13 Saat: Bingazi'nin Gizli Askerleri 2016 m1080p Türkçe indir

13 Saat: Bingazi'nin Gizli Askerleri m1080p HD Türkçe indir


Askeri film, operasyon, askeri çatışma filmlerinden hoşlananlar içiideal bir sinema filmi. Türkçe ve İngilizce Dual seçenekli m1080p HD kalitesinde izleyebilirsiniz. 2012 seneninde Libya’nın Bingazi şehrinde bulunan Amerikan üssüne yapılan saldırıyı konu edinen Michael Bay’in filmi Basın mensubu-yazar Mitchell Zuckoff'un aynı isimli kitabından uyarlanan film, 12 Eylül 2012 tarihinde Libya’nın Bingazi şehrindeki Amerikan üssüne yapılan terörist saldırı neticesi yaşamını yitiren Amerikan büyükelçisi John Christopher Stevens’ın kurtarılması için gönderilen özel kuvvetler birliğinin çevreninde şekilleniyor.
Devamı
Soygun 2015 m1080p DUAL Türkçe - İngilizce indir

Soygun 2015 m1080p Türkçe Dublaj HD indir


[center]Dual seçeneği ile Türkçe veya İngilizce olarak seyredebilirsiniz. Tek link hd olarak indirebilirsiniz. Heist filmi bir babanın hastalanan kızını hayatta tutabilmek için yüksek mebla da sıhhat giderleri faturasını karşılayabilmek için yakın bir arkadaşıyla Pope isimli mafyanın kumarhanelerini soyup kaçarken işlerin karışmasıyla Bus 657 belediye otobüsünü rehin almalarıyla işlerin iyiden iyiye çıkmaza girmesini konu edinmiştir.
Devamı
Ip Man 3 2015 m1080p DUAL Türkçe - Çince indir

Ip Man 3 Türkçe m1080p HD indir


Ip Man 3 2015 Türkçe Dublaj Full HD indir, Kavga et sanatında Batı ve Doğu savaşınında anlatıldığı aksiyon filmi Yip Man 3 (Ip Man 3), aslen adındanda anlaşılacağı üzere serinin 3. filmi. Wilson Yip'in yönetmenliğini yaptığı filmde başrolda Donnie Yen'e tanınmış kişi boksör Mike Tyson eşlik ediyor. 1950'lerin sonlarında, sakin bir hayat yaşayan Ip Man, erkek çocuğunu okuldan almaya gittiği sırada, Cheung Tin-chi isminde, kendi gibi Wing Chun ile ilgilenen bir adamla tanışır. Tesadüfi karşılamaları sonrasında iki baba arasında fark bir ilişki oluşur. Bu esnada Sang isimli bir çete öncüsü semtteki mülkleri ele geçirmeye başlar. Ip Man kendi talebeleri ile semti savunma görevini üstlenir.
Devamı
Ölüler Yükseliyor 2015 Türkçe m1080p DUAL indir

Ölüler Yükseliyor Türkçe m1080p Full HD indir


Ölüler Yükseliyor 2015 Türkçe Dublaj DUAL İngilizce Seçenekli indir. 2006 seneninde Xbox 360 konsol oyunuyla dünya çapında 6,5 milyondan fazla satış yapan oyunun film uyarlamasında, patlak veren bir zombi istilasına karşı hükümetin uyguladığı zaruri aşı siyaseti başarısız olmuştur.
Devamı
Güneşte Kaybolmuş 2015 Türkçe m1080p DUAL indir

Güneşte Kaybolmuş Türkçe m1080p Full indir


Güneşte Kaybolmuş filmi 2015 Türkçe Dublaj olarak indirebilirsiniz dual olarak Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri ile. John isminde bir sahtekarın hikayesi, Louis isminde babasız olmuş genç bir suçortağı bulur. Onların yol serüveni ilerledikçe John bir dizi soyguna çocuğu da sürükler, ikili arasında beklenmedik ve kuvvetli bir bağ oluşur.
Devamı
Creed: Efsanenin Doğuşu 2015 m1080p DUAL Türkçe - ENG

Creed: Efsanenin Doğuşu Türkçe HD Full indir


Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri le seyredebilirsiniz. Kimsesiz Adonis bir yetimhanede günlerini geçiren, aslında iyi bir çocuk olmasına karşın dövüşçülüğü ile tanınan bir yetimdir. Bir gün babasını tanıdığını söyleyen bir kadın onu ziyarete gelir ve kendisini yetimhaneden çıkartmak istediğini söyler. Babasının resmi nikahlı fakat artık dul eşi olan bu kadın Mary Anne Creed'dir; Adonis'in babası ise efsanevi boksör Apollo Creed'den başkası değildir! Üvey annesinin himayesinde gayet iyi bir hayata kavuşan Adonis, önündeki tüm iyi hayat fırsatlarına karşın tek bir arzu ile yanıp tutuşmaktadır; babası gibi boksör olmak! Kendisine karşı gelenlere inat babasının en yakın arkadaşı ve rakibi olan Rocky Balboa'nın kapısını çalar.
Filmin başrollerinde Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Phylicia Rashad, Tony Bellew bulunuyor. Yönetmen koltuğunda Ryan Coogler otururken, senaryo ise Aaron Covington'a ait.
Devamı
Aşk ve Gurur ve Zombiler (2016) BDRip Türkçe indir

Aşk ve Gurur ve Zombiler Türkçe Dubjal HD indir


Filmin konusu oldukça ilginç, Jane Austin ve Seth Grahame Smith romanlarından senaryolaştırılan ve 19. yüzyılda İngiltere’de geçen film, Elizabeth Bennet ve kardeşlerinin zombileri öldürmesini konu alıyor. Ülkeyi zombilerden kurtarmak için uzak doğu dövüşleri ve silah kullanımında uzman olan Bennet sosyal ön yargılardan sıyrılarak kendi takımını kurmalıdır. Hikâye, bir virüsün herkesi zombiye dönüştürmesi ile ilginç bir hal alıyor.
Devamı
Mississippi Ateşi (2015) Türkçe (BDRip) indir

Mississippi Ateşi Türkçe Full indir


Poker severler için izlenmesi gereken güzel bir sinema filmi. Gerry yetenekli bir poker oyuncusudur, fakat kumar bağımlılığı finansal durumunu zora sokmaktadır. Gerry genç poker oyuncusu Curtis’i New Orleans’taki yüksek meblağların döndüğü poker turnuvasına gitmeye ikna eder. Tüm yolculuk sırasında ikilin gerçek motivasyonları ifşa olacaktır.
Devamı
Hayatın Kıyısında 2015 m1080p DUAL Türkçe - İngilizce

Hayatın Kıyısında 2015 Türkçe HD indir


Emily Dickinson'ın aynı isimli şiirinden esin alan filmde Brad Pitt Amerikalı bir yazarı (Roland), Angelina Jolie ise dansçıyı (Vanessa) canlandırıyor. 1970'lerin Fransa kırsalında geçen hikaye, romantik drama tadında bir öyküyü anlatıyor. Vakit ilerledikçe çiftin birbirine duyguları ve anlayışları değişiyor.Filmin senaryosunu yazan ve yönetmenliğini de üstlenen Anjelina Jolie, 'By the Sea' için şunları söylüyor: "Bu filmin 1970'lerde geçmesinin tek sebebi renklerin cezbediciliği değil; bu arada çağdaş hayatın bütün çılgınlıklarından uzak olması.
Devamı
5. Dalga ( 2016 ) m1080p Türkçe Dublaj Filmi indir

5. Dalga Türkçe Blu-Ray indir


Rick Yancey'in çok satan kitabı 5. Dalga, Dünyanın uzaylılar tarafından işgal edilişi ve bu esnada kardeşini kurtarmaya çalışan Cassie'nin mücadelesi anlatılıyor. 5. Dalga'da, öldürücü gücü giderek artan dört saldırı dalgası Dünya'nın büyük bir bölümünü kırıp geçirmiştir. Korku ve güvensizliğin karar sürdüğü bir ortamda, Cassie (Chloë Grace Moretz) umutsuzca erkek kardeşini bulmaya çalıştığı bir koşturmacanın içindedir. Kaçınılmaz ve ölümcül 5. Dalgaya hazırlanırken, genç kız kendisinin son umudu olabilecek genç bir adamla işbirliği yapar, tabi ona güvenebilirse.
Devamı