The Wild Eternal Full PC Tek Linkler + Torrent  İndir

The Wild Eternal Full PC Tek Linkler + Torrent Ücretsiz İndir


The Wild Eternal, renkli dünyası ile direk ilginizi çekecek bir oyundur. The Wild Eternal yine zengin hikayesi ile sizlere farklı bir atmosfer sunacak. Macera türündeki The Wild Eternal’da seçimler kaderinizi belirleyecek. Eğer macera oyunlarına karşı yoğun bir merakınız varsa, bu oyunla keyif almanız mümkün. Oyun boyunca gönderileceğiniz yerler oldukça huzur verici. Araştırmaya dayalı bir o kadarda diyalog kurabileceğiniz The Wild Eternal karşınızda. Oyunu daha iyi anlamanız için oyun içi videoda eklendi. Bu videoyu izleyip oyun hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .
Devamı
2Dark Full PC Korku Oyunu Tek Linkler + Torrent İndir

2Dark Full PC Tek Linkler + Torrent Ücretsiz İndir


2Dark, hayatta kalma korku oyunlarının öncüsü ve Alone in the Dark'ın yapımcısı tarafından geliştirilmiş bir gizli macera oyunudur. Oyunda şu kurallara uyarsan başarırsın: Sosyopatların inlerine doğru ilerle, deliliğin korkuyla iç içe geçitiği bir entrikayı çöz ve en önemlisi ise çocukları kurtar! Oyunun hikayesi ise kısaca şöyle; çocuklarını arayan bir babayı yönlendirecek ve çocuklarınızı kaçıran kişileri cezalandırmaya çalışacaksınız. Oyunda korku dolu anlar yaşayacak ve sizi yok etmek isteyenlere karşı mücadele edeceksiniz. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda bütün çocuklarınızı korumaya çalışacak ve ürkütücü lunaparkta korku dolu dakikalar geçireceksiniz. Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .
Devamı
Yooka Laylee Full PC Tek Linkler + Torrent İndir

Yooka Laylee Full PC Tek Linkler + Torrent Ücretsiz İndir


Yooka-laylee, bu türde uzman Playtonic tarafından geliştirilen yepyeni bir açık uçlu platform oyunudur. Oyununda Yooka (yeşil olan) ve Laylee’ı (büyük burunlu ve esprili yarasa) yönlendirecek ve dünyadaki tüm kitapları yok etmek isteyen Capital B şirketine engel olamaya çalışacaksınız. Oyunda çeşitli maceralara ve akıl yoran bulmacalara atılacak ve hikayenizde kendi yolunuzu çizeceksiniz. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda birçok yeni renkli dünya keşfedecek ve eğlenceli mini oyunlar oynayarak keyif dolu dakikalar geçireceksiniz. Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .
Near Death + Update Full PC  İndir

Near Death + Update Full PC Ücretsiz İndir


Near Death, aksiyon macera türünde yapılmış popüler oyunlardan birisidir. Geçirdiğiniz uçak kazası sonucu Antartikanın dondurucu soğuğunda esir kalacaksınız. Oyunda en büyük düşmanınız dondurucu soğuk olacak ve mahsur kaldığınız alanda kendinizi ısıtacak bir şeyler bulmaya çalışacaksınız. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda bulunduğunuz bölgeden kurtulma umuduyla bir şeyler yapmaya çalışacak ve mutlak karanlığa gömüldüğünüz yerden çıkmaya çalışacaksınız. Muazzam ve korku dolu hayatta kalma mücadelesi siz oyun severleri bekliyor. Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .
Escape Lizards Full PC Tek Linkler + Torrent İndir

Escape Lizards Full PC Tek Linkler + Torrent Ücretsiz İndir


Escape Lizards, değişik bir tarza sahip aksiyon ve bulmaca tarzı bir oyundur. Oyunda birbirinden eşsiz ve değişik yapıdaki platformlarda bulunan yumurtaları toplamalısınız. Kertenkele olarak oynayacağınız oyunda topladığınız puanlar ile çeşitli araçlar satın alacak ve kendinizi geliştireceksiniz. Oyun videosu konuya eklenmiştir kesinlikle izleyin eğlenceli bir oyuna benziyor. Ayrıca buda ne böyle çok kolay diyenler olabilir ancak hiç öyle düşünmeyin, oynayıp görelim! Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .
Chernobyl Terrorist Attack Full PC Tek Linkler + Torrent indir

Chernobyl Terrorist Attack Full PC Tek Linkler + Torrent Full indir


Chernobyl Terrorist Attack, genelde her bilgisayarın kaldırabileceği düşük boyutlu bir aksiyon oyunudur. Ağır silahlı teröristler saldırıları ile Avrupayı etkileri altına almışlardır. Korku içindeki halk devletten buna müdahale etmesini beklerken; terörist grup daha fazla saldırı ve kimyasal silah kullanmakla Avrupalı devletleri tehdit etmektedir. 24 saat içinde on milyar euro kuzey yarım kürede bulunan hesaplarına yatmazsa dediklerini yapacaklardır. Bunun üzerine devletler hızlı bir askeri operasyon için düğmeye basmıştır. İşte sizde bu askeri ekiptesiniz. Çeşitli operasyonlara katılıp teröristleri etkisiz hale getirmeye çalışacak aksiyonu sonuna kadar yaşayacaksınız. . Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .
Gomo Full PC Macera Oyunu Tek Linkler + Torrent İndir

Gomo Full PC Macera Oyunu Tek Linkler + Torrent Ücretsiz İndir


Gomo, hikaye olarak adeta size hayat dersi verecek. Hepimizin hayatta güvenebileceği iyi dostları, arkadaşları olmuştur. Peki bu dostluk bağlarınız ne kadar kuvvetli ? İşte bu sorunun sonucu olarak ortaya çıkmış muazzam bir oyun sizlerle. En iyi arkadaşınızı kurtarmak için ne kadar uzağa gidebilirsiniz? Gomo için bu sorunun cevabı çok nettir: Gerekirse dünyanın sonuna ve daha da ilerisine. Uzaklarda, gizli bir vadide Gomo ve köpeği Dingo rahatsız edilmeden huzur içinde yaşamaktadır, ancak bu masalsı vadideki huzur yakında şiddetle sonlandırılacaktır: bilinmeyen bir yabancı kuvvet Gomo'nun arkadaşını kaçırır. Sevdiği evcil hayvanına karşılık Gomo'dan yabancı için nadir bir kristali elde etmesi istenmektedir. Bu kristal iyi korunan bir yer altı madeninde saklanmaktadır ve elde edilmesi hiç de kolay olmayacaktır! Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .
The Lion's Song Episode 1-3 Full PC İndir

The Lion's Song Episode 1-3 Full PC Ücretsiz İndir


The Lion's Song yetenekli bir müzisyen olan Wilmanın hikayesini ele alıyor. Şarkıları ile büyüleyen oyun adeta ruhunuzu dinlendirecek. Wilma, yetenekli genç müzisyen olmasının yanında aynı zamanda da bir üniversite öğrencisidir. Zengin bir üniversite profesörü olan Arthur Caban kahramanımızdaki bu yeteneği fark etmiştir. Ancak Wilma kariyerindeki basamakları bu kadar kolay tırmanamayacaktır. Arthur onu ilham ve ilham perisi bulmak için zorlu görevlere sürükleyecektir. Oyunun en güzel yanı ise hikaye sizin seçimlerinize bağlı olarak tekrar şekilleniyor. Yani kısaca basit bir son yok sonucu siz belirleyeceksiniz. Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .
Pro Basketball Manager 2017 Türkçe Full PC Tek Linkler + Torrent İndir

Pro Basketball Manager 2017 Türkçe Full PC Tek Linkler + Torrent Ücretsiz İndir


Pro Basketball Manager 2017, en kapsamlı en ayrıntılı managerlik oyunu sizlerle. Pro Basketball Manager 2017 ile kendi takımınızın koçluğunu üstlenin. Seçtiğiniz takımın baş koçu olarak kariyerinize başlayın, ister çaylak isterse de efsane olsun fark etmeksizin oyuncularınızı zafere taşıyın! Bunu gerçekleştirmek için sadece oyuncu almak ve eğitmek yetmez, aynı zamanda canlı maçlara katılmalı ve saha içi talimatlar vermelisiniz. Kulüp ekonomisini yöneterek veya salonu iyileştirerek günlük operasyonlarda başarı sağlamalısınız. Ayrıca tüm küresel turnuvalar aslına sadık şekilde aktarılmıştır: Kuzey Amerika Ligi, Avrupa Şampiyonası ve hatta Dünya Kupası. Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .
Snow Moto Racing Freedom Full PC Tek Linkler + Torrent İndir

Snow Moto Racing Freedom Full PC Tek Linkler + Torrent Ücretsiz İndir


Snow Moto Racing Freedom ile SnoCross pistlerinde doyasıya yarışmaya hazır olun. Dağ havasını yaşamanızı sağlayacak olan oyun, oldukça eğlenceli bir oynanışa sahiptir. Oyunda kar motorlarını yönlendirecek ve kar dolu büyüleyici dağlarda rakiplerinizle yarışacaksınız. Ayrıca şampiyonluk yolunda yarışlarda zafer elde etmeye çalışacak ve motorlarınızı güçlendirerek rakiplerinize üstünlük saplayacaksınız. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda motorunuzla şovlarınızı sergilemeye çalışacak ve farklı oyun modlarında yarışarak keyif dolu dakikalar geçireceksiniz. Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .