Satılık Turbobit Premium Hesaplar

Satılık Orijinal Turbobit Premium Hesap Fiyatları


Turbobitin Türkiye Resmi Bayilerinden birisi de Fullprogramlar.org'dir. Turbobit premium hesap almak isteyenler ödeme yaptıktan sonra telefon veya skype ile (by.cesur@hotmail.com.tr) destek alabilirler. Premium hesap kodunu ister WhatsApp, ister SMS, isterseniz de Mail olarak alabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra, hangi isim soyisim ile ödeme yaptığınızı bildirdiğiniz takdirde premium hesap kodunuz anında iletilir.


Kampanya!


1 Haftalık Turbobit Premium Hesap: 10 TL Tükendi
1 Aylık Turbobit Premium Hesap: 20 TL Tükendi
6 Aylık Turbobit Premium Hesap: 100 TL
1 Yıllık Turbobit Premium Hesap: 165 TL

Ödeme yaptıktan sonra telefon ile arayıp kod talebinde bulunabilirsiniz.

Devamı
Veri Kaybı Yaşadık

Yapılan bir saldırı sonucu bir takım ver tabanı tabloları silindi. Bu nedenden dolayı 1 hafta geriye dönmek zorunda kaldık. Bir takım yorumlar ve güncellenen linkler doğal olarak silinmiş bulunmaktadır. Yorumlarım neden silinmiş diyebileceğiniz için bu açıklamayı yapmayı uygun gördük. Tekrar aynı kaybı yaşamamak için gerekli önlemler alındı.
Devamı
Dosya Upload Sitesi (Tavsiye)

Ücretsiz Dosya Upload Sitesi


Son zamanlar da favorim olan bir dosya yükleme sitesinden bahsedeceğim. www.upterabit.com, ücretsiz olarak dosya yükleyip paylaşabileceğiniz. Herhangi bir indirme kotası ve premium üyelik zorunluluğu yok. Dosya hosting olarak kullanabileceğiniz bir kullanışlı bir site. FTP Upload olayını biraz zor çözsem de vazgeçmedim :) DMCA şikayeti gelmediği sürece dosyalarınız kolay kolay silinmiyor, tabi olur da dosyalarınız hiç indirilmezse eğer üye iseniz 90 gün sonra siliniyor, üye değilseniz ve dosyanız hiç indirilmezse 30 gün sonra siliniyor. Sınırsız depolama alanı mevcut. Site üzerinden ya da ftp yolu ile dosya yükleyebiliyorsunuz. Link (remote url upload) ile dosya çekebiliyorsunuz. Şu anda kullandıklarım arasında limitsiz kotasız olan tek upload sitesi
Devamı
Satılık Tubobit Premium Hesaplar

Piyasa değerinin altında satılık, stoklarla sınırlı turbobit premium hesaplar. Almak isteyen arkadaşlar aşağıdaki hesap numaralarına ücreti yatırdıktan sonra aşağıdaki telefon numarasına sms atarak veya arayarak veya çağrı atarak premium kod talebinde bulunabilirsiniz.

Banka hesabınız yoksa da Denizbanktan fatspay ile ücretsiz bir şekilde para gönderebilirsiniz. Bunun için bir Denizbank atmsine gidin, fastpay yazan butona basın (fastpay menüsü giriş tuşuna bastıktan sonra da gelebilir) para gönder'e basın, sizden TC kimlik ve telefon numaranız istenecek girin, ardından para gönderilecek numaraya da aşağıdaki GSM numarasını girin ve parayı gönderin. Bu şekilde sizden para kesmez.
Devamı
Windows 7 USB DVD Download Tool Kullanımı Resimli Anlatım

Windows 7 USB Tool indir


USB ve DVD yazdırma programı olan Windows 7 USB DVD Download Tool yazılımı ile iso dosyasını usb veya dvd 'ye yazdırabilirsiniz. Bootable usb ve dvd yapabilirsiniz. işletim sistemi olan windows'u usb veya dvd 'ye yazdırarak format atabilir ve kurulum yapabilirsiniz. Kullanımı hakkında resimli anlatım ekledim.

Programı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz (Ücretsizdir).

Windows 7 USB DVD Download Tool indir
Windows 7 USB DVD Tool Kullanımı Resimli Anlatım


Windows 7 USB DVD Download Tool Kullanımı Resimli Anlatım
1. Programı yukarıdaki linkten indirin kurun ve çalıştırın. Daha sonra Browse yazan yere tıklayın.

Windows 7 USB DVD Download Tool Kullanımı Resimli Anlatım
2. İso dosyasının yerini gösterin

Windows 7 USB DVD Download Tool Kullanımı Resimli Anlatım
3. USB belleğe yazdıracaksanız USB 'yi seçin, DVD 'ye yazdıracaksınız DVD 'yi seçin.

Windows 7 USB DVD Download Tool Kullanımı Resimli Anlatım
4. Yazdırma işleminin bitmesini bekleyin. (10 - 20 dk bulabilir)

Windows 7 USB DVD Download Tool Kullanımı Resimli Anlatım
5. Start over yazan butona tıklayın ve USB belleği veya DVD 'yi çıkarın.

Windows 7 USB DVD Download Tool Kullanımı Resimli Anlatım


Devamı
PS3 Oyun Yükleme Rehberi - Açıklamalı Detaylı Anlatım

PS3 Oyun Yükleme Rehberi - Açıklamalı Detaylı Anlatım


Bu rehberimiz de Oyun severlerin 1. numaralı gözdesi PSP3 konsollarına oyun nasıl yüklenir onu ele alacağız. Öncelikle, siz oyun severlere belirtmemiz gereken önemli bir konu var. Çoğu arkadaş bu işlemin kolay olduğunu düşünür yani tak harici diski oyna oyunları mantığıyla yola çıkarlar. Ancak ne yazık ki bu yanlış bir düşüncedir. Her şeyi ele alamasakta bu konunun sizlere oldukça yararlı olacağını umuyorum. Detaylar için lütfen konunun devamına bakınız...
Devamı