HitmanPro v3.7.18 Türkçe Build 284 x86 x64 indir

Hitman Pro 2017 Türkçe Tam Sürüm indir


Hitman boyutu ufak ancak çok kullanışlı ve çok iyi bir antivirüs programıdır, Hitman Pro daha önce bulaşmış olan zararlı yazılımların tamamını en fazla 10 dk içerisine bulup yok eden güçlü bir antivirüs programıdır. Program Facebook reklam virüsleride dahil olmak üzere tüm reklam ve virüslerini bilgisayarınıza sızan casus spaware adware trojan keyloagger ve sosyal ağ virüslerinin tamamını bir tarama ile bulup siler.Çok zayıf donanıma sahip bilgisayarlarda dahi kullanılabilir. Hitman pro türkçe full sürümüdür.
HitmanPro.Alert Türkçe v3.6.4 Build 588 Full

Hitman Pro Alert Türkçe x86 x64 Full indir


HitmanPro.Alert yazılımı tarayıcınızın hareketlerini ve etkinliğini izleyerek olası bir bilgi hırsızlığına karşı sizi korur. Eğer çok sık online alışveriş yapıyorsanız bu program tam size göre. çevrimiçi alışverişlerde olası tehlikelere karşı sizi korur. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Bankacılık, online bankacılık işlemlerinizde rahatlıkla işlem yapabilirsiniz. HitmanPro.Alert sizi korur ve güvenle online alışveriş yapabilirsiniz. Program aynı zamanda bilgisayarınıza webden bulaşabilecek kötü amaçlı yazılımları engeller.
Zemana Antimalware Premium v2.72.2.327 Full Türkçe + Portable indir

Zemana Antimalware Premium Full indir Serial


Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları bulup silen full bir program olan Zemana Antimalware yazılımı ile bilgisayarınızdaki keylogger, trojan, virüs gibi bilgilerinizi çalmaya yönelik veya bilgisayarınıza zarar vermeye yönelik olan kötü amaçlı yazılımları silip yok eder. Ayrıca bilgisayarınıza bulaşmasını önler. Program Türkçe ve full versiyon olarak kullanılabilir. Yazılım firması ayrıca 1 yıllık yasal lisans vermektedir. Lisansı denemedim, deneyen olur ise sonucu da yazarsa çok makbule geçer :) Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Bilgisayarınıza bulaşan Virüsleri, Truva atlarını, rootkit, Worms, Spyware, Adware gibi kötü amaçlı yazılımları Zemana Antimalware programı ile silebilir ve temizleyebilirsiniz. Beta sürümüdür ve yasal serial içermektedir. Program ile bilgisayarınıza Truva atları, rootkit, Worms, Spyware, Adware gibi kötü amaçlı yazılımların bulaşmasını da engelleyebilirsiniz.


Zemana Antimalware 1 Yıllık Ücretsiz Yasal Lisans


ZAM-GIVEAWAYOFTHEDAY
Zemana AntiLogger Full Türkçe v2.72.204.327 (Keylogger Avcısı)

Keylogger Korunma Programı


Keylogger gibi kötü amaçlı yazılımların bilgilerinizi çalmasını engelleyen bir yazılım olan Zemana AntiLogger programı ile bilgilerinizin çalınmasını engelleyebilirsiniz. Zemana AntiLogger yazılımı bir anti virüs programı değildir, bilgisayarınıza bulaşan bir keylogger olduğunda karşı tarafın bilgilerinizi çalmasını engelleyen bir programdır. Diyelim ki bilmeden bir keylogger veya bir trojan yedi bilgisayarınız, işte bu durumda Zemana AntiLogger yazılımı karşı tarafın sizin bilgisayarınızdan ekran görüntüsü almasını, mikrofonunuzu dinlemesini, dosyalarınıza erişmesini, kameranızı açmasını engeller ve karşı tarafa yanıltıcı bir görüntü gösterir. Online bankacılık ve online alış veriş ile haşır neşir iseniz bu yazılımı tavsiye ederim fakat bu programın dışında da bilgisayarınızda mutlaka bir anti virüs programı olması gerekiyor. Program Türkçe ve full sürümdür, 2 yıllık full olarak kullanabiliyorsunuz. Online alışveriş, e-bankacılık ve sosyal ağ siteleri, virüs, keylogger ve spyware gibi günümüz tehlikelerine davetiye çıkarıyor. Bu tehditleri tespit etmek ve korunmak için, ihtiyacınız olan her şey, Zemana AntiLogger’da var. Program Türkçe ve full sürümdür, programı full yapmak için keygen dosyasını çalıştırıp serial üretip, programın servisler bölümünden lisans yazan yere tıklayıp seriali girmeniz yeterli.
Kaspersky Virus Removal Tool 15.0.19.0 DC 27.03.2017 Portable

Kaspersky Virus Removal Tool 2017 indir


Kaspersky Anti-Virus’te kullanılan etkili tarama teknolojisi kullanılarak yazılan program bilgisayarınıza bulaşan zararlı ve kötü amaçlı yazılımları temizlemek için etkili bir virüs programıdır. Bilgisayarınıza bulaşan keylogger, trojan gibi kötü amaçlı yazılımları Kaspersky Virus Removal Tool programı ile kökünden kazıyarak bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan arındırabilirsiniz.

Program Özellikleri:
Kolay kullanım sağlayan arayüz.
Virüslü sistemler için “Güvenli Mod”da kurulum seçeneği
Virüs, trojan, spyware, adware, rootkit ve solucanları otomatik bulma ve temizleme
Zararlı yazılımları bularak kaldırma
Devamı
360 Total Security v9.0.0.1146 Türkçe Full indir

360 Total Security Full indir


360 Total Security yazılımı ile bilgisayarınızı virüs, torjan, keylogger, malware vb kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilir ve bilgisayarınıza bulaşan kötü amaçlı zararlı yazılımları silebilirsiniz. Cloud tabanlı bir virüs imza veri tabanına sahip olduğu için en yeni çıkan virüsleri de algılayarak bilgisayarınıza bulaşmasını engeller. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteğinin olması da ayrı bir güzellik. 360 Total Security yazılımını belki cep telefonlarından bilirsiniz. Televizyonda reklamı çıktığında hemen kurup denemiştim ve memnun kalmıştım. Hep temizleme hem de hızlandırma yapabiliyor. Windows 7 / 8 / 10 ile uyumludur sorunsuz olarak çalışır.
Kaspersky Antivirüs 2016 v16.0.0.614 Son Sürüm Full İndir

Kaspersky Antivirüs 2016 v16.0.0.614 Son Sürüm Ücretsiz Full İndir

Yandex download linki ve diğer linkler eklendi. Hızlı ve kolay bir şekilde indirip full olarak kullanabilirsiniz. Kaspersky Antivirus 2016 nihayetinde beta olarak karşımıza çıktı. En iyi Antivirus yazılımları arasında yapılan testlerde başı çeken 1 numara denilen Kaspersky 2016 üstün koruma ile tüm tehlikelerden korunmayı vadediyor... Ev kullanıcılarına önereceğimiz bu sürümü çok daha geliştirilmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Kaspersky bu beta sürüm ile kullanıcılarına Windows 10 desteği de sunmayı planlıyor. 90 günlük yasal keyi ile gelen çok etkili bir Antivirüstür.


!!! WİNDOWS 10 DESTEKLİ YENİ SÜRÜM !!!
UnHackMe v8.5 Build 550 Final Full indir + Portable + Katılımsız

UnHackMe Full indir


Virüs temizleme programı olan UnHackMe yazılımı ile bilgisayarınıza bulaşan torjan ve rootkitleri temizleyebilirsiniz. Trojanlar bilgisayarınıza bulaşan kötü amaçlı yazılımlardır ve bilgilerinizi karşı tarafa aktarılmasını sağlarlar. Bilgilerinizin karşı tarafa aktarılması iki şekilde olur; birincisi keylogger ile, tüm yazışmalarınız girdiğiniz siteler, açtığınız programlar ve şifreleriniz. Diğeri ise karşı tarafın direkt olarak bilgisayarınıza bağlanıp, sizin haberiniz olmadan bilgisayarınızda gezinip istediği bilgiyi veya belgeyi almalarıdır. Rootkit nedir diye sorarsanız, torjanların anti virüs programları tarafından gizlenmelerini sağlayan bir yazılımlardır.

UnHackMe ile bilgisayarınızdaki rootkit ve trojanları silebilirsiniz. Program kendi başına bir anti virüs programı değildir. Bilgisayarınızda mutlaka sürekli güncel olan bir anti virüs yazılımı olması şart. UnHackMe yazılımı gibi yardımcı programları da kullanmanız sağlıklı olur. Programın portable ve katılımsız sürümü de ayrı link olarak verildi. Portable sürümü bir önceki sürümdür fakat ziyanı yok. Kullanabilirsiniz.
Avira Antivirus Pro Türkçe Full 15.0.24.146 indir

Avira Antivirus Pro Türkçe Full indir


Anti virüs programları arasında iyi olan Avira Antivirus Pro yazılımı ile bilgisayarınızda tam koruma sağlayabilirsiniz. Önceleri pek tutulmayan bir anti virüs programı olsa da artık bayağı bir hastası var. Çok önceleri benim de kullandığım bir anti virüs programıdır avira, fakat her şeye alarm verdiği için o gün bugündür kullanmıyorum ama tavsiye edebileceğim bir anti virüs programıdır. Bilgisayarınızı torjan, keylogger, reklam virüsleri gibi bir çok kötü amaçlı yazılımlardan korur. Tabi program geliştikçe özellikleri de artıyor.

Program katılımsızdır. Yönetici olarak çalıştırmanız yeterli, sanırım bir kaç dakikaya kadar otomatik olarak kurulur. Eğer avira anti virüs programının eski bir sürümü bilgisayarınızda kurulu ise, önce eski sürümü bilgisayarınızdan kaldırın ve bilgisayarınızı yeniden başlatıp yeni sürümü öyle kurun. Program katılımsız olduğu için ekrana kurulum esnasında hiç bir şey gelmez. Sessiz olarak otomatik bir şekilde kurulur, full ve Türkçe olarak kurulum tamamlanır.
Comodo Internet Security 10.0.0.6086 Katılımsız Türkçe

COMODO Internet Security Premium Türkçe Katılımsız Full indir


Comodo internet security, bilgisayarınızı korur ve daima kötü amaçlı yazılım bulaşmasını engeller. Program Türkçe ve katılımsız full versiyondur. Bilgisayarınızı virüs, trojan, malware, keylogger gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı korumak için Comodo Internet Security Premium anti virüs programını kullanabilirsiniz. Program Türkçe katılımsız ve full versiyondur. Katılımsız olduğu için otomatik olarak kurulur. Çift tıklayıp kurulmasını bekleyebilirsiniz. Dünyanın en iyi güvenlik duvarı programlarından birisi olarak görülen Comodo Firewall'un ve yine Comodo tarafından geliştirilmiş olan Comodo Antivirus'un tek bir program içerisinde toplanması ile ortaya çıkan Comodo Internet Security premium indir anti virüs ile artık internet güvenliğiniz için ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.