Rufus v2.11.995 Türkçe Portable indir

Rüfus Portable Türkçe indir


Güncel son final sürüm linkleri eklendi. Windows ve diğer iso kalıbını usb flash belleğe yazdırma programı olan Rufus Türkçe ve portabledir. Rufus kullanımı hakkında resimli anlatım eklendi. Beta sürümüdür. Rufus, USB bellekler, hafıza kartları gibi USB driverleri biçimlendirmeye ve önyüklemeli hale getirmeye yardımcı olan bir araçtır.


Rufus indir

WinToUSB indir

WinToUSB Enterprise indir


Enterprise sürümü eklendi. Uygulamayla flash belleğinize bootable özelliği kazandırarak windows kurulum diski haline getirebilirsiniz. Özellikle CD/DVD rom yer almayan netbookların en büyük sorunu olan format atıp tekrar işletim sistemi kurma sıkıntısına çözüm getiren WinToUSB ile elinizdeki işletim sistemi CD/DVD veya iso dosyasını kullanarak flash belleğinizi kurulum diski haline getirebilir ve bellek üzerinden rahatlıkla yeni işletim sisteminizi kurabilirsiniz. Versiyon numarası WinToUSB Enterprise 3.0
Windows Aktivasyon Paketi indir

Lisans - Aktivasyon Arşivi All In One


Tüm aktivasyon programlarının bir araya geldiği bir aktivasyon paketidir. Aktivasyon programlarının içerisinde Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 / 8.1, Windows 10, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012 ve Office programlarını full yapabileceğiniz programlar yer almaktadır. Bazılarında veya hepsinde anti virüs programları uyarı verebilir, bu durum normaldir. Çünkü illegal yollar ile sistemi full yapmaktadır.
Re-Loader Activator 2.6 Türkçe indir

Re-Loader Activator Download


Windows ve office programlarını lisanlayan bu program ile, yüklediğiniz windows xp, windows vista, windows 7, windows 8/8.1 ve windows 10 işletim sistemlerini full yapabilirsiniz. Ayrıca office 2010, 2013 ve 2016 sürümlerini full yapabilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir. Eğer windows işletim sistemi ise en baştaki windows işareti olan resimdeki seçeneği işaretleyin ve active yazan butona basıp bekleyin. Aynı şekilde office programı için de yapabilirsiniz. Net framework 4 gereklidir.
Microsoft License 3.7 Türkçe Full İndir

Aktivasyon Aktivatör Loader programı


Bu programın diğerlerinden farkı şu, yok ofisin 2007 sürümü için veya Windowsun Vistası için aktivatörleri tek tek arayıp arşivleme zahmetinden kurtulacaksınız. Tüm windows XP, Vista, 8, 8.1, 10 vede Ofis 2003, 2007, 2010, 2013 sürümleri etkinleştirebileceğiniz all in one çalışma olup herkesin arşivinde bulunması gereken bir aktivatördür. Tüm Office ve Windows Aktivatasyon araçları tek pakette sizlerle...

Microsoft License 3.7 Türkçe Full İNDİR

WinReducer EX-80 v1.4.1.0 Pre-Final + Portable

WinReducer EX-81 + ES Logo Changer v1.3.1.0 indir


Programı Windows 7, Windows 8 / 8.1, ve Windows 10 düzenlemeleri için kullanabilirsiniz. Download ettiğiniz dosya içerisinde hem WinReducer EX-81 ve hem de ES Logo Changer Poratble sürümü var, windows logo değiştirme programı olarak da kullanabilirsiniz. Windows kurulumda diğer sistemlere nazaran daha az özelleştirme olanağı sunuyor. İşletim sistemi kurulurken, kurulmasını istemediğimiz araç ve uygulamaları veya yazılımları engellemek gibi bir seçeneği olmayan Windows 8 veya 8.1’e, WinReducer programı ile hükmedebilir ve istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Bu programı kullanarak Windows ISO dosyasının USB driverden boot edilebilir versiyonlarını ve otomatik kurulum sistemleri de oluşturma olanağınız var.

WinReducer isimli program sayesinde, Windows işletim sistemi için katılımsız kurulum şeklinde hazırlayabilir, ve istenmeyen özellikleri yeni sistemnize dahil etmeden daha hafif bir Windows sürümü yedeği alıp, temiz bir işletim sistemi kurulumu yapabilirsiniz. Ya da eklemek istediğiniz windows güncellemelerini veya kurulmasını istediğiniz programlar varsa bunları ekleyebiliyorsunuz. Programı nasıl kullanacağınız aşağıda resimli olarak anlatım yapılmıştır.
RemoveWat 2.2.6

RemoveWat indir


Yakalanan Windows 7'yi Orjinal yapma (KB971033 Çözümü)

RemoveWat 2.2.6 programı ile windows 7 işletim sisteminizi ful yapabilirsiniz. Ayrıca güncellemelere yakalanmış windows 7 yi düzeltebilir. Aynı zamanda da yeni kurulum yapmış olduğunuz windows 7 yi lisanslayabilirsiniz. Windows 7 aktivasyon programı olarak da kullanabilirsiniz.