Giriş
Kapat

Office 2003 - FrontPage 2003 Türkçe Full

Ofis Programları ve Araçları / Office 2003

Office 2003 - FrontPage 2003 Türkçe Full

Office 2003 FrontPage indir


Office 2003 programı ve frontpage birleşik olarak kullanabileceğiniz full bir programdır. Office 2003 programını anlatmaya pek gerek yok sanırım. Word, excel, power point vs. Ek yazılımları ile ofis veya okul iş veya ödevlerinizi yapabilirsiniz. Okulda genelde powerpoint ile çalışmalar oluyor. Önceden internet kafeler arasında mekik dokurduk :) Ödev yapmak için o kafe senin bu kafe benim gezer dururduk. Bir de uzun sürerdi ki sormayın :)

Frontpage yazılımı ile web sayfası düzenlemesi yapabilirsiniz. HTML dosyalarını kolay ve basit bir şekilde oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz. Türkçe frontpage olduğu için de kullanımı da oldukça basittir. Program katılımsız olduğu içim otomatik olarak kurulur ve full olur. Kurulumu 5 - 10 dk sürebilir. Belki daha kısa sürede de kurulabilir.

Format Sonrası Programlar Arşivi 2017 Full indir

All in One (AIO) / Katılımsız Programlar

format sonrası gerekli programlar 2015format sonrası gerekli programlar 2015

Makay Katılımsız Programlar Aşivi indir

SilentAll Katılımsız Programlar Arşivi indir

Proctives 2017 Katılımsız Program Arşivi indir

Format Sonrası Programlar Arşivi 2017


Kurulumları basit olan format sonrası gerekli programlar (katılımsız program arşivi). olarak bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz yeni 2017 yılına ait güncel programlar. Toplamda 111 adet program var fakat siz dilediğinizi silip dilediğiniz programı ekleyebiliyorsunuz. Fakat eklediğiniz programlar mutlak ve mutlak katılımsız olması gerekiyor. Katılımsız programlar otomatik olarak kurulurlar.

Program eklemek veya silmek isterseniz, programlar klasörüne ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz. Programların hepsi full sürüm programlardır. Anti virüs programları katılımsız programları genelde kötü amaçlı yazılım olarak algılar, bunun sebebi ise katılımsız programlar otomatik olarak kurulurlar. Anti virüs programları otomatik olarak kurulan programların bir çoğunu sevmezler. Format sonrası programlar içerisinde işinize yarayacak bir çok program var.

Programa ek olarak Microsoft Toolkit 2.6.2 KMSpico v10.2.0 KMSAuto Net 2015 v1.4.9 Windows 7 Loader v2.2.2 yazılımları da aio olarak eklenmiş. Yapan arkadaşımızın emeğine sağlık.


Not: En yeni eklenen program arşivi ile eskilerini alt alta sıraladım, hangisini isterseniz onu indirin fakat tavsiye isterseniz her zaman en yenisini indirin.

Sothink SWF Quicker v5.6 Build 40851 Full

Web Master Araçları

Sothink SWF Quicker v5.6 Build 40851 Full
Sothink SWF Quicker Full indir

SWF Flash banner yapma, SWF Flash logo yampa, SWF Flash reklam yapma programı olan Sothink SWF Quicker yazılımı ile web siteniz için veya herhangi bir web sayfasında yayınlamak üzere çalışma yapabilirsiniz. Programın içerisindeki şablonlar ve oluşturma sihirbazı ile zorluk çekmeden baner logo vb çalışmalar yapabileceksiniz. Programı full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki crack dosyasını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda gif yapma programı olarak da kullanabilirsiniz.

Programı full yapabilmeniz için, önce programı kurun, daha sonra programı tamamen kapatın ve crack klasörü içerisindeki crack dosyasını programın kurulu olduğu dizine atın ve diğer dosya ile değiştirin. Daha sonra programı açın ve full olarak kullanın. Yapamadığınız yer olur ise yorum kısmına yazıp yardım alabilirsiniz. Kolay indirebilmeniz için upterabit ve yandex linkleri eklendi.

Kaspersky Antivirüs 2016 v16.0.0.614 Son Sürüm Full İndir

Anti Virüs / Güvenlik / USB / KasperSky

Kaspersky Antivirüs 2016 v16.0.0.614 Son Sürüm Full İndir

Kaspersky Antivirüs 2016 v16.0.0.614 Son Sürüm Ücretsiz Full İndir

Yandex download linki ve diğer linkler eklendi. Hızlı ve kolay bir şekilde indirip full olarak kullanabilirsiniz. Kaspersky Antivirus 2016 nihayetinde beta olarak karşımıza çıktı. En iyi Antivirus yazılımları arasında yapılan testlerde başı çeken 1 numara denilen Kaspersky 2016 üstün koruma ile tüm tehlikelerden korunmayı vadediyor... Ev kullanıcılarına önereceğimiz bu sürümü çok daha geliştirilmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Kaspersky bu beta sürüm ile kullanıcılarına Windows 10 desteği de sunmayı planlıyor. 90 günlük yasal keyi ile gelen çok etkili bir Antivirüstür.


!!! WİNDOWS 10 DESTEKLİ YENİ SÜRÜM !!!

Satılık Turbobit Premium Hesaplar

Genel

ucuz turbobit premium resmi bayi

Satılık Orijinal Turbobit Premium Hesap Fiyatları


Turbobitin Türkiye Resmi Bayilerinden birisi de Fullprogramlar.org'dir. Turbobit premium hesap almak isteyenler ödeme yaptıktan sonra telefon veya skype ile (by.cesur@hotmail.com.tr) destek alabilirler. Premium hesap kodunu ister WhatsApp, ister SMS, isterseniz de Mail olarak alabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra, hangi isim soyisim ile ödeme yaptığınızı bildirdiğiniz takdirde premium hesap kodunuz anında iletilir.


Kampanya!


1 Haftalık Turbobit Premium Hesap: 10 TL Tükendi
1 Aylık Turbobit Premium Hesap: 20 TL Tükendi
6 Aylık Turbobit Premium Hesap: 100 TL
1 Yıllık Turbobit Premium Hesap: 165 TL

Ödeme yaptıktan sonra telefon ile arayıp kod talebinde bulunabilirsiniz.

Flash Paketi 2016 Katılımsız Full indir 3.3.6

Katılımsız Programlar

Flash Paketi 2016 Katılımsız Full indir 3.3.6

Flash Paketi Katılımsız indir


Silentall flash paketi ne işe yarar diye merak edenşer var ise.Silentall flash paketi olan katılımsız flash paketi Türkçe ve ücretsizdir. Genellikle format sonrası gerkeli olan java, Adobe Flash Player, Adobe AIR, Adobe Shockwave Player, Microsoft Silverlight gibi yazılımların tek pakette toplanmış halidir. Katılımsızdır ve otomatik olarak kurulur. Ücretsiz olduğu için full yapmakla uğraşmazsınız. İnternette web tarayıcısı ile video, flaş animasyon gibi unsurları izlerken bu paket işinize yarayacak ve işinizi görecek. Program, turbobit haricinde kolay download edilebilir sitelere de upload edildi.

CCleaner Business Edition v5.25.5902 Türkçe Katılımsız

Katılımsız Programlar

CCleaner Business Edition v5.25.5902 Türkçe Katılımsız

CCleaner Business Edition Katılımsız Türkçe Full indir


Bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları, çerezleri vs silmek için kullanabileceğini kullanışlı bir program olan CCleaner Business Edition yazılımı ile bilgisayarınızın daha sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. Kayıt defteri sorunlarını da giderebileceğiniz bu yazılım ile Windows geçici dosyalarını da temizleyebilirsiniz. Program 32 bit ve 64 bit birleştirilmiş olarak derlenmiş. Sisteminiz kaç bit ise ona göre otomatik olarak kurulur. Katılımsız ve full versiyondur. Katılımsız olduğu için, kurulum esnasında ekrana bir şey gelmez, otomatik olarak kurulur. Programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Auslogics Driver Updater 1.9.3 Full

Diğer Driver Araçları

Auslogics Driver Updater 1.9.3 Full
Auslogics Driver Updater 2016 1.8 Full indir

Otomatik sürücü bulma programı olarak da kullanabilirsiniz. Sürücü güncelleyici ve yükleme programı olan Auslogics Driver Updater yazılımı ile bilgisayarınızdaki sürücüleri güncel tutabilir veya format attıktan sonra sürücüleri otomatik olarak kurabilirsiniz. Program internet ihtiyacı duyar. Full olarak kullanabilmeniz için dosya içerisindeki cracki kullanmanız gerekiyor. Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Katılımsız The KMPlayer 4.1.5.3 Final Türkçe indir

Video Araçları / Katılımsız Programlar

The KMPlayer

The KMPlayer Türkçe Katılımsız 2016 full indir


Katılımsız bir program olan The KMPlayer yazılımı ile video izleyebilir veya müzik dinleyebilirsiniz. Türkçe bir program olan The KMPlayer ile tüm video formatlarını izleyebilirsiniz. Kendi bünyesinde barındırdığı kodekler sayesinde görüntü ve ses problemi yaşamazsınız. Programı ile VCD, DVD, AVI, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia ve QuickTime formatlarını dahi oynatabilirsiniz. Aynı zamanda altyazı ekleyebilir ve ekran görüntüsü alabilirsiniz. Kendi bünyesinde barındırdığı kodeklerin yetmediğini zamanlarda ise bilgisayardaki kodekleri kullanarak yine size sorun çıkartmayacaktır. Programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Full yapma derdi yoktur.
Geri İleri

Navigasyon