Windows 8.1 Single Language RTM Türkçe MSDN 64 Bit

Windows 8.1 Single Language 64 Bit Türkçe indir


Windows 8.1 Single Language orijinal msdn sürümdür. 2014 yılında piyasaya çıkan sürümdür fakat hiç dokunulmamış ellenmemiş bir sürümdür. Eklenen çıkarılan bileşen yok. Otomatik aktivasyon yok. Aktivasyon yapmak isteyenler makale altındaki linklerden faydalanabilirler. Türkçe ve 64 bit sürümdür. Bu versiyonda da 64 bir versiyonunu indirebilirsiniz. Windows 8 sürümünün devamı olarak çıkarılan Windows 8.1 Single Language 64 bit msdn Türkçe final sürümü karşınızda. Microsoft sitesinden indirilme, tamamen orijinal bir iso kalıbıdır. Herhangi bir değiştirilme, ekleme veya çıkarma söz konusu değildir. Hash değerlerini kontrol ettiğiniz takdirde anlayacaksınız.
Devamı
Windows 8.1 Single Language RTM Türkçe MSDN 32 Bit

Windows 8.1 Single Language MSDN 32 Bit Full indir


2014 yılında çıkan tamam orijinal msdn sürüm olan bir Windows 8.1 Single Language sürümüdür. Hiç bir ekleme çıkarılma yapılmamış, otomatik aktivasyon eklenmemiş. Bilgidiğiniz kaba tabir ile hiç ellenmemiş bir işletim sistemidir. Eğer kendi lisansınız yok ise, makale altına aktivasyon paketi ekliyorum dileyen indirip kullanabilir. Başlıktaki RTM olayı kafanızı karıştırmasın, RTM demek satışa hazır olan ürün demektir. Windows 8 sürümünün devamı olarak çıkarılan Windows 8.1 Single Language 32 bit msdn Türkçe final sürümü karşınızda. Microsoft sitesinden indirilme, tamamen orijinal bir iso kalıbıdır. Herhangi bir değiştirilme, ekleme veya çıkarma söz konusu değildir. Hash değerlerini kontrol ettiğiniz takdirde anlayacaksınız.
Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler Uefi Türkçe 2016

Windows 8.1 Update 3 Türkçe Tüm Sürümler x64 indir


Windows 8.1 Update 3 Uefi destekli 64 bit tüm sürümleri içeren bir işletim sistemi. Haziran 2016 günceldir. Haziran ayında çıkan tüm güncellemeler eklenmiş. Güncellemelerden başka bir bileşen ekleme veya çıkarılma yapılmamış. USB bellek ile kurulum yapabilirsiniz. USB bellek ile kurulum yapabilmeniz için makale altına gerekli dosyaları ekledim. Dosya içerisinde resimli anlatım da mevcut. Otomatik aktivasyon bulunmuyor fakat makale altına eklediğim windows aktivasyon paketi ile işletim sistemini sorunsuz bir şekilde lisanslama yapabilirsiniz. .Net Framework 4.6.1+ ve Türkçe Dil Paketi entegre edilmiş ve aktif olarak gelir.
Devamı
Windows 8.1 Tüm Sürümler MSDN 10in1 Türkçe 32 Bit 64 Bit

Windows 8 Tüm Sürümler MSDN x86 x64 Full indir


Windows 8.1 UPDATE 3 AIO bir sistem olup 32 bit ve 64 bit desteklidir. Haziran 2016 güncel bir işletim sistemidir. Haziran ayının tüm güncellemeleri eklenmiş. Uefi desteği yok. Otomatik aktivasyon bulunmuyor fakat makale altındaki windows aktivasyon paketi ile işletim sisteminizi full lisanslı yapabilirsiniz. .Net Framework 3.5 ve . Net Framework 4.6.1+ ve Türkçe Dil Paketi entegre edilmiş ve aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. İşletim sistemi bir çok bilgisayarda test edildikten sonra hizmetinize sunuldu. ESD sıkıştırma ile dosya boyutu düşürülmüş.
Devamı
Windows 8.1 Update 3 Tüm Sürümler Türkçe AIO Full İndir
Windows 8.1 Update 3 Türkçe AIO İndir

Windows 8.1 Update 3 Tüm sürümlerini içeren all in one çalışmadır. İçeridiği sürümler konuda verilmiştir. El değmemiş orginal Türkçe sürümler kullanılmıştır, aktivasyon all in one çalışma dışında eklenmiştir, AIO içerisine entegre değildir. Tüm sürüm linkleri güncellendi, tek link veya partlı olarak download edebilirsiniz.
Devamı
Windows 8.1 Pro Update 3 + Office 2013 64 Bit Full indir
Windows 8.1 Pro + Office 2013 64 Bit Türkçe Full indir

Windows 8.1 ve office 2013 full programı kurulu bir vaziyette kullanmak isteyenler için özel bir şekilde hazırlanan Türkçe 64 bit bir işletim sistemidir. Hızlı linklerden tek link halinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Windows 8.1'e entegre edilen office 2013 ile birlikte otomatik olarak kurulur. Office 2013 ve windows 8.1 sistemlerini sürekli olarak kullanan arkadaşlara tavsiye bir sistem. Sitem 64 bit üzerine kuruludur. Aktivasyon için portable KMS Pico eklenmiş, yönetici olarak çalıştırmanız gerekiyor. UEFI desteği ve ESD sıkıştırma var. Çıkarılan bileşenler: Diller, Ayar Aktarma, Manifest Backup, Elle kurulum ve Yükseltme, Table text service, Wordpad, Recovery, Ekran koruyucular.Net Framework 3.5 Aktif ve güncellemeleri eklenmiş. Defender ve UAC Kapalı, Masa üstü simgeleri hazır gelir. Full bir sistemdir, kurup tadını çıkarabilirsiniz. Linkler güncellendi, kırık linkler düzeltildi ve hızlı indirme sitelerine upload edildi.
Devamı
Windows 8.1 Pro 64 Bit + Office 2013 64 Bit Türkçe Full

Windows 8.1 Pro 64 Bit Türkçe Office 2013 indir


Windows 8.1 üzerine kurulu olarak gelen office 2013 ile, tekrar kurulum yapmanıza gerek kalmadan otomatik olarak kurulur ve full olarak gelir. indir kur ve kullan. Windows 8.1 iso olarak gelir ve dvd veya usb ile kurulum yapabilirsiniz. MOTUN arkadaşımızın modifiye ettiği güzel ve güncel bir windows 8.1 işletim sistemi. Windows 8.1 pro sürümüdür, windows 8.1 pro sürümü üzerine yalnızca güncellemeler ve office 2013 eklenmiştir. Windows 8.1 kurulumu bittikten sonra sizi office 2013 ekranı karşılayacak. Aynı zamanda hem windows 8.1 için hem de office 2013 için aktivasyon aracı eklenmiş. Aktivasyon isteğe bağlıdır. Aktivasyon aracı her iki sistem için de geçerlidir. MOTUN arkadaşımızın emeğine sağlık.

Windows 8.1 Pro 64 Bit + Office 2013 64 Bit Türkçe Güncel Full İndir
Devamı
Windows 8.1 Update 3 Pro VL Lite Türkçe 32 64 Bit 2015
Windows 8.1 Pro VL Lite 32 Bit 64 Bit Türkçe iso indir formatlık

Eski bilgisayarlar için lite haline getirilmiş bir Windows 8.1 Update 3 Pro VL işletim sistem. Türkçedir ve 32 bit 64 bit destekler. Kurulumdan sonra otomatik aktivasyon programı aktif olarak ekrana gelir, eğer VL lisansınız var ise hayır diyerek geçebilirsiniz. Otomatik aktivasyonlu windows 8.1 pro. Lite demek hafifletilmiş demektir. Yani bir takım kullanılmayan veya gereksiz görülen bileşenler çıkarılmıştır. Performans ve hız ayarları yapılmış ve daha hızlı hale getirilmiş. UEFI desteği yok, fakat sistem kurulum ekranında DaRT, Ghost, explorer destekler. Veri kurtarma gibi işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Gereksiz görülen bir çok program, fontlar ve sürücüler silinmiş fakat Wireless, ethernet ve bazı yazıcı sürücüleri silinmemiş.