Windows XP Professional x64 Edition SP2 İngilizce ve Rusça

Windows XP Pro 64 Bit Full indir


Windows XP işletim sistemini İngilizce veya Rusça olarak kullanmak isteyenler için 64 bitlik güzel bir Windows XP. Türkçe yapmak da mümkün fakat ek yazılım indirip kurmak gerekebilir. 2016 Ağustos itibari ile güncel. Driver sorunu yaşamayacağınız bir işletim sistemidir. USB veya dvd ile kurulum yapabilirsiniz. CD'ye sığmıyor. Kolay download edebileceğiniz sitelere upload edildi. Tek link olarak indirebilirsiniz. Service Pack 2 ve 64 bit bir sistemdir.
Devamı
XP SP3 Lite V1 Türkçe (232 Mb 6-7 Dakikada Kurulur)

XP SP3 Lite V1 Türkçe 2014 Full indir


Kısa sürede kurulabilen bir Windows XP işletim sistemidir. Lite olduğu için sistemi de kasmaz. Bu da Ersan arkadaşımızın yapmış olduğu lite bir windows xp işletim sistemi. Komik gibi gelse de evet 6-7 dakikada kuruluyor ve boyutu da 232 mb :) Şimdi diyeceksiniz ki madem bu 6-7 dakikada kuruluyor ve boyutu da 232 Mb, Microsoft neden böyle bir işletim sistemi çıkarmıyor. Neden habire yüksek boyutlu işletim sistemleri çıkıyor diye sorabilirsiniz. Microsoft tüm kesime hitap ediyor, yani kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bileşenleri ekliyor. Ersan arkadaşımız da daha çok ev kullanıcılarına hitaben yapmış bu düzenlemeyi, yani Microsoft'a rakip filan olmayı düşünmüyor :)

XP kullanıcılarına tavsiyem, bilgisayarlarına mutlaka usb disk security programınu kurmalarıdır. USB Disk security bilgisayarınızı (XP) usb den bulaşacak kötü amaçlı yazılımlara karşı korur. Hatta imkanınız var ise gidip orjinalini para ile satın alın. Çokta bir para edeceğini sanmıyorum. Üstatların o kadar yazılımlarından faydalanıyoruz. Arada bir katkı sağlamak lazım ki devamı gelsin.

Arkadaşımızın düzenlemiş olduğu XP yi full ve katılımsız olarak indirebilirsiniz. Daha sonra da programları yükleyebilirsiniz.
Devamı
Windows Xp Pro Sp3 - Görsel XP

Windows Xp Pro Sp3 Görsel Formatlık Full indir


Güncellemeleri 2014 Şubat ayına kadar olan bu Windows XP, görsel olarak hazırlanmış. Yani içerisinde güzel duvar kağıtları, göze hitap eden tema, güzel ikonlar vs. Güncellemeleri şubat 2014 olduğu sizi korkutmasın, çünkü kurulumdan sonra 2014'den bu zaman kadar olan güncellemeleri almak yerine yalnızca önemli olan güncellemeleri alacaktır. 2014 Şubat Ayı Güncel Görsel Windows XP SP3 sizlerle... Sata Sürücüler Entegredir. 3 adet tema ve bu temalar için cursor eklenmiştir. Düşük hızda CD ye yazdırıp temiz bir format atınız.
Devamı
Windows Xp Live USB Boot Full Türkçe İndir

Windows Xp Live USB Boot Full Türkçe Ücretsiz İndir


Genellikle sistem çökmelerinde dosyaları kurtarabilmek için kullanılan USB diskten çalıştırılan xp sürümüdür.Programı bilgisayarınızı açamadığınız durumlarda veri transferi yapmak için kullanabilir ve verilerinizi kurtarabilirsiniz.Sistemi 2 GB'lik bir USB diske yazdırabilir ve sistem çökmesi,açılmaması gibi durumlarda kullanabilirsiniz.Kurulum hakkında bilgi indireceğiniz dosya içerisinde verilmiştir.Bilgileri aynen uygularsanız sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.Sistemi indirdikten sonra anlatılan şekilde bir usb belleğe yazdırarak kullanabilir ve sorunlarınızı halledebilirsiniz.Bir arkadaşımızın isteği üzerine eklenen sistem herkesin ihtiyacı olacak bir sistemdir. Dilerseniz 1 gb lık bir usb ile de sistemi çalıştırabilirsiniz. Açılmayan bir bilgisayardan bu sistem ile dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. USB veya cd ile boot edilip kurulum yapılmadan çalıştırılabilir.
Devamı
Windows XP Pro SP3 Türkçe SATA Aralık 2014 Güncel Full İndir

XP SP3 Satalı Sürücülü iso Full indir


Windows XP, 8 Nisan 2014 tarihi itibariyle mikrosoftun desteği kesmesinden itibaren unutulmaya başlansada, bizler sizler için Sata sürümü, 32 bit Türkçe olarak güncellenmiş olarak sizlere sunuyoruz. Çalışma katılımsız olup adınızı ve kuracağınız yeri yazmanız yeterli olup gerisi otomatik kurulacaktır. Yeni güncel hızlı linkler eklendi.

Windows XP Pro SP3 Türkçe SATA Aralık 2014 Güncel Full İNDİR

Devamı
Windows Xp Pro Sp3 Türkçe Driver Edition

Xp Driver Edition indir


TNCTR'den Extended arkadaşımızın modifiye edip güncellemeleri ve bir kaç bileşeni eklediği. Güncel ve güzel bir Windows XP. Extended arkadaşımızın emeğine sağlık. Sistem Windows XP Professional Sp3 İçerisine 16.08.2013 Tarihine Kadar Olan Güncelleştirmeler Eklenmiştir, diğer gelen güncellemeleri de kurulumdan sonra alabilirsiniz.. Hiçbir Bileşene Dokunulmamış ve Çıkarılmamıştır.
Devamı
Windows Xp Lite Driver Full SATA Katılımsız (364 MB)

Satalı XP Türkçe Driver Katılımsız iso Full indir


Boyutu düşük bir Windows XP, zaten boyutu düşük olduğu için Lite adını almış. Katılımsızdır, XP otomatik olarak kurulur. Sata driverleri ve temel driverlerinizi otomatik olarak kurar. SP3 Sonrası tüm güncellemeleri,Internet Explorer 8 ve Windows Media Player 11'i içerir.Ayrıca "Royale Noir" Teması Eklenmiştir.!. Sisteme Gereken Driverler Eklendi...
Devamı
Windows Xp Sp3 Plus Görsel Katılımsız Full indir

Görsel XP indir Türkçe iso Formatlık Full Katılımsız PlusWindows Xp Sp3 Plus Görsel Full (Katılımsız)


Güncellenen Sistem : Windows XP PRO SP3 MSDN
ISO Boyut : 596 MB
Kurulum Çözünürlüğü : 1024x768 PX
Sata Desteği : En Son Çıkan Sata Sürücülerini içerir.
Görsel Paket Entegresi : ..:Plus++ Xp Visual Pack:..
Bileşen Silinme İşlemi : Yapıldı. Liste sunumda.
Program Entegresi : Yapılmadı.
Sürücü Entegresi : Yapıldı.
Katılımsızlık Durumu : Full Katılımsızdır.Oturum User Olarak açılır.
Devamı
Windows XP SP3 Otomatik Kurulum

Otomatik Kurulan Windows XP indirWindows XP SP3 Otomatik Kurulum (Lisanslı) Güncellemelere Yakalanmaz, Test Edildi.

Hala birçoğumuzun vazgeçemediği windows xp, otomatik kurulum ile karşınızda. Aslında bir yandan da vazgeçememekten ziyade düşük özellikli bilgisayarlar için XP kaçınılmaz olabiliyor. Eğer bilgisayarınızın özellikleri windows 7'yi çalıştırabilecek kapasitedeyse hiç beklemeden xp'ye geçin derim. Windows XP SP3 Otomatik Kurulum ile xp işletim sistemini bilgisayarınıza çok kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Siz yalnızca işletim sisteminin hangi driverye kurulacağını gösterin yeter, saat, tarih, bilgisayar adı vs. vs. ayarlarının hepsini kendisi yapar. Siz kuruluma başlayın ve arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlarken otomatik kurulumun keyfini yaşayın. Sorun yaşayanlar olursa lütfen konu altında bildirin.
Devamı