Panda Cloud Cleaner 1.1.8 + Portable + Rescue Disk iso Full

Panda Cloud Cleaner Full indir


Panda Cloud Cleaner yazılımı ile bilgisayarınıza bulaşan kötü amaçlı yazılımları trojan, keylogger, reklam virüsü, toolbar virüsü, kısayol virüsü vb tüm zararlı içerikleri bulup sile bilirsiniz. Cloud özelliği olması kullanıcılar açısından çok avantajlı bir durumdur, bilgisayarınızda bulunan virüsler Panda virüs veri tabanında olmasa dahi farklı bir bilgisayarda yakalanan bir virüs olduğunda anında veri tabanına eklenir ve o virüsten sizin bilgisayarınızda da varsa hemen silinir. Programın portable sürümü de dosya içerisinde mevcut, ayrıca Panda Cloud Cleaner Rescue Disk yazılımı da iso kalıbında ayrı olarak eklendi. Bilgisayarınızı güvenli modda açıp tarama yaparak inatçı virüsleri yok edebilirsiniz.
Panda Free Antivirus 16.1.1 Türkçe Katılımsız
Panda Free Antivirus Türkçe indir ücretsiz

Panda Free Antivirus programı Cloud tabanlı ilk antivirus yazılımıdır. Ücretsiz olması, anlık koruma sağlaması, sürekli güncel kalması ve sisteminizi yormadan çalışması öne çıkan özellikleri arasındadır. Cloud sistemi programın temel işlevlerini, sizin bilgisayarınız yerine kendi sunucuları üzerinden çalışarak görmesi şeklinde ifade edilebilir. Yazılımı kurduktan sonra ister oyun oynayın ister internette dolaşın isterseniz de ofis yazılımları ile çalışın, sisteminizi hiç zorlamadan ve varlığını bile hissettirmeden çalışan, bilgisayarınızı ve bilgilerinizi güvenli bir şekilde tutan bu ücretsiz antivirüs programı sahip olduğu basit arayüzü ve yapısı ile konusuna odaklanmış güzel bir araç. Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.
Panda İnternet Securty 2015 Full Türkçe İndir

Panda İnternet Securty 2015 Ücretsiz Türkçe İndir


Panda İnternet Securty 2015 , güvenlik uygulamalarıyla ünlü Panda şirketinin hazırladığı en son sürüm İnternet Securty yazılımı olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılarını en son güvenlik tehditlerine karşı sorunsuz koruma sağlamayı vaat ediyor.Program Arayüz olarak biraz Windows 8 Metro arayüzü tasarımına sahip ve böylece kullanıcıların yazılımı kullanırken zorlanmalarının önüne geçilmeye çalışılmış. Bu sayede anlık olarak gerçekleştirilen tarama işlemlerini görebiliyor ve programın diğer alt menülerinde yer alan çeşitli bir çok işlevlerine de kolayca erişebiliyorsunuz.


!!! YASAL ( ÜCRETSİZ ) LİSANS İÇERİR !!!
Panda AntiVirus Pro Türkçe 2012


Bilgisayarı bilinen ve bilinmeyen her tür kötü niyetli yazılıma karşı koruyan Panda Antivirus Pro, geliştirilmiş 2012 versiyonuyla virüs, casus yazılım, rootkit, kimlik sahteciliği gibi tehlikeleri önlüyor. Panda'nın ödüllü "Kolektif Akıl" teknolojisiyle milyonlarca Panda Security kullanıcısı kötü amaçlı yazılımlar hakkındaki bilgileri anında paylaşır ve bağlı tüm bilgisayarların güvenliğini otomatik olarak güçlendirirler. Bu işlemle daha iyi korunurken bilgisayarınız daha az enerji harcar.