0

Advanced SystemCare Ultimate 13 Türkçe v13.3.0.146

 

*Advanced SystemCare Ultimate 13 Full indir
*Advanced SystemCare Ultimate 13 Full Yapma

 

Advanced SystemCare Ultimate 13 Türkçe versiyonu ile bilgisayarınıza yazılımsal olarak bakım uygulayabilir ve kayıt defteri onarımı yaparak bilgisayarınızın daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Tabi yazılım yalnızca kayıt defteri onarımı yapmıyor. Bu programa Advanced SystemCare Pro’nun anti virüs eklenmiş hali de diyebiliriz. Bir kaç güvenlik özelliği eklenmiş ve olmuş Ultimate 🙂 Program ile gizlilik süpürme yanı bilgisayarınızda bulunan çerezleri silebilir, casus yazılım kaldırabilir, internet hızlandırma yapabilir, başlangıç eniyileme ile bilgisayarınızın daha çabuk açılmasını sağlayabilirsiniz. Advanced SystemCare Ultimate 13 turbo hızlandır özelliğini açarsanız bir kaç kullanılmayan yardımcı yazılımları kapatarak ram ve işlemciden daha verim alınmasını sağlayabilir. Programın daha bir çok özelliği keşfetmenizi bekliyor. Türkçe ve bir çok dilde kullanabilirsiniz. Programın kurulumu ve full yapılışı hakkında aşağıda resimli anlatım yaptım. Adımları takip ederek kurulumu ve yazılımı full yapmasını öğrenebilirsiniz.

 

Advanced SystemCare Ultimate Kurulumu ve Full Yapma

Programı kurmadan önce mutlaka aşağıdaki düzenlemeyi yapın. Aksi takdirde lisans kara listeye alınabilir. Hosts dosyasının en altına aşağıdaki satırları ekleyiniz. Nasıl ekleyeceğiniz bilmiyorsanız Hosts Dosyası Nasıl Düzenlenir makalemizi inceleyebilirsiniz.

Mutlaka ve mutlaka aşağıdaki satırları hosts dosyanızın en altına ekleyin. Aşağıdaki satırların başında # karakteri olmayacak, aksi takdirde geçersiz sayılacaktır. Ola ki bir şekilde hosts dosyasını bozdunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz, o vakit aşağıdaki linkten hosts dosyasını indirin ve “C:\Windows\System32\drivers\etc” dizinine atın.

127.0.0.1 idb.iobit.com
127.0.0.1 asc55.iobit.com
127.0.0.1 is360.iobit.com
127.0.0.1 asc.iobit.com
127.0.0.1 pf.iobit.com
127.0.0.1 sd.iobit.com
127.0.0.1 iunins.iobit.com

 

 

 

 

 

 

 

indirme linkleri

Turbobit.Net

XUpload.Net

DosyaYukle.Club

113 Mb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

Cesur