Giriş
Kapat

Call of Duty: Infinite Warfare - Sorunsuz Repack Full PC İndir

Oyunlar / PC Oyunları

Call of Duty: Infinite Warfare - Sorunsuz Repack Full PC  İndir

Call of Duty: Infinite Warfare - Sorunsuz Repack Full Ücretsiz PC İndir


Call of Duty: Infinite Warfare ile geniş ölçekte çatışmalar , sinematik ve sürükleyici bir hikâye anlatımı siz oyun severleri bekliyor. Yapımcılar her zaman ki gibi oynanış ve grafik anlamında oldukça iyi iş çıkartmışlar. Oyunun konusu ise kısaca şu şekilde; insanların çatışması Güneş sistemimize sıçradı ve hayatı korumak için vahşi Settlement Defence Front'a karşı sadece savaşmamız gerekiyor. SDF'nin Dünya filosunu mahvettiği ve güçsüzleştirdiği sürpriz bir saldırı sonrasında devasa UNSA savaş gemisi Retribution'ın komuta eden Tier 1 Special Operations pilotu Yüzbaşı Reyesı kontrol edin. Liderlik yapın ve inanılmaz ihtimallerle yüzleşin, acımasız ve kaçık bir düşmanı alt etmek size ve ekibinize bağlı. Bunların yanı sıra eşli Zombi deneyimi ile heyecan verici yeni bir deneyime hazır olun.Bu versiyon gereksiz dosyaların çıkartıldığı ayı zamanda da kolay indirmeniz için sıkıştırma işlemlerinin yapıldığı özel versiyondur . İnternet kotanız yeterli ise RELOADED normal sürüm de sitemize eklenmiştir, onu indirmenizi tavsiye ederiz . Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .

Call of Duty: Infinite Warfare + Update Full PC İndir

Oyunlar / PC Oyunları

Call of Duty: Infinite Warfare + Update Full PC  İndir

Call of Duty: Infinite Warfare + Update Full PC Ücretsiz İndir


Call of Duty: Infinite Warfare ile geniş ölçekte çatışmalar , sinematik ve sürükleyici bir hikâye anlatımı siz oyun severleri bekliyor. Yapımcılar her zaman ki gibi oynanış ve grafik anlamında oldukça iyi iş çıkartmışlar. Oyunun konusu ise kısaca şu şekilde; insanların çatışması Güneş sistemimize sıçradı ve hayatı korumak için vahşi Settlement Defence Front'a karşı sadece savaşmamız gerekiyor. SDF'nin Dünya filosunu mahvettiği ve güçsüzleştirdiği sürpriz bir saldırı sonrasında devasa UNSA savaş gemisi Retribution'ın komuta eden Tier 1 Special Operations pilotu Yüzbaşı Reyesı kontrol edin. Liderlik yapın ve inanılmaz ihtimallerle yüzleşin, acımasız ve kaçık bir düşmanı alt etmek size ve ekibinize bağlı. Bunların yanı sıra eşli Zombi deneyimi ile heyecan verici yeni bir deneyime hazır olun.Bu versiyon ekleme, çıkartma yapılmamış versiyondur. İnternet kotanız yetersiz ise repack sürüm de sitemize eklenmiştir onu indirmenizi tavsiye ederiz . Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .

Call of Duty Modern Warfare Remastered + Update Repack Full PC İndi

Oyunlar / PC Oyunları

Call of Duty Modern Warfare Remastered + Update Repack Full PC İndi

Call of Duty Modern Warfare Remastered + Update Repack Full Ücretsiz PC İndir


Bir çoğumuzun çocukluğunu şekillendiren Call of Duty: Modern Warfare serisini bilmeyen yoktur. Yapımcılar bu efsaneyi Remastered versiyon ile tekrar oyun severler ile buluşturdular. Bu versiyonda oyun yeni nesil grafikler ve yeni oyun motoru ile yeniden şekillendirilmiş ve günümüz kalitesine uyarlanmıştır. Cam gibi kaliteye sahip Call of Duty: Modern Warfare Remastered , eski versiyonda olduğu gibi 2. Dünya Savaşını tema edinmiştir. Oyunu indirirken zaten ben bunu oynadım demeyin; indirip oynayın ne dediğimi anlayacaksınız. Şimdiden herkese iyi eğlenceler dilerim...Bu versiyon da gereksiz dil dosyaları vb. fazlalıklar çıkarılmıştır. Ayrıca boyutunun düşük olması için özel sıkıştırma yapılmıştır. İnternet kotanız yeterli ise CODEX sürüm de sitemize eklenmiştir onu indirmenizi tavsiye ederiz . Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Full PC İndir

Oyunlar / PC Oyunları

 Call of Duty: Modern Warfare Remastered  Full PC İndir

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Full Ücretsiz PC İndir


Call of Duty: Modern Warfare serisini bilmeyen yoktur. Yapımcılar bu efsaneyi Remastered versiyon ile tekrar oyun severler ile buluşturdular. Bu versiyonda oyun yeni nesil grafikler ve yeni oyun motoru ile yeniden şekillendirilmiş ve günümüz kalitesine uyarlanmıştır. Cam gibi kaliteye sahip Call of Duty: Modern Warfare Remastered , eski versiyonda olduğu gibi 2. Dünya Savaşını tema edinmiştir. Oyunu indirirken zaten ben bunu oynadım demeyin; indirip oynayın ne dediğimi anlayacaksınız. Şimdiden herkese iyi eğlenceler dilerim...Bu versiyon ekleme, çıkartma yapılmamış sürümdür . İnternet kotanız yetersiz ise repack sürüm de sitemize eklenmiştir onu indirmenizi tavsiye ederiz . Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .Kona 2017 Tek Linkler + Torrent Full PC İndir

PC Oyunları / Küçük PC Oyunları

Kona 2017 Tek Linkler + Torrent Full PC İndir

Kona 2017 Tek Linkler + Torrent Full Ücretsiz PC İndir


Kona, macera ve korkuyu bir arada bulabileceğiniz ender oyunlardan biridir. Oyunun hikayesi Ekim 1970 yılında geçiyor . Kuzey Kanada'da bir başka uzun ve soğuk kışın başlangıcıydı. Yerel Cree topluluğu bölgenin zengin endüstriyalist bakır madeni patronu W.Hamilton ile çatışmaya girdi. Cree'ler kendi topraklarını kirlettiği için W.Hamilton'u suçlayarak tartışma başlamış oldu. Adaleti sağlamak ve gerçeği ortaya çıkartmaya hazır olun... Oyun sürümü ve kurulum işlemleri hakkında merak ettiklerinizi konunun devamında bulunan açıklama kısmında bulabilirsiniz .

Nero 2017 Platinum Türkçe v18.0.08500 Full + Katılımsız

CD / DVD / USB Yazdırma Programları / Katılımsız Programlar

Nero 2017Nero 2017

Nero 2017 Platinum 2017 Türkçe Full indir


Nero programının platinum ve 2017 versiyonudur. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Nero denince akla ilk olarak cd dvd yazdırma mp3 cd'si oluşturma işlemleri geliyor. Tabi yine aynı işlemleri her zamanki gibi başarılı bir şekilde yapıyor. Platinum paketi en üst full paket olarak geçiyor. Tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. İçerik paketi de işinize yarayacaktır, indirip incelemenizi öneririm.

Nero 2017 Platinum yazılımı ile cd dvd yazdırma işlemleri dışında, iso dosyalarını yazdırabilir, videolarınızı düzenleyebilir, bu videolara 4K videolar da dahil. Video izleyebilir, resimlerinizden slayt yapabilir, video üzerine ses yazı müzik ekleme yapabilirsiniz. Program ile Blu ray disklerinizi de yazdırabilirsiniz.

Programın katılımsız hali de eklendi. Katılımsız olduğu için kurulduktan sonra otomatik olarak full olur. Eğer katılımsız olanını kurmak isterseniz, anti virüs programınızı devre dışı bırakıp, kurulumdan sonra tekrar aktif edebilirsiniz.

Unlocker 1.92 Final Türkçe İndir

Genel Programlar

UnlockerUnlocker

Unlocker Türkçe Full indir


Silinmeyen dosyaları silebilen bir yazılım olan Unlocker yazılımı ile inatçı silinmeyen programları silebilirsiniz. Program bir nesneyi silmekte oldukça başarılıdır. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Programı kurduktan sonra kendisini sağ lik menüsüne ekler ve siz bir dosyayı silmek istediğinizde o dosya üzerinde sağ klik yaparak Unlocker ile tamamen silebilirsiniz.

360 Total Security v9.0.0.1146 Türkçe Full indir

Anti Virüs / Güvenlik / USB / Malware Adware vs Temizleyici

360 Total Security v9.0.0.1146 Türkçe Full indir

360 Total Security Full indir


360 Total Security yazılımı ile bilgisayarınızı virüs, torjan, keylogger, malware vb kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilir ve bilgisayarınıza bulaşan kötü amaçlı zararlı yazılımları silebilirsiniz. Cloud tabanlı bir virüs imza veri tabanına sahip olduğu için en yeni çıkan virüsleri de algılayarak bilgisayarınıza bulaşmasını engeller. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteğinin olması da ayrı bir güzellik. 360 Total Security yazılımını belki cep telefonlarından bilirsiniz. Televizyonda reklamı çıktığında hemen kurup denemiştim ve memnun kalmıştım. Hep temizleme hem de hızlandırma yapabiliyor. Windows 7 / 8 / 10 ile uyumludur sorunsuz olarak çalışır.

Wondershare Filmora v8.1.0.15 + Portable Full

Video Araçları

programı full indirprogramı full indir

Profesyonel video düzenleme programı olan Wondershare Filmora yazılımı ile video oluşturma ve video düzenleme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Salyt, sunum vb görseller hazırlayabilirsiniz. Programın kendi içerisinde bulunan şablonları kullanarak da kendinize güzel görsel videolar hazırlayabilirsiniz. Programın portable hali de ayrı olarak eklendi. Kurulum yapmadan denemek isterseniz, portable halini deneyebilirsiniz. Ayrıca efekt paketi de eklendi, böylelikle videolarınıza farklı efektler ekleme yaparak videolarınızı daha dikkat çekici ve güzel yapabilirsiniz. Programı full olarak kullanabilirsiniz.

TeraCopy Pro 3.0.8 Full indir

Genel Programlar

TeraCopy Pro 3.0.8 Full indir

TeraCopy Türkçe Full indir


Çoklu dosyalarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde kopyalayabileceğiniz bir program olan TeraCopy Pro yazılımı ile kopyalama işleriniz daha hızlı ve daha kolay olacak. Program katılımsız olduğu için kurulduktan sonra otomatik olarak full olacaktır. Programı full olarak kullanabileceksiniz. Program farklı bir mantıkla çalıştığı için aşırı kaynak tüketmeden hızlı bir şekilde kopyalama yapıyor. İki farklı harddiskte birbirleri arasında oldukça hızlı veri kopyalama işlemi sağlar. Aşırı büyük dosyalarınızı TeraCopy Pro programı ile kopyalayabilirsiniz.

Geri İleri

Navigasyon