avatar
  4

  dell1537 dosyada mutlaka bu yazar, crackte şifre sorduğunda zenix crack olduğundan şifre "ZeNiX" yazın. tırnak işaretlerinide yazmadan sadece ZeNiX yazın :))
    
 2. Avatar
  3

  winrar daki crack de setup seklinde bir crack var ama linkdeki videoda kayıt defteri dosyası seklinde crack
  winrar icindeki crack yaparken sifre istiyo?
    
 3. Avatar
  2

  dell1537 Şöyle söylim şuan avastın zenix crackinden başka ne ile fullediğini bana söyle bakim sana bulim. Verdiğimde zenix crack, yapacağın genel olarak aynıdır, sistem farklı değil yani. Ayrıca bir konu anlatımlı versiyon ekledim. Bakalım onda kurabilecek misiniz?
    
 4. Avatar
  1

  Youtube daki crack ile inidiridiğimiz arşivdeki cracklar farklı nasıl yapılacagını anlatırmısınız?