HitmanPro v3.7.18 Türkçe Build 284 x86 x64 indir

Hitman Pro 2017 Türkçe Tam Sürüm indir


Hitman boyutu ufak ancak çok kullanışlı ve çok iyi bir antivirüs programıdır, Hitman Pro daha önce bulaşmış olan zararlı yazılımların tamamını en fazla 10 dk içerisine bulup yok eden güçlü bir antivirüs programıdır. Program Facebook reklam virüsleride dahil olmak üzere tüm reklam ve virüslerini bilgisayarınıza sızan casus spaware adware trojan keyloagger ve sosyal ağ virüslerinin tamamını bir tarama ile bulup siler.Çok zayıf donanıma sahip bilgisayarlarda dahi kullanılabilir. Hitman pro türkçe full sürümüdür.
HitmanPro.Alert Türkçe v3.6.4 Build 588 Full

Hitman Pro Alert Türkçe x86 x64 Full indir


HitmanPro.Alert yazılımı tarayıcınızın hareketlerini ve etkinliğini izleyerek olası bir bilgi hırsızlığına karşı sizi korur. Eğer çok sık online alışveriş yapıyorsanız bu program tam size göre. çevrimiçi alışverişlerde olası tehlikelere karşı sizi korur. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Bankacılık, online bankacılık işlemlerinizde rahatlıkla işlem yapabilirsiniz. HitmanPro.Alert sizi korur ve güvenle online alışveriş yapabilirsiniz. Program aynı zamanda bilgisayarınıza webden bulaşabilecek kötü amaçlı yazılımları engeller.
Zemana Antimalware Premium v2.72.2.327 Full Türkçe + Portable indir

Zemana Antimalware Premium Full indir Serial


Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları bulup silen full bir program olan Zemana Antimalware yazılımı ile bilgisayarınızdaki keylogger, trojan, virüs gibi bilgilerinizi çalmaya yönelik veya bilgisayarınıza zarar vermeye yönelik olan kötü amaçlı yazılımları silip yok eder. Ayrıca bilgisayarınıza bulaşmasını önler. Program Türkçe ve full versiyon olarak kullanılabilir. Yazılım firması ayrıca 1 yıllık yasal lisans vermektedir. Lisansı denemedim, deneyen olur ise sonucu da yazarsa çok makbule geçer :) Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Bilgisayarınıza bulaşan Virüsleri, Truva atlarını, rootkit, Worms, Spyware, Adware gibi kötü amaçlı yazılımları Zemana Antimalware programı ile silebilir ve temizleyebilirsiniz. Beta sürümüdür ve yasal serial içermektedir. Program ile bilgisayarınıza Truva atları, rootkit, Worms, Spyware, Adware gibi kötü amaçlı yazılımların bulaşmasını da engelleyebilirsiniz.


Zemana Antimalware 1 Yıllık Ücretsiz Yasal Lisans


ZAM-GIVEAWAYOFTHEDAY
360 Total Security v9.0.0.1146 Türkçe Full indir

360 Total Security Full indir


360 Total Security yazılımı ile bilgisayarınızı virüs, torjan, keylogger, malware vb kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilir ve bilgisayarınıza bulaşan kötü amaçlı zararlı yazılımları silebilirsiniz. Cloud tabanlı bir virüs imza veri tabanına sahip olduğu için en yeni çıkan virüsleri de algılayarak bilgisayarınıza bulaşmasını engeller. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteğinin olması da ayrı bir güzellik. 360 Total Security yazılımını belki cep telefonlarından bilirsiniz. Televizyonda reklamı çıktığında hemen kurup denemiştim ve memnun kalmıştım. Hep temizleme hem de hızlandırma yapabiliyor. Windows 7 / 8 / 10 ile uyumludur sorunsuz olarak çalışır.
Adwcleaner 6.021 Türkçe indir

Adwcleaner Full indir


Reklam virüsü temizleme programı olan Adwcleaner yazılımı ile bilgisayarınıza bulaşan reklam virüslerini silebilir ve bilgisayarınızı reklam virüslerinden arındırabilirsiniz. Bir çok reklam virüsü, kullandığınız tarayıcının (internet explorer, google chrome, firefox gibi) anasayfasını değiştirme özelliğine sahiptir. Değişen anasayfayı eski haline getirme programı olarak da kullanabilirsiniz. Program Türkçe olduğu için kullanımı da oldukça basittir. Programı kullandıktan sonra yani kayıt defterine bulaşmış olan ve kayıt defterini kilitleyen kötü amaçlı yazılım veya kodları silip bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekiyor. Programı hızlı linklerden download edip kullanmaya başlayabilirsiniz.
NETGATE Spy Emergency v22.0.505.0 Türkçe + Katılımsız

NETGATE Spy Emergency 2016 Türkçe Full indir


Türkçe ve full sürümdür, güncel 2016 yeni güncel sürüm. Full sürüm NETGATE Spy Emergency yazılımı virüsler dışındaki tüm zararlıları engelleyebilme özelliğine sahip program olup gerçek-zamanlı koruma ve kendiliğinden veritabanı güncelleme yeteneğine sahip olan yazılım; reklam araçlarını, casus yazılımları, truva atlarını, internet solucanlarını, activex bileşenlerini, kısacası tüm zarar verici araçları engelleyebilen bir veritabanına sahiptir.
Malwarebytes Anti-Malware + Premium 2 Türkçe + Portable

Malwarebytes Anti-Malware Premium v2.2.0.1024 2015 Türkçe Full

+

Malwarebytes Anti-Malware Pro Türkçe Portable Full


Malwarebytes Anti-Malware Premium 2016 Türkçe ve Malwarebytes Anti-Malware Pro portable Türkçe sürüm ve ful versiyonlar eklendi. Malwarebytes' Anti-Malware ile bilgisayarınıza bulaşıp yerleşen virüsler, solucanlar, truva atları, rootkitler, çeviriciler, casus yazılımlar ve malware denen kötü amaçlı tüm yazılımlara karşı sisteminizi taratıp temizleyebilirsiniz. Yaptığınız her taramada program sisteminizi tanıyarak işini daha iyi yapmaya çalışmaktadır. Yeni teknolojisi sayesinde kötü amaçlı yazılımları hızlıca bulur, sisteminizdeki etkilerini kaldırır ve engeller. Malwarebytes Anti-Malware Premium yazılımının katılımsız sürümü de eklendi.
GridinSoft Trojan Killer + Anti-Malware Türkçe Full

Trojan Killer + Anti-Malware Türkçe Full indir


GridinSoft Trojan Killer ve Anti-Malware kendi alanında gelişmiş bir takım özelliklere sahiptir. Türkçe olduğu için kullanımı oldukça basittir. Bilgisayarınızdaki torjanlaro siler temizler yok eder, keylogger düşmanıdır. Bilgisayarınıza trojan malware keylogger gibi kötü amaçlı yazılımların bulaşmasını engeller. Son sürüm güncel linkler eklendi.
Emco Malware Destroyer v7.7.10.1107 Final indir

Emco Malware Destroyer Full indir


Ücretsiz bir yazılım olan Emco Malware Destroyer programı ile bilgisayarınıza bulaşmış olan malware reklam virüsü trojan gibi kötü amaçlı yazılımları silip yok edebilirsiniz. Veritabanı altında bulunan 10.000'den fazla tanımlı virüsü tarama ve silme yeteneğine sahip olan Malware Destroyer; adware, trojan, solucan, dialer, trackware ve casus yazılım gibi tehditlerin önüne geçmek için kullanmanız gereken ücretsiz yazılımların başında gelmektedir. EMCO Malware Destroyer ‘ı normalde kullandığınız antivirus programını tamamlayıcı olarak veya ayrıca kullanabilirsiniz.
Panda Cloud Cleaner 1.1.8 + Portable + Rescue Disk iso Full

Panda Cloud Cleaner Full indir


Panda Cloud Cleaner yazılımı ile bilgisayarınıza bulaşan kötü amaçlı yazılımları trojan, keylogger, reklam virüsü, toolbar virüsü, kısayol virüsü vb tüm zararlı içerikleri bulup sile bilirsiniz. Cloud özelliği olması kullanıcılar açısından çok avantajlı bir durumdur, bilgisayarınızda bulunan virüsler Panda virüs veri tabanında olmasa dahi farklı bir bilgisayarda yakalanan bir virüs olduğunda anında veri tabanına eklenir ve o virüsten sizin bilgisayarınızda da varsa hemen silinir. Programın portable sürümü de dosya içerisinde mevcut, ayrıca Panda Cloud Cleaner Rescue Disk yazılımı da iso kalıbında ayrı olarak eklendi. Bilgisayarınızı güvenli modda açıp tarama yaparak inatçı virüsleri yok edebilirsiniz.