Buradasınız: » » Acronis™ True Image Home® 2013 Plus Pack v16.0.5551 (Boot CD)
turbobit premium
      Tarih: 28-01-2016, 09:10 -
     Ekleyen: Cesur - 
      Kategori: Veri Kurtarma Programları - 
      4 169

Acronis™ True Image Home® 2013 Plus Pack v16.0.5551 (Boot CD)


Acronis™ True Image Home® 2013 Plus Pack v16.0.5551 (Boot CD)

Acronis True Image Home Full indir


Linkler güncellendi, yeni kolay hızlı download edebileceğiniz linkler eklendi. Bir an için size fotoğraf, video, e-posta, programlar, kritik dosyaları ve kısayolları tümünü kaybedebilirsiniz. Ancak, Acronis sayesinde ® True Image ™ Home 2013, hızlı ve kolayca kendi orijinal formuna geri her veri biti ve tüm sistemi kurtarabilirsiniz.

Her şey tekrar normal - sanki hiçbir şey olmamış gibi

Korkunç Bir çok şey yanlışlıkla dosya silme, virüs enfeksiyonu ve toplam sabit disk arızası dahil bilgisayarınızın başına gelebilir. Kritik öneme sahip komple bir PC yedekleme Durumunu çözümleri. Daha da iyisi, hızlı, verimli ve kullanımı son derece kolay bir çözüm var! Biz Acronis neden yarattığını ® ™ Ev 2013 True Image budur.

Size yedekleme için mümkün olan en iyi yazılımlar sunuyoruz ...

Acronis size düzenli olarak verilerinizi yedeklemek için esnek, kullanıcı dostu araçları sunar. Bir felaket grev varsa Böylece, hızla her şey normale dönebilir. Bu karar tüm verilerinizi geri yükler, aynı zamanda yedekleme komple bir disk görüntüleme nedeniyle, daha önce olduğu tam olarak sistemin tüm bileşenlerini koyabilirsiniz değil sadece. Bu, tüm dosyaları eski yerlerde yerinde olacağı anlamına gelir. Hepsi aynı uygulamalar ve aynı işletim sistemi. Aynı simgeleri ve kısayolları. Tüm değerli fotoğraf ve videolar. Önemli çalışmaları tüm. Her şey tekrar normale olacak - hiçbir şey olmamış gibi.

Sadece bir yedekleme programı çok daha fazla ...

Acronis anlamlı birden çok bilgisayar arasında dosya, ek güvenlik için hizmet bulut depolama yedekleme için isteğe bağlı bir abonelik yanı sıra farklı donanım sistemleri ve verileri geri yüklemek için tam bir esneklik senkronizasyon dahil olmak üzere çalışma kolaylığı, geliştirmek için pratik özellikleri ve yetenekleri sunuyor.

Mükemmel görüntü
Veri kurtarma - Bu sadece yarısı hikaye. Kullanılabilir bir duruma sistem Dönüş - bu başka bir hikaye. Eğer yılda ekledik programlar için bu indirilen programlar veya kısayolları tüm. E-posta ve kişiler ile tüm klasörler. Tüm programları ve uygulamaları yeniden yüklemek zorunda kalmadan - Acronis disk görüntüleme ve klonlama PC'ler için patentli teknolojisi sayesinde, her bilgi biti dakika içinde orijinal şekline geri yüklenebilir. Ayrıca dahili sabit disk üzerinde güvenli bir bölüm oluşturmak için Secure Zone kullanabilirsiniz. Bu şekilde, hızlı bir şekilde işletim sistemi başarısız olsa bile, herhangi bir zamanda sistem geri yükleyebilirsiniz.

Senkronize tutun!
İki veya daha fazla bilgisayar var ve bunları tek tek dosyaları ve klasörleri doğru kopyalarını tutmak istiyorsanız, bu artık mümkün. Acronis True Image Home Bu son sürümü çoklu bilgisayarlar, dosyalar veya aygıtlar arasında kritik veri çoğaltma sağlayan Dosya Sync adı verilen bir özellik içerir. İnternet aracılığıyla arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınızla dosyalarınızı senkronize edin. Veya USB driverler ve harici sabit diskler de dahil olmak üzere yerel klasörler eşitleme sağlamak.

Daima zamanında
Acronis True Image Home ile bir program üzerinde yedekleme yordamı ayarlamak ve çalıştırmak için çok kolaydır. Otomatik planlama işlevi yedekleme yordamını başlatmak için zaman belirlemek için parametreleri pratik bir set sunuyor, örneğin, makine bekleme modundayken, veya sadece açma kapama önce. Fonksiyonu ayarla ve unut ™ sadece bir kez yedekleme yapılandırmak için, ve sonra sistem önceden aramanızı göre çalışacaktır sağlar.

Tehlikesi ile oynamak
Şimdi onlar gerçekleşmeden önce kazaları önlemek daha kolaydır. Örneğin, yeni bir program denemek istiyorum, ama eğer siz sistem için değişiklikleri kaydetmek veya tamamen terk etmek istiyor olmadığını görmek için ilk "test sürüşü" yapmamıza olanak sağlayan hiçbir virüs, Dene ve ® (Deneyin ve çözmek) karar fonksiyonu olmadığından emin değiliz bu değişiklikler. Bir tehlikeli Web siteleri yürürken Ayrıca, bu özellik çok yararlı olabilir.

Güncelleştirmek için daha fazla fırsatlar
Yeni bir seviyeye Acronis ürünleri ile işinizi yükseltin eklemeler Plus Pack bizim özel set verir. Bu eklenti dinamik diskler ve size tamamen yeni bir yapılandırmaya sahip bir bilgisayarı tamamen tüm sistem geri yükleme sağlayan özelliği Universal Restore, desteği gibi gelişmiş özellikler sunar.

Acronis ® True Image ™ Home 2013 Plus Pack
Yeni bir seviyeye işlerini kolaylık Pick up!
Bizim amiral gemisi ürünü ile olsun tüm büyük faydalar yanı sıra, bu opsiyonel eklenti Plus Pack böylesine farklı donanıma dosyaları, uygulamaları ve işletim sistemini geri yüklemek için esneklik gibi ek özellikler yelpazesi ve dinamik diskler için destek sunar ve önyükleme ortamında Microsoft ® WinPE (Windows Önyükleme Ortamı).

Acronis ® True Image ™ Çevrimiçi

Üzerinde ek koruma

Bulut yedekleme tarafından kendi veri koruma düzeyini artırın. Bu değerli eklentisi ile modülü standart bir Web tarayıcısı kullanarak, daha sonra güvenli bir uzak sitenize önemli dosyaları saklamak ve olabilir, herhangi bir bilgisayardan verileri geri yükleyebilirsiniz, hatta Acronis True Image Çevrimiçi veya Acronis True kurmadan, her neredeysen Image Home 2013.

Sistem gereksinimleri:

Desteklenen Platformlar

Windows 8 (tüm sürümler)
Windows 7 (tüm sürümler)
Windows Vista (tüm sürümler) SP2
Windows XP Home Edition (X32, SP3)
Windows XP Professional (X32, SP3)
Windows XP Professional (X64 SP2)

Minimum gereksinimler

En az 1 GHz saat hızı ile Pentium işlemci
512 MB RAM
Önyüklenebilir diskler için CD-RW/DVD-RW driver
Saat koruma Acronis Nonstop Yedekleme kullanmak için RAM en az 1 GB gerektirir
Bir fare veya başka bir işaretleme aygıtı (önerilir)
Genişbant internet bağlantısı (hizmet Acronis ile kullanım ® Online Backup için)

Dosya Sistemi Desteği

FAT16/32
NTFS
Ext2/ext3/ext4
ReiserFS
Linux SWAP

Desteklenen driverler

Sabit Diskler
Ağ Depolama
FTP sunucuları
Diskler CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD + R / RW, BD-R
ZIP ®, REV ® ve diğer çıkarılabilir medya
Bir PATA (IDE), SATA, SCSI, SAS, IEEE1394 (Firewire), USB1/2.0/3.0 ile Diskler
Windows için dinamik diskler ve GPT-birimler için destek isteğe Plus Pack mevcuttur.


Acronis True Image Home 2013 İso Full indir

normal indir

TurboBit indir


UptoBox indir


UsersCloud indir


OpenLoad indir


Boyut: 271,16 Mb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org
Virüs Taraması: Eset Smart Security / Temiz

upterabit.com


 1. 29 Ocak 2016 02:03 - Alıntı - Cevapla
  usb yzmıyor bır turlu ..şu sekıld ebır hata verıyor bu ıso önyüklenebilir bir iso degıldır dıye...hata verıyor usb yazdıramadım rüfus ile...

 2. 3 Şubat 2015 11:46 - Alıntı - Cevapla
  indir butonunun altında yazıyor.

  Winrar Sifresi: www.fullprogramlar.org

  --------------------


 3. 3 Nisan 2013 23:01 - Alıntı - Cevapla
  Cesur,
  bir de vın var ben de bilgisayara bağlanır bağlanmaz kota nete girmediğim halde çok hızlı atmaya başladı.bilgisayarımdn nete giremiyorum anlayacağınız.guest oturumuna da ulaşamıyorum açmıyor.başka dosyalarım bilmdiğim bir kullanıcıyla paylaşılıyor.ne yapabilirim ya.yardım edinnn acill

 4. 3 Nisan 2013 22:59 - Alıntı - Cevapla
  rabbom,
  Bu program bilgisayarıma virüs indirdi derseniz çok kızarım!!! Sizin bilgisayarınızda zaten virüs kaynıyordu. Kendi beceriksizliğinizi paylaştığımız programlara atmayın lütfen.

  Programı bizzat kullandım ve benden sonra binlerce kişi kullandı.

  --------------------

 5. 1 Nisan 2013 18:53 - Alıntı - Cevapla
  rabbom,
  Aşağıda verdiğim linkteki versiyonu kullanın sorun yaşamazsınız. Ben bu program ile 130 Gb lık veriyi kayıpsız kurtardım. Nasıl yapacağınız yazıyor.

  Ontrack Easy Recovery

  --------------------

 6. 1 Nisan 2013 18:44 - Alıntı - Cevapla
  ben formatı attım .şimdi video ve resimlerimi kurtarabileceğim bir porgram lazım.Ontrack EasyRecovery Professional v10.0.2.3 programını indirdim ama sürekli şifre istiyor bulduklarını kaydetmek için.neden böle oluyor lütfen yardımmm

 7. 29 Mart 2013 20:22 - Alıntı - Cevapla
  rabbom,
  Ancak pazartesi günü gönderebilirim salı günü de elinizde olur.

  --------------------

 8. 29 Mart 2013 20:11 - Alıntı - Cevapla
  Cesur,
  çok iyi olur ya gönderirseniz.ben de format atmayla ilgili bilgiler topluyorum netten.
  tşkler

 9. 27 Mart 2013 19:37 - Alıntı - Cevapla
  rabbom,
  sitede arama butonuna Ontrack EasyRecovery Professional v10.0.2.3 (Veri Kurtarma Programı) yazarsan ve bu konuya ulaşırsan verilerini rahatlıkla kurtarırsın.

  Ayrıca Active File Recovery Professional v10.0.8 (Veri Kurtarma Programı) de iyidir ve denenmiştir.

  Programlar tam sürümdür. Tavsiye ederim.

  --------------------

 10. 27 Mart 2013 19:11 - Alıntı - Cevapla
  rabbom,
  Aslında biraz bilginiz olsa siz de atardınız. Windows 7 format atmak çok basit. Format atmadan önce mutlaka bir driver pack solution programı bulundurmanız gerek, formattan sonra driverleri yüklemeniz için. Bence internetten biraz araştırma yapıp format atmayı deneyin. Zaten giden gitmiş kaybedecek bir şeyiniz yok. Format atamayıpta bilgisayarı bozarım diye korkmayın. Bilgisayarı yere atmadıkça düşürmedikçe bozmuş sayılmazsınız :)

  Gerekirse ben size windows 7 ve driver dvd sini gönderebilirim. Kargo ücreti de benden. Bu hizmeti de hiç bir sitede bulamazsınız :) Tek amacım size kendi çabanızla bir şeyler öğrete bilmek.

  --------------------

 11. 27 Mart 2013 19:07 - Alıntı - Cevapla
  maalesef format atmayı bilmiyorum.yakınlarımda bilmiyor:( açıkcası güvendiğim bir bilgisayar tamir yeri de yok.bursada herhangi bir yerden format attırmam gerekiyor sanırım.:(işim zor.

  format attırınca tekrar yazarım.çok sağolun.

 12. 27 Mart 2013 19:00 - Alıntı - Cevapla
  rabbom,
  Bunu sormamın sebebi, eğer yakınsak daha iyi yardımcı olabilirim diye idi lakin uzaktaymışsınız. Ben İstanbul'dayım. Sanırım format atmasını bilmiyorsunuz. Format atmasını bilen bir yakınınız filan var mı? Hiç yoktan o kişi bilgisayara format atardı ben de uzaktan yardım ile bilgisayarınıza bağlanıp silinen dosyaları geri getirirdim.

  --------------------


 13. 27 Mart 2013 18:55 - Alıntı - Cevapla
  rabbom,
  İl olarak nerede ikamet ediyorsunuz?

  --------------------

 14. 27 Mart 2013 18:50 - Alıntı - Cevapla
  işlemci:ıntel(r) pentıum(r) dual cpu T2410 @2.00ghz
  ram: 2.00gb
  sistem türü:32 bit işletim sistemi
  windows 7 ultimate
  service pack 1
  özellikleri bunlar

 15. 27 Mart 2013 18:42 - Alıntı - Cevapla
  rabbom,
  Güzel bir format attıktan sonra kayıp verileri kurtarmayı düşünmeliyiz. Bilgisayar özellikleriniz nedir ve şu an hangi işletim sistemi kurulu?

  --------------------

 16. 27 Mart 2013 18:26 - Alıntı - Cevapla
  Cesur,
  bilgisayarım bu hale sağolsun ama kardeşim sayesinda geldi.önüne gelen siteye girmiş.bilgisayarımı ona vermiştim bir kaç aylığına.bir şey de demek istemedim kendisine askerdi sonuçta.neyse virüsler hat safada sanırım.çünkü çok yavaş ve sürekli amvo ve eklentileri silindi diyor virüs aratınca.kısacası kullanıcı hatası diyelim en iyisi yoksa ben kardeşimi güzel bir dövmek zorunda kalacağım.son 2 yıla ait resimlerim mp4 formatındaki klip ve filmlerim gitti.Allah'tan daha öncekileri dvd yapmıştım.keşke bunları da yapsaydım.
  bir de bilmediğim programlar var bilgisayarda silmeye çalışıyorum erişim yok gibi nedenlerle silmiyor.kilit şekli var.sonsuz sayı ve harflerden oluşuyor.ne programı bir anlasam.:(

  veri kurtarma programları araştırdım ama full versiyon olmadığı için bulduklarını da kurtarmıyor veya silik çalışmaz halde kurtarıyor.ne yapmam gerekiyor.hadi verilerden falan vazgeçtim bilgisayarım artık güvenilir deiğil sanırım:(

 17. 27 Mart 2013 18:16 - Alıntı - Cevapla
  rabbom,
  Anlaşılan büyük bir sorun yaşıyorsunuz. Full Programlar Ailesi olarak sorunlarınızı tek tek çözeceğiz inşallah.

  Şimdi öğrenmek istediğim şey bilgisayarınız nasıl bu hale geldi detaylı bir şekilde anlatırsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz.

  --------------------

 18. 27 Mart 2013 17:52 - Alıntı - Cevapla
  arkadaşlar ya.bilgisayar bilgim az.resimlerim ve mp4 formatında her şeyim kayıp silindi.ve yedek oluşturmamıştım bilgisayar için.ne yapmam gerekiyor.lütfen yardımcı olun.tüm verilerim uçtu gitti elimden:(ve de windows orijinal değil yazıyor bilgisayarımda.ayrıca admıstır ve guest oturumlarıma erişim yok açılmıyor:(

 19. 12 Mart 2013 16:11 - Alıntı - Cevapla
  omer5790,
  Dosyada sorun yok. İyice kontrol edin.

  --------------------


 20. 12 Mart 2013 15:07 - Alıntı - Cevapla
  omer5790,
  Şifreyi yanlış giriyorolabilirsiniz. El ile giriyorsanız capslock kapalı olması gerek. Eğer ell ile giriyorsanız bir de kopyala yapıştır yapın.

  --------------------

 21. 12 Mart 2013 13:36 - Alıntı - Cevapla
  rar şifresini kabul etmiyor konuyla ilgili bilgi verebilirmisiniz ? acil lütfen

 22. 18 Şubat 2013 00:25 - Alıntı - Cevapla
  kosovali87,
  İngilizce.

  --------------------


 23. 15 Aralık 2012 19:54 - Alıntı - Cevapla
  Teşekkürler siteniz ve paylaşımlar çok kaliteli. Abonesiyim bundan sonra. iyi çalışmalar dilerim

 24. 4 Aralık 2012 20:48 - Alıntı - Cevapla
  güzel paylaşım teşekkürler programı indirdim gayette güzel windows açılırken çalışıyo başarılıda program fullmü onu nerden bilicez orasını anlıyamadım .

 25. 4 Eylül 2012 08:06 - Alıntı - Cevapla
  osman0119,
  Linkte sorun yok, eğer sorun yaşarsan reklamı geç butonu üzerinde sağ klik yapıp bağlantıyı farklı kaydet seçeneği ile indir.

  alptukay23,
  T I K L A ---- Alternatif Link T I K L A

  --------------------


1 2
Yorum Ekle
Isim:*
E-Mail:
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Soru:
Aşağıya dolap kelimesini yazınız
Cevabiniz:*