2

EfficientPIM Pro 5.60.551 Türkçe

EfficientPIM Pro

EfficientPIM Pro

*EfficientPIM Pro Full indir
*EfficientPIM Pro Kurulum Full Yapma Resimli Anlatım

 

EfficientPIM Pro full ve Türkçe olarak indirip kullanabileceğiniz, hatırlatma, anımsatıcı, hatırlatıcı not ekleme, yapılacaklar listesi oluşturma vs programı olarak kullanabilirsiniz. İster çalıştığınız ofisinizde bulunan bilgisayarınıza kurun isterseniz de şahsi olarak kullandığınız evde ya da iş yerinde bulunan bilgisayarınıza kurun. Hatırlamak istediğiniz bir notu girin ve size tarihi saati geldiğinde bildirimde bulunsun. Takvim plan program oluşturma veya doğum günü, evlilik yıl dönümü, ödeme hatırlatma vb gibi durumları programa girebilirsiniz. Zamanı geldiğinde ise program size hatırlatma yapacaktır. Programa kişi ekleme yapabilir ve bu kişilere adres, telefon numarası, mail adresi, kişinin resmi gibi eklemeler de yapabiliyotsunuz. Günlük programı olarak da kullanabileceğiniz bu yazılım ile günlük yazılarınıza şifre koyarak sizden başkalarının erişmesini engelleyebilirsiniz. Aynı şekilde kişiler veya tüm yaptığınız kayıtlara şifre koyabiliyorsunuz.

İş yerindeki girdiğiniz verileri evdeki bilgisayarınızdan da takip etmeniz mümkün. Çünkü program bir cloud sunucu ile senkronizasyon yapabiliyor. Bu sayede farklı bilgisayarlardan dahi girseniz, diğer tüm kayıt ettiğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz. Program içerisinde şifre üretme özelliği ile güçlü şifreler oluşturarak, şifrelerinizin kırılmasını büyük oranda engellemiş olacaksınız.

 

EfficientPIM Pro içerik resmi

EfficientPIM Pro içerik resmi

EfficientPIM Pro Kurulumu ve Full Yapma

İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki dosyaları çıkarın ve EfficientPIM-Setup.exe isimli programı çalıştırın. Kurulum Türkçe olduğu için kolay bir şekilde kurabilirsiniz. İleri ileri deyip kurulumu tamamlayın ve program kurulduktan sonra çalıştırın. Daha sonra aşağıdaki adımları takip ederek programı full olarak kullanabilirsiniz.

EfficientPIM Pro nasıl kurulur

EfficientPIM Pro kurulumu

 

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

İndirme Linki 3

20,93 Mb
Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

Cesur