Avira Antivirus Pro Türkçe Full 15.0.24.146 indir

Avira Antivirus Pro Türkçe Full indir


Anti virüs programları arasında iyi olan Avira Antivirus Pro yazılımı ile bilgisayarınızda tam koruma sağlayabilirsiniz. Önceleri pek tutulmayan bir anti virüs programı olsa da artık bayağı bir hastası var. Çok önceleri benim de kullandığım bir anti virüs programıdır avira, fakat her şeye alarm verdiği için o gün bugündür kullanmıyorum ama tavsiye edebileceğim bir anti virüs programıdır. Bilgisayarınızı torjan, keylogger, reklam virüsleri gibi bir çok kötü amaçlı yazılımlardan korur. Tabi program geliştikçe özellikleri de artıyor.

Program katılımsızdır. Yönetici olarak çalıştırmanız yeterli, sanırım bir kaç dakikaya kadar otomatik olarak kurulur. Eğer avira anti virüs programının eski bir sürümü bilgisayarınızda kurulu ise, önce eski sürümü bilgisayarınızdan kaldırın ve bilgisayarınızı yeniden başlatıp yeni sürümü öyle kurun. Program katılımsız olduğu için ekrana kurulum esnasında hiç bir şey gelmez. Sessiz olarak otomatik bir şekilde kurulur, full ve Türkçe olarak kurulum tamamlanır.
Avira Free Antivirus v15.0.12.420 2015 Full İndir

Avira Free Antivirus v15.0.12.420 2015 Full Ücretsiz İndir


Kaliteli bir antivirüs programı olan Avira Antivirüs'ün ücretsiz olarak kullanıma sunduğu bir antivirüs programıdır.Antivirüs programı olarak iyi bir seviyede olan Avira Antivirüs Free programı Avira Antivirus Pro kadar olmasada sistemi virüslerden yeteri kadar koruyacaktır.Programın free ve 2015 versiyonudur.Programın bir çok özelliği mevcuttur.En çok sevdiğim özelliği ise bulduğu virüsleri onararak yükleme özelliğidir.Denemek isteyen arkdaşlarımız içindir.Ücretsiz lisanslı bu program lisanslı virüs programı olmayan ve avira kullanıcılarına önerimizdir.Programı sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Avira İnternet Securty Suite  2015 Full  İndir

Avira İnternet Securty Suite 2015 Ücretsiz İndir


Avira İnternet Securty Suite 2015 bilgisayarınız için çok kapsamlı bir koruma sunar. Sizi internetten ve diğer yerlerden gelecek tehlikelerden tamamen korur.Programın Aile koruması ile çocuklarınızı kontrol edebilir ve koruyabilir ayrıca System Speedup desteği ile de bilgisayarınızı en optimize şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz...
Avira Family Protection Suite 2014 14.0.5.444 Türkçe Full İndir
Avira Family Protection Suite 2014 Türkçe indir Full versiyon

Avira Family Protection Suite 2014 gelişmiş ve farklı özellikleri ile bilgisayarınızı dış etkenlere karşı daha iyi korur ve zararlı yazılımların bilgisayarınıza bulaşmasını ve ele geçirmesini engeller. Avira Family Protection Suite 2014 Türkçe full indir, aviranın farklı bir yazılımıdır tek değişik özelliği ebeveyn korumasınıda içermesi bu sayede hem viruslerden hemde internetin zararlarından çocuklarınızı koruyabileceksiniz zamandilimini belirleme hangi sitelere girebilir özellğini ajtif etma ayrıca bilinen bilinmeyen tüm zararlıları engeller. Key Paketi indir yazan butonu tıklayıp serialleri indirip programı full yapabilirsiniz.


Avira Family Protection Suite 2014 14.0.5.444 Full Türkçe İndir

Avira Anti-virüs Pro Suite 2014 v14.0.5.444 Türkçe Full
Avira Anti virüs Pro Suite Türkçe full indir serial lisans

Avira Anti-virüs Pro Suite 2014 anti virüs programı ile masaüstü veya laptop bilgisayarlarınızı virüslere trojanlara veya malware gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz. Bilgisayarınızı korumak kendinizi korumak demektir. Bir çoğumuz artık bankacılık işlemlerimizi internet üzerinden yapıyoruz, bu nedenle bilgisayarınızı çok iyi korumanız gerekiyor. Avira Anti-virüs Pro Suite 2014 Türkçe full indir. Key paketi yazan linkle tıklayarak key paketini indirip ve içerisindeki serialler ile programı full yapın.


Avira Anti-virüs Pro Suite 2014 Full v14.0.5.444 Türkçe İndir Serial Key

Avira Internet Security Suite 2014 14.0.5.444 Türkçe Full

Avira Internet Security Suite 2014 anti virüs yazılımı ile bilgisayarınızı virüs trojan keylogger gibi bilindik ve bilinmeyen bir çok tehlikeli yazılımlara karşı koruyabilirsiniz. Avira Internet Security 2014 Türkçe indir, avira 2014 full beklenen avira sürümü nihayet çıktı gerçi elimde türkçe beta mevcut fakat orjinal ingilizce kullanın final türkçe çıkınca yenilecektir gelelim tanıtımına 245 milyon kullanıcısı olan avira bu yılada iddalı girmiş durumda, tam koruma vaaden bu sürümde hem online hem offline sizi tam anlamı ile korur. Key paketi içerisindeki serial keyler ile full yapabilirsiniz.


Avira Internet Security Suite 2014 14.0.5.444 Full Türkçe

Avira Antivirüs Premium 2014 Türkçe 14.0.5.444 Full İndir

Avira Antivirüs Premium 2014 anti virüs programı ile bilgisayarınızı virüslere karşı koruyabilirsiniz. Key ve serial dosyası içerisindeki keyler ile programı ful yapabilirsiniz.

Virüs, solucan ve truva atlarına karşı koruma.
Dialers yazılımlarına karşı koruma.
Avira Rootkits koruması.
%20 daha hızlı tarama.
Antivir yeni kullanıcı arayüzü
Phishing koruma
Spyware ve adware koruması
Tek tuşa basarak virüsleri ortadan kaldırma
Türkçe

Avira Antivirüs Premium 2014 İndir 14.0.5.444 Full Türkçe Serial Key

Avira Internet Security v14.0.3.350 Final Türkçe Katılımsız 2015 Yılı Lisanslı Full


Program katılımsız olup 2015 yılına kadar lisanslıdır. İnternet özgürlüğü için her tür çevrimiçi filtreyi barındıran yazılımla online bankacılık ve alışveriş hizmetleri, online web servisleri (örneğin müzik dinleme, film izleme) ve sosyal ağlarda paylaşım daha güvenli hale geliyor. Program ebeveynler için çocuk filtresi, e-posta spam koruması ve kullanıcıyı rahatsız etmeyen güvenlik duvarı uygulamalarıyla her açıdan güçlü bir güvenlik yazılımı. Popüler Safe Browsing özelliği istenmeyen ya da zararlı olabilecek içeriği engellerken aynı zamanda çocuklarınızın sörf oturumlarına da kısıtlama getirmenizi mümkün kılar.

Avira Internet Security v14.0.3.350 Final Türkçe Katılımsız 2015 Yılına Kadar Lisanslı Full

Avira Internet Security Suite 2014 Türkçe Full 14.0.3.338 Tam Sürüm İndir

En yüksek ve en iyi koruma isteyenler için Avira Internet Security Suite 2014 versiyonunu tavsiye ederim. Türkçe dil desteği de mevcut ve program full sürümdür, programı full yapabilmek için dosya içerisinde serial mevcut. Şimdi bu yazılım versiyonu için en iyisi diyorum fakat bu diğerleri kötü anlamına gelmez. Hepsi iyi koruma sağlar fakat bu yazılım daha üstün koruma sağlar. İyinin iyisi diyebiliriz.


Avira Internet Security Suite 2014 Türkçe Full 14.0.3.338 Tam Sürüm İndir