Eset NOD32 9.0.386.1 32 Bit 64 Bit Türkçe + Katılımsız

Eset NOD32 32 64 Bit + Katılımsız Türkçe Full indir


Eset güvenlik yazılımı firmasına ait olan Eset NOD32 anti virüs yazılımı ile bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan koruyabilirsiniz. Olası bir trojan veya keylogger gibi saldırıları engelleyen ve anında bulup silen NOD32 ile bilgisayarınızı daima koruma altında tutabilirsiniz. Programı Türkçe ve full versiyon olarak kullanabilirsiniz. Purefix vb gibi bir full yapma programı henüz çıkmadığı için paylaşımda bulunamadık. Purefix programı ile anti virüs programını sınırsız ve süresiz kullanım yapabiliyorsunuz. Eset NOD32 9 programının katılımsız ve normal kurulum dosyaları ayrı olarak eklendi. Katılımsız sürüm olanında serial vb bir araç kullanmanıza gerek yok, kendiliğinden full olarak kurulmaktadır. Diğer normal kurulum olan programa ise serial girebilirsiniz, dosya içerisinde serial mevcut. 32 bit ve 64 bit desteklidir.
ESET Smart Security 9.0.386.1 Türkçe 32 64 Bit Full + Katılımsız

ESET Smart Security 9 Türkçe x86 x64 Katılımsız Full indir


En iyi anti virüs programı diyebileceğimiz bir anti virüs programı olan Eset Smart Security yazılımı ile bilgisayarınızı geniş kapsamlı bir koruma altına alabilirsiniz. Versiyon 9 ile gelen çevrimiçi bankacılık koruması ile banka şifreleriniz ve ödeme kanallı şifreleriniz güven altına alınıyor. Olası bir keylogger saldırısında şifreleriniz güven altında bulunuyor fakat bu olay yalnızca banka girişleri ve https girişlerinde oluyor. Eset versiyon 9 için henüz purefix tarzı bir program çıkmadı, purefix programı ile sınırsız kullanım yapılabiliyor. Purefix veya herhangi bir sınırsız yapma programı piyasaya çıktığında burada paylaşacağız. Program Türkçe ve full versiyon olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda katılımsız sürümü de eklendi. Katılımsız sürümde serial vb bir araca ihtiyacınız olmayacak. Normal sürüm için dosya içerisinde serial mevcut.

Eset Smart Security'nin Anti-Theft özelliği ile kaybolan veya çalınan dizüstü bilgisayarınızı bulabilirsiniz. Konum tespiti ile bilgisayarınızı anında bulabilirsiniz.
Eset NOD32 Antivirüs 8.0.319.1 Full Türkçe + Katılımsız

Eset NOD32 Antivirüs 8 Türkçe 32 Bit-64 Bit Full Ücretsiz İndir


En çok kullanılan ve tercih edilen Antivirüs programı olan Eset NOD32 Antivirüs yazılımı ile bilgisayarınızı dış etkenlere, virüslere, trojanlara, malware ve istenmeyen kötü amaçlı reklam yazılımlarına karşı en yüksek korumayı sağlayabilirsiniz. Program ödüllü ThreatSense motoru sayesinde tüm zararlıları anında tespit eder ve hiç zorlanmadan ortadan kaldırır. Program Türkçe ve full sürümdür. 32 bit ve 64 bit sistemleri destekler. Katılımsız sürüm linkleri de eklendi. Eset Nod32, sistem kaynaklarını (ram, cpu vs.) en az seviyede kullanan bir Antivirüstür...Otomatik güncelleme sistemi ile sizi hiç uğraştırmadan sessizce kendisini günceller. Ev kullanıcıları için ideal olan sürümüdür. Katılımsız sürümü sınırsız lisans yapılmıştır. Full sınırsız süresiz olarak kullanabilirsiniz.


!!! WİNDOWS 10 DESTEKLİ YENİ SÜRÜM !!!
Eset Smart Security 8.0.319.1 Türkçe  Full + Katılımsız

Eset Smart Security 8 Türkçe 32 Bit-64 Bit Full Ücretsiz İndirEn iyi antivirüs programı sıfatında olan Eset Smart Security 8 programı ile bilgisayarınızı tüm zararlı yazılımlara karşı koruyarak kişisel bilgilerinizi güvende tutar. Güçlü koruması ve akıllı sezgiler taraması ile bilgisayarınızı tüm tehlikelere karşı yani virüs, trojan, malware gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı tamamen korur. ESET Smart Security gelişmiş yapısına rağmen sistem kaynaklarını yormadan çalışır ve bilgisayarınız hiçi şekilde yavaşlatmaz. Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olan program Türkçe Dil desteğine de sahiptir. Katılımsız sürümü linkleri de eklendi. Ayrıca akıllı teknolojileri sayesinde kötü amaçlı yazılımın veritabanına ekli olmasa bile, yazılımdan şüphelenerek derin bir taramaya girerek yazılımın kötü amaçlı olduğunu tespit eder siler ve size bilgi verir. Şuan kullanılan en popüler Antivirüsler arasındadır.


!!! WİNDOWS 10 DESTEKLİ YENİ SÜRÜM !!!
ESET Smart Security 7 64 Bit Türkçe Purefix Sınırsız Kullanım Full İndir (Videolu)

ESET Smart Security 7 64 Bit Türkçe Purefix Sınırsız Full Yapma


ESET Smart Security 7 anti virüs programı ile bilgisayarınızı virüslere karşı daha iyi koruyabilirsiniz. ESET Smart Security 7 64 Bit full versiyon olarak indirilebilir. Sisteminizin 32 bit veya 64 bit olduğunu kontrol ettikten sonra kurulum yapınız. Eset anti virüs firması boş durmayarak her geçen zaman kendisini yenilemeye devam ediyor. Uzun yıllardır kullanmakta olduğum bir anti virüs yazılımıdır. Bilgisayarı kasmaz, virüs, trojan, keylogger, malware gibi yazılımları anında yakalayabilen bir yazılımdır. Bulut sistemi sayesinde, yakaladığı bir kötü amaçlı yazılımı hemen veritabanına kayıt eder ve diğer bulaşmış bilgisayarlar var ise onları iyi bir şekilde temizler. Kötü amaçlı yazılımın veritabanına ekli olmasa bile, yazılımdan şüphelenerek derin bir taramaya girerek yazılımın kötü amaçlı olduğunu tespit eder siler ve size bilgi verir. Purefix aktivasyon yazılımı sayesinde eset smart security anti virüs programını full yapabilirsiniz ve sınırsız bir şekilde full olarak kullanabilirsiniz.


Aynı zamanda dizüstü bilgisayarlarınız için çalınma veya kaybolma riskleri de göz önünde bulundurularak onun için de bir özellik eklenmiş.

Purefix Yardımı ile anti virüs yazılımını sınırsız hale getirebiliyoruz. Anlatımı adım adım doğru uygular iseniz sorunsuz bir şekilde aktifleştirmeyi yapabilirsiniz.

Not: Videolu anlatım makalede eklidir. Video Tarafımca çekilmiştir.
ESET Smart Security 7 32 Bit Türkçe Purefix Sınırsız Kullanım Full (Videolu)

ESET Smart Security 7 32 Bit Sınırsız Yapma Full indir


ESET Smart Security 7 yazılımı bir anti virüs yazılımıdır ve bilgisayarınızı en üst düzeyde korur ve koruma sağlar. ESET Smart Security 7 32 Bit full versiyon olarak indirilebilir. Eset anti virüs firması boş durmayarak her geçen zaman kendisini yenilemeye devam ediyor. Uzun yıllardır kullanmakta olduğum bir anti virüs yazılımıdır. Bilgisayarı kasmaz, virüs, trojan, keylogger, malware gibi yazılımları anında yakalayabilen bir yazılımdır. Bulut sistemi sayesinde, yakaladığı bir kötü amaçlı yazılımı hemen veritabanına kayıt eder ve diğer bulaşmış bilgisayarlar var ise onları iyi bir şekilde temizler. Kötü amaçlı yazılımın veritabanına ekli olmasa bile, yazılımdan şüphelenerek derin bir taramaya girerek yazılımın kötü amaçlı olduğunu tespit eder siler ve size bilgi verir. Purefix programı ile eset smart security anti virüs yazılımını full ve sınırsız yapabilirsiniz.

Aynı zamanda dizüstü bilgisayarlarınız için çalınma veya kaybolma riskleri de göz önünde bulundurularak onun için de bir özellik eklenmiş.

Purefix Yardımı ile anti virüs yazılımını sınırsız hale getirebiliyoruz. Anlatımı adım adım doğru uygular iseniz sorunsuz bir şekilde aktifleştirmeyi yapabilirsiniz.

Not: Videolu anlatım makalede eklidir. Video Tarafımca çekilmiştir.
ESET Endpoint Security 6.3.2016.1 Full Türkçe Katılımsız İndir

ESET Endpoint Security Full Türkçe Katılımsız Ücretsiz İndir


Standart Eset sürümünden farklı özelliklere sahip endpoint sürümünün katılımsız türkçe versiyonudur.Programla birlikte bir çok yenilik gelmiş ve bir çok yeni özellik eklenmiştir.Eski eset sürümünün korumasının zayıf olduğundan şüphe eden arkadaşlarımızın denemesi gereken bir sürümdür.Sürüm kurumsal alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan bir sürümdür.Sürümün security sürümü olan bu versiyon antivirüs sürümüne göre daha kapsamlı bir sürümdür.Sürüm katılımsız olarak yapılan sürümdür ve 32-64 bit'lik sürümdür.Sürümü sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve cihazınıza kurabilirsiniz,standart eset sürümden sıkıldıysanız ESET Endpoint Security sürümünü deneyebilirsiniz.
ESET Endpoint Antivirus v6.2.2021.2 Full Türkçe Katılımsız İndir

ESET Endpoint Antivirus Full Türkçe Katılımsız Ücretsiz İndir


Eset Endpoint sürümünün antivirüs versiyonudur.Security versiyonunu verdiğimiz Eset Endpoint sürümünün bir de antivirüs sürümünü verelim dedik.Unutmadan söylemeliyim ki,security sürümü antivirüs sürümünden daha kapsamlı bir koruma sağlamaktadır.Bu bilgiyi değerlendirerek indireceğiniz sürüme karar vermelisiniz.Eset Endpoint standart eset sürümünden daha kapsamlı bir koruma sağlar ve bilgisayarınızın zayıflamasını önler.Güçlü koruma sağlayan endpoint sürümleri windows 10 destekli sürümdür.Eset Endpoint'i denemek isterseniz sitemizden sorunsuz olarak indirebilirsiniz.Program türkçedir ve katılımsızdır.
NOD32 Antivirus 8.0.319.1 Final Türkçe 32 64 Bit Katılımsız
NOD32 Antivirus Türkçe 8 Katılımsız Full indir Sınırsız Süresiz

Yeni katılımsız 2015 güncel hali eklendi. Katılımsız ve full versiyondur, serial istemez, direkt full olarak kurulur. Bilgisayarınızı trojan, keylogger, malware gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan NOD32 8 programının Türkçe ve katılımsız halidir. Full versiyondur ve sınırsız kullanım olarak kullanabilirsiniz. 32 ve 64 bit sistemleri destekler. Sisteminize göre otomatik kurulum yapar.
ESET Smart Security & NOD32 Antivirus v8.0.304.1 Final Türkçe Katılımsız Full


Antivirüs yazılımı arayanların en çok tercih ettiği program olan ESET'in 8 versiyonu yani en son sürümü katılımsız olarak hazırlanmış ve sınırsız lisanslanmıştır. Kurulumdan önce sisteminizi temizleyin, 32 Bit ve 64 bit sürümleri birleştirilmiştir, "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz.

ESET Smart Security & NOD32 Antivirus v8.0.304.1 Final Türkçe Katılımsız (x86 - x64) Full İNDİR