Giriş
Kapat

Lucion FileConvert Professional Plus v9.5.0.49 Final

Ofis Programları ve Araçları / Ofis Araçları

Lucion FileConvert Professional Plus v9.5.0.49 Final

Lucion FileConvert Pro Plus Full indir


Dosyalarınızı pdf uzantılı dosyalara dönüştürme yapabileceğiniz bir program olan Lucion FileConvert yazılımı ile dosyalarınızı toplu bir şekilde de pdf dönüştürme yapabilirsiniz. Ağdaki dosyaları da arama özelliği ile işlerinizi daha da kolaylaştır. Program ile aynı zamanda word vb dosyalarınızı pdf dosyalarına ve yazdırılabilir dosyalara dönüştürebilirsiniz.

Allavsoft Video Downloader Converter indir

Video Araçları

Allavsoft Video Downloader Converter indir

Allavsoft Video Downloader Converter Full indir


Hem video indirme hem video dönüştürme programı olan Allavsoft Video Downloader Converter yazılımı ile videoyu indirirken dilediğiniz bir video uzantısına veya bir ses uzantısına dönüştürme yapabilirsiniz. Program ile (4K), 3D video, HD 2k, HD 1080p, HD 720p, ve standart kalitede 480p, 360p, ve 240p kalitede videolar indirebilirsiniz. İndirdiğiniz videoları aynı zamanda MP3, WMA, WAV, AAC, AAC, Apple Lossless M4A, AIFF, RA, FLAC, OGG, AU ve daha bir çok ses uzantısına dönüştürme yapabilirsiniz.

Yamicsoft Windows 10 Manager v2.0.8 indir + Portable

Diğer Optimize Araçları / Portable Programlar

Yamicsoft Windows 10 Manager v2.0.8 indir + Portable

Yamicsoft Windows 10 Manager Full indir


Windows 10 işletim sistemi üzerinde bir takım değişiklikler yapabileceğiniz bir program. Windows 10 işletim sistemini optimize edebileceğiniz bir yazılım olup sistem hızı arttırma, sistem hatası onarma, güvenlik sorunları gibi birçok işlemi programı ile yapmak mümkündür. Programı download edip full olarak kullanabilirsiniz.


Yamicsoft Windows 10 Manager indir

TreeSize indir v4.0.1.365 x86 x64 + Portable

Genel Programlar / Portable Programlar

TreeSize indir v4.0.1.365 x86 x64 + Portable
JAM Software TreeSize 32 Bit 64 Bit indir

Bilgisayardaki klasör boyutlatını toplu bir şekilde görebileceğiniz bir program. Yeni 2017 güncel son sürüm linkleri eklendi, dosya içerisinde portable ve normal sürüm olarak eklendi. Download edip kurup kullanabilirsiniz. Uygulama dosya denetleme ve raporlama programı olan TreeSize Professional yazılımı ile dizinleri toplam boyutuna göre sıralama yapar, bu şekilde diskinizde hangi klasörün ne kadar yer kapladığını görebilir, gereksiz yer kaplayan dizinlerinizi tespit edebilirsiniz.

Internet Download Manager 6.28 Build 6 Full + Katılımsız

Internet Download Manager Full indir / Katılımsız Programlar

Internet Download Manager 6.28 Build 6 Full + Katılımsız

IDM Katılımsız Full Sınırsız Süresiz Türkçe indir


Şüphesiz ki en iyi dosya indirme programı internet Download Manager yazılımıdır. Hızlı dosya indirme, sorunsuz dosya indirme, video indirme programı olarak da kullanılmaktadır. Programı sınırsız ve süresiz olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki team reis ptach dosyasını kullanmanız gerekmektedir. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Programın normal kurulumlu ve katılımsız kurulum dosyası ayrı olarak eklendi. IDM versiyon konusunda takıntılı iseniz diyecek bir şeyim yok fakat benim için dosyayı hızlı ve sorunsuz olarak indirsin yeterli diyorsanız versiyon olaylarına pek takılmayın. Mesela ben en sonra 2016 tarihinde indirdiğim idm'yi kullanıyorum. Şimdi kurulum videosu çekmek için güncellemek zorunda kaldım :)

Kurulumu ve full yapılışı hakkında yeni bir video çektim. Altta izleyip uygulayabilirsiniz. Yaptığım gibi harfiyen yaparsanız, programı sınırsız kullanabilirsiniz. Patch yapmadan önce programdan kesinlikle çıkış yapmış olmanız gerekiyor, aksi takdirde patch programı hata verecektir. Eğer patch konusunda yapamadığınız bir yer olur ise aşağıya yazın yardımcı olurum.

Incomedia WebSite X5 Pro Türkçe v13.1.1.9 Full İndir

Web Master Araçları

Incomedia WebSite X5 Pro Türkçe v13.1.1.9 Full İndir

Incomedia WebSite X5 Türkçe Professional Full İndir


Profesyonel web sitesi hazırlama programı olan Incomedia WebSite X5 yazılımı ile kendinize bir blog, alışveriş sitesi, program indirme sitesi, firma sitesi, şirket sitesi, video izleme sitesi, yemek tarifi sitesi gibi aklınıza gelen bir çok siteyi yapabilirsiniz. Programı Türkçe olarak kullanmanız mümkün, tabi dilerseniz İngilizce, Arapça , Fransızca, Almanca, Rusça ve daha bir çok dilde kullanabilirsiniz. Kurulum esnasında dil seçenekleri geliyor ve dilediğiniz dili seçebiliyorsunuz.

Programın içerisindeki şablonlar sayesinde istediğiniz site şablonunu seçiyorsunuz ve zevkinize göre ekleme çıkarma düzenleme yapabiliyorsunuz. Program ile ürün satma alışveriş sitesi dahi yapabilirsiniz fakat programı iyi derecede kullanmasını bilmeniz gerekiyor. Programın kurulumu hakkında videolu anlatım yaptım, videoya bakarak kurulum yapabilirsiniz. Kurulumdan sonra ve programı full yaptıktan sonra mutlaka programın internete erişimini anti virüs programı ile veya güvenlik duvarı ile engellemeniz gerekiyor. Aksi takdirde lisans uyarısı alabilirsiniz. Keygen işlemini yaparken mutlaka bilgisayarın internet bağlantısını kapatın. Aksi takdirde program full olmayacaktır. Serial kısmını geçtikten sonra Kilit açma kodu (Unlock Code) girerek programın full yapma olayını tamamlamış oluyorsunuz.

Internet Download Manager Portable Full v6.28 Build 5

Internet Download Manager Full indir / Portable Programlar

Internet Download Manager Portable Full v6.28 Build 5

IDM Portable Full indir


Portable dosya indirme programı olarak da kullanabileceğiniz bir program. Hızlı dosya indirme programı olan internet download manager (idm) programının portable sürümüdür. Türkçe dahil bir çok dili desteklemektedir. Fulll versiyon olarak kullanabilirsiniz. Internet Download Manager portable ile dosyaları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Bir çok linki ve download sitesini desteklemektedir. Dosya indirme işlemlerinizde, özellikle de yüksek boyutlu dosya indirirken mutlaka Internet download manager kullanmalısınız. Son sürüm sınırsız portable sürümü eklendi. Program portable olduğu için kurulum gerektirmez, tıkla çalıştır mantığı ile çalışır.

Capture2Text 4.0 (x86/x64) Portable Full

Portable Programlar

Capture2Text 4.0 (x86/x64) Portable Full

Capture2Text yazılımı ile resim üzerindeki yazıyı okuma, resim üzerindeki yazıyı kopyalama gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Program portable ve full olarak kullanabilirsiniz. Bazen internetten bulduğunuz bir resmin üzerindeki yazıyı kopyalamak istersiniz, işte bu gibi durumlarda Capture2Text programı imdadınıza yetişiyor. Resim üzerindeki uzunca yazıyı Capture2Text yazılımı ile kolay bir şekilde metin defterine aktarabilir ve yazı haline çevirebilirsiniz.

Skype 7.34.0.103 Türkçe + Katılımsız + Portable indir

Katılımsız Programlar / Portable Programlar

Skype 7.34.0.103 Türkçe + Katılımsız + Portable indir

Skype Katılımsız + Portable Türkçe Full indir


Business edition sürümü de eklendi, dilediğiniz skype sürümünü indirip kurabilir ve kullanabilirsiniz. Normal sürüm, katılımsız ve portable Skype kullanan ve kullanmak isteyen arkadaşlar için katılımsız hale getirilmiş güncel bir skype sohbet programı. Portable olan dosyanın içerisinde normal sürüm de ekli Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükmmel kalitede. Yeni güncel hızlı linkler eklendi. Business edition sürüm linkleri de eklendi.

J.River Media Center v22.0.95 Full İndir

Ses / Müzik Araçları

J.River Media Center v22.0.95 Full İndir

J.River Media Center Full indir


Yeni güncel son sürüm linkleri eklendi. Full sürüm J.River Media Center yazılımı gelişmiş özellikleriyle ses, müzik ve resim dosyaları için komple bir multimedya oynatıcı programıdır. Programın müzik ve video cd oluşturma, ayrica apple ipod desteği, televizyon izleme özelliği gibi bir çok özelliği mevcut olup gelişmiş özellikleriyle kullanışlı bir programdır.
Geri İleri

Navigasyon