2

Adobe Acrobat Reader DC Türkçe PDF Okuyucu Ücretsiz

Adobe Acrobat Reader DC cover

Adobe Acrobat Reader DC – Türkçe PDF Okuyucu Ücretsiz İndir

Adobe Acrobat Reader DC,  Dünyada PDF açmak, görüntülemek, okumak, düzenlemek ve oluşturmak için kullanılan en yaygın programlardan biridir. Türkçe ve İngilizce de dahil olmak üzere toplamda 27 dil seçeneğine sahiptir. Adobe tarafından geliştirilen program, oldukça basit ve kullanışlı olması nedeniyle en popüler PDF programı desek yeridir. PDF yazdırma özelliği ile dökümanlarınızı doğrudan yazıcınıza göndererek çıktısını alabilirsiniz. Adobe Reader DCücretsiz ve Türkçe olarak kullanıcılara sunulması nedeniyle bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. PDF dosyası açma ve görüntüleme konusunda bir programa ihtiyacınız varsa Adobe Acrobat Reader DC‘yi mutlaka denemelisiniz.

 

Adobe Acrobat Reader DC image

 

Adobe Reader Kullanarak Kısaca Neler Yapabilirim?


  • Adobe Reader kullanarak PDF dosyalarınızı en kaliteli şekilde açıp görüntüleyerek okuyabilirsiniz. Aynı zamanda PDF dosyalarınızı imzalayabilir, yazdırabilir ve onlara açıklamalar ekleyebilirsiniz.
  • Adobe Reader bulut teknolojisi sayesinde, PDF dosyalarınızı Adobe Document Cloud platformuna aktarıp internet bağlantınızın olduğu her yerden içeriğinize erişip çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.
  • Aynı zamanda bu teknoloji sayesinde PDF dosyalarınızı Box, Dropbox, Google Drive veya Microsoft OneDrive gibi bulut depolama servislerine aktarıp ömür boyu güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

ANA OYUN İNDİRME LİNKLERİ

 İNDİRME LİNKLERİ

Dosya YükleClub İNDİR

Boyut: 1.15 MB

Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

Paydos

İSTANBUL