Windows 7 Sp1 Ultimate (32 Bit) Full Türkçe indir

Windows 7 Sp1 Ultimate 32 Bit Türkçe Full indir iso


Windows 7 işletim sistemi olan Ultimate 32 bit bir sistemdir. Otomatik aktivasyon yok lakin siteden Windows 7 Loader programını indirip, sorunsuz bir şekilde lisanslama yatabilirsiniz. Windows 7 Loader iyi bir aktivatör programıdır. Yakın zamanlarda sanırım 32 bit diye bir işletim sistemi kalmayacak, çünkü üretilen bilgisayarların %95 i 64 bit. Ne bilinir belki 128 bit işletim sistemi çıkar :) çıksın artık zaten bu teknolojide. Windows 7, XP'den sonra en çok kullandığım bir işletim sistemidir. Tabi kendisine XP kadar aşık edemese de, kullanıcıyı memnun etmesini iyi biliyordu. Windows 10 ile tanışmamdan itibaren XP de Windows 7 de yalan oldu tabi :) Ama efsaneler unutulmaz (Windows XP).

Sistem gayet başarılı güzel ve stabil bir sistemdir. Aşağıda linklerde 2 ayrı link göreceksiniz. Birisi 32 bit olan, diğeri ise hem 32 bit hem de 64 bit olandır. İsterseniz sisteminiz kaç bit ise onu indirin veya birleştirilmiş olanı indirin. Nasıl isterseniz. Eğer aktivasyon yapmak isterseniz, siteden Windows 7 loader i indirip winrar dosyasından dışarı çıkarın ve sağ klik yapıp yönetici olarak çalıştırın. Daha sonra install yazan butona tıklayın ve dolmasını bekleyin, ardından Restart yazısı çıktığında o tuşa basın ve bilgisayarın yeniden başlamasını sağlayın. Restart yazısı çıkmasa dahi siz işlemden sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Sistemin full olduğunu anlamak için de bilgisayarım sağ klik özellikler deyin ve sol alt köşede Windows Etkinleştirildi yazısını göreceksiniz.

2014 yılına ait bir sistemdir. Kurulumdan sonra bilgisayarınızı internete bağladığınızda güncellemeler otomatik olarak yapılacak ve 2017 güncel bir sistem olmuş olacak. Bir elektronik marketten aldığınız bilgisayarın içindeki işletim sistemi 1 veya 2 yıl öncesinde çıkmış olan bir işletim sistemi olabiliyor. Aynı şekilde eve getirip kurulumu tamamladığınızda, otomatik olarak güncellemeleri almaya başlar ve güncel bir sistem olur. Demek istediğim eskiye yeniye pek takılmayın, sistem hoşunuza gitmişse kurun, güncelleyin ve kullanın.
Devamı
Windows 7 Sp1 Ultimate (64 Bit) Türkçe Full
Windows 7 Sp1 Ultimate 64 Bit Türkçe iso indir

Windows 7 işletim sistemine ait olan Ultimate sürümü ve 64 bit bir sistem. Türkçe ve full olarak kullanabilirsiniz. Sistem 2014 tarihi günceldir fakat kurulumdan sonra güncelleme yaptığınızda güncel bir sistem olmuş olacak. Otomatik aktivasyon yok fakat siteden Windows 7 Loader By Daz programı indirip işletim sisteminizi full lisanslı yapabilirsiniz. Aşağıda İki ayrı link göreceksiniz, ilki 64 bit linkleridir. Diğeri ise 32 bit ve 64 bit birleştirilmiş halidir. İster kendi sisteminiz kaç bit ise onu indirin, isterseniz de hem 32 bit hem 64 bit olanı indirin.

Sistemde kararlılık çalışması yapılmış. Yani normal sürümlere nazaran bilgisayarınızı yormayan ve hızlı açılıp kapanan bir sistem olmuş. İndirdiğiniz winrar dosyasının içerisindeki iso dosyasını dışarı çıkarıp bir dvd veya usb ile yazdırıp format atabilir ve sistemi kurabilirsiniz. Windows 7, Windows XP'den sonra en çok tutulan işletim sistemi oldu. Gerçi ben artık Windows 10 kullanıyorum ve memnunum :) Windows 7 kadar stabil ve Windows 8 kadar hızlı. Tavsiye ederim. Bazı arkadaşlar Windows 10 kurulumundan sonra sisteme alışamayacağını düşünerek Windows 7'ye geri dönüş yapıyor. Ben de aynı şey olacağını düşünmüştüm fakat Windows 10 ile tanıştıktan sonra geri dönüşüm olmadı :)
Devamı
Windows 7 Sp1 Tüm Sürümler 13in1 Uefi Destekli Full İndir
Windows 7 Sp1 Tüm Sürümler Full Tek Link indir iso Türkçe[/b]

Uefi destekli Windows 7 Tüm Sürümler, yani 32 bit ve 64 bit destekli. DART ve Dual Boot desteği olan harikulade bir işletim sistemi. Hem uefi hem Dart desteği olan işletim sistemi nadir bulunur :) Hiç bir bileşen eklenip çıkarılmamış. Boyuttan tasarruf yapılması için ESD sıkıştırma yapılmış. İlk kurulum ekranında aaa bu Windows 8 miş demeyin sakın :) 13 sürümü barındıran all in one bir sistemdir. Dilediğiniz sürümü kurabilirsiniz.
Devamı
Windows 7 SP1 Türkçe 13in1 All in One Uefi Full indir
Uefi Destekli Güncel Windows 7 Full İndir

32 bit ve 64 bit destekli Uefi ve Dart desteği eklenmiş, tüm sürümleri içeren Türkçe Formatlık bir Windows 7 işletim sistemi. Dart seçeneği gerçekten çok öenmli ve güzel bir özelliktir. Windows 7 SP1 tüm sürümlerin 13 Ocak 2015 tarihine kadarki tüm güncelleleştirmelerin eklendiği, seçmeli aktivasyon içeren, Visual C++, DirectX End-User Runtimes, NetFramework gibi extraların entegre edildiği, Uefi desteği olan, ESD sıkıştırma yapılan ve Dual Boot içeren güncel modifiye bir sistemdir. Sistem hakkında tedaylı bilgi konuda verilmiştir.

Dart Desteği Nedir?

DaRT kelimesinin açılımı Diagnostics and Recovery Toolset Türkçesi ise Tanı ve Kurtarma Araç Seti'dir. Çökmüş bir bilgisayardan resim veya dosyalarınızı almanızı sağlar. Unutulan Windows 7 şifresini sıfırlamaya yarar. Kısacası resimde gördüğünüz tüm özelliklere sahip bulunmaz bir nimet :)
Windows 7 SP1 Türkçe 13in1 All in One Uefi Full indir

Önemli Not:Bilmeyenler için söylüyorum. Sistemin 2015 olması kafanızı karıştırmasın. Sistemi kurup internete bağladığınız zaman otomatik olarak kendisini güncelleyecektir fakat 2015 ve 2017 arasında olan tüm güncellemeleri değil de, yalnızca en son güncel olan güncelleme dosyalarını alacaktır. Kotam çok gider mi acaba diye tereddüt etmenize lüzum yok.
Devamı
Windows 7 Ultimate 64 Bit Türkçe Ingilizce Full

Formatlık Windows 7 Ultimate 64 Bit iso indir


Hem Türkçe hem İngilizce olarak kullanabileceğiniz full bir Windows 7 Ultimate 64 Bit işletim sistemi. Türkçe ve full olarak kullanabilmek için, sisteme eklenen Windows 7 loader by daz yazılımını kullanmanız gerekir. Elinizde sürekli olarak kullandığınız başka bir loader veya aktivasyon programı var ise onu kullanabilirsiniz. İndirdiğiniz dosya içerisindeki iso dosyasını bir usb veya çift katmanlı dvd'de yani 9 GB'lık bir dvd'ye yazdırarak kurulum yapabilirsiniz.

İşletim sistemi kurulduğunda dili Türkçe olacaktır. Siz isteğe bağlı olarak denetim masasından İngilizce yapabileceksiniz ve tekrar Türkçe diline geri dönebileceksiniz. Sistemde UEFI desteği yok ve ESD sıkıştırma yapılmamış. Sistem 2017 olarak güncel değildir, 2015 çıkışlıdır fakat kurulumdan sonra kendisini güncelleyerek, güncel bir işletim sistemi olacaktır.
Devamı
Windows 7 Ultimate SP1 32 Bit Türkçe iso indir

Windows 7 Ultimate 32 Bit Türkçe iso indir


Her ne kadar çok güncel olmayan bir işletim sistemi olsa da, internete bağlanıp güncellediğiniz takdirde güncel bir işletim sistemi olmuş olacak. 32 bit olduğu için uefi desteği bulunmuyor. DVD veya usb bellekten kurulum yapabilirsiniz. Orijinal windows 7 yani MSDN iso kalıbı üzerine çalışma yapılmış. Otomatik aktvasyon yok, konu altına aktivasyon paketi. Şu ana kadar yapılan tüm güvenlik ve kararlı güncellemeler entegre edilmiş. UEFİ desteği yok. Kapatılan servis ve silinen bileşen yok. .NetFramework 4.5.2 ve güncellemeleri sistem ile tümleşik olarak geliyor. Direct X DLL kütüphaneleri sisteme entegre edilmiş. C+ Visual Studyo sisteme entegre edilmiş. ESD sıkıştırma yok. UAC Kapalı olarak gelir ve masa üstü simgeleri hazır gelir. KB3035583 win 10 a yükseltin uyarısı eklenmemiş, dilerseniz siz güncellemelerden ekleyebilirsiniz.

Windows 7 Ultimate 32 Bit Türkçe iso indir Tek Link

Devamı
Windows 7 AIO SP1 13in1 Tüm Sürümler indir 2016

Windows 7 AIO 2016 32 64 Bit Türkçe iso Full indir


Windows 7 Tüm sürümleri içeren ve toplamda 13 sürüm içeren güncel bir Windows 7 işletim sistemidir. Ekim ayının tüm güncellemeleri entegre edilmiş. Otomatik aktivasyon olarak Windows 7 Loader By Daz kullanılmış (en iyi Windows 7 aktivasyon programıdır). Windows 7 Enterprise sürümünü full yapmak için ise RemoveWat kullanılmış. Aktivasyon işlemleri isteğe bağlıdır, dilerseniz kendi elinizdeki aktivasyon programını kullanabilirsiniz. Tüm sürümler olduğu için 32 bit ve 64 bit desteklidir.

İso dosyası içerisinde software adında bir klasör var, bu klasör içerisine attığınız katılımsız programlar sistem kurulurken otomatik olarak kurulurlar. Program eklemeli Windows 7 arayanlar için ideal bir çözümdür. Katılımsız program eklemenin bir sınırı yok, dilediğiniz kadar program ekleyip otomatik olarak kurulmasını sağlayabilirsiniz.

DVD İçeriği
*Windows 7 Ultimate (x86 x64)
*Windows 7 Enterprise (x86 x64)
*Windows 7 Professional (x86 x64)
*Windows 7 Professional VL (x86 x64)
*Windows 7 HomePremium (x86 x64)
*Windows 7 HomeBasic (x86 x64)
*Windows 7 Starter (x86)
Devamı
Alpelwin Windows 7 Ultimate Türkçe 64 Bit Görsel

Paylaşmış olduğumuz Alpelwin Görsel Windows 7 işletim sisteminin son güncellenme tarihi temmuz 2014'dür. Gerekli güncellemeleri kendisi otomatik olarak alacaktır zaten. Güzel görseller üzerine yapılmış olan temmuz 2014 güncel bir windows 7 64 bit Türkçe işletim sistemidir. beyantt arkadaşımızın emeğine sağlık. Full yapabilmeniz için isteğe bağlı otomatik aktivasyon programı eklenmiş. Performans açısından bir kaç bileşen çıkarılmış ve test edilmiş, sorunsuz bir şekilde çalışmakta. DVD ye yazdırabilirsiniz veya usbye de yazdırabilirsiniz.

Diğer gerekli tüm açıklamaları modifiye eden arkadaşımız aşağıda yazmış.


Alpelwin Windows 7 Ultimate Türkçe 64 Bit Görsel Temmuz Güncel 2014 Full İndir

Devamı
UEFI Destekli Windows 7 64 Bit Tüm Sürümler Full

Windows 7 SP1 Türkçe x64 AIO iso Full indir


2016 Haziran aynının tüm güncellemeleri eklenmiş olan Windows 7 64 bit tüm sürümler uefi destekli. Uefi desteği yalnızca 64 bit sistemlerde olduğu için, yapan arkadaş da yalnızca 64 bitlik sürümlerin hepsini eklemiş. Normal bir DVD ile kurulum yapabilirsiniz. Aktivasyon için windows 7 loader programını kullanabilirsiniz. Sorunsuz full lisans yapmaktadır ve güncellemelere yakalanmaz. USB bellek ile kurmak isterseniz rufus programı ile iso kurulumu ve ardından windows kurulumu yapabilirsiniz. .Net Framework 4.6.1 entegre edilmiş.
Devamı
Windows 7 Ultimate x86 x64 + Office 2016 Entegreri

Windows 7 Ultimate + Office 2016 Türkçe 32 64 Bit Full indir


Mart 2016 günceldir. 32 ve 64 bit desteklidir. Mart ayı güncellemeleri dahildir. Office 2016 programı entegre edilmiştir, otomatik olarak kurulu bir şekilde gelir. Hızlı link olarak upterabit linki de eklendi.

Silinen herhangi bir bileşen yok. ESD sıkıştırma yapılmamış. Net Framework 4.6.1 aktif olarak gelir.

Uefi desteği yok fakat dualboot özelliği mevcut.

8 Gb veya üstü bir usb veya dvd veya hdd ile kurulum yapabilirsiniz. Makale altına usb hdd dvd kurulum programları ekledim, dosya içerisinde resimli anlatım da mevcut.

EASM Klasörüne Katılımsız program ekleme yapabilir ve format sonrası katılımsız programları otomatik olarak kurabilirsiniz.

Multiboot sistemde kullanacaksa veya sürücüleri otomatik tanısın kurulsun isterseniz, sistem bunun için hazır Açıklama ve Klasörler hazırdır ve SEÇ KUR Menüsüne eklenmiş.

Defender ekli fakat pasif olarak gelir, isteyen ayarlarından açabilir kullanabilir.

UAC Kapalıdır, KB3035583 (win 10 a ücretsiz yükseltin bildirimi) eklenmemiş. Güncellemeleri Arattığınızda önerilen Olarak Çıkar.

Sistem Görsel Olduğundan 145 adet hd ve güzel duvar kağıtları eklidir.

Özel olarak eklenmiş icon paketi de mevcut.

20 özel EASM teması, Çeşitli yazı fontları ve imzasız Sınırsız tema ekleme özelliği de sisteme eklenmiştir.

Kurulum sonunda Masaüstü geldiğinde EASM SEÇ KUR Menüsü ile kişiselleştirebileceğiniz bazı ayarların yanı sıra, Lisanslama (aktivasyon ) yapabilirsiniz. Yani seçmeli aktivasyon mevcut.iz. Yani seçmeli aktivasyon mevcut.
Devamı