BB FlashBack Pro Full v5.25.0.4229 indir

BB FlashBack Pro Full indir


Ekran kayıt etme programları arasında eski olan ve aynı zamanda kıdemli olan bir programdır BB FlashBack Pro. Bir programın kullanımını anlatmak veya sunum hazırlamak için ideal bir programdır. Çektiğiniz video üzerine resim, müzik, ses ve video gibi objeler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda kameradan kendinizi göstererek de anlatım veya sunum hazırlayabilirsiniz. Yaptığınız video üzerinde düzenlemeler yapabilir metinler yazılar ekleyebilir, ekranı anlık olarak istediğiniz kısımda büyütüp küçültebilir yani bir nevi zoom yapabilirsiniz. Program oldukça gelişmiş bir ekran kayıt, ekran yakalama programıdır. En iyi ekran kayıt etme programı diyebiliriz, çünkü araçları oldukça gelişmiştir. Programın katılımsız sürümü de eklidir. Eğer portable sürümünü indirmek isterseniz sitede arama yapabilirsiniz.

Aynı zamanda BB FlashBack Pro full programı ile yaptığınız kayıtları anında video siteleri ile paylaşabilirsiniz. BB FlashBack Pro programı ile, yaptığınız bir skype yazışmasını da kayıt edebilirsiniz. Çektiğiniz videoya ses müzik ekleyebilir şarkı koyabilirsiniz.

BB FlashBack Pro Tam Sürüm İndir Serial

Mirillis Action Full 2.3.0 Türkçe Full indir

Mirillis Action full indir


Programın katılımsız ve normal sürümleri ayrı olarak eklendi. Çalışan ve her sürüm ile uyumlu olan Türkçe yama da dosya içerisinde mevcut. Full olarak kullanabilmeniz için kurulumdan önce interneti kapatın, dosya içerisindeki seriali girin ve yapabiliyorsanız programın internete çıkışını güvenlik duvarı veya anti virğs programı ile engelleyin. Ekran yakalama kaydetme programı olan Mirillis Action yazılımı ile ekranı anlık resim olarak veya video olarak kayıt edebilirsiniz. Program Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Katılımsız olduğu iç.in otomatik olarak kurulur ve kendiliğinden full olur. Programın normal kurulumlu dosyası kısa sürede eklenecektir. Video kayıt yaptıktan sonra video üzerinde ses veya müzik ekleyebilirsiniz. Mirillis Action yazılımı ile anlatım veya sunum da yapabilirsiniz. Örneğin bir oyun üzerinde veya program üzerinde kullanımı hakkında sesli anlatım yapabilirsiniz.

Program veya çizim işleri ile uğraşanlar bu programa ihtiyaç duyabiliyor. Bir programın özelliklerini anlatmak için Mirillis Action programını kullanabilirsiniz. Kayıt ettiğiniz video üzerine yazılar veya vurgulamalar yapabilirsiniz. Program katılımsız olduğu için serial, keygen, crack gibi malzemelere ihtiyaç duymaz. Kurulumdan sonra full olarak kullanabilirsiniz. Kurulumdan önce anti virüs programınızı devre dışı bırakın ve programı kurarken, program üzerinde sağ klik yapıp "Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile çalıştırın. Böylelikle sorunsuz bir şekilde kurulum gerçekleşir. Kurulumdan sonra anti virüs programınızı tekrar devreye alıp aktif edebilirsiniz.
Bandicam v3.3.3.1209 Full Türkçe indir + Katılımsız

Bandicam Full indir


Ekran yakalama veya ekranı video şeklinde kayıt etme programları arasında popüler olan Bandicam yazılımı ile bilgisayarınızda bir anlatım yapıp videosunu çekebilirsiniz. Ses kayıt özelliği bulunan program ile sesli anlatım da yapabilirsiniz. Sesli anlatım yerine müzik veya farklı bir ses dosyası da ekleyebilirsiniz. Programın Türkçe olması kullanımını da kolaylaştırmaktadır. Programı anlatımlar da kendim de kullanmaktayım ve gayet başarılı ve kullanımı oldukça basit diyebilirim. Programın katılımsız ve portable sürümü, ayrıca normal kurulum dosyası ayrı linklerde verildi. Kurulumu ve full yapılışı hakkında videolu anlatım yapıp makaleye ekledim. Umarım işinize yarar.
Ashampoo Snap 9.0.2 Türkçe Full İndir + Portable

Ashampoo Snap 9 Türkçe Full indir


Türkçe ekran yakalama programları arasında popüler olarak kullanılan Ashampoo Snap yazılımını full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki serial keygen veya patch yazılımını kullanabilirsiniz.
Ashampoo Snap programı çok kullanışlı bir ekran yakalama programıdır. Ekranınızdaki fotoğraf ve videoları bu yazılımla kolayca yakalayabilirsiniz. Ashampoo Snap 9 yazılımı ile gerek filmlerden, gerek oyunlardan ve gerekse videolardan ekran görüntüsü alıp profesyonel bir şekilde düzenleme yapıp paylaşabilir veya sunumlarınızda kullanabilirsiniz. Yazılım sahip olduğu geniş kapsamlı özellikler ile ekranınız üzerindeki her şeyi anlık olarak yakalamanıza izin vermektedir. Çok kullanışlı bir Türkçe arayüze sahiptir. Oyun videoları hazırlamak gibi çalışmalar hazırlayacaklar için ideal bir programdır. Dosya içerisinde portable sürüm de eklidir.
HyperSnap v8.12.00 Full + Portable + Katılımsız indir

HyperSnap v8 Full İndir

Kendi alanında uzman bir ekran yakalama ve düzenleme programıdır. Türkçe dil desteği yok fakat Türkçe yaması büyük bir ihtimal vardır. Full güncel Tam sürüm HyperSnap yazılımı ekran görüntüsü yakalama programı olup birden fazla monitör kullanıyorsanız hepsinin birden yakalanması veya çizdiğiniz bir alanın peş peşe görüntüsünün alınması, aynı anda çoklu alan seçebilme, video veya oyunlardan görüntü alma gibi görüntü yakalamaya dair akla gelmeyecek her konuda uzmanlaşmış bir yazılımdır. Windows ekranı üzerindeki her alanı kolay ve hızlı biçimde yakalayabilen yazılım, TextSnap özelliği ile de metin kopyalamasının yapılamadığı alanlardaki metinleri dahi yakalama imkanı sunar. HyperSnap, kullanımı kolay, gelişmiş bir resim düzenleme yazılımı ile birleştirilerek, birinci sınıf, güçlü bir ekran görüntüsü yakalama aracı haline gelmiştir. Programın katılımsız, portable ve normal kurulum dosyaları eklenmiştir.
Screen GIF 2016.8 Full indir + Portable

Screen GIF Full indir


Video gif yapma programı olan Screen GIF yazılımı ile bilgisayar ekranınızdaki görüntüleri gif yapabilirsiniz. Şeffaflık yavaşlık ve hızlandırma gibi bir çok ayarı bulunan Screen GIF programı bünyesinde bir çok araç bulundurmaktadır. Canlı ekranı gif haline getirme programı veya oynayan videoyu hareketli gif yapma programı olarak da kullanabilirsiniz. Programın portable sürümü de eklendi, portable video hareketli gif yapma programı olarak da kullanabilirsiniz. Programın kurulumu ve full yapılması hakkında videolu anlatım ekledim. Ekranda oynayan bir videoyu bu program ile gif yapabilirsiniz.
Aiseesoft Screen Recorder 1.0.28 Full

Aiseesoft Screen Recorder Full indir


Gelişmiş bir ekran yakalama ekran kaydetme programı olan Aiseesoft Screen Recorder yazılımı ile anlatımlar veya sunumlar yapabilirsiniz. Ekran kaydetmenin yanı sıra sesli video veya sesli anlatımlar da yapabilirsiniz. Mesela bir programın nasıl kullanılacağı hakkında ekranı kayıt ederken bir yandan da sesli olarak anlatım yapabiliyorsunuz. Veya video üzerine başka bir ses veya bir mp3 müzik ekleyebiliyorsunuz. Çektiğiniz videoları 4k olarak da kayıt edebiliyorsunuz, yani 4k video ekran kaydetme yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda hd olarak da kayıt edebiliyorsunuz. Türkçe dil desteği yok fakat kullanımı basit ve özelliklerinden dolayı Türkçe olmaması çokta sorun olmuyor.
GiliSoft Screen Recorder v6.9.0 + Portable Full İndir

Ekran Kaydetme Programı Full indir

Tam sürüm GiliSoft Screen Recorder yazılımı tam ekran veya belirli bir bölgenin, sesli veya sessiz kayıt alabileceğiniz windows için ekran yakalama programı olup yazılımla demolar hazırlayabilir, görsel videolar, stream yayınlarını kayıt edebilir, DirectX ve OpenGL destekli oyunların içersinde kayıt alabilirsiniz. Kayıtlar flv uzantısı ile size sunulur. Bu düşük dosya boyutu anlamına gelmektedir. Ekranı video olarak kayıt etme programı olarak veya anlatım sunum programı olarak da kullanabilirsiniz. Programın portable hali de eklendi, portable ekran kaydetme programı olarak da kullanabilirsiniz.
Bandicam 3.3.3.1209 Türkçe Full + Portable

Bandicam Türkçe Full indir + Portable


Programın portable sürümü de eklendi, normal kurulumlu veya taşınabilir olan halini kullanabilirsiniz. Türkçe ve full versiyon bir ekran yakalama kaydetme programıdır. Bandicam programı bir ekran yakalama ve ekran kayıt programıdır. Bir anlatım yaparken, programı ile de ekran görüntüsünü video olarak kayıt edebilir, aynı zamanda da resim olarak da kayıt edebilirsiniz. Kendi alanında başarılı bir programdır.
Ashampoo Snap Business Full indir Türkçe v9.0.0

Ashampoo Snap Business 2016 Türkçe Full indir


Ashampoo Snap Business v9 programı ile ekran kaydetme gibi işlemlerinizi yapabilir ve düzenlemeler de yapabilirsiniz. Full Ashampoo Snap programı çok özellikli bir ekran görüntüsü alma, ekran yakalama, ekran kaydetme programı olup mevcut özelliklerinden bazıları konu devamında verilmiştir, Türkçe dil desteği mevcuttur. Mesela bir programın kurulumu bu yazılımla videolandırabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, demo tanıtımları hazırlayabilirsiniz. Programın yeni v9 linkleri eklendi. Ayrıca eski sürümü indirmek isterseniz v8 i indirebilirsiniz.