Combofix 16.3.1.1 Full indir + Portable

Combofix Portable indir


ComboFix, sUBs tarafından geliştirilmiş ve bilgisayarınızda bilinen tüm zararlı yazılımları kolayca kaldırmanızı sağlayacak bir güvenlik uygulamasıdır. ComboFix ile sizi rahatsız eden ve bilgisayar başlangıcında Autorun olarak devreye giren zararlı yazılımlar, casus programlar, reklam yazılımları ve truva atlarını sisteminizden hızlı, kolay ve etkin bir şekilde bilgisayarınızdan silebilir ve kaldırabilirsiniz. Güçlü bir tarama motoruna sahip olan yazılım bulduğu zararlıları otomatik olarak sisteminizden temizleyip bilgilerinizi güvene almanızı sağlamaktadır. Küçük boyutlu olmasına rağmen çok güçlü bir veri tabanına sahip olması ve kolaylıkla taşınabilmesi ile oldukça tercih edilmektedir. Fakat programı kullanırken ComboFix'in güçlü ve etkin bir temizleme aracı olduğunun bilincinde olarak bu güvenlik uygulamasını dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneririz. Programın normal ve portable dosyası ayrı olarak eklendi.
Devamı
ComboFix indir v15.12.7.1

ComboFix indir


USB güvenliğini sağlayan küçük boyutlu bir program olan ComboFix yazılımı ile usb belleklerdeki virüsleri yok eder ve bilgisayarınızı korur. Tek başına anti virüs görevi görmez. Combofix bilinen en popüler flashdisk ve nadir de olsa dikkatsiz yazılan CD’lerden bulaşan amvo.exe adlı zararlı autorun dosyasını başarılı bir şekilde bilgisayarınızdan silen.temizleyen güzeblik programıdır.Tabiki tarama,temizleme fonksiyonu sadece amvo virüsü için değildir ,program bilinen tüm popüler malware,trojan ve zararlı yazılımları tanıyıp otomatik olarak silmektedir.Sürekli arşivinizde durması gereken bir programdır.
ComboFix v14.7.24.1 Full


Combofix programını kullanarak bilgisayarınıza bulamış malware tarzı zararlı yazılımları tarayarak sisteminizden temizleyebilirsiniz. Combofix sayesinde USB bellek yoluyla bilgisayarınıza bulaşmış olan malware, trojen, spyware vb zararlı yazılımları güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz. Autorun olarak bilgisayar başlangıcında devreye giren tahdit içerikli yazımlımları, truva atlarını,reklam yazılımlarını Combofix sayesinde kolayca temizleyebilirisiz.

ComboFix v14.7.24.1 Full İNDİR

ComboFix v14.5.16.1 Portable Full


ComboFix bilgisayarınızda bilinen zararlı yazılımları (malware) tarayarak bulduklarını otomatik olarak sisteminizden temizleyen güçlü bir güvenlik uygulamasıdır. USB belleklerde taşınarak bilgisayarlara bulaşan yaygın zararlı yazılımlardan olan amvo.exe, kavo.exe ve buna benzer diğer popüler ve yaygın malware, spyware ve trojanları bilgisayarınızdan silmek için kullanabileceğiniz ComboFix uygulaması bir uzman tarafından tavsiye edilmedikçe veya kullanılmadıkça sisteminizin normal çalışmasında değişikliklere yol açabilir.

ComboFix v14.5.16.1 Portable Full İNDİR

ComboFix 13.9.30.2 Portable

ComboFix programı ile bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı koruma altına alabilirsiniz. Sisteminize bulaşmış olsa dahi tüm torjan ve bilinen malware türlerini sisteminizden yok eder. Siz de böylelikle rahat bir nefes alırsınız. ComboFix programı sUBs tarafından geliştirilmiş ve bilgisayarınızda bilinen zararlı yazılımları (malware) tarayarak bulduklarını otomatik olarak sisteminizden temizleyen güçlü bir güvenlik uygulamasıdır.

USB belleklerde taşınarak bilgisayarlara bulaşan yaygın zararlı yazılımlardan olan amvo.exe, kavo.exe ve buna benzer diğer popüler ve yaygın malware, spyware ve trojanları bilgisayarınızdan silmek için kullanabileceğiniz ComboFix uygulaması bir uzman tarafından tavsiye edilmedikçe veya kullanılmadıkça sisteminizin normal çalışmasında değişikliklere yol açabilir.
Programı çalıştırmadan önce mevcut bilgisayar korumasında kullandığınız antivirüs koruma yazılımlarınızı geçici bir süreliğine devre dışı bırakıp, daha sonra ComboFix'i çalıştırarak taramayı gerçekleştirmeniz daha sağlıklı ve güvenli olacaktır. Bulunan zararlı yazılımlar size gösterilip, bilgisayarınızdan otomatik olarak kaldırılacaktır.
Devamı
ComboFix 13.9.14.1 Portable

ComboFix ile bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları sorunsuz bir şekilde kaldırabilir ve bilgisayar veya usb aygıtınızı daha rahat kullanabilirsiniz. Bu konuda kendisini kanıtlayan ComboFix oldukça güçlü bir şekilde zararlı yazılımları bilgisayardan veya usb den siler.
Devamı