Angry Birds 2 v2.5.0 Kristal Hilesi Full indir

Angry Birds go Kristal Hilesi indir

Angry Birds ile sirin kuslarla nişan alın ve hedefi vurun.Hd versiyon olarak yayınlanan oyunun ücretli versiyonudur.Oyunda şirin kuslarla gösterilen hedefi vurarak eğlenebilirsiniz.Hile içermektedir,tüm kilitler açıktır.Ücretli satılması nedeniyle oyunu deneyemeyenler'de sitemizden indirerek deneyebilirler.
Devamı
KickBoxing Road To Champion v3.0 Android Apk + Data Hile İndir

KickBoxing Road To Champion Android Apk + Data Hile Ücretsiz İndir


Android kick box oyunlarından hoşlananlar için kaliteli bir oyun daha sitemizde sizlerle.Oyunda box yaparak skorunuzu yükseltebilir ve güzel bir kick box deneyimi yaşayabilirsiniz.Sizde box oyunlarından hoşlanıyorsanız KickBoxing Road To Champion oyununu mutlaka denemelisiniz.Oyun tarafımca denenmiştir ve sorunsuzca çalışmaktadır.Oyunu sitemizden sorunsuz olarak indirebilir ve cihazınıza kurabilirsiniz.Hemen sizde oyunu indirin ve KickBoxing Road To Champion oyununun sorunsuz grafiği ve görselliğiyle harika bir kick box deneyimi yaşayın.
Devamı
Minecraft Pocket Edition v0.13.0 Android Mod + Hile İndir

Minecraft Pocket Edition Android Mod + Hile Full Ücretsiz İndir


Son zamanların en fazla ses getiren bağımsız yapımlarından olan Minecraft PE oyununun android versiyonudur.Minecraft “sandbox” olarak tanımlanan, oyuncuların belirli materyallerle yeni araçlar yaparak kendi oyun yöntemini yarattığı açık dünya oyunu. Üç boyutlu ve küplerden oluşan rastgele bir dünya bu. Tek bir karakteri yönetiyorsunuz ve dünya üzerindeki kaynakları kullanarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Tam sürümde sonsuz bir dünya sunan Minecraft ne yazık ki Pocket Editionversiyonunda kısıtlı bir dünya sunuyor. Yine ormanlar, çöller gibi bölgeler ve yaratılmış yapılar mevcut değil. Survival olarak adlandırılan hayatta kalma modu üzerine kurulan Pocket Edition, buna rağmen hızla gelişen yapısıyla yeni özelliklere kavuşuyor. Mobil platformlarda v0.13.0 sürümünde olan oyun, şu an Survival’ın yanı sıra Creative modunu da sunuyor. Minecraft’ın bu modunda tüm kaynaklara sahipsiniz ve uçabiliyorsunuz.
Devamı
Heroes of Order - Chaos Apk v2.2.1 Android Apk + Data Hile İndir

Heroes of Order - Chaos Apk Android Apk + Data Hile Ücretsiz İndir


Heroes of Order - Chaos oyununda grubunuzu oluşturun ve düşmanlara son vermeye çalışın.Strateji oyunu olan Heroes of Order - Chaos oyununda kendi grubunuzu kurarak düşmanlarla mücadele etmeye çalışacaksınız.Oyun grafik ve görsellik bakımından sorunsuz bir oyundur.Bizzat benimde denediğim bir oyun olan Heroes of Order - Chaos heyacanın eksik olmadığı kaliteli oyunlardan biridir.Oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve android cihazınıza kurabilirsiniz.Oyun kurulumu dosya içeriğinde mevcuttur bir an önce sizde indirin ve deneyin.
Devamı
Atlantic Fleet  v1.10  Android Apk + Data Hile İndir

Atlantic Fleet Android Apk + Data Hile Ücretsiz İndir


Atlantic Fleet geminizle savaşlara katılabileceğiniz kaliteli deniz oyunlarından biridir.Oyunda geminizi kullanarak deniz savaşlarına katılabilir ve savaşları kazanmaya çalışabilirsiniz.Oyun android markette ücretli olarak satılan oyunlardan biridir ve sitemizden oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Hemen sizde oyunu indirin ve denizcilik keyfine başlayın.Oyun tarafımca denenmiştir ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Sitemizden oyunu güncel apk ve data dosyası ile birlikte indirebilirsiniz.
Devamı
Lost Echo v1.7.7 Android Apk + Data Full Ücretsiz İndir

Lost Echo Android Apk + Data Full Ücretsiz İndir


Android macera oyunları arasında kaliteli oyunlardan biridir.Lost Echo oyunu ile 3 boyutlu dünyayı keşfedebilirsiniz.Macera severler için güzel bir oyundur.Oyun denenmiştir ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Sizde Lost Echo oyununu indirin ve maceraya geç kalmadan katılın.Oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve android cihazınıza kurabilirsiniz.
Devamı
Dead Ninja Mortal Shadow v1.1.8 Android Hile İndir

Dead Ninja Mortal Shadow Android Hile Ücretsiz İndir


Android ninja oyunları severlere önerimiz olan Dead Ninja kaliteli ninja oyunlarındandır.İlginizi çekecek bir ninja oyunu olan Dead Ninja oyununda ninjayı yöneterek kazanmaya çalışacaksınız.Heyecan ve maceranın eksik olmadığı oyun grafik ve görsellik açısındanda güzel bir oyundur.Oyun denenmiştir ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Aynı zamanda hilede içeren oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve android cihazınıza kurabilirsiniz.
Devamı
Samurai vs Zombies Defense v3.4.0 Android Apk + Data Hile İndir

Samurai vs Zombies Defense Android Apk + Data Hile Ücretsiz İndir


Android dövüş oyunlarından hoşlananlar için kaliteli bir samurai oyunudur.Oyunda samurai olarak oynuyorsunuz ve zombileri yok etmeye çalışacaksınız.Zombilerle geçen hile içeren bir oyundur.Samurai oyunlarından hoşlanan arkadaşlarımız için eğlenceli bir oyundur.Oyun tarafımca test edilmiştir ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Oyunu güncel apk ve data dosyası ile birlikte sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
Clash of Kings v1.1.10 Android İndir

Clash of Kings Android Full Ücretsiz İndir


Android için kaliteli strateji oyunlarından biridir.Oyunda kendi imparatorluğunuzu yönetiyorsunuz ve kendi stratejinizi ortaya koyuyorsunuz.Krallığı yönetmek düşündüğünüz kadar kolay olmayacak düşmanlarınız da olacak ve onlarla savaşarak imparatorluğunuzu tehlikeden uzak tutacaksınız.Oyun strateji oyunları arasında iyi bir yere sahip kaliteli bir oyundur.Kullanıcısının oldukça fazla olduğu online olarak oynanan bu oyunu şahsen kendimde oynamaktayım.Strateji oyunlarıyla oldukça fazla ilgilenen biri olarak diyebilirim ki , Clash Of Clans benzeri diyebileceğimiz bu oyun denenebilecek güzel ve eğlenceli bir oyundur.Oyun hakkındaki görüşlerim böyledir.Oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve deneyebilirsiniz.
Devamı