Giriş
Kapat

Windows 8.1 Update 3 Pro VL UEFI x86 & x64

İşletim Sistemleri / Windows 8 - 8.1

Windows 8.1 Update 3 Pro VL UEFI x86 & x64

Windows 8.1 Update 3 Pro VL UEFI x86 & x64 FuLL tek link indir


Uefi Destekli Windows 8.1 arayanlar için ideal bir işletim sistemi. Update 3 güncellemesini içeren güncel bir işletim sistemi. 32 bit ve 64 bit desteklidir. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Kurulumdan sonra isteğe bağlı aktivasyon var, kurulum bittikten sonra aktivasyon yapılıp yapılmayacağını sorar. İster sistemdeki aktivasyon programını kullanın, isterseniz de kendi elinizde olan aktivasyon loader programını kullanabilirsiniz. Kurulum ekranında serial filan istemez, direk geçer. Winrar dosyasının içerisinde iso dosyası var. İso dosyasını bir DVD veya USB ile yazdırarak kurulum yapabilirsiniz.

Neden özellikle Windows 8.1 kullanmak istersiniz bilmiyorum fakat tavsiye isterseniz Windows 10 kullanın derim. Yine de kullanmak istemezseniz, Windows 7 tavsiye ederim. Sürümün çok bir önemi yok, işletim sistemi işletim sistemidir. Tabi ben Windows 7'de Ultimate - Windows 10'da ise Pro kullanmayı tercih ediyorum. Siz de bu şekilde tercih edebilirsiniz. Bir ev kullanıcısı için tüm özellikleri açılmış oluyor.

Windows 7 Sp1 Tüm Sürümler 13in1 Uefi Destekli Full İndir

Windows 7 / All in One (AIO)

Windows 7 Sp1
Windows 7 Sp1 Tüm Sürümler Full Tek Link indir iso Türkçe[/b]

Uefi destekli Windows 7 Tüm Sürümler, yani 32 bit ve 64 bit destekli. DART ve Dual Boot desteği olan harikulade bir işletim sistemi. Hem uefi hem Dart desteği olan işletim sistemi nadir bulunur :) Hiç bir bileşen eklenip çıkarılmamış. Boyuttan tasarruf yapılması için ESD sıkıştırma yapılmış. İlk kurulum ekranında aaa bu Windows 8 miş demeyin sakın :) 13 sürümü barındıran all in one bir sistemdir. Dilediğiniz sürümü kurabilirsiniz.

Hack Os X Mountain Lion v10.8.0 Türkçe

İşletim Sistemleri / Diğer İşletim Sistemleri

Hack Os XHack Os X

Hack Os Türkçe Full indir


Hack os x mountain lion nedir diye soracak olursanız, Apple 2005 yılından itibaren intel işlemci kullanmaya başlaması ile Macintosh'un normal bilgisayarlara kurulmasının yolu da açılmış oldu. Böylelikle Macintosh'un ismi oldu Hackintosh :) Normal masaüstü bilgisayarlara da kurup kullanabilirsiniz. Sanal bilgisayar üzerinden kurulum yapıp deneme yapabilirsiniz. Olur da bilgisayarınıza kurmak isterseniz, önce bir sanal pc ile kurulum yapıp keşif yapmanızı tavsiye ederim.

Windows 7 Ultimate 64 Bit Türkçe Ingilizce Full

İşletim Sistemleri / Windows 7

Windows 7 UltimateWindows 7 Ultimate

Formatlık Windows 7 Ultimate 64 Bit iso indir


Hem Türkçe hem İngilizce olarak kullanabileceğiniz full bir Windows 7 Ultimate 64 Bit işletim sistemi. Türkçe ve full olarak kullanabilmek için, sisteme eklenen Windows 7 loader by daz yazılımını kullanmanız gerekir. Elinizde sürekli olarak kullandığınız başka bir loader veya aktivasyon programı var ise onu kullanabilirsiniz. İndirdiğiniz dosya içerisindeki iso dosyasını bir usb veya çift katmanlı dvd'de yani 9 GB'lık bir dvd'ye yazdırarak kurulum yapabilirsiniz.

İşletim sistemi kurulduğunda dili Türkçe olacaktır. Siz isteğe bağlı olarak denetim masasından İngilizce yapabileceksiniz ve tekrar Türkçe diline geri dönebileceksiniz. Sistemde UEFI desteği yok ve ESD sıkıştırma yapılmamış. Sistem 2017 olarak güncel değildir, 2015 çıkışlıdır fakat kurulumdan sonra kendisini güncelleyerek, güncel bir işletim sistemi olacaktır.

Windows 7 Ultimate SP1 32 Bit Türkçe iso indir

İşletim Sistemleri / Windows 7

Windows 7 Ultimate SP1 32 Bit Türkçe iso indir

Windows 7 Ultimate 32 Bit Türkçe iso indir


Her ne kadar çok güncel olmayan bir işletim sistemi olsa da, internete bağlanıp güncellediğiniz takdirde güncel bir işletim sistemi olmuş olacak. 32 bit olduğu için uefi desteği bulunmuyor. DVD veya usb bellekten kurulum yapabilirsiniz. Orijinal windows 7 yani MSDN iso kalıbı üzerine çalışma yapılmış. Otomatik aktvasyon yok, konu altına aktivasyon paketi. Şu ana kadar yapılan tüm güvenlik ve kararlı güncellemeler entegre edilmiş. UEFİ desteği yok. Kapatılan servis ve silinen bileşen yok. .NetFramework 4.5.2 ve güncellemeleri sistem ile tümleşik olarak geliyor. Direct X DLL kütüphaneleri sisteme entegre edilmiş. C+ Visual Studyo sisteme entegre edilmiş. ESD sıkıştırma yok. UAC Kapalı olarak gelir ve masa üstü simgeleri hazır gelir. KB3035583 win 10 a yükseltin uyarısı eklenmemiş, dilerseniz siz güncellemelerden ekleyebilirsiniz.

Windows 7 Ultimate 32 Bit Türkçe iso indir Tek Link

Windows 10 Redstone 1 UEFI Tüm Sürümler x86 x64 Full

Windows 10 32 Bit 64 Bit

Windows 10 Redstone UEFIWindows 10 Redstone UEFI

Windows 10 Redstone AIO Uefi Türkçe İso indir


Windows 10 Redstation 1607 14393.693 sürüm kullanılan orijinal msdn iso dosyası ile işlem yapılmış. Ocak güncellemelerinin tümü eklenmiş. 2017 yeni yazan linkler yalnızca 64 bit işletim sistemlerini içermektedir. Onun altındaki linkler ise 32 bit ve 64 bit içermektedir. Silinen veya çıkarılan bir bileşen yok. UEFI desteği eklenmiş. Otomatik aktivasyon ekli değil. Sistemi aktive etmek isterseniz makale altındaki Windows aktivasyon paketini kullanabilirsiniz. Tüm sürümleri içeren pakettir.

Üstteki linklerde bulunan işletim sistemi DVD'ye sığar fakat alttaki linklerde bulunan işletim sistemi DVD'ye sığmaz. Ancak 8 gb lık bir dvd bulmanız veya usb ile yazdırma işlemi yapmanız gerekir. Makale altında usb veya dvd ile nasıl yazdırılacağı hakkında linkler var, dosyalar içerisinde resimli anlatımlar mevcut. Redstation kelimesi çok kafanızı karıştırmasın, bir versiyon ismidir.

(Üstteki Linkler)
DVD İçeriği
Windows 10 Pro x64
Windows 10 Home x64
Windows 10 Enterprise x64
Windows 10 Enterprise LTSB x64
Windows 10 Home Single Language x64

(Alttaki Lİnkler)
DVD içeriği:
Windows 10 Pro x86 x64
Windows 10 Home x86 x64
Windows 10 Single Language x86 x64
Windows 10 Education x86 x64

Google Earth Pro v7.1.8.3036 Full Türkçe Katılımsız

Katılımsız Programlar

Google Earth Pro v7.1.8.3036 Full Türkçe Katılımsız

Google Earth Pro Katılımsız Türkçe Full indir


Dünyayı online olarak gezebileceğiniz bir program olan Google Earth Pro yazılımı ile dünyanın hemen hemen her köşesine ulaşabilir. Mısır'a gidebilir, Afrika ülkelerini gezebilirsiniz. Program katılımsız olduğu için kurulurken otomatik olarak kurulur ve Türkçe olarak kurulur. Full olarak kullanabilirsiniz, katılımsız olduğu için serial gerektirmez ve kurulurken kendiliğinden full olarak kurulur.

Google Earth Pro yazılımı ile dünyayı gezmenin yanı sıra arsa araştırması veya bir konumu da bulabilirsiniz. Google Maps gibi de kullanabilirsiniz. Google Maps'ten kastım navigasyon olarak değil de yer bulma konusunda yardımcı olur. Programı kurmadan önce üzerinde sağ klik yapıp yönetici olarak çalıştır seçeneği ile çalıştırmanızı ve anti virüs programınızı devre dışı bırakmanızı tavsiye ederim. Kurulumdan sonra anti virüs programınızı aktif hale getirebilirsiniz.


Mirillis Action Full 2.1.0 Türkçe Full indir

Ekran Yakalama Kayıt Araçları

Mirillis Action! FullMirillis Action! Full

Mirillis Action full indir


Ekran yakalama kaydetme programı olan Mirillis Action yazılımı ile ekranı anlık resim olarak veya video olarak kayıt edebilirsiniz. Program Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Katılımsız olduğu iç.in otomatik olarak kurulur ve kendiliğinden full olur. Programın normal kurulumlu dosyası kısa sürede eklenecektir. Video kayıt yaptıktan sonra video üzerinde ses veya müzik ekleyebilirsiniz. Mirillis Action yazılımı ile anlatım veya sunum da yapabilirsiniz. Örneğin bir oyun üzerinde veya program üzerinde kullanımı hakkında sesli anlatım yapabilirsiniz.

Program veya çizim işleri ile uğraşanlar bu programa ihtiyaç duyabiliyor. Bir programın özelliklerini anlatmak için Mirillis Action programını kullanabilirsiniz. Kayıt ettiğiniz video üzerine yazılar veya vurgulamalar yapabilirsiniz. Program katılımsız olduğu için serial, keygen, crack gibi malzemelere ihtiyaç duymaz. Kurulumdan sonra full olarak kullanabilirsiniz. Kurulumdan önce anti virüs programınızı devre dışı bırakın ve programı kurarken, program üzerinde sağ klik yapıp "Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile çalıştırın. Böylelikle sorunsuz bir şekilde kurulum gerçekleşir. Kurulumdan sonra anti virüs programınızı tekrar devreye alıp aktif edebilirsiniz.

IObit Pro Pack Katılımsız v1.1 AIO Türkçe Full

All in One (AIO) / Katılımsız Programlar

iobitiobit

IObit Pro Pack Katılımsız Türkçe AIO indir


IObit firmasına ait yazılımları bir araya getirip hepsini tek kalemde veya ayrı ayrı kurmanızı sağlayan bir araç. Katılımsız Türkçe ve Full olarak kurulur. Katılımsız program topluluğu olan paket içerisinde Advanced SystemCare Ultimate, Advanced SystemCare Pro, IObit Malware Fighte Pro, IObit Driver Booster Pro, IObit Smart Defrag Pro, IObit Uninstaller Pro yazılımları bulunuyor. Hepsi güncel ve hepsi full olarak kurulmaktadır. Türkçe 32 bit ve 64 bit desteklidir.

Advanced SystemCare Ultimate yazılımı ile bilgisayarınıza hızlandırma amaçlı bakım uygulayabilir, bir takım hataları giderebilir ve bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz.
Geri İleri

Navigasyon