CyberLink PowerDVD Ultra 17.0.1523.60 Full

CyberLink PowerDVD Full indir


v16 2016 linkleri güncel olarak eklendi. Download edip full olarak kullanabilirsiniz. En kaliteli Blu-ray ve DVD oynatma programı olan CyberLink PowerDVD ile DVD'lerinizi yüksek çözünürlük ve yüksek ses kalitesi ile izleyin. Bilgisayarınızda film, dizi, belgesel gibi yapıtların izlenmesi için dünya üzerinde en çok tercih edilen DVD, VCD ve diğer medya oynatıcısı PowerDVD en yeni sürümüyle karşınızda.

Video formatlarının tamamına destek veren bir medya oynatıcısı olan CyberLink PowerDVD; AVCHD, AVCREC, MPEG-4 AVC (H.264), MPEG-2 HD ve WMV-HD gibi en yeni video formatları desteğinin yanı sıra, DTS, Dolby Digital EX gibi profesyonel ses teknolojilerine verdiği destek ile medya oynatıcıları arasındaki yerini en üstte tutmaya devam ediyor. CyberLink PowerDVD film izleme deneyimlerinizi dışarıya da taşımanız için esnek taşınabilir medya özellikleriyle size hareket halindeyken de hizmet sunuyor.
WinX DVD Ripper Platinum v8.5.0.184 DVD Rip Programı Full İndir

DVD Ripper Full indir


DVD Ripleme, DVD çoğaltma program olarak kullanılan WinX DVD Ripper yazılımı ile dvdlerinizi popüler olan diğer uzantılara kolayca çevirmenize olanak sağlayan bir yazılımdır. Ayrıca MP4, DivX, AVI, MOV, MPEG, VOB, FLV, WMV, ASF ve QuickTime ile Flash Vidyo formatlarana çeviriler yapmanız mümkün. WinX DVD Ripper sadece bunlarla yetinmiyor ve aynı zamanda DVD’lerinizi arşivleme imkanı sunuyor. Çok çekirdekli işlemci desteği ile benzer ürünlere göre, kalite kaybı olmaksızın çok daha hızlı dönüştürme yapabileceğiniz güçlü bir yazılımdır. WinX DVD Ripper ile yeni nesil kopya koruma sistemi olan DVD’lerinizin, yasal bir yedeğini alabilirsiniz. Ayrıca bu yazılımla filmlerden favori bölümleri kesip, düzenleyip saklayabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan bu yazılım ile DVD filmlerinizi sabit diske atarak DVD driversü olmayan netbooklarınızda da izleyebilirsiniz. Windows 7 / 8 / 10 ile tam uyumludur.
Nero Burning ROM 2017 Türkçe v18.0.01300 + Portable Full

Nero Burning ROM Türkçe 2017 Full indir


Yalnzıca cd ve dvd veya blu ray yazdırmaksa amacınız, o vakit Nero Burning ROM programını kullanmanız yeterli. Daha özellikli bir program istiyorsanız Nero Platinum'u deneyebilirsiniz. İso kalıbını cd veya dvd'ye yazdırmak isterseniz bu programı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda mp3 cd veya dvd'si oluşturmak için de bu programı kullanabilirsiniz. Program Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz.

Programın portable sürümü de eklendi. Portable sürümü ile kurulum yapmadan direkt çalıştırıp programı kullanabilirsiniz. Portable programlarda genelde bazı özellikler çalışmaz fakat bu program da zaten çokta bir özellik yok. O nedenle tamamını kullanabileceğinizi düşünüyorum. Portable sürümünü de Türkçe ve Full olarak kullanabilirsiniz.
BurnAware Professional 9.4 Türkçe + Katılımsız + Portable indir

BurnAware Katılımsız Türkçe indir


Katılımsız ve normal sürüm eklendi, program Türkçe ve full versiyondur. BurnAware Professional programı ile bir çok cd ve dvd yazdırma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca program ile boot edilebilir imaj dosyalarını da yazdırabilirsiniz. BurnAware bilgisayarınızda sahip olduğunuz müzik, film, oyun, belgeler ve dosyalarınızı CD/DVD'ler üzerine yazdırmanız için geliştirilmiş ücretsiz bir programdır. Her tür veriyi yedekleyerek yanınızda taşıyabileceğiniz BurnAware kolay kullanımı ve basit yapısı sayesinde tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından rahatça kullanılabilecek bir yazılımdır.
DAEMON Tools Pro + Advanced Türkçe Full indir

DAEMON Tools Pro Advanced Full katılımsız indir Türkçe


DAEMON Tools Pro programının hem normal hem katılımsız halini indirebilirsiniz. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Sanal sürücü oluşturma ve cd dvd yazdırma programı olarak bilinen DAEMON Tools Pro ile işlemlerinizi yapabilirsiniz. DAEMON Tools Pro Advanced ile sanal driver oluşturabilirsiniz. DAEMON Tools Pro Advanced ile sanal sürücü oluşturarak iso kalıbındaki dosyayı cd veya dvd ye yazdırmadan da çalıştırabilir veya kurulum yapabilirsiniz. DAEMON Tools Pro Advanced disk imajları (iso vb) görüntüleme, çıkartma, diske yazma, oluşturma, düzenleme, sıkıştırma, şifreleme, bölme, farklı imaj formatlarına çevirme ve sanal driverye mount etme gibi birçok işlemi sunduğu gelişmiş seçeneklerle yapabilirsiniz. DAEMON Tools Pro ve DAEMON Tools Pro Advanced sürümleri ayrı olarak eklendi.
DAEMON Tools Pro Advanced Türkçe Katılımsız + Normal kurulumlu Full İndir Sanal Sürücü Oluşturma Programı
Rufus Türkçe 2.11.995 Usb Belleğe Windows Yazma Programı İndir

Rüfus Usb Belleğe Windows Yazdırma Programı İndir


Beta ve normal sürüm linkleri eklendi, resimli anlatım mevcut. Rufus nasıl kullanılır hakkında resimli anlatım ile uygulayabilirsiniz. Rufus, ön yüklenebilir usb disk hazırlama yani usb ye işletim sistemi iso kalıplarınızı yazabileceğiniz bir programdır,Rufus yazılımı ile usb belleğinize windows xp, windows vista, windows 7, windows 8 - 8.1 ve windows 10 Linux Pardus vb işletim sistemlerini yazdırıp bilgisayarınıza format atabilirsiniz. Program Uefili veya Uefisiz ( Normal ) ISO kalıbı yazdırma ve Türkçe dil desteğine sahiptir. Program kullanımı ile ilgili detaylı açıklama konuya eklenmiştir...


!!! Rufus Kullanımı Resimli Anlatım !!!
WinToUSB Enterprise 3.1 Release 2 Portable

WinToUSB Enterprise indir


İso dosyasını usb belleğe yazdırma programı olan WinToUSB yazılımının Enterprise sürümüdür. Program ile yalnızca usb yazdırma değil, iso dosyasını dvd veya harddiske yazdırabilirsiniz. İndirdiğiniz bir iso dosyasını bu program aracılığı ile bootable usb / cd / dvd yapabilirsiniz. İndirdiğiniz bir windows işletim sistemini WinToUSB yazılımı ile usb belleğe yazdırma işlemini yapabilirsiniz.
Ashampoo Burning Studio 16.0.7.16 Full + Portable + Katılımsız

Ashampoo Burning Studio Türkçe Full indir


Programın normal kurulum + portable sürümü ve + katılımsız sürümü ayrı olarak ekli. Türkçe katılımsız ve full versiyondur 2016 sürüm. Kurulum yapıp kullanabilirsiniz. Ashampoo Burning Studio ihtiyacınız olabilecek tüm araçları içeren komple bir CD/DVD yazma aracıdır.
Express Burn Plus 5.06 Full

CD DVD Yazdırma Programı Full indir


Hepsi bir arada olan Express Burn Plus isimli yazılım ile cd veya dvd yazdırma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Program ile dvd yazdırabilir, cd yazdırabilir, blu-ray dvd yazdırabilirsiniz. Aynı zamanda Express Burn Plus isimli program ile müzik ses cd'si oluşturabilir mp3 veya track oluşturma programı olarak da kullanabilirsiniz.
DVD Kopyalama Programı - DVD-Cloner 2016 Platinum

DVD-Cloner 2016 Full indir (v13.40.1416)


Paltinum yani en üst sürümüdür. Türkçe dil desteği bulunmuyor. DVD-Cloner, DVD'leri DVD-R/RW'a kopyalamanızı sağlayan kolay kullanımlı bir DVD kopyalama aracı olup özgün DVD filmlerinizi DVD-R/RW'a kopyalamanızı kolaylaştıran bu uygulama MPEG2 dosya türünü de destekliyor. Kolay ve hızlı linklerden sorunsuz bir şekilde download edebilirsiniz.


DVD-Cloner 2016 Platinum Full Versiyon indir