MusixMatch Lyrics Music Player Premium v5.1.4 Android İndir

MusixMatch Lyrics Music Player Premium Android Ücretsiz İndir


MusixMatch Lyrics Music Player Premium Android için kaliteli player uygulamasıdır.Uygulama ile dinlediğiniz şarkının sözlerinide ekranda görebileceksiniz.Uygulama dinlediği şarkının aynı zamanda sözlerini görmek isteyenler için kaliteli bir uygulamadır.MusixMatch Lyrics Music Player Premium uygulaması tarafımca denenmiştir ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Player uygulamasını sitemizden sorunsuz bir şekilde indirebilir ve android cihazınıza kurabilirsiniz.
Devamı
Horus VR Cinema Pro v2.7 Full APK

Horus VR Cinema Pro Full Android APK indir


Android cihazlar için geliştirilen Horus VR Cinema Pro yazılımı ile tablet veya telefonunuzdan vieoları filmleri sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Kendi bünyesinde barındırdığı kodekler sayesinde film veya video izlerken hiç bir codec sorunu yaşamadan keyifle film izleyebilirsiniz.
Devamı
Archos Video Player 9.2.28 Android İndir

Archos Video Player 9.2.28 Android Ücretsiz İndir


Android için tasarlanan güçlü bir video oynatıcıdır.Programın uzaktan kumanda desteği ve daha bir çok özelliği bulunmaktadır.Android 4.0 ve üzerinde çalışan bu uygulama video player arayanlar için harika bir programdır.Program tv ile uyumlu çalışabilmekte ve bir çok video türünü desteklemektedir.Ücretli olarak satılan bir video playerdir.Uygulamayı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
Shazam Encore v5.8.0 Android İndir

Shazam Encore v5.8.0 Android Ücretsiz İndir


Android platformunda müzik severler için ücretli ve kaliteli bir programdır.Programı kullanarak youtube ve diğer sosyal ağ üzerinden müzik dinleme,video izleme ve facebook girişi yaparak ünlülerin kliplerini izleme gibi özellikler kullanabilirsiniz.Müzik severler için kaliteli bir uygulama olan Shazam Encore programını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
Shuttle+ Music Player v1.5.5 Android İndir

Shuttle+ Music Player v1.5.5 Android Ücretsiz İndir


Android için popüler müzik uygulamalarından biridir.Uygulama ekolayzır vb. bir çok özellik içeren ücretli bir uygulamadır.Uygulamadaki şarkı gösterme gibi bir çok özelliği uygulamayı kullanmaya değer bir müzik uygulaması yapıyor.Android cihazınız için kaliteli bir müzik uygulaması arıyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.Programın güncel apk dosyasıdır,sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve deneyebilirsiniz.
Devamı
Bs Player v1.24.182 Android Türkçe İndir

Bs Player v1.24.182 Android Türkçe Ücretsiz İndir


Bs Player android için kaliteli bir müzik player aracıdır.Program bir çok video türünü destekler ve videolarınızı oynatırken kesinlikle kasma sorunu yaşamassınız.Programın professyonel bir video oynatıcısı olmasının sebebi video oynatırken donma sorunu yaşatmaması ve sistemi kasmamasıdır.Program üstelik büyük bir codec sistemine sahiptir ve oynatmadığı video türü yoktur.Programın güncel apk dosyasını sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve android cihazınıza kurabilirsiniz.
Devamı
JetAudio Music Player Plus 6.0.0 Full Android Apk İndir

JetAudio Music Player Plus 6.0.0 Full Android Apk Ücretsiz İndir


Anroid için tasarlanmış popüler bir müzik player uygulamasıdır.Uygulama bir çok dosya formatını destekleyen ücretli satılan bir uygulamadır.Uygulamadaki ekolayzır desteği ile müzikleri kendi müzik zevkinize hitaben düzenleyebilir ve müzik zevkinizi arttırabilirsiniz.Programı güncel apk olarak sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz,dosya içeriğinde patcher mevcuttur.
Devamı
Tunein Radio Pro v13.7 Full Apk Türkçe İndir

Tunein Radio Pro v13.7 Full Apk Türkçe Ücretsiz İndir


Anroid için tasarlanan kaliteli bir radyo oynatıcısıdır.100 binden fazla radyo istasyonu barındıran uygulama harika bir radyo uygulamasıdır.Yerli ve yabancı tüm radyo kanalları bulunan uygulama herkesin telefonunda bulunması gereken popüler bir uygulamadır.Sitemizden uygulamayı güncel ve türkçe olarak indirebilir ve cihazınıza kurabilirsiniz.
Devamı
Android İçin Video Oynatıcı BSPlayer v1.14.167 Apk Full

BSPlayer bildiğimiz gibi çok tutulan bir video oynatıcı programdır. Daha önceleri hep bilgisayar için çıkarılmış olan veriyonlarını gördük. Şimdi ise android için tasarlanan BSPlayer bayağı iddialı gözüküyor. Film ve müziklerinizi BSPlayer ile izleyebilecek ve dinleyebileceksiniz. BSPlayer ile avi, divx, flv, mkv, mov, mpg, mts, mp4, m4v, rmvb, wmv, 3gp, mp3. adosyalarını ve RTMP, RTSP, MMS (tcp, http), HTTP Live stream, HTTP formatındaki online videoları sorunsuz bir şekilde oynatabilirsiniz. Alt yazı olarak ssa/ass, srt, sub, txt formatlarını desteklemektedir.
Devamı