12

Advanced SystemCare Pro Türkçe v13.5.0.274

Advanced SystemCare Pro Full indir

*Advanced SystemCare Full indir
*Advanced SystemCare Full Yapma

 

Advanced SystemCare Pro Türkçe yazılımı bilgisayarınıza tam bakım onarım uygulayabilen bir yazılımdır. Hata giderme, sorun düzeltme gibi bir çok bilgisayar optimizasyon işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir ve bilgisayarınızın performansının daima iyi derecede olmasını sağlayabilirsiniz. Kayıt defterinde sorun var ise onarım yaparak olası hataları önlemiş olursunuz. Popüler olarak kullanılan bir bilgisayar hızlandırma ve sorun giderme programıdır. Program içerisinde 20 den fazla yardımcı yazılım bulunmaktadır. Akıllı ram özelliği sayesinde o an bilgisayar kaynaklarını gereksiz olarak kullanan yazılımları durdurur ve bilgisayarın rahatlamasını sağlar. Kısacası bu bilgisayar optimize programının içerisinde bir bilgisayarı yazılımsal olarak onarma konusunda bir çok yazılım bulunduruyor.  Programın güncel sürümünü indirebilir ve yeni çıkacak olan sürümlerini sitemizden takip edebilirsiniz. Advanced SystemCare Pro Türkçe olarak programı indirin lisanslama yapın ve full olarak kullanın.

Yapımcıya destek olmak ve lisans satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
https://www.iobit.com/en/advancedsystemcarepro.php

 

 

 

Advanced SystemCare Pro Full Yapma Resimli Anlatım

Aşağıdaki adımları sırası ile uygularsanız programı full ve sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Serial key girmenize gerek yok, kurulumda interneti kesmenize gerek yok.

Önemli Not: Programı hosts dosyası ile engellemeniz gerekiyor. Programı kurmadan önce aşağıdaki kodları hosts dosyanızın en altına ekleyin. Nasıl ekleneceği hakkında bilgiye sahip değil iseniz Hosts Dosyası Nasıl Değiştirilir yazısına bir göz atın.

127.0.0.1 idb.iobit.com
127.0.0.1 asc55.iobit.com
127.0.0.1 is360.iobit.com
127.0.0.1 asc.iobit.com
127.0.0.1 pf.iobit.com

 

Daha sonra indirmiş olduğunuz winrar dosyası içerisinde bulunan klasörü dışarı çıkarın. Ardından advanced-systemcare-setup.exe isimli kurulum dosyasını çalıştırın ve aşağıdaki adımları takip edin.

Selametle..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turbobit.Net

XUpload.Net

DosyaYukle.Club

48 Mb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

Cesur