4

Adobe Acrobat 2019 Pro DC Türkçe indir

*Adobe Acrobat 2019 Pro DC Full indir
*Adobe Acrobat 2019 Pro DC Full Yapma
*Adobe Acrobat 2019 Pro DC Nasıl Kurulur

 

Adobe Acrobat 2019 Pro DC Türkçe indir, PDF görüntüleme ve düzenleme işlemlerinizi kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabileceğiniz bir yazılımdır. Office bileşenlerinden Word, Excel ve Power Point dökümanlarını PDF olarak dönüştürme yapabilir, PDF bölme, imza ekleme, PDF birleştirme, Web sayfalarını PDF’ye dönüştürme gibi bir çok PDF işleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. PDF dosyalarınızı diğer çalışma arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve onlarında dosyaları incelemesini sağlayabilirsiniz. Adobe Acrobat 2019 Pro DC yazılımı Türkçe olması sebebi ile de kullanımı oldukça basittir. Programı nasıl full yapacağınızı aşağıda yazılı olarak anlatacağım, programı full yaparak tüm özellikleri açık bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sürüm Numarası: 2019.021.20056

 Adobe Acrobat Pro DC 2019 Nasıl Kurulur

Adobe Acrobat Pro DC 2019 Nasıl Full Yapılır

 1- ) Öncelikle bilgisayarınızın internet bağlantısını kesin ve bilgisayarınız kurulum ve full yapma işlemleri bitene kadar kesinlikle internete bağlı olmasın. İndirdiğiniz winrar dosyası içerisinde sırası ile 3 adet klasör göreceksiniz. 1 Program – 2 Güncelleme Dosyası – 3 Crack. Birinci klasördeki Acrobat_DC_Web_WWMUI isimli dosyayı çalıştırın ve ileri butonuna tıklayın daha sonra “Başlat Adobe Acrobat” seçeneği işaretli olsun ve Bitir yazan butona basın. Gelen ekranda “Deneme sürümü veya abonelik kullan” seçeneği işaretleyin ve ardından “Kur” yazan butona basın. Kurulum bittikten sonra yine “Bitir” yazan butona basın ve kurulumu tamamlayın fakat programı kesinlikle çalıştırmayın. Daha sonra

 

2-) İkinci klasördeki güncelleme dosyasını çalıştırıp ve güncelleme işlemini de bitirin. Bu adımı yapmak zorunda değilsiniz. Programım güncel olsun diyorsanız güncellemeyi kurabilirsiniz.

 

3-) Crack klasörü içerisinde bulunan amtlib.dll dosyasını programın kurulu olduğu dizine kopyalayın ve değiştirme işlemine onay verin. Aynı dosyadan var değiştirilsin mi diye sorarsa değiştirin. Artık bilgisayarınızın internetini açıp programı çalıştırıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Yapamadığınız takıldığınız bir kısım olur ise yorum olarak yazın, sorununuzu çözmek için yardımcı olabiliriz.

 

İNDİRME LİNKLERİ

Turbobit.Net

DosyaYukleme.Com

DosyaYukle.Club

 

(Yalnızca Crack Dosyası)
İNDİR

545,13 Mb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org