0

Fade to Silence + Update + Multiplayer Full PC İndir

Dosya Yükle


Fade to Silence + Update + Multiplayer Full PC İndir

Fade to Silence, kıyametin hüküm sürdüğü bir dünyada geçiyor. Donmuş bir dünyada destansı bir hayatta kalma macerasına hazır mısınız? Kar ve buzdan  acımasız bir dünya sizleri bekliyor. Doğal denge adeta alt üst olmuş durumda.  Birbirinden korkunç canavarlar adeta bu buz dünyasına hükmediyorlar. Fade to Silence oyunun da işkence gören bir lider olan Ash rolünü üstleneceğiz. Hayatta kalmak için sığınak kurmalısınız. Ancak bu o kadar basit olmayacak öncelikle  gereken kaynakları toplamak için kıyamet sonrası donmuş bir arazide keşif gezilerine çıkmalısınız.  Hayatta kalma materyalleri ararken düşmanlara ve doğaya karşı her zaman tetikte olmayı unutmayın. Ancak ne olursa olsun en ölümcül olay bir kar fırtınasıdır. Sürprizle karşılaşırsanız, hayatta kalmak için her türlü becerinizi ve kararlılığınızı göstermelisiniz. Unutmayın Fade to Silence bu sürümünde güncel update ve multiplayer modu ile çok daha eğlenceli!

Fade to Silence screenshot

Fade to Silence screenshot 2

Fade to Silence screenshot 3

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:


İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 | 64 Bit

İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyisi

Bellek:  12 GB RAM

Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R9 270 (2GB ve üzeri)

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

 ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ


İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 | 64 Bit

İşlemci: Intel Core i7-3770 / AMD FX-8350 veya daha iyisi

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 480

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

➥ LÜTFEN OKUYUN 


Bu oyun sürümü içerisinde Ana oyunun yanında, Güncel Update (V1.1 / 1.0.2022) paketini de  barındırmaktadır. Fade to Silence Türkçe yama şu ana için  mevcut değildir. Yama çıktığında bu konuya eklenecek ve makale güncellenecektir.  Oyun kolay indirmeniz için FİtGirl grubu tarafından özel olarak sıkıştırılmıştır. Kurulum süresi bilgisayarınıza  bağlı olarak 4-12 dk civarı  sürecektir. Lütfen sabırla bekleyin 🙂 Kurulum sonrası direk oyunu açıp oynamaya başlayabilirsiniz. Repack’i NoDVD klasörüne kurduktan sonra, CreamAPI tabanlı bir crack oluşacaktır. Bu crack sahibi iki kişi oyunu  Steam üzerinden kooperatif modda birlikte oynayabilirler.

Oyun kurduktan sonra dil değiştirme :  Oyun dilini değiştirmek için oyunun dosya konumundaki “Language Changer.bat” uygulamasını kullanabilirsiniz.

 

Oyunun tüm içeriğine sahip olmak için sırasıyla aşağıdaki işlemleri uygulayın.

➥ Ana Oyun İndirme Linklerinden Oyunu İndirip Kurun.


 

ANA OYUN İNDİRME LİNKLERİ

ANA OYUN İNDİRME LİNKLERİ

TORRENT İNDİR

Boyut: 7.73 GB

Winrar Şifresi: www.fullprogramlar.org

 

İNDİRECEĞİNİZ RAR DOSYALARININ İÇERİSİNDE TÜM GEREKLİ ANLATIM MEVCUTTUR. HALA AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY OLURSA YORUM YAPARAK DESTEK ALABİLİRSİNİZ.

Upgrade to Turbo

Paydos

İSTANBUL