Driver Magician 4.9 Türkçe Full indir + Portable

Driver Magician Türkçe Full indir + Portable


Sürücü yükleme programı olan Driver Magician yazılımı ile eksik sürücülerinizi indirip, otomatik olarak kurulmasını sağlayabilir veya güncelliğini kaybetmiş bilgisayar sürücülerini güncelleyebilirsiniz. Program aynı zamanda sürücü yedekleme programıdır. Format atmadan önce sürücü yedeklemesi yapın ve daha sonra format attıktan sonra aldığınız yedeği tek tıklama ile gri yükleyerek, sürücüleri tek tek kurma derdinden kurtulabilirsiniz. Programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Portable sürücü programı arayanlar için dosya içerisinde portable hali de mevcut. Hem portable hem Türkçe hem de Full olarak kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki sürücülerin güncel olması gerekir. Aksi takdirde bilgisayarınızda gereksiz ısınmalar vs yaşayabilirsiniz ve bilgisayarınızdan tam anlamı ile performans alamazsınız.
Devamı
Driver Magician Lite + Katılımsız Türkçe Full v4.64

Driver Magician Katılımsız + Lite Full indir


Bilgisayar için sürücü güncelleme, sürücü indirme, sürücü yedekleme ve geri yükleme programı olan Driver Magician yazılımı ile format sonrasında sürücüleri yükleyebilir veya güncelleyebilirsiniz. Türkçe sürücü bulma indirme güncelleme programı arayanlar için idealdir. Program katılımsız ve full sürümdür. Format sonrasında sürücüleri tek tek kurmaktan sıkıldıysanız size tavsiyem format atmadan önce bu veya bunun gibi bir sürücü programı ile bilgisayar sürücülerini yedekleyin ve format attıktan sonra yedekleme yaptığınız sürücüleri tek tıklama ile geri yükleyin. Ardından da sürücüleri güncelleme için yine sürücü güncelleme butonu ile hepsini tek tıklama ile güncel hale getirebilirsiniz.
Driver Magician Lite Türkçe v4.63 + Portable Full

Driver Magician Lite Türkçe + Portable indir


Portable sürücü bulma programı olarak da kullanabileceğiniz bir sürücü bulma indirme yükleme güncelleme ve yedekleme programı olan Driver Magician Lite yazılımı ile bilgisayarınızdaki sürücüleri güncelleyebilirsiniz. Programın yalnızca portable değil, normal sürümü de dosya içerisinde mevcut. Eksik sürücüleri bulup otomatik olarak yükleyebileceğiniz gibi, mevcut sürücülerin yedeğini de alabilirsiniz. Format sonrası kolay bir şekilde sürücü yükleme konusunda size bir püf noktası verebilirim. Format atmadan önce sürücülerinizin yedeğini bu veya bunun gibi bir sürücü yedekleme programı ile bilgisayar sürücülerini yedekleyin ve bilgisayarınıza format attıktan sonra, aldığınızı yedeği tek tıklama ile geri yükleyin ve tek tek sürücü yükleme derdinden kurtulun. Programı Türkçe ve full versiyondur. Eğer sürücüleri ilk defa yükleyecek iseniz, program için internet erişimi gereklidir. Yani bilgisayarınızın internete çıkışı olabilmesi gerekiyor. Fakat aldığınız yedeği geri yükleyecek iseniz internete gerek yok.
DriverEasy Professional Full v5.5.0.5335 + Katılımsız

DriverEasy Full indir + Katılımsız


Normal sürüm ve katılımsız sürüm olarak ayrı ayrı verildi, dilediğinizi indirebilirsiniz. Katılımsız sürücü güncelleme bulma indirme programı olan DriverEasy Pro yazılımı ile sürücülerinizi sorunsuz bir şekilde güncelleyebilirsiniz. DriverEasy Professional ile driverlerinizi güncelleyebilir veya eksik olan driverlerinizi / driverlerinizi yükleyebilirsiniz. Program eskilere dayanan bir programdır, işini iyi yapar. Sorun çıkarmadan çalışır. DriverEasy Professional ile driverlerinizi yedekleyebilirsiniz de. Benim tavsiyem, bilgisayarınıza format atmadan önce bu veya bu gibi bir program ile driverlerinizi önce yedekleyin. Format attıktan sonra da aldığınız yedeği olduğu gibi geri yükleyerek büyük bir zahmetten kurtulmuş olursunuz. Bilgisayar için sürücü bulma güncelleme yedekleme programı olarak kullanabilirsiniz.

Program internet bağlantısı gerektiriyor. Driver Pack Solution gibi değildir. Önce bilgisayarınızın internete erişmesi gerekiyor.
Auslogics Driver Updater 1.9.3 Full
Auslogics Driver Updater 2016 1.8 Full indir

Otomatik sürücü bulma programı olarak da kullanabilirsiniz. Sürücü güncelleyici ve yükleme programı olan Auslogics Driver Updater yazılımı ile bilgisayarınızdaki sürücüleri güncel tutabilir veya format attıktan sonra sürücüleri otomatik olarak kurabilirsiniz. Program internet ihtiyacı duyar. Full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki cracki kullanmanız gerekiyor. Türkçe dil desteği bulunmuyor.
Devamı
DriverMax Pro 9.14.0.43 Full + Portable + Katılımsız indir

DriverMax 2016 Driver Programı indir


Portable sürümü de eklendi. Portable sürücü güncelleme yedekleme programı arayanlar için ideal. Driver yedekleme yükleme yapma programı olan DriverMax Pro 2016 versiyonu ile sürücülerinizi yedekleyebilir ve sonra tekrar geri yükleyebilirsiniz. Katılımsız sürümü de eklendi. Mesela bilgisayarınıza format atmadan önce DriverMax Pro yazılını ile sürücülerinizi yedekleyin, bilgisayarınıza format attıktan sonra DriverMax Pro programı ile aldığınız yedeği geri yükleyin ve tek tek sürücü yükleme derdinden kurtulun. Daha sonra sürücülerinizi aynı program ile güncelleyin ve sürekli güncel kalın. DriverMax Pro sürücü yedekleme ve geri yükleme programıdır. Aynı zamanda sürücü güncelleme programıdır.
Ashampoo Driver Updater 1.0.0.19462 Full indir

Driver Updater Full indir


Bilgisayar için sürücü güncelleme programı olan Ashampoo Driver Updater yazılımı ile eski olan bilgisayar sürücülerini güncelleyebilir veya yedekleme yapabilirsiniz. Programın şimdilik Türkçe dil desteği yok fakat muhtemelen ilerleyen zamanlarda Türkçe dil desteği de eklenir. Sürücü yedekleme ve geri yükleme programı olarak da kullanabileceğiniz bu program ile, bilgisayarınıza format atmadan önce sürücülerinizin yedeğini alıp, formattan hemen sonra geri yükleme yapabilirsiniz. Böylelikle tek tek sürücü yükleme derdinden kurtulursunuz. Sürücü bulma programı olarak da kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki eksik sürücüleri bulur ve yükler.

Formattan sonra bazı bilgisayarlarda ethernet kartı sürücüsünü tanımama sorunu oluyor. Bu sorunun önüne geçebilmeniz için size bir taktik verebilirim smile Bilgisayarınıza format atmadan önce, bu program veya farklı bir sürücü güncelleme programı ile ethernet sürücüsünün yedeğini alın ve formattan sonra tekrar geri yükleyin. Formattan sonra bilgisayarınızda internet olduğu için diğer sürücüleri internetten de indirebilirsiniz. Ya da tüm sürücülerin yedeğini alıp, formattan sonra tekrar hepsini tek tıkla geri yükleyebilirsiniz.
Devamı
DRIVERfighter 1.1.171 Multilingual Full

DRIVERfighter Full indir


Bilgisayar sürücülerini güncelleme yapabileceğiniz bir program olan DRIVERfighter yazılımı ile sürücü taraması yaparak eksik sürücü var ise otomatik olarak indirip kurabilirsiniz veya yeni çıkan sürücü sürümleri var ise güncelleme de yapabilirsiniz. Program bir çok dili desteklemesine rağmen maalesef Türkçe dil desteği yok. Program ile sürücü yedeklemesi yapabilir ve daha sonra dilediğiniz zaman aldığınız yedeği geri yükleyebilirsiniz.
Devamı
Universal Driver Updater 1.0.0.1 Full

Universal Driver Updater Full indir


Sürücü bulma yükleme güncelleme ve yedekleme programı olan Universal Driver Updater yazılımı ile bilgisayarınızdaki eksik olan sürücüleri otomatik olarak yükleyebilir veya mevcut sürücüleri güncelleyebilirsiniz. Unutmayın ki güncel olmayan sürücü bilgisayarınızın kasılmasına ısınmasına ve sağlıklı çalışmamasına neden olabilmektedir. Program ile aynı zamanda sürücü yedeklemesi de yapabilirsiniz. Aldığınız yedeği dilediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz. Özellikle bilgisayarınıza format atmadan önce bir sürücü yedekleme programı ile sürücüleri yedeklerseniz, format attıktan sonrada sürücü bulma ile uğraşmadan aldığınız yedeği geri yükleyebilirsiniz.
Devamı
Driver Talent Pro Full v6.4.44.140 indir + Portable

Driver Talent indir


Programın portable sürümü de eklendi. Download edip full versiyon olarak kullanabilirsiniz. Portable sürücü güncelleme programı olarak da kullanabilirsiniz. Driver güncelleme bulma indirme programı olan Driver Talent Pro yazılımı ile aynı zamanda sürücü yedekleme de yapabilir ve aldığınız yedekleri diğer formattan sonra yükleyebilir ve kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Program ile tüm sürücü sorunlarını giderebilirsiniz. Ekran kartı, ses kartı gibi sürücüleri de sürekli olarak güncel tutabilirsiniz. 2016 sürüm linkleri eklendi.