1

Adobe Photoshop 2020 v21.1.0.106 Türkçe + ML

Dosya Yükle


 

Adobe Photoshop 2020 Türkçe ve full olarak indirebileceğiniz en son sürüm ve en güncel sürüm photoshop programıdır. Profesyonel fotoğraf resim düzenleme ve oluşturma yapabilir, efektler fırçalar ile fotoğrafları daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yazılımı Türkçe dahil, İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca ve bir çok dilde kullanabilirsiniz. Programı henüz kurup denemedim fakat muhtemelen dil seçeneği kurulum esnasında soruluyordur ve kurulumdan sonra dil değiştirilemiyordur. Yani mantıken böyledir 🙂 Programın kurulumu ve full yapılışı diğer sürümlere göre biraz daha teferruatlı sanırım. Programı kurduktan sonra patch veya dll ile uğraşmanıza gerek kalmıyor. Çünkü otomatik olarak kendiliğinden aktivasyon yapıyor. Yalnızca kurulum esnasında bir kaç teferruat olabilir. Onun anlatımı da indirdiğiniz dosya içerisinde mevcut.

 

Patch programa dahil edilmiş, yani programı kurduktan sonra patch serial keygen vb araçları kullanmanıza gerek kalmayacak. Çünkü program kurulduğunda full ve sınırsız süresiz olarak kuruluyor. Yalnızca bir kaç püf noktası var, onlarda indirdiğiniz dosya içerisinde anlatılmış zaten. Sorun yaşarsanız yorum olarak belirtin, bir çaresini buluruz elbet.

 

Önemli Not: Windows 10 işletim sistemini desteklemektedir. Windows 7 veya 8 ile çalışmaz. İlla bir hilesi bulunur fakat normal şartlarda çalışmıyor bilginiz olsun 🙂

 

indirme linkleri

Turbobit.Net

DosyaYukle.Club

1,96 Gb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

Upgrade to Turbo

Cesur