Windows 7 Sp1 Tüm Sürümler 13in1 Uefi Destekli Full İndir
Windows 7 Sp1 Tüm Sürümler Full Tek Link indir iso Türkçe[/b]

Uefi destekli Windows 7 Tüm Sürümler, yani 32 bit ve 64 bit destekli. DART ve Dual Boot desteği olan harikulade bir işletim sistemi. Hem uefi hem Dart desteği olan işletim sistemi nadir bulunur :) Hiç bir bileşen eklenip çıkarılmamış. Boyuttan tasarruf yapılması için ESD sıkıştırma yapılmış. İlk kurulum ekranında aaa bu Windows 8 miş demeyin sakın :) 13 sürümü barındıran all in one bir sistemdir. Dilediğiniz sürümü kurabilirsiniz.
Devamı
IObit Pro Pack Katılımsız v1.1 AIO Türkçe Full

IObit Pro Pack Katılımsız Türkçe AIO indir


IObit firmasına ait yazılımları bir araya getirip hepsini tek kalemde veya ayrı ayrı kurmanızı sağlayan bir araç. Katılımsız Türkçe ve Full olarak kurulur. Katılımsız program topluluğu olan paket içerisinde Advanced SystemCare Ultimate, Advanced SystemCare Pro, IObit Malware Fighte Pro, IObit Driver Booster Pro, IObit Smart Defrag Pro, IObit Uninstaller Pro yazılımları bulunuyor. Hepsi güncel ve hepsi full olarak kurulmaktadır. Türkçe 32 bit ve 64 bit desteklidir.

Advanced SystemCare Ultimate yazılımı ile bilgisayarınıza hızlandırma amaçlı bakım uygulayabilir, bir takım hataları giderebilir ve bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz.
Format Sonrası Programlar Arşivi 2017 Full indir

Makay Katılımsız Programlar Aşivi indir

SilentAll Katılımsız Programlar Arşivi indir

Proctives 2017 Katılımsız Program Arşivi indir

Format Sonrası Programlar Arşivi 2017


Kurulumları basit olan format sonrası gerekli programlar (katılımsız program arşivi). olarak bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz yeni 2017 yılına ait güncel programlar. Toplamda 111 adet program var fakat siz dilediğinizi silip dilediğiniz programı ekleyebiliyorsunuz. Fakat eklediğiniz programlar mutlak ve mutlak katılımsız olması gerekiyor. Katılımsız programlar otomatik olarak kurulurlar.

Program eklemek veya silmek isterseniz, programlar klasörüne ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz. Programların hepsi full sürüm programlardır. Anti virüs programları katılımsız programları genelde kötü amaçlı yazılım olarak algılar, bunun sebebi ise katılımsız programlar otomatik olarak kurulurlar. Anti virüs programları otomatik olarak kurulan programların bir çoğunu sevmezler. Format sonrası programlar içerisinde işinize yarayacak bir çok program var.

Programa ek olarak Microsoft Toolkit 2.6.2 KMSpico v10.2.0 KMSAuto Net 2015 v1.4.9 Windows 7 Loader v2.2.2 yazılımları da aio olarak eklenmiş. Yapan arkadaşımızın emeğine sağlık.


Not: En yeni eklenen program arşivi ile eskilerini alt alta sıraladım, hangisini isterseniz onu indirin fakat tavsiye isterseniz her zaman en yenisini indirin.
Windows 7 AIO SP1 13in1 Tüm Sürümler indir 2016

Windows 7 AIO 2016 32 64 Bit Türkçe iso Full indir


Windows 7 Tüm sürümleri içeren ve toplamda 13 sürüm içeren güncel bir Windows 7 işletim sistemidir. Ekim ayının tüm güncellemeleri entegre edilmiş. Otomatik aktivasyon olarak Windows 7 Loader By Daz kullanılmış (en iyi Windows 7 aktivasyon programıdır). Windows 7 Enterprise sürümünü full yapmak için ise RemoveWat kullanılmış. Aktivasyon işlemleri isteğe bağlıdır, dilerseniz kendi elinizdeki aktivasyon programını kullanabilirsiniz. Tüm sürümler olduğu için 32 bit ve 64 bit desteklidir.

İso dosyası içerisinde software adında bir klasör var, bu klasör içerisine attığınız katılımsız programlar sistem kurulurken otomatik olarak kurulurlar. Program eklemeli Windows 7 arayanlar için ideal bir çözümdür. Katılımsız program eklemenin bir sınırı yok, dilediğiniz kadar program ekleyip otomatik olarak kurulmasını sağlayabilirsiniz.

DVD İçeriği
*Windows 7 Ultimate (x86 x64)
*Windows 7 Enterprise (x86 x64)
*Windows 7 Professional (x86 x64)
*Windows 7 Professional VL (x86 x64)
*Windows 7 HomePremium (x86 x64)
*Windows 7 HomeBasic (x86 x64)
*Windows 7 Starter (x86)
Devamı
Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler Türkçe AIO Full İndir
Windows 8.1 Update 3 Türkçe AIO İndir

Windows 8.1 Update 3 Tüm sürümlerini içeren all in one çalışmadır. İçeridiği sürümler konuda verilmiştir. El değmemiş orginal Türkçe sürümler kullanılmıştır, aktivasyon all in one çalışma dışında eklenmiştir, AIO içerisine entegre değildir. Tüm sürüm linkleri güncellendi, tek link veya partlı olarak download edebilirsiniz.
Devamı
Creative Cloud Collection 2015 v3.2 2016 Türkçe Full

Creative Cloud Collection Türkçe Full indir


Adobe programlarının hepsi bir arada olduğu aio bir sistem. Türkçe dahil bir çok dili destekliyor. Partlı veya tek link olarak download edebilirsiniz. Tüm adobe programları tek bir kurulum paketinde toplanmış. Program ve dosya içerisinde, programları full yapabilmeniz için gerekli dll dosyaları ve yardımcı programlar mevcut.

Programların desteklediği diller: Chinese Simplified, Chinese Traditional, Czech, Dutch, English (International), English (North America), English (United Arab Emirates), English (Israel), French (Canada), French, French (Morocco), German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Spanish (Mexico), Swedish, Turkish
Piriform AIO System Tools 2016 Full indir

Piriform AIO System Tools 2016 Portable indir


5 bilgisayar bakım programı bir arada. Portabele olarak kullanabilirsiniz. Piriform firmasının ödüllü yazılımlarını AIO paketinde bir araya getirmişler. Speccy ile donanım analiz, Defraggler ile sabit diskinizde defragging, CCleaner ile sisteminizdeki dosyaları temizleme ve Recuva ile silinmiş dosyaları kurtarma işlemlerini yapabilirsiniz.

Paket içeriği:
CCleaner Professional Plus 5.12.5431 (x86 - x64)
• CCleaner Business 5.12.5431 (x86 - x64)
• CCleaner Technician Portable 5.12.5431 (x86 - x64)
• Defraggler Professional Edition 2.19.982 (x86 - x64) • Recuva Professional 1.52.1086 (x86 - x64)
• Speccy Professional 1.28.709 (x86 - x64)


Piriform AIO System Tools 2016

Devamı
Corel Graphic & Video Software Suite 2016 Multilingual Full

Corel Graphic & Video Software Suite 2016 indir


7 Programı bir arada barındıran bir AIO program topluluğu. Toplamda 2.7 gb boyutu var. Resim grafik ve tasarım ve video düzenleme video oluşturma işleri ile uğraşanların vazgeçilmez programları ve araçlarının yer aldığı bir program topluluğu. Program içerisinde CorelDRAW Graphics Suite X7, Painter 2016, ParticleShop, PaintShop Pro X8, AfterShot Pro 2, VideoStudio Pro X8, ve WinDVD Pro 11 programları bulunmkaktadır. Programlar downlod edip full versiyon olarak kullanabilirsiniz. Dosya içerisinde keysen serial patch gibi araçlar mevcut. Tek link halinde download edebilirsiniz.
Abelssoft All in One (AIO) Ağustos 2015 İndir

Abelssoft All in One (AIO) Ağustos 2015 İndir


Abelssoft All in One arşivinde bir çok program mevcuttur.Arşivdeki programlar özel olarak seçilen virüs programlarından tarayıcısına kadar eklenen programlardır.Arşiv her bilgisayarda bulunması gereken programlardan oluşmaktadır.Bu özel programlarını tek bir arşivde topladık ve sizler için bir kolaylık oluşmasını sağlamak istedik.Arşivde Abelssoft'un tüm programları bulunmaktadır.İçinde bulunan programlar konuda verilmiştir.Arşivi sizde indirin ve bilgisayarınızda bulunsun.Arşiv Ağustos 2015 güncellemesi ile sizlere sunulmuştur.Arşivi sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve işinizde yaradığında kullanabilirsiniz.Arşivi sitemizden hemen indirin ve bilgisayarınıza kaydedin.
Devamı