TreeSize indir v4.0.1.365 x86 x64 + Portable
JAM Software TreeSize 32 Bit 64 Bit indir

Bilgisayardaki klasör boyutlatını toplu bir şekilde görebileceğiniz bir program. Yeni 2017 güncel son sürüm linkleri eklendi, dosya içerisinde portable ve normal sürüm olarak eklendi. Download edip kurup kullanabilirsiniz. Uygulama dosya denetleme ve raporlama programı olan TreeSize Professional yazılımı ile dizinleri toplam boyutuna göre sıralama yapar, bu şekilde diskinizde hangi klasörün ne kadar yer kapladığını görebilir, gereksiz yer kaplayan dizinlerinizi tespit edebilirsiniz.
Devamı
Revo Uninstaller Pro v3.1.9 Türkçe + Portable

Revo Uninstaller Pro Türkçe indir


Program kaldırma yazılımı olan Revo Uninstaller Pro ile bilgisayarınızda kurulu olan programları kolay ve temiz bir şekilde kaldırabilirsiniz. Program Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda kurulu olan bir programı Windowsun kendi yazılımı ile kaldırdığınız zaman mutlaka programın kalıntıları vs kalıyor. Revo Uninstaller Pro ile bir program kaldırdığınızda, kaldırdığınız programın kalıntısı kesinlikle kalmaz. Bilgisayarınızda da gereksiz program klasörleri, kısa yolları, kayıt girdileri ve buna benzer kalıntılar kesinlikle kalmaz. Program kendi alanında başarılı ve kullanışlı bir programdır.
R-Tools R-Drive Image v6.1 Build 6104 Full + Portable

R-Tools R-Drive Image Full indir


Bilgisayar ve dosya yedekleme programı olan R-Tools R-Drive Image yazılımı ile bilgisayarınızın veya dosyalarınızın imajını alabilir ve daha sonra tekrar geri yükleyebilirsiniz. Buna bir nevi veri kurtarma da diyebiliriz. Aldığınız dosya yedeklerini ve imajlarını farklı bilgisayarlarınız ile senkronize edebilirsiniz. Programın portable sürümü de dosya içerisinde mevcut.
Autorun Organizer 2.35 + Portable Full

Autorun Organizer Programı Full indir


Bilgisayar başlarken otomatik olarak başlayan/açılan programları yönetmenize olanak sağlayan bir program olan Autorun Organizer yazılımı ile başlangıç programlarını düzenleyebilir ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Başlangıca program ekleme programı olarak da kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza bulaşan virüs torjan vb kötü amaçlı yazılımlar da kendisini başlangıca ekler ve bilgisayarınızın her açılışında kendisini başlatır ki amaçlarına devam edebilsin. Bu gibi kötü amaçlı yazılımları da başlangıçtan kaldırabilirsiniz. Programı full ve portable olarak da kullanabilirsiniz. Portable sürümü indirdiğiniz dosya içerisinde mevcut.
Unlocker 1.92 Final Türkçe İndir

Unlocker Türkçe Full indir


Silinmeyen dosyaları silebilen bir yazılım olan Unlocker yazılımı ile inatçı silinmeyen programları silebilirsiniz. Program bir nesneyi silmekte oldukça başarılıdır. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Programı kurduktan sonra kendisini sağ lik menüsüne ekler ve siz bir dosyayı silmek istediğinizde o dosya üzerinde sağ klik yaparak Unlocker ile tamamen silebilirsiniz.
Devamı
TeraCopy Pro 3.0.8 Full indir

TeraCopy Türkçe Full indir


Çoklu dosyalarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde kopyalayabileceğiniz bir program olan TeraCopy Pro yazılımı ile kopyalama işleriniz daha hızlı ve daha kolay olacak. Program katılımsız olduğu için kurulduktan sonra otomatik olarak full olacaktır. Programı full olarak kullanabileceksiniz. Program farklı bir mantıkla çalıştığı için aşırı kaynak tüketmeden hızlı bir şekilde kopyalama yapıyor. İki farklı harddiskte birbirleri arasında oldukça hızlı veri kopyalama işlemi sağlar. Aşırı büyük dosyalarınızı TeraCopy Pro programı ile kopyalayabilirsiniz.
Devamı
Hard Disk Sentinel Pro 5.01 Build 8557 Türkçe + Portable + Katılımsız

Hard disk sentinel Full indir + Katılımsız


Diskinizin sağlık durumunu kontrol edebileceğiniz bir program olan Hard Disk Sentinel yazılımı Hard Disk’inizin performansı, durumu, sıcaklığı gibi değerleri ayrıntılı olarak görmenize olanak sağlayan güzel bir program. Hard Disk Sentinel, son dönemde neredeyse tüm hard disklerin desteklediği hatta ATA/IDE cihazlarda bir üretim standardı haline gelen S.M.A.R.T. (Self Monitoring, Analysis and Reporting Technology) isimli IBM'in geliştirmiş olduğu bir teknolojiyi kullanıyor. S.M.A.R.T, hard diskteki hataların, cihaz tamamen arızalanmadan tespit edilmesini mümkün kılan ve sağlık durumunu anlık olarak bildirebilen bir teknoloji. Hard Disk Sentinel, sabit diskinizin olası bir arızasında size olacakları önceden haber verebiliyor. Programın katılımsız ve normal sürümü ayrı olarak eklendi.
SQL Server 2016 Enterprise SP1 Full indir

SQL Server 2016 Full indir


Veritabanı sunucusu üzerinde kullanabileceğiniz bir yazılım olan Microsoft SQL Server 2016 Enterprise programı ile veritabanı kurulum ve yönetim işlemlerinizi yapabilirsiniz. İndirdiğiniz dosya içerisindeki exe dosyasını çalıştırıp kurulumu tamamlayın, kurulduktan sonra otomatik olarak full olacaktır. Enterprise sürümü genelde şirketler için tasarlanmıştır fakat normal kullanıcıların kullanmasın bir sakınca yok. Winrar bozuk hatası almamak için bilgisayarınızdaki winrar sürümünü 5 yapınız.
Devamı
CrossFTP Professional v1.­97.7 Full indir

CrossFTP Professional Full indir


FTP programı olan CrossFTP yazılımı Professional sürümüdür. Yani tüm özellikleri açık olarak kullanabilirsiniz. WebDav bağlantısı için program arayanlar da bu programı kullanabilirler. Ben de WebDav bağlantısı yapmak için bu programa ihtiyaç duymuştum. FTP / FXP / FTPS / SFTP / WebDav bağlantıları yapabileceğiniz full bir ftp programıdır. Türkçe dil desteği olmasa da kullanımı oldukça basittir. Daha önce ftp programı kullandıysanız, bu programı da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eğer ilk defa kullanacaksanız ve yalnızca ftp programı olarak kullanacaksanız tabi ki filezilla programını tavsiye ederim. Türkçe dahil olmak üzere hemen hemen tüm dilleri destekler. Programı full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki yardımcı programı kullanabilirsiniz.
Devamı