Hide ALL IP 2017.03.01.170301Full İndir + Portable

Hide ALL IP Full Ücretsiz İndir + Portable


İP Gizleme programları arasında kendisine yer edinen Hide ALL IP yazılımı 2017 versiyonu ile farklı lokasyondaki ip hizmetleri ile hizmet vermeye devam ediyor. İp değiştirme programları o kadar çoğaldı ki insan hangisini kullanacağını şaşırıyor fakat siz şaşırmayın :) Her ip gizleme programının mantığı aynıdır, yalnızca değişen ip'ler ve lokasyonlar farklıdır. Gerçi onlar da hemen hemen birbirine çok yakın. İP değiştir yazan butona bastığınızda, ağ yapılandırması yaparak bilgisayarınızın farklı bir ip ile internete çıkışını sağlar ve ip adresiniz gizlenmiş ya da değişmiş olur. Yazılımı full olarak kullanabilirsiniz.

İp adresinizi gerçekten gizlemek veya saklamak istiyorsanız size VPN programlarını tavsiye ederim. Hoş bu da bir vpn programı sayılır fakat onlar daha farklıdır. Gerçekten ihtiyacınız var ise gidip ücretini ödeyin ve sorunsuz olarak kullanın. Bunun için size tavsiyem PureVPN olacaktır. Şu anda kampanyası var 2 yıllık bayağı uyguna geliyor. Emin olun piyasadaki tüm vpn sitelerini dolaştım en uygunu PureVPN oldu. Türkiye'de zaten hala kazıktır böyle işler. Yurtdışından 2 yıllığını 200 TL ye alırsınız ama Türkiye'den 2 yıllığını alırsınız 500 TL ye. Durum böyle olunca da tabi insanlar yabancı sitelere gidiyorlar.
Devamı
Hotspot Shield VPN Elite Edition 6.20.7 Türkçe + Katılımsız

Hotspot Shield VPN Elite Full indir


Full VPN programı arayanlar için ideal bir ip değiştirme, ip gizleme programıdır. Diğer ip gizleme programlarına nazaran bu program daha etkilidir. Çünkü bilgisayarınıza bir vpn ağı kurarak internet çıkışınızı farklı bir sunucu üzerinden yapıyor. Mesela şirketlerdeki filitreyi bu yazılım ile aşabilirsiniz. Tabi Hotspot Shield VPN Elite yazılımı şirketiniz tarafından engellenmedi ise :) Programın normal kurulum ve katılımsız kurulum dosyaları eklenmiştir. Katılımsız VPN programı olan ve bir nevi ip değiştirme yazılımı olan Hotspot Shield Elite programı ile vpn ile bağlanabilir ve ip adresinizi değiştirebilirsiniz. Yasaklanmış sitelere giriş yapabilirsiniz. Açılımı Virtual Private Network olan VPN bulunduğunuz ağdan başka bir ağı köprü olarak kullanmanıza yarar. IP değiştirme programı olarak da kullanabilirsiniz.

Hotspot Shield Elite Türkçe Katılımsız Full indir

IP Gizleme Programı Mask My IP 2.6.0.8 Full indir

Mask My IP 2.6 Full indirk


Mask My IP, ip gizleme programının yeni 2016 güncel sürümü eklendi. İP Değiştirme ve gizleme programı olan Mask My IP yazılımı ile, internette gezinirken ip adresinizi değiştirebilir ve gizleyebilirsiniz. Programı dosya içerisindeki crack dosyası ile full ve sınırsız kullanım yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmuyor fakat kullanımı basit bir ip gizleme değiştirme programıdır.
Devamı
Mask My IP v2.6.0.8 Full

IP Gizleme Programı Full indir


IP adresinizi gizleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Mask My IP, Ip adresinizin gizlenmesi için hazırlanmış bir online gizlilik ve güvenlik programıdır. Bu program ile ip adresinizi gizleyerek internette rahat bir şekilde sörf yapabilirsiniz.
Ücretsiz VPN Programı indir - OpenVPN

OpenVPN Full indir


Ücretsiz VPN programı olan OpenVPN yazılımı ile farklı sunucu ip adreslerinden internete çıkış yapabilir ve gerçek ip adresinizi gizleyebilirsiniz. VPN programları genelde yasaklı sitelere giriş için kullanılmaktadır. Aynı zamanda ip değiştirme ve gizlilik için de kullanılmaktadır. Önceleri Yotube Twitter gibi yasaklanan sitelere VPN programları ile giriş yapılabilmekte idi. Program ücretsizdir ve kullanımı oldukça basittir. Ücretli kullanım kısmı da bulunmaktadır.
Devamı
Auto Hide IP 5.5.7.2 IP Gizleme Değiştirme Programı Full

Auto Hide IP Full indir


Auto Hide IP programı ile ip adresinizi gizleyebilir veya değiştirebilirsiniz. IP adresi değiştirmek ve gizlemek de aynıdır. Bu program ile ip adresinizi değiştirdiğinizde aynı zamanda da ip adresinizi gizlemiş oluyorsunuz. IP adresiniz görünmez olmuyor, ip adresiniz görünür oluyor fakat değiştirdiğiniz için farklı bir ip adresi görünüyor. Programı full olarak kullanabilirsiniz. IP değiştirme veya ip gizleme programı olarak kullanabilirsiniz. En iyi ip gizleme programı kategorisinde yer almaktadır


Auto Hide IP Full

[/center]
Devamı
Hide IP Easy 5.4.9.2 Full indir

Hide IP Easy Full indir


Hide IP Easy, o anki ip adresinizi gizleyerek (değiştirerek) daha güvenli sörf yapmanızı sağlayan bir ıp değiştirme programıdır.Çok kullanışlı ve pratik bir arayüze sahiptir. Sadece bir butona tıklamanızla gerçek IP'nizi sahte bir IP ile gizler ve kimliğinizi belli etmeden sörf yapmanızı sağlar. Hareketlerinizi izleyen hırsızlara engel olur ve çevrimiçi aktiviteleriniz için tam şifreleme sağlar. Hide IP Easy ile basit ve kolayca kimliğinizi belli etmeden sörf yapın, IP adresinizi gizleyin, gizliliğinizi emniyete alın...
Devamı
Platinum Hide IP v3.5.0.8 Türkçe Full indir + Katılımsız

Platinum Hide IP Türkçe Full indir + Katılımsız


2016 Güncel version eklendi. Patch yaparak full olarak kulllanabilirsiniz. Türkçe yama dosyası eklendi. Dosya içerisindeki English.lan dosyasını programın kurulu olduğu dizindeki English.lan dosyası ile değiştirirseniz program Türkçe olur. IP değiştirme programı olan Platinum Hide IP progtamı ile ip adresinizi değiştirerek gizlemiş olursunuz ve bu sayede de internette iz bırakmadan sörf yapabilirsiniz. Full olarak indirebilirsiniz. Patch ile full yapabilirsiniz. Platinum Hide IP ile gerçek ip adresiniz yerine programın sağlamış olduğu sahte bir ip adresi alarak internette sörf yapabilirsiniz. Program popüler tarayıcılar ile uyumludur. Program menüsünden programın belirlemiş olduğu ülke konumlarından ip seçmek mümkün, örnek olarak bir Alman ip adresi ya da bir Amerika ip adresi alabilirsiniz.
Free Hide iP Full indir v4.1.1.8
Free Hide iP 2015 Full indir Patch Serial Key

İP Gizleme programı olan Free Hide iP yazılımı ile [b]gerçek ip numaranızı gizleyebilirsiniz.[/b] Buradaki gizleme olayı gerçek ip adresiniz yerine başka bir ip adresi göstermektir. Bu şekilde ip adresiniz gizlenmiş olur. İster Türkiye veya isterseniz yurt dışı bir ülkenin ip adresini kendinizin ip adresi gibi gösterebilirsiniz. Programı full yapabilmeniz için dosya içerisinde patch mevcut. Yeni güncel son sürüm linkleri eklendi.
Devamı
Super Hide IP 3.5.4.2 Final Katılımsız

Super Hide ip Katılımsız Full indir


Super Hide IP ile kimliğinizi gizleyerek sörf yapabilir, IP adresinizi değiştirebilir, tüm çevrimiçi aktivitenizi şifreleyerek kişisel bilgilerinizi hırsızlardan koruyabilir, kimliği gizli email gönderebilirsiniz. Programın katılımsız halidir, kendiliğinden full olarak kurulur. Dosya içerisinde normal kurulum ve crack dosyası da mevcut. Katılımsız ip gizleme programı kullananlar için idealdir.
Devamı