Kaspersky Virus Removal Tool 15.0.19.0 DC 27.03.2017 Portable

Kaspersky Virus Removal Tool 2017 indir


Kaspersky Anti-Virus’te kullanılan etkili tarama teknolojisi kullanılarak yazılan program bilgisayarınıza bulaşan zararlı ve kötü amaçlı yazılımları temizlemek için etkili bir virüs programıdır. Bilgisayarınıza bulaşan keylogger, trojan gibi kötü amaçlı yazılımları Kaspersky Virus Removal Tool programı ile kökünden kazıyarak bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan arındırabilirsiniz.

Program Özellikleri:
Kolay kullanım sağlayan arayüz.
Virüslü sistemler için “Güvenli Mod”da kurulum seçeneği
Virüs, trojan, spyware, adware, rootkit ve solucanları otomatik bulma ve temizleme
Zararlı yazılımları bularak kaldırma
Devamı
Kaspersky Antivirüs 2016 v16.0.0.614 Son Sürüm Full İndir

Kaspersky Antivirüs 2016 v16.0.0.614 Son Sürüm Ücretsiz Full İndir

Yandex download linki ve diğer linkler eklendi. Hızlı ve kolay bir şekilde indirip full olarak kullanabilirsiniz. Kaspersky Antivirus 2016 nihayetinde beta olarak karşımıza çıktı. En iyi Antivirus yazılımları arasında yapılan testlerde başı çeken 1 numara denilen Kaspersky 2016 üstün koruma ile tüm tehlikelerden korunmayı vadediyor... Ev kullanıcılarına önereceğimiz bu sürümü çok daha geliştirilmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Kaspersky bu beta sürüm ile kullanıcılarına Windows 10 desteği de sunmayı planlıyor. 90 günlük yasal keyi ile gelen çok etkili bir Antivirüstür.


!!! WİNDOWS 10 DESTEKLİ YENİ SÜRÜM !!!
Kaspersky RannohDecryptor 1.9.1.1 Portable

Kaspersky RannohDecryptor Full indir


Bilgisayara bulaşan kötü amaçlı yazılımları tespit edip onları analiz edip ve temizleyen bir yazılım olan Kaspersky RannohDecryptor programı ile bilgisayar srücülerini (C: D: E: gibi) taratarak bulaşan kötü amaçlı yazılımları temizleyip normal dosyalarınızı dezenfekte etmiş olursunuz. Program portable, yani taşınabilir bir programdır. Kurulum gerektirmez, seriay key vs girmenize gerek kalmaz.
Devamı
Kaspersky Rescue Disk 10.0.32.17 DC Full indir

Kaspersky Rescue Disk indir


Kaspersky Rescue Disk İşletim sisteminiz aktifken bazı inatçı virüs ve zararlı yazılımları standart antivirüs programlarıyla temizlemek hatta tespit etmek bile mümkün değildir. Kaspersky Rescue Disk ve oluşturacağız CD ile işletim sistemeniz açılmadan başka bir işletim sistemi (Linux) devreye girmesiyle üzerinde kurulu olan antivirüs programlarıyla (Kaspersky Virus Removal Tool) bu virüs ve zararlı programlardan kurtulabilirsiniz.
Windows Unlocker
Unlocker ile artık silemediğiniz, hata veren dosyalarıtek bir tıklama ile silebileceksiniz. Size zorluk çıkaran, hata mesajı veren, kaldırıldığı halde ardında dosya uzantılarını bırakan programları Unlocker ile rahatlıkla bilgisayarınızdan temizleyebileceksiniz. Son güncellenme ve veritabanı tarihi: 08.05.2016 08.05.2016
Kaspersky Rescue Disk 10.0.32.17 DC 03.11.2015 Full

Kaspersky Rescue Disk 2015 Ücretsiz İndir


Yeni güncel linkler eklendi. CD veya usb belleğe yazdırarak bilgisayarınızı boot edebilirsiniz. USB belleğe yazdırmak için sitedeki Rüfus programını kullanabilirsiniz. Multilingual çoklu dil destekliyor fakat Türkçe dil desteği bulunmuyor. İşletim sisteminiz aktifken bazı inatçı virüs ve zararlı yazılımları standart antivirüs programlarıyla temizlemek hatta tespit etmek bile mümkün değildir. Kaspersky Rescue Disk ve oluşturacağız CD ve Usb ile işletim Sisteminiz açılmadan Linux Tabanlı bu yazılım devreye girer ve üzerinde kurulu olan Ünlü Kaspersky Antivirüs programlarıyla (Kaspersky Virus Removal Tool) sisteminizden kaldıramadığınız tüm inatçı virüslerin hepsini kolayca silebilir ve bilgilerinizi güvene alabilirsiniz. Dvd ve Usbye yazılabilmesi sayesinde olası durumlarda hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz
Kaspersky İnternet Securty 2016 v16.0.0.614 Son Sürüm Full İndir

Kaspersky İnternet Securty 2016 v16.0.0.614 Son Sürüm Full Ücretsiz İndirKaspersky İnternet Securty 2016, kullanıcılar tarafından Kasperskyın en çok tercih edilen sürümü olan İnternet Securitynin 2016 beta versiyonudur. Program kullanıcılarını içerisinde İnternet Bankacılığı Koruması, Antiphising, Sosyal Ortam Koruması, Ebeveyn Koruması, Usb koruması ve Malware Koruması gibi birçok özellik hepsi bir arada olarak sunuyor. Kaspersky ürünlerini kullananlar ne kadar kaliteli olduğunu da bilirler zaten. Kaspersky bu beta sürüm ile kullanıcılarına Windows 10 desteği de sunmayı planlıyor. 90 günlük yasal keyi ile gelen çok güçlü ve çok yönlü koruma sağlayan bir Antivirüstür.


!!! WİNDOWS 10 DESTEKLİ YENİ SÜRÜM !!!
Kaspersky PURE 3 Full Türkçe İndir

Kaspersky PURE 3 Full Türkçe İndir


Kaspersky PURE 3.0 Total Security Kullanımı çok kolay ve çok güçlü bir antivirüstür. Bilgisayarınızda ki belgeleriniz, fotoğraflarınız, müzik dosyalarınız ve parolalarınız tamamen güvene almak isteyenler için ideal yazılımdır. PC’nizi en son ve gelişmiş kötü amaçlı yazılımlara ve Internet tehditlerine karşı korumak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunar ve Sizi tüm zararlılardan korur. Detaylı teknik özellikleri şu şekildedir...
Kaspersky Software Updater 1.0.34 Full İndir

Kaspersky Software Updater 1.0.34 Full Ücretsiz İndir


Ünlü Kaspersky Şirketinin hazılamış olduğu bu kullanışlı ve basit program Kaspersky Software Updater, bilgisayarınızda yüklü olan önemli programların güncellemelerini otomatik olarak kontrol eder ve güncel olmayanları tespit ederek kullanıcıları uğraştırmadan en son son güncellemeleri yükleyen oldukça güzel hazırlanmış bir programdır. Güncelleme arama derdine acaba bu program güncelmiyi demeye bu progrma ile son veriyoruz.

Yazılımın güncelleme desteği sunduğu tüm programların listesi şu şekildedir...
Devamı
Kaspersky Antivirüs 2015 Türkçe Full 15.0.2.361 İndir

Kaspersky Antivirüs 2015 Türkçe v15.0.2.361 Full


Kaspersky koruması gerçekten çok iyi olup tam korumak isteyenler için ideal programdır ve çok güçlü bir Antivirüstür .Kaspersky Antivirüs Ev kullanıcılarını otomatik olarak tüm tehditlerden eksiksiz korur ve Kaspersky Anti-Virusün indirilmesi ve kurulumu çok kolaydır. Bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu temel anti-virüs teknolojilerini sunuyor. Kaspersky Anti-Virus arka planda çalışır ve bilgisayarınızın performansı üzerinde dikkate değer bir etkiye neden olmadan sizi ve bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara, Truva atlarına, rootkit'lere ve diğer tehditlere karşı korur.Unutmadan dünyadaki en geniş virüs veri tabanına sahip firma Kaspersky şirketidir.

Detaylı Teknik Özellikleri Şu Şekildedir ....