12

Acronis True Image 2020 Katılımsız Build 21400

 

Acronis True Image 2020 Katılımsız indir, bilgisayar yedekleme programı olarak kullanabileceğiniz Türkçe dil destekli full bir yazılımdır. Belirlediğiniz bir zaman aralığında, günde 1 haftada 1 ya da ayda bir olarak otomatik bir şekilde bilgisayarınızın yedeğini programa aldırabilirsiniz. Böylelikle olası bir bilgisayar çökmesi ya da kötü amaçlı yazılım saldırılarından daha az zarar alabilirsiniz. Program katılımsız olduğu için otomatik olarak kurulur ve kendiliğinden aktivasyonlu yani full olarak kurulur. Diskinizin imajını alarak olası veri kayıplarını %95 azaltabilirsiniz. Çalışmalarınız çizimleriniz ve projeleriniz gibi önemli dosyalarınızı Acronis True Image 2020 Katılımsız ile otomatik olarak yedeklerseniz, sonrasında sorunlarla karşılaşmazsınız. Program ile yapacağınız yedeklemeyi şifre ile koruyabilir ve sizden başkalarının erişmesini kısıtlayabilirsiniz. Aldığınız yedeğin içini görüntüleyebilir ve dilediğiniz dosyayı tekrar bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

 

Programın Kurulumu

Katılımsız bir yazılım olduğu için programı yönetici olarak çalıştırmanız yeterli olacaktır. Arka planda otomatik olarak kurulup full özelliklere sahip olacaktır. Programın kurulumu ile ilgili yardıma ihtiyaç duyarsanız yorum olarak yazın yardımcı olalım.

Kurduktan sonra eğer program full olmaz ise lisansı kara listeye alınmış olabilir. O vakit aşağıdaki linkten normal kurulumlu olan Acronis programını indirip kurup patch yapmanız gerekecek.

Acronis True Image 2020 Build 22510 Türkçe indir

 

İNDİRME LİNKLERİ

Turbobit.Net

DosyaYukleme.Com

DosyaYukle.Club

425.3  Mb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

Cesur