Windows Server 2008 Türkçe Eğitim DVD Seti indir

Windows Server 2008 DVD Eğitim Seti indir


Bir sunucu yönetimi yapmak istiyorsanız veya Windows Server 2008 sunucu işletim sisteminin kullanmasını yönetmesini öğrenmek istiyorsanız, bu görüntülü dvd eğitim seti ile sunucu kullanmasını öğrenebilirsiniz. Aslında sunucu yönetimi çokta zor değil. Eğer iyi bir bilgisayar kullanıcısı iseniz, sunucu yönetiminde çokta zorlanmayacaksınız. Normal bilgisayardan farkı biraz teferruatlı olması. Bu eğitim seti Windows Server Enterprise 2008 Service Pack 1 İngilizce sürümü baz alınarak hazırlanmış fakat SP2 de kullansanız fazla bir şey değişmez. Başlangıç için çokta iyi olmayan fakat orta ve temel düzeyde faydalı olabilecek bir eğitim setidir.

Siteden kendinize bir Server 2008 indirip sanal bilgisayarda kurup denemeler yapabilirsiniz. Tabi İngilizce indirmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Eğer kişiler kullanım için istiyorsanız Türkçe olanını da indirebilirsiniz fakat iş hayatınız için istiyorsanız, mutlaka İngilizce bir Server 2008 indirmelisiniz. Çünkü şirketlerin hepsi İngilizce sunucu kullanırlar. Türkçe anlatım olduğu için öğrenmekte pek zorluk çekmeyeceksiniz.
Devamı
Tell Me More - Fransızca Eğitim Seti 10 Cd Türkçe Full Tek Link
Fransızca Eğitim Seti Türkçe Tek Link indir

Fransızca öğrenmek isteyenler bu eğitim seti ile kolay bir şekilde Fransızca öğrenebilirler. Türkçe anlatım olması sebebi ile anlaması ve uygulaması daha kolaydır. 10 cd'den oluşuyor. Evinizde, iş yerinizde veya okulda veya seyahat halinde iken de bu eğitim seti ile Fransızca öğrenmeniz mümkün. Bazen zamanınız olmadığı için bu gibi eğitim setlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Maddi geliriniz düşük olduğu için de bu eğitim setini kullanabilirsiniz, veya kurslara para vermemek için :)

İndirdiğiniz dosya içerisinde kurulum ve full yapma hakkında anlatım mevcut. Serial, lisans numarası indirdiğiniz dosya içerisinde mevcut. Bu eğitim seti ile yazma okuma ve konuşma olarak öğrenmeniz mümkün. 95 kur ile iyi bir dereceye gelebilirsiniz.
Devamı
KPDS YDS ÜDS İngilizce Videolu Eğitim Seti Türkçe İndir
indir tek link

KPDS YDS ÜDS hazırlığı için tasarlanmış ve hazırlanmış olan güzel ve kolay anlaşılır bir anlatım yapılmış. Tek link olarak indirip videoları izleyebilir ve sınavlara hazırlık yapabilirsiniz. KPDS YDS ÜDS İngilizce Videolu Eğitim Seti ile sınavlara ve derslere daha iyi bir şekilde çalışabileceksiniz. Anlatım Türkçe ve anlaşılır bir biçimdedir.KPDS YDS ÜDS İngilizce Videolu Eğitim Seti Türkçe İndir Tek Link Turbobit Letitbit Uploaded
Devamı
Mega Hafıza Eğitim Seti Türkçe Tek Link

Mega Hafıza Eğitim Seti indir


[center]Mega Hafıza Eğitim Seti ile hafızanızı daha da geliştirip güçlendirebilirsiniz. Zihin de tıpkı bir vücut gibi egzersize ihtiyaç duyar. Özellikle monoton bir hayat yaşan kişiler bu set ile hafızalarını güçlendirebilirler. Mega Hafıza Eğitim Seti ile beyin ve zihin egzersizi yaparak hem zinde kalırsınız hem de hafızanız daima canlı kalır.

Aynı resimlerin yerlerini bularak zihninize egzersiz yaptırmış olursunuz. Bu seti düzenli bir şekilde kullanırsanız hafızanızın ne kadar güçlendiğini ve sağamlaştığını hissedebilirsiniz. Özellikle unutkan kişilerin bu seti mutlaka izlemesi ve uygulaması gerek. Tabi öğrenciler de bu set ile hafızalarını olduğundan daha hale getirebilirler.
Devamı
Tell Me More V10 Ingilizce Eğitim Seti 10 Levels DVD Tek Link
Tell Me More V10 Ingilizce Eğitim Seti 10 Levels indir full tek link

Tell Me More, Avrupa Birliği desteği ve dünya’nın saygın eğitim kurumları iş birliği ile hazırlanmış, dünya da 60 ülkede 5 milyon kullanıcıya ulaşmış, yüzlerde kurum tarafından (General Electric, Daimler Chrysler, Colgate, BMW, Siemens, IBM, HP vb. ) çalışanlarının dil eğitimi için seçilmiş, en yeni, en güvenilir ve en kapsamlı dil öğretim setidir.
Devamı
Tersine Mühendislik Görsel Eğitim Seti (Türkçe)

Tersine Mühendislik Eğitim Videosu Anlatım indir


Tersine mühendislik her zaman aynı güncelliğini koruyan bir yöntemdir. Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin taktikler hep aynıdır fakat kişi kendisini ne kadar geliştirir ise o kadar başarılı olur ve işi çabuk bitirir. Set içinde ileri düzey ters mühendislik, hack konusunda döküman ve e-book, cracking (Araştırma Tezi)Word Doc Formatlı, cracking Eğitimi Offline Ebook Türkçe, ileri güvenlik hakkında görsel eğitim dersleri mevcuttur.
Devamı