Internet Download Manager 6.28 Build 6 Full + Katılımsız

IDM Katılımsız Full Sınırsız Süresiz Türkçe indir


Şüphesiz ki en iyi dosya indirme programı internet Download Manager yazılımıdır. Hızlı dosya indirme, sorunsuz dosya indirme, video indirme programı olarak da kullanılmaktadır. Programı sınırsız ve süresiz olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki team reis ptach dosyasını kullanmanız gerekmektedir. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Programın normal kurulumlu ve katılımsız kurulum dosyası ayrı olarak eklendi. IDM versiyon konusunda takıntılı iseniz diyecek bir şeyim yok fakat benim için dosyayı hızlı ve sorunsuz olarak indirsin yeterli diyorsanız versiyon olaylarına pek takılmayın. Mesela ben en sonra 2016 tarihinde indirdiğim idm'yi kullanıyorum. Şimdi kurulum videosu çekmek için güncellemek zorunda kaldım :)

Kurulumu ve full yapılışı hakkında yeni bir video çektim. Altta izleyip uygulayabilirsiniz. Yaptığım gibi harfiyen yaparsanız, programı sınırsız kullanabilirsiniz. Patch yapmadan önce programdan kesinlikle çıkış yapmış olmanız gerekiyor, aksi takdirde patch programı hata verecektir. Eğer patch konusunda yapamadığınız bir yer olur ise aşağıya yazın yardımcı olurum.
Internet Download Manager Portable Full v6.28 Build 5

IDM Portable Full indir


Portable dosya indirme programı olarak da kullanabileceğiniz bir program. Hızlı dosya indirme programı olan internet download manager (idm) programının portable sürümüdür. Türkçe dahil bir çok dili desteklemektedir. Fulll versiyon olarak kullanabilirsiniz. Internet Download Manager portable ile dosyaları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Bir çok linki ve download sitesini desteklemektedir. Dosya indirme işlemlerinizde, özellikle de yüksek boyutlu dosya indirirken mutlaka Internet download manager kullanmalısınız. Son sürüm sınırsız portable sürümü eklendi. Program portable olduğu için kurulum gerektirmez, tıkla çalıştır mantığı ile çalışır.
Internet Download Manager Türkçe 6.25 Build 12 Full indir

IDM Full indir


En iyi dosya indirme programı olan internet download manager yazılımı aynı zamanda hızlı dosya indirme programıdır. Patch aracılığı ile programı full sınırsız süresiz yapabilirsiniz. Durdur ve devam et özelliği ile, bir dosyayı indirirken durdurup daha sonra indirmeye devam edebilirsiniz. Dosya içerisine eklediğim patch sayesinde fake serial hatası almazsınız. Internet Download Manager Türkçe 6.25 Build 12