Free USB Disk Security 2.1 DC 2016 Portable

Free USB Disk Security indir


USB koruma güvenlik programı olan Free USB Disk Security ücretsiz bir usb güvenlik programıdır. USB bellekler ile bilgisayar bulaşan ve bir taşıyıcı haline gelen usb belleklerdeki virüsleri silip temizleyen bir programdır. Adından da anlaşılacağı gibi ücretsiz bir programdır. Portable olduğu için kurulum gerektirmez, tıklama ile çalıştırıp kullanabilirsiniz.
Devamı
UsbFix indir v8.237 Ücretsiz Full indir

UsbFix indir 2016 Ücretsiz indir


USB Güvenliğini sağlamak için ücretsiz olan UsbFix programını kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmuyor. Eğer usb belleği içerisinde kötü amaçlı bir yazılım var ise bulup temizler. USB virüsleri farklı olduğu için o virüslere de farkı yazılımlar yapılıyor. USB belleği içerisinde bulunan otomatik olarak kendisini çalıştırıp bilgisayara bulaştırmaya çalışan virüsleri engeller ve yok eder. Siz de bilgisayarınızın ve usb belleğinizin sürekli olarak sağlıklı olmasını istiyorsanız bu gibi programları kullanınız. Program ücretsizdir serial keygen gibi araçlara gerek yoktur. Yazılımın son sürüm güncel hali eklendi.
GiliSoft USB Lock v5.6.0 Full indir

GiliSoft USB Lock v5 Full indir


GiliSoft USB Lock ile harici harddisk veya usb nizi kilitleyebilirsiniz. Harici hddden bilgisayara yazma ve okuma engellenir. USB ve CD / DVD driverler gibi diğer Pc aygıtlarının yazıcılar, modemler, Bluetooth adaptörleri ve daha fazlasının erişimini engellemeyi sağlamaktadır. Donanım erişimi engellemesinin yanı sıra, program aynı zamanda belirli web sitelerine erişimi engellemek ve seçilmiş programlara erişimi engellemek için de kullanılabilmektedir. GiliSoft USB Lock arayüzü şifre ayarlarınızı değiştirerek diğer kullanıcıları önlemek için korunmaktadır. Oldukça korunaklı ve kullanışlı güzel bir yazılımdır.
Predator Free indir v3.4.0.400

Predator USB 32 Bit 64 Bit Free indir


Bilgisayar için ekstra bir güvenlik yazılımı olan Predator Free programı ile bilgisayara bir USB flash belleği tanıtıyorsunuz, daha sonra da o usb olmadan bilgisayarınızda bir işlem yapılamıyor. Bilgisayarınızı sürekli farklı ortamlarda bırakıyorsanız ve içerisinde önemli bilgileriniz var ise bu program tam size göre. Bilgisayara tanıttığınız usb takılı olmadan bilgisayarda kesinlikle bir kurulum veya değişiklik söz konusu olamıyor. 32 bit ve 64 bit desteklidir.
BestCrypt Volume Encryption v3.70.08 Full İndir


Tam sürüm BestCrypt Volume Encryption programı disk şifreleme programı olup sabit veya harici disklerinizi şifreleyebilirsiniz. Şifreleme AES, RC6, Serpent, Twofish metodları ile yapılmakta ve tam güvenlik sağlanmaktadır. Olası virüs tehditlerine, verilerinizin güvenliği, harici diski yada bilgisayarınızı unutmanız, çaldırmanız durumunda oluşacak güvenlik risklerinin önüne geçebilirsiniz.

BestCrypt Volume Encryption v3.70.08 Full İNDİR

Devamı
USB Secure v2.0.1 Full


Uygulama bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz harici disk, usb gibi aygıtlar için ek olarak koruma sağlayan program olup hafıza kartları ve harici hard diskler gibi tüm taşınabilir veri depolama cihazlarınız için kullanabileceğiniz bu şifreleme yazılımıdır. Belirlenen şifre olmadan usb belleğe erişim mümkün olmamaktadır. Kolay ara yüzü ve kullanıcı dostu tasarımıyla ortalama düzeyde bir kullanıcının yaralanabileceği bir programdır.

USB Secure v2.0.1 Full İNDİR

USB Disk Security v6.4.0.136 Final Türkçe Katılımsız Full


Program USB yoluyla gelebilecek zararlı yazılımlardan koruyan en iyi yazılım olup sisteme takılan tüm taşınabilir cihazları denetleyerek bilgisayarı bu cihazlardan gelebilecek zararlı yazılımlardan koruyan USB Disk Security, sisteme güven içinde her türlü cihazı bağlayabilmenizi sağlıyor.

USB Disk Security v6.4.0.136 Final Türkçe Katılımsız Full İNDİR

Combofix 2014 14.2.3.1 Portable Trojan Keylogger Temizleme Programı

ComboFix çok güçlü bir trojan malware ve keylogger temizleyici bir güvenlik programıdır. ComboFix programı sUBs tarafından geliştirilmiş ve bilgisayarınızda bilinen zararlı yazılımları (malware) tarayarak bulduklarını otomatik olarak sisteminizden temizleyen güçlü bir güvenlik uygulamasıdır.

USB belleklerde taşınarak bilgisayarlara bulaşan yaygın zararlı yazılımlardan olan amvo.exe kavo.exe ve buna benzer diğer popüler ve yaygın malware spyware ve trojanları bilgisayarınızdan silmek için kullanabileceğiniz ComboFix uygulaması bir uzman tarafından tavsiye edilmedikçe veya kullanılmadıkça sisteminizin normal çalışmasında değişikliklere yol açabilir.


Combofix 14.2.3.1 Portable 2014 Trojan Keylogger Malware Temizleme Programı Full İndir