Clean Master Optimizer 5.10.2 Build 51022505 Full Apk Android İndir

Clean Master Optimizer Full Apk Android İndir

Android için tasarlanan kaliteli bir optimizasyon ve antivirüs programı olan clean master ile cihazınız yavaşlamaya mahkum olmayacak.Cihazınıza bu uygulamayı indirerek optimize edebilirsiniz.Antivirüs koruması bulunan programla reklamsız android cihazınıza bulasan virüsleri temizleyebilir,cihazınızın daha perforformanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz.Programın güncellenmis son sürümüdür,apk dosyasında sıkıntı yoktur indirdikten sonra direk kurabilirsiniz.
Dr.Web Anti-virus Pro v9.01.4 Türkçe Android Full Apk İndir

Dr.Web Anti-virus Pro full apk indir, Bu uygulama ile telefonunuzun, android ve ttabletlerin güvenliğini sağlayabileceksiniz. Kısaca özelliklerinden bahsedecek olursak; telefonunuz için en kapsamlı korumayı sağlar, istenmeyen çağrı ve mesajları engeller, Dr.Web Anti-theft teknolojisi sayesinde cihazınız kaybolur veya çalınırsa Google Maps ile yer tespiti yapmanızı sağlar ve ayrıcı cihazınızın kurcalanmasını önlemek için kitleme vb. şeyleri yapmanızı sağlar, internette gezdiğiniz web siteleri kontrol eder zararlı içerik barından web sitelerde uyarı yapar.

Dr.Web Anti-virus Pro v9.01.4 Türkçe Android Full Apk İNDİR

Dr.Web Anti-virus Pro v9.01.3 Türkçe Android Full Apk İndir


Bu uygulama ile telefonunuzun güvenliğini sağlayabileceksiniz. Kısaca özelliklerinden bahsedecek olursak; telefonunuz için en kapsamlı korumayı sağlar, istenmeyen çağrı ve mesajları engeller, Dr.Web Anti-theft teknolojisi sayesinde cihazınız kaybolur veya çalınırsa Google Maps ile yer tespiti yapmanızı sağlar ve ayrıcı cihazınızın kurcalanmasını önlemek için kitleme vb. şeyleri yapmanızı sağlar, internette gezdiğiniz web siteleri kontrol eder zararlı içerik barından web sitelerde uyarı yapar. Veritabanı sürekli günceldir bu sayede yeni çıkan virüslere karşı gardınız hiç düşmez.

Dr.Web Anti-virus Pro v9.01.3 Türkçe Android Full Apk İNDİR

Dr.Web Pro vv9.00.0 Mobile Retail (Apk)


Bilgisayarımızda kullandığımız ve android içinde sunulan gelmiş geçmiş en iyi Anti-Virus (hem pc hem telefon) programı olan Dr.Web'i size sunuyorum. Gelişmiş filtreleme seçenekleri ve uyarı sistemi ile telefonunuzda kontrolü ele almanıza olanak sağlıyor. Store'dan indirdiğimiz şeyleri, yüklediğimiz APK dosyalarını, bilgisayarımızdan telefona attığımız her şeyi tarıyor ve virus olup olmadığını bize söylüyor.
Kaspersky Mobile Security v9.10.141 Android Full

Android için geliştirilmiş olan Kaspersky Mobile Security v9 anti virüs programını full olarak indirebilirsiniz. Anti virüs yazılımları kategorisinde Kaspersky en üst sıralarda olmayı her zaman başarmıştır. Çünkü virüsleri anında yakalayıp yok eder. Kayıp veya çalınmış telefonunuzun yerini anında bulabilirsiniz. Çalındığında veya kaybolduğunda tek mesaj ile telefonun içerisindeki tüm bilgileri silebilirsiniz veya telefonu açılmamak üzere kilitleyebilirisiniz. Tüm klasör veya dosyalarınızı şifreleyebilir ve sizden başka kimsenin dosyalarınıza veya klasörlerinize erişmesini engelleyebilirsiniz.
Dr.Web anti-virus 8.00.6 Android

Android için tasarlanmış ve kendisini kanıtlamış olan anti virüs yazılımı Dr.Web anti-virus'un 8.6 versiyonu kullanıcıları ile buluştu. Ben de kendi telefonumda bu yazılımı kullanıyorum ve gayet başarılı görünüyor. Reklam yazılımlarını dahi tanıyıp, android telefonunuza kurulmadan önce sizi uyarıyor. Siz izin silmesini isterseniz siliyor, göz ardı etmesini isterseniz yine görmezden geliyor. Dr.Web anti-virus ile spam mesajları ve aramaları da engelleyebiliyorsunuz. Aynı zaman da çalınmaya karşı da telefonunuza koruma sağlıyor.

Not: Lisans anahtarı ürünü 19.05.2016 tarihine kadar lisanslıyor