Aiseesoft FoneLab v8.3.12 Full + Portable

Aiseesoft FoneLab Full indir + Portable


iPhone veri kurtarma programı olan Aiseesoft FoneLab yazılımı ile Apple cihazlardan veri kurtarma yapabilirsiniz. Programı portable sürümü de dosya içerisinde mevcut. Portable iPhone veri kurtarma programı olarak da kullanabilirsiniz. Tam sürüm Aiseesoft FoneLab programı iPhone 4, iPhone 3GS, iPad 1 ve iPod touch 4 gibi cihazların kayıp ve silinmiş verilerini iTunes yedeği olmaksızın kurtarabileceğiniz bir yazılım olup ayrıca iPhone 5s/5c/5/4S, iPad mini, iPad (Retina display), Yeni iPad, iPad 2 ve iPod touch 5 gibi tüm iOS cihazlarında iTunes yedeğinde kaybedilen verileri tekrar kazandırabilmektedir. Eğer iPhone, iPad or iPod touch'ınız kaza eseri kırılır, bozulur veya kaybolursa bu iPhone veri kurtarıcı programıyla veriyi tekrar elde edebilirsiniz. Dahası, jailbreak, iOS güncellemesi gibi durumlarda kaybolan bilgiyi de kurtarır. Bu iOS cihazlar için tasarlanmış kurtarma programı ile fotoğraflar, Videolar, Kontak Bilgileri, SMS, Çağrı Geçmişi, Hatırlatıcılar, Takvim ve hatta Safari favori listenizi bile kurtarılabilmektedir.
Devamı
Wondershare Dr.Fone for iOS 6.7.0.46 Full indir

Wondershare Dr.Fone for iOS Full indir


iOS 7 daih destekler. Program ile veri kurtarma yapabilir, yedekleme yapabilir, resim video veya dosyalarınızı taşıyabilir kopyalayabilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Program bir telefon için yapılacak tüm işlemleri karşılamaktadır. Program iPhone, iPad ve iPod Touch türü cihazlarından veri kurtarmanıza yarar. İOS işletim sistemli telefonunuzdan yanlışlıkla sildiğiniz verilerinizi geri almak istiyorsanız çok iddialı bir programdır. Wondershare Dr.Fone ile rehberden sms'lere, resimlere ve videolara kadar herşeyi kurtarabilirsiniz. Program ayrıca itunes yedeklerini cihazlara geri yükleme özelliğine de sahiptir.

Wondershare Dr.Fone for iOS v6.7.0.46 Full İNDİR

Devamı
Facebook Messenger v50.0.0.11.67 Android İndir

Facebook Messenger Android Full Ücretsiz İndir


Facebook Messenger uygulamasının sorunsuz full sürümüdür.Uygulama Facebook ile birlikte çalışmaktadır ve hızlı mesajlaşma imkanı sunar.Uygulama olmadan artık facebook mesajlarına ulaşılamıyor.Facebook uygulaması kullanan arkadaşlarımızın kullanması gereken bir uygulamadır.Uygulama tarafımca denenmiştir ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Facebook Messenger uygulamasını sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve android cihazınıza kurabilirsiniz.
Devamı
Youtube Apk 10.46.56 Android İndir

Youtube Apk Türkçe Android İndir


Youtube Apk,hepimizin sıkça kullandığı vazgeçilmez bir video izleme ve müzik dinleme uygulamasıdır.Android tabletler,ve telefonlar içindir.Uygulmanın sürümü günceldir..
Devamı
WhatsApp Messenger v2.12.370 Türkçe Full Android Apk İndir

WhatsApp Messenger Full Android Apk İndir

Popüler android mesajlaşma programı olan WhatsApp Messenger'le mesajlasmak artık çok daha kolay.İnternet üzerinden ücretsiz mesaj atabileceğiniz bu programda sesli arama özelliğide mevcut,hem ücretsiz arama hemde ücretsiz mesaj atabileceğiniz popüler bir android uygulaması.Eklenti içermez el değmemis apk dosyasıdır.
Devamı
Twitter v5.87.0 Android Full İndir

Twitter Android Full Ücretsiz İndir


Android için Twitter uygulamasıdır.Uygulama ile android cihazınızda Twitter'da daha hızlı gezinebileceksiniz.Anroid için güncel final twitter uygulamasıdır.Uygulama denenmiştir ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Android cihazınıza Twitter indirmek istiyorsanız uygulamayı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Dosya içeriğinde güncel apk dosyası bulunmaktadır.
Devamı
Poweramp Music Player Unlocker 2.0.10 Build 582 Android İndir

Poweramp Music Player Unlocker Android Full Ücretsiz İndir


Poweramp Music Player,android kullanıcıları arasında en çok tercih edilen mp3 uygulaması olup tam sürümdür. Kendinize özel parça listeleri oluşturabilirsiniz. Görsel efektleri olan güzel bir uygulama aynı zamanda oldukça stabil çalışıyor.Program denenmiştir ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Programı sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve android cihazınıza kurabilirsiniz.
Devamı
TeamViewer v10.0.3027 Android İndir

TeamViewer Android Full Ücretsiz İndir


Kaliteli bir uzaktan yönetim programıdır, program ile telefonunuzdan bilgisayarınıza erişebilir ve bilgisayarınızı yönetebilirsiniz.Program denenmiştir ve sorunsuz olarak çalışmaktadır.Teamviewer programının android sürümünü sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve android cihazınıza kurabilirsiniz.Programla sadece telefondan bilgisayara erişebilirsiniz, telefondan telefona erişme özelliği yoktur.
Devamı
Anroid Uygulama Paketi Kasım 2015 Full İndir

Anroid Uygulama Paketi Güncel Full Ücretsiz İndir


Anroid için en iyi ücretli uygulamaların bir araya getirilmesiyle oluşturulan özel bir pakettir.Pakette ücretli olarak satılan bir çok uygulama sizlere ücretsiz olarak sunulmuştur.Sizde paketi indirerek yararlanabilir ve arşivinize ekleyebilirsiniz.Paket özel olarak seçilen uygulamaların bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur.İçerik bakımından oldukça zengin paketimizde yeni android uygulama ve oyunları elinizin altında bulundurabilir ve gerektiğinde kullanabilirsiniz.Paketi sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Kurulum işlemleri olan programların kurulumları anlatılmıştır.Sizde elinizin altında bulundurabileceğiniz bir uygulama paketi arıyorsanız bu paketi mutlaka indirin ve deneyin.

!!! GÜNCEL EKLEMELER YAPILDI !!!
Devamı
OfficeSuite Premium + Pro 8 PDF + HD v8.4.4437 Android İndir

OfficeSuite Premium + Pro 8 PDF + HD Android Full Ücretsiz İndir


Dünyanın 1 numaralı mobil ofis uygulamasıdır ve Fazla 205 ülkede 100 milyon cihazlarda Yüklendi, Günlük ortalama, fazla 40.000 kayıt, Google Play İşletme kategorisi içerisinde 1 numaralı uygulaması MobiSystems tarafından yapılmıştır.OfficeSuite Pro halindeyken, basmak ve paylaşmak Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını görüntülemek, oluşturmak, düzenlemek için izin verir. Google Play İşletme kategorisi içerisinde 1 numaralı uygulaması MobiSystems tarafından yapılmıştır, OfficeSuite Pro halindeyken, basmak ve paylaşmak Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını görüntülemek, oluşturmak, düzenlemek için izin verir. Ayrıca ekleri açmak ve zengin özellikli mobil ofis çözümü ile bir Android tabanlı telefon ya da tablet PDF dosyaları görebilirsiniz.DropBox, Google Drive, SkyDrive ve kullanıcılar dosya ve ekleri yönetmek için nasıl çok sayıda seçenek vermek için SugarSync, Kutu: OfficeSuite Pro Cloud hizmeti liderleri ile bir Dosya Tarayıcı ve entegrasyon içerir.
Devamı