Yamicsoft Windows 10 Manager v2.0.8 indir + Portable

Yamicsoft Windows 10 Manager Full indir


Windows 10 işletim sistemi üzerinde bir takım değişiklikler yapabileceğiniz bir program. Windows 10 işletim sistemini optimize edebileceğiniz bir yazılım olup sistem hızı arttırma, sistem hatası onarma, güvenlik sorunları gibi birçok işlemi programı ile yapmak mümkündür. Programı download edip full olarak kullanabilirsiniz.


Yamicsoft Windows 10 Manager indir

Oyun Hızlandırma Programı Full - EZ Game Booster Pro

Bilgisayarda oyun oynarken EZ Game Booster yazılımı ile bilgisayarı daha hızlı çalıştırabilir ve oyununuzu daha hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz. programı full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki keygen veya serial'i kullanabilirsiniz. Bazen düşük özellikli bilgisayarlarda oyun oynarken bilgisayar, donma veya kasma yapabiliyor ve bu program ile bilgisayarı hızlandırarak, gereksiz işlevleri kapatarak bilgisayarın hızlandırarak oyunu daha akıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. EZ Game Booster yazılımını oyun hızlandırma programı olarak da kullanabilirsiniz.
Devamı
Glary Disk Cleaner Türkçe v5.0.1.102 Full indir + Portable

Disk Temizleme Programı Türkçe Full indir


Türkçe disk temizleme programı araynlar için ideal bir programdır. Diskinizdeki gereksiz dosyaları silerek yer açabilirsiniz. Bilgisayar optimize, bakım onarım ve hızlandırma programı olan Glary Disk Cleaner yazılımı ile bilgisayarınızdaki çerezleri ve gereksiz dosyaları otomatik olarak silerek ve kayıt defterindeki hataları gidererek olası problemleri öncesinden engellemiş olursunuz. Program Türkçe olduğu için kullanımı da basittir. Programı full yapabilmeniz için download ettikten sonra dosya içerisindeki serial veya keygeni kullanabilirsiniz. Disk temizleme programı olarak da kullanabilirsiniz. Programın portable sürümü de eklendi.
Registry Reviver 4.9.0.4 Türkçe + Portable

Registry Reviver 2016 Full Türkçe + Portable


Türkçe bilgisayar bakım programı olan Registry Reviver yazılımı ile Türkçe olarak kayıt defteri sorunlarını düzeltebilirsiniz. Registry Reviver ne işe yarar diye sorarsanın; kayıt defteri onarım temizleme programı olan Registry Reviver ile kayıt defterine bakım onarım yaparak daha iyi ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olabilirsiniz. Türkçe ve full version bir programdır, portable sürümü de eklidir. Registry Reviver ile bilgisayarınızın daha sağlıklı çalışması için gereksiz parçaları temizleyerek sisteminizi sorunsuz kullanmanızı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda Windows Kayıt Defteri içindeki gereksiz, hasar görmüş ve kullanılmayan kayıtları temizler.
Glary Utilities Pro v5.58.0.79 Türkçe Full indir + Katılımsız

Glary Utilities Pro indir


Glary Utilities Pro yazılımı diğer bilgisayar optimize programları gibi bilgisayarınızı daima temiz tutarak bilgisayarınızın daha verimli çalışmasını sağlar. Gereksiz dosyaları veya silinmesi gereken dosyaları silerek, kayıt defterini onararak, harddiskinizi birleştirerek, çerezleri temizleyerek ve daha nice özelliklerini kullanarak bilgisayarınızın daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Bilgisayar hızlandırma programı veya bilgisayar bakım programı da diyebiliriz. Programın katılımsız ve normal sürümü ayrı olarak eklendi. Türkçe ve full versiyondur.

Glary Utilities Pro Final Türkçe Full Katılımsız indir

Wise Disk Cleaner v9.28.647 Türkçe Final + Portable Full

Wise Disk Cleaner Türkçe Full indir


Program ile bilgisayarınıza bakım uygulayarak bilgisayarınızın daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bilgisayar bakım programları arasında yer alan Wise Disk Cleaner yazılımı ile sabit sürücünüzdeki çöp dosyalarını ve gereksiz dosyaları silebilir ve bilgisayarınızın daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Program Türkçe ve full versiyondur. Dosya içerisinde portable kullanım dosyası da yer almaktadır. Download edip full olarak kullanabilirsiniz.
Advanced System Protector Türkçe 2.2.1 Full indir

Advanced System Protector Türkçe Full Download


PC Bakım ve pc güvenlik olarak kullanabileceğiniz başarılı bir programdır. Türkçe dil desteği mevcut. Advanced System Protector programı bilgisayarınızı hem korur hem de daha performanslı çalışması için optimize eder. Advanced System Protector full indir, Sistem optimize programını kullanarak sizde bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz regedit temizliği, sistem temizliği, virüslerden koruma,tarayıcı virüsleri, gibi bir çok zararlı yazılımı siler, alanında başarılıdır, içerdiği araçlarla tam optimize sağlar.

Advanced System Protector Full 2.2.1000.20841 Türkçe

Devamı
Netgate Registry Cleaner Türkçe 15.0.405.0 Full

NETGATE Registry Cleaner 15 Türkçe Full indir


Programı download ettikten sonra full versiyon olarak kullanabilirsiniz. Netgate Registry Cleaner Türkçe full sürüm linkleri eklendi. Kayıt defteri temizleme düzenleme yedekleme onarım programı olan Netgate Registry Cleaner yazılımı Türkçe ve full kullanımdır. Netgate Registry Cleaner programı ile kayıt defterinde değişiklik yapmadan önce yedek alabilir ve daha sonra düzenleme işlemi yapabilirsiniz. Düzenleme işleminden sonra olur da sorunlar çıkarsa aldığınız yedeği geri yüklersiniz. Bilgisayarınızın kayıt defteri ne kadar stabil yani düzgün çalışırsa bilgisayarınızda o kadar sağlıklı ve iyi çalışır. Netgate Registry Cleaner, kayıt defteri temizlememe ve sistem performansı arttırma programıdır kayıt defteri tamiri yedekleme tarayıcı optimazsyonu gibi bir çok araç içerir, kullanımı kolay bir yazılımdır çöp olmuş kalıntıları siler sizi bu dertten de kurtarır. Türkçe yama dosya içerisinde mevcut.
Devamı
AusLogics BoostSpeed v9.00 Türkçe Full + Katılımsız

AusLogics BoostSpeed Premium Full indir


Programın Türkçe ve İngilizce sürümü eklendi. Eski sürümü Türkçe yeni sürümü ise İngilizcedir. Bilgisayarınızın yavaşladığını mı düşünüyorsunuz? Programları çalıştırırken eskisi kadar hızlı açılmıyor mu? İnternette gezinirken hız eskisi gibi değil mi? İşte bu gibi sorulara "evet" yanıtını veriyorsanız Auslogics Boost ile bilgisayarınızın açılış hızını arttırabilir, internet bağlantınızı optimize edebilir, programlarınızın daha çabuk açılmasını sağlayabilirsiniz. Programın katılımsız kurulum dosyası da eklendi.
Devamı
PC Cleaner Pro 14.0.16.5.19 Full indir

PC Cleaner Pro Full indir


Yine iyi bir, bilgisayar bakım onarım ve optimizasyon programı olan PC Cleaner Pro yazılımı ile bilgisayarınızdaki yavaşlamaları ve hataları en aza indirgeyebilirsiniz. Program içerisindeki Registry Cleaner yazılımı ile bilgisayarınızın kayıt defterini temizleyerek bilgisayarınızın açılış kapanış hızını iyileştirebilir ve program çalıştırırken aldığınız hataları giderebilirsiniz. System Performance özelliği ile bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz. Kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınızdaki kaldırabilir, uninstall özelliği ile güvenli ve temiz program kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Daha bir çok özelliği ile kullanabileceğiniz güzel ve kullanışlı bir bilgisayar optimize programıdır.
Devamı